Mirza Teletović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 08 mar 2010, 20:38

k_c je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Reprezentacija je nešto drugo, nije čovjek kriv što imam "kvalitetnog" selektora, pa zna kako treba sastaviti ekipu. Umjesto da se polazi od tačke Mirza pa ostali, on to obrnuto radi, svi pa Mirza. :roll:
Apsolutno..ali nekim ljudima trebas nesto nacrtati da shvate! Taj mali neno u Mensi vidi spasioca :) djecija posla..
nadji mi post gdje sam ja rekao da je vrsni selektor.....ili neki ultra mega giga trener....ali ako menso ode dolazi jos gori, sto je najtuznije :( :( :( :( :( :( ....nije te bilo odavno, kada si dosao napisao kamaru postova i valjda se opametio vremenom ;) ;) ;) ;)
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la k_c » 08 mar 2010, 21:54

neno#4 je napisao/la:
k_c je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Reprezentacija je nešto drugo, nije čovjek kriv što imam "kvalitetnog" selektora, pa zna kako treba sastaviti ekipu. Umjesto da se polazi od tačke Mirza pa ostali, on to obrnuto radi, svi pa Mirza. :roll:
Apsolutno..ali nekim ljudima trebas nesto nacrtati da shvate! Taj mali neno u Mensi vidi spasioca :) djecija posla..
nadji mi post gdje sam ja rekao da je vrsni selektor.....ili neki ultra mega giga trener....ali ako menso ode dolazi jos gori, sto je najtuznije :( :( :( :( :( :( ....nije te bilo odavno, kada si dosao napisao kamaru postova i valjda se opametio vremenom ;) ;) ;) ;)
Koliko znam ti si jedini na ovom forumu razlog neuspjeha reprezentacije BIH vidio u Mirzi a ne u selektoru Bajramovicu,znaci Menso je po tebi najmanji krivac!.. Ajd mali razguli,i gledaj kako napreduje Novica:)

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la harishp » 08 mar 2010, 22:04

Ovaj @Neno ocigledno da zeli ''dobro'' BIH repci i kosarci isto kao kao i onaj ''Sirijac''
A Novicu bi mogao staviti na avatar da upotpuni sliku :lol:
I jos sto je najgore nema mu novosti o Preldjicu pa ga i to ''pojede'' :roll:
@neno care takvi su meni idoli ali idi prati bocanje,mozda koju i uferceras.
Ne radi se o znanju vec razmisljanju nekih elementarnih stvari.
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 08 mar 2010, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 08 mar 2010, 22:18

harishp je napisao/la:Ovaj @Neno ocigledno da zeli ''dobro'' BIH repci i kosarci isto kao kao i onaj ''Sirijac''
A Novicu bi mogao staviti na avatar da upotpuni sliku :lol:
I jos sto je najgore nema mu novosti o Preldjicu pa ga i to ''pojede'' :roll:
@neno care takvi su meni idoli ali idi prati bocanje,mozda koju i uferceras.
a ti si onaj sto pomno prati basket je li tako???????????????ne ne ti si ipak onaj sto pametuje po temama o fudbalskoj repki, zato ja i ne pisem tamo jer nema svrhe se raspravljati sa takvim kao sto si ti......sta za preldzica, sta pricas ti......jesam li ja mozda tebe negdje prozvao, citirao ili sta vec...ne, ali ti sebi dajes za pravo da komentiras i mene oznacis da ja nesto lafo ne znam, pa majstore moj sto se tice basketa tu mozes samo lagano da iskuliras jer jedno 200 puta bolje poznajem situaciju......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la harishp » 08 mar 2010, 22:24

neno#4 je napisao/la:
harishp je napisao/la:Ovaj @Neno ocigledno da zeli ''dobro'' BIH repci i kosarci isto kao kao i onaj ''Sirijac''
A Novicu bi mogao staviti na avatar da upotpuni sliku :lol:
I jos sto je najgore nema mu novosti o Preldjicu pa ga i to ''pojede'' :roll:
@neno care takvi su meni idoli ali idi prati bocanje,mozda koju i uferceras.
a ti si onaj sto pomno prati basket je li tako???????????????ne ne ti si ipak onaj sto pametuje po temama o fudbalskoj repki, zato ja i ne pisem tamo jer nema svrhe se raspravljati sa takvim kao sto si ti......sta za preldzica, sta pricas ti......jesam li ja mozda tebe negdje prozvao, citirao ili sta vec...ne, ali ti sebi dajes za pravo da komentiras i mene oznacis da ja nesto lafo ne znam, pa majstore moj sto se tice basketa tu mozes samo lagano da iskuliras jer jedno 200 puta bolje poznajem situaciju......
Situacija u kojoj Novica zahebe vuka kao i crvenkapica.
Kako rekoh ne radi se oznanju kosarke vec o nekim normalnim elementarnim stvarima.
P.S ko zna ''mozda nas nas ''Sirijac'' vodi u propast bas sto ''poznaje situaciju'' kao i ti.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 08 mar 2010, 22:29

harishp je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
harishp je napisao/la:Ovaj @Neno ocigledno da zeli ''dobro'' BIH repci i kosarci isto kao kao i onaj ''Sirijac''
A Novicu bi mogao staviti na avatar da upotpuni sliku :lol:
I jos sto je najgore nema mu novosti o Preldjicu pa ga i to ''pojede'' :roll:
@neno care takvi su meni idoli ali idi prati bocanje,mozda koju i uferceras.
a ti si onaj sto pomno prati basket je li tako???????????????ne ne ti si ipak onaj sto pametuje po temama o fudbalskoj repki, zato ja i ne pisem tamo jer nema svrhe se raspravljati sa takvim kao sto si ti......sta za preldzica, sta pricas ti......jesam li ja mozda tebe negdje prozvao, citirao ili sta vec...ne, ali ti sebi dajes za pravo da komentiras i mene oznacis da ja nesto lafo ne znam, pa majstore moj sto se tice basketa tu mozes samo lagano da iskuliras jer jedno 200 puta bolje poznajem situaciju......
Situacija u kojoj Novica zahebe vuka kao i crvenkapica.
Kako rekoh ne radi se oznanju kosarke vec o nekim normalnim elementarnim stvarima.
P.S ko zna ''mozda nas nas ''Sirijac'' vodi u propast bas sto ''poznaje situaciju'' kao i ti.
majstore moj kakve veze ima novica...sta kako gdje, jel mozda ti znas sta pricas ili si vidio od jedne nekompetentne osobe, koju sam ja uzgred budi receno na jednom drugom forumu natjerao da se javno izvinjava.....i da uvidio sam tvoje doskocice i tamo koje nisu nimalo interesantne......ja imam svoje misljenje, vi svoje......

evo npr. ja najvise ovdje cijenim misljenje covjeka pod nikom KK_Bosna koji najbolje poznaje situaciju......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la bosnas_ » 08 mar 2010, 22:31

harishp je napisao/la:Ovaj @Neno ocigledno da zeli ''dobro'' BIH repci i kosarci isto kao kao i onaj ''Sirijac''
A Novicu bi mogao staviti na avatar da upotpuni sliku :lol:
I jos sto je najgore nema mu novosti o Preldjicu pa ga i to ''pojede'' :roll:
@neno care takvi su meni idoli ali idi prati bocanje,mozda koju i uferceras.
Ne radi se o znanju vec razmisljanju nekih elementarnih stvari.
Pusti dijete bolan,covjek je opcinjen Novicom,iz samo njemu poznatih razloga,mozda mu se svidja fizicki,sta znas..:)
taj mali nas sve redom nervira po forumu,za njega je i Emir Prledzic prosjecan igrac,toliko o njegovom poznavanju kosarke,nije ni cudo sto u zadnje vrijeme visi na rukometnim utakmicama...Mada mislim da je u pitanju sujeta specificna za Bosnju,koji ti sve moze oprostiti ali uspjeh nikako,zato je i postao fan Novice iz susjedne nam drzave!.. Zato Novica imas mahanje,kad odrastes shvatices neke stvari!..

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la KK_Bosna » 09 mar 2010, 00:26

bosnas_ je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
majestic24 je napisao/la:Ako moze Cris Paul skupiti 10 skokova na utakmici,moze i Mirza. Treba njemu dobrih treninga. Ima dobru gradju tijela,al kad se ondje dobije jos misicne mase,onda cemo da pricamo. Ma Durant igra svih 5 pozicija u Oklahomi,tak da ce se Mirzi bez problema naci neka pozicija.
ma problem je u tome sto mirza ne moze sakupit u evropi 10 skokova ;)

mislim da bi mirzi najvise odgovarao golden state :D
Trener ne trazi od Mirze da ima 10 skokova po utakmici,nego neke druge stvari.. On se vise izvlaci na liniju 6.25 tako da vuce jednog visokog igraca iz reketa i ostavlja prostora svojim centrima da lakse dodju do kosa..a uz to njegov opasan sut za 3 poena zna privuci dva protivnicka igraca na sebe...Evo danas je potvrdio u izjavi za AVAZ da njegov nastup u reprezentaciji BIH nije upitan,samo se nadam da cemo dovesti normalnog selektora koji ce znati raditi svoj posao i odvesti BIH na Evropsko prvenstvo...
svojim centrima? ;) pa koliko znam caja laboral igra u najjacoj petorci marcelinho-english-herrman-teletovic-splitter a zbog povreda igraju cesto pod kosem mirza i eliyahu (obojica su cetvorke) tako da samo splitter/eliyahu skacu...

prosle godine je njihova igra imala smisla... na SF je bio mickeal koji igra unutra (najbolji primjer iz okruzenja je predrag suput)... tako da je on isao pod kos, a mirza se izvlacio vani...

sada je samo splitter/eliyahu unutra i tu je problem sa skokom jer herrman, a pogotovo san emeterio ne mogu skocit ni gurat se kao mickeal pod kosem...

kada bi se mirza nasao u igrici NBA po meni bi imao ovakve skillove

offence: 86
defence: 81
2pt: 83
3pt: 91
off rebound: 70
def rebound: 86
speed: 73
dribbling: 70
jump: 94
passing: 75
strenght: 95
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la majestic24 » 09 mar 2010, 13:06

KK Bosna -da to nisu malo prejaki skilovi??? Pa bio bi u top 10 na igrici
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la KK_Bosna » 09 mar 2010, 13:35

majestic24 je napisao/la:KK Bosna -da to nisu malo prejaki skilovi??? Pa bio bi u top 10 na igrici
mislio sam da se napravi igrica za evropske timove na fazon NBA ;)
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 10 mar 2010, 15:01

ono sto sam ja primjetio da je ova tema aktivna samo kada mirza odigra neku ekstra utakmicu, a kada ne odigra nema nikog......sutra je velika sansa opet za njega da odigra fenomenalno....cibosi su skroz slabi na poziciji cetvorke....ali dobro ako sut krene bice bruku, ako ne daj Boze stane bice svega....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la harishp » 10 mar 2010, 15:39

neno#4 je napisao/la:ono sto sam ja primjetio da je ova tema aktivna samo kada mirza odigra neku ekstra utakmicu, a kada ne odigra nema nikog......sutra je velika sansa opet za njega da odigra fenomenalno....cibosi su skroz slabi na poziciji cetvorke....ali dobro ako sut krene bice bruku, ako ne daj Boze stane bice svega....
Pa logicki je da se akumulator pisanja puni kad ovaj odigra dobro ili lose.Jer u par navrata je i lose odigrao pa se pisalo na njegovoij temi.zasto,kako,kuda gdje.
Utakmice,igre i jesu razlog zasto ovaj ima svoju temu i zasto se pise o njemu.
Sto se tice sutrasnje tekme nikakvih tu fenomenalnih igara nece biti.Caja ce to da privede kraju na svoj mlin.
Jer njihov je teren,ulog ogroman a i Cibona osim prosle tekme nije cestito dobro odigrala u Evroskim ligama i ne pamti.Mirza ce odigrati tekmu kao i u ovih par zadnjih ko' da gledam.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 10 mar 2010, 16:09

harishp je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:ono sto sam ja primjetio da je ova tema aktivna samo kada mirza odigra neku ekstra utakmicu, a kada ne odigra nema nikog......sutra je velika sansa opet za njega da odigra fenomenalno....cibosi su skroz slabi na poziciji cetvorke....ali dobro ako sut krene bice bruku, ako ne daj Boze stane bice svega....
Pa logicki je da se akumulator pisanja puni kad ovaj odigra dobro ili lose.Jer u par navrata je i lose odigrao pa se pisalo na njegovoij temi.zasto,kako,kuda gdje.
Utakmice,igre i jesu razlog zasto ovaj ima svoju temu i zasto se pise o njemu.
Sto se tice sutrasnje tekme nikakvih tu fenomenalnih igara nece biti.Caja ce to da privede kraju na svoj mlin.
Jer njihov je teren,ulog ogroman a i Cibona osim prosle tekme nije cestito dobro odigrala u Evroskim ligama i ne pamti.Mirza ce odigrati tekmu kao i u ovih par zadnjih ko' da gledam.
nisam zelio da te citiram, ali da li si mozda pogledao ijednu tekmu od ovih koje je cibona izgubila u egalu....ja sam pogledao 3 od 4.....protiv olimpijakosa dole je bojan promasio tricu za produzetak....protiv caje ovdje cibona je imala pobjedu u zadnjim sekundama da radosevic nije masio zicer....protiv olimpijakosa ovdje takodjer bacanja u zadnjoj minuti promasena su bila kljucna...protiv himkija dole su imali igru i rezultat do zadnje cetvrtine......tako da bih te zamolio da drugi put prije nego nesto napises da pogledas nesto, makar izvjestaj sa nekog sajta.....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la harishp » 10 mar 2010, 16:46

Ti izgleda ne kontas da i drugi ljudi prate kosarku neko vise neko manje.Ali nikad ne znas ko ima kakve karte u rukama.
U redu bilo je gusto u ovoj drugoj grupi gdje je Cibona igrala i ako se to moze reci da su se popravili.
Samo gubitak tekme i bodova na kraju je egal i to se gleda.Ako igras dobro i osvojices nesto ako ne pisi kuci po odjelo.
Nisi naveo ''prekrasan '' skor u dvije tekme Cibone protiv sada jednog vrlo loseg Montepashija -71 kos u dvije tekme.
Sa Barcelonom su dobro i prosli samo -36 opet u dvije tekme. :roll:A to je ucinak ove sezone.Ne prijasnjih sezona.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 10 mar 2010, 16:50

harishp je napisao/la:Ti izgleda ne kontas da i drugi ljudi prate kosarku neko vise neko manje.Ali nikad ne znas ko ima kakve karte.
U redu bilo je gusto u ovoj drugoj grupi gdje je Cibona igrala i ako se to moze reci da su se popravili.
Samo gubitak tekme i bodova na kraju je egal i to se gleda.Ako igras dobro i osvojices nesto ako ne pisi kuci po odjelo.
Nisi naveo ''prekrasan '' skor u dvije tekme Cibone protiv sada jednog vrlo loseg Montepashija -71 kos u dvije tekme.
Sa Barcelom su dobro i prosli samo -36 opet u dvije tekme. :roll:
ma nema tu neko vise neko manje....za mene onaj ko napise ovako nesto, kao sto si ti pisao napamet nema sta da trazi u ozbiljnom razgovoru....prvo moras da pogledas nesto, a ne pisati tako napamet.....a ko bi to dobio barselonu....siena je bila na pocetku sezone, tada je jos graves igrao......puno su cibosi popravili formu i to puno.....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la harishp » 10 mar 2010, 16:55

Ti rezultati su daleko od napamet.Cibona nema sta traziti kod Caje
I tu je sva prica zavrsena.Poslije tekme mozemo do mile volje pisati.
Zamalo i ti folovi ne vaze.U kosarci neko je donji a neko gornji.Nerijesenog nema.
Dobre igre se brisu a bodovi pisu.Valjda bi to kao ekspert trebao da znas.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 10 mar 2010, 17:00

harishp je napisao/la:Ti rezultati su daleko od napamet.Cibona nema sta traziti kod Caje
I tu je sva prica zavrsena.Poslije tekme mozemo do mile volje pisati.
Zamalo i ti folovi ne vaze.U kosarci neko je donji a neko gornji.Nerijesenog nema.
Dobre igre se brisu a bodovi pisu.Valjda bi to kao ekspert trebao da znas.
pa dobro mislim jedna cibona koja ima samo dva klasna igraca, ostali su ispomoc, protiv jednog olimpijakosa koji ima 10 podjednakih igraca....protiv jedne caje koja ima splitera, mirzu, san emeteria, hermana, elijahua...protiv jednog khimkija kojeg vodi scariolo, covjece europski prvak znas li sta to znaci..nema veze sto je vodio spaniju.....gdje ima jednog javtokasa(ne sjecas se ti vjerovatno prvak sa panathom), mozgova, cabezasa, raula lopeza, kelija, i ostalu druzinu, ovo sto cibona pruza je maksimum maksimuma.......ljudi igraju odlicno kako limitiranu ekipu imaju.......i sada mi poredis jednu cibonu i caju....ma daj, pogledaj nekad realno, a ne samo napamet......ova posljednja recenica ti nije bila potrebna i ova ironija ;) ;) ;) ;) ;)
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la harishp » 10 mar 2010, 17:07

''Ironisem'' jarane poput tebe ;)
Zato sto non stop guras kao napamet,ovo,ono u prevodu niko ne gleda te tekme osim tebe. :roll:
Cibona uopste nije dobro odigrala koliko su je ovi drugi podcijenili.Zato je to izgledalo gusto.Ekipa od dva klasna igraca nema sta da trazi protiv ekipe koja ''makar'' ima kvalitetnu startnu petorku.Sto znaci ovi se mogu i zezati sa njima sto se rezultata tice.Ali zna se kome pobijeda na kraju ide.
Kontas sad.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 10 mar 2010, 17:10

harishp je napisao/la:''Ironisem'' jarane poput tebe ;)
Zato sto non stop guras kao napamet,ovo,ono u prevodu niko ne gleda te tekme osim tebe. :roll:
Cibona uopste nije dobro odigrala koliko su je ovi drugi podcijenili.Zato je to izgledalo gusto.Ekipa od dva klasna igraca nema sta da trazi protiv ekipe koju makar ima kvalitetnu startnu petorku.Sto znaci ovi se mogu i zezati sa njima sto se rezultata tice.Ali zna se kome pobijeda na kraju ide.
Kontas sad.

a ja pretezno ne raspravljam sa takvim kao sto si ti......pretezno sa ljudima koji imaju toliki broj postova.....jer pretezno oni se vode kao da prate sve, a u biti gotovo nista....ja sam samo rekao sto je cinjenica, a to je da nisi gledao nijednu tekmu cibone u TOP 16...znas i sam da nisi.....naravno da je caja favorit i da ce morati da uzmu to...ali ja samo govorim da je cibona ove godine u takvim problemima da je to cudo jedno......uostalom ja se nadam dobroj tekmi i neizvjesnoj zavrsnici...

P.S. ni bojan ne putuje u vitoriju
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la harishp » 10 mar 2010, 17:31

Pa da mozda bi ti imao toliko postova da te nisu banirali :roll: :mrgreen:
Cuj razloga zasto ne raspravljas sa ovakvima. :shock: Jak razlog kao i sto nalazis iste takve razloge da bi na bilo koji nacin podcijenio Teletovica,Preldjica itd ono ne direktno vec indirektno.
Medjutim mozda je i bolje da se ne raspravljamo posto ocito imas jako cudan nacin razmisljanja o nasim igracima.
A nalazis Novice ili neke koji sa igracima i reprezentacijom BIH imaju veze kao ti sa Mauritanijom i njihovim ziteljima.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.