Mirza Teletović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la emir79 » 17 avg 2017, 17:58

nerminh74 je napisao/la: I dirk i pau i teodosic i drugi velikani su imali money ali nikada nisu bili flegmani prema nacionalnom dresu
Tu ima i do karaktera
Ti imas nesto protiv Mirze i to je tvoj problem, zato ti i komentari ovako izgledaju. Poredjenje ti je nidje veze. I Pau i Nowitzki su preskakali kvalifikacije za svoje zemlje, a qurac bi se pojavili da igraju za yebene predkvalifikacije. Teodosic igra u Evropi, cek da vidimo kako ce se ponasati kad ga sad u NBA uzmu pod svoje.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 17 avg 2017, 19:51

emir79 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: I dirk i pau i teodosic i drugi velikani su imali money ali nikada nisu bili flegmani prema nacionalnom dresu
Tu ima i do karaktera
Ti imas nesto protiv Mirze i to je tvoj problem, zato ti i komentari ovako izgledaju. Poredjenje ti je nidje veze. I Pau i Nowitzki su preskakali kvalifikacije za svoje zemlje, a qurac bi se pojavili da igraju za yebene predkvalifikacije. Teodosic igra u Evropi, cek da vidimo kako ce se ponasati kad ga sad u NBA uzmu pod svoje.
Hajde onda reci mi koliko je ciklusa preskocio pao, a koliko dirk i bas da vidimo jeli to bilo kada su bili medzu najboljim u ekipama koje su dogurale do samog kraja, a ne zavrsavale takmicenje jos u maju
Inace mirza je preskocio ciklus (nije igrao kvalifikacije i baraz) kada je igrao u tau, dok je teodosic igrao kvalifikacije sa srbijom i ako je to za njih bilo ponizavajuce
Nemam ja nista protiv Mirze bio je jedan od ponajboljih igraca ikada, ali jedostavno treba postaviti stvari kako jesu, a to je da nije niti ce biti jedna od legendi BiH kosarke jer nije samo koliko das poena nego je vazan i odnos prema reprezentaciji
Inace zamisli koliko bi bilo vazno da je dosao na ove pretkvalifikacije, a dobro je odmoran i zdrav, pogotovu sto nam je itekako ostao duzan od proslih kvalifikacija zbog cega i igramo ove pretkvalifikacije
Neka se sada on ide slikati po potocarima i okolo, ali vec je dosao tobe da mirza teletovic malo kome sta znaci dok je nekadasnji kapiten teletovic bio idol mnogih
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Sapce » 18 avg 2017, 11:03

nerminh74 je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: I dirk i pau i teodosic i drugi velikani su imali money ali nikada nisu bili flegmani prema nacionalnom dresu
Tu ima i do karaktera
Ti imas nesto protiv Mirze i to je tvoj problem, zato ti i komentari ovako izgledaju. Poredjenje ti je nidje veze. I Pau i Nowitzki su preskakali kvalifikacije za svoje zemlje, a qurac bi se pojavili da igraju za yebene predkvalifikacije. Teodosic igra u Evropi, cek da vidimo kako ce se ponasati kad ga sad u NBA uzmu pod svoje.
Hajde onda reci mi koliko je ciklusa preskocio pao, a koliko dirk i bas da vidimo jeli to bilo kada su bili medzu najboljim u ekipama koje su dogurale do samog kraja, a ne zavrsavale takmicenje jos u maju
Inace mirza je preskocio ciklus (nije igrao kvalifikacije i baraz) kada je igrao u tau, dok je teodosic igrao kvalifikacije sa srbijom i ako je to za njih bilo ponizavajuce
Nemam ja nista protiv Mirze bio je jedan od ponajboljih igraca ikada, ali jedostavno treba postaviti stvari kako jesu, a to je da nije niti ce biti jedna od legendi BiH kosarke jer nije samo koliko das poena nego je vazan i odnos prema reprezentaciji
Inace zamisli koliko bi bilo vazno da je dosao na ove pretkvalifikacije, a dobro je odmoran i zdrav, pogotovu sto nam je itekako ostao duzan od proslih kvalifikacija zbog cega i igramo ove pretkvalifikacije
Neka se sada on ide slikati po potocarima i okolo, ali vec je dosao tobe da mirza teletovic malo kome sta znaci dok je nekadasnji kapiten teletovic bio idol mnogih
Word!


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la emir79 » 18 avg 2017, 14:54

Ne mili mi se sad traziti kada nisu igrali, ali znam da su propustali kvalifikacije. To da nije Mirza legenda mozes govoriti u svoje ime i nicije drugo.

Mirza se morao da pravda strucnjacima i kada je imao plucnu emboliu. Trebao je vam svima na kucnu adresu da posalje ljecnicki nalaz da bi vas uvjerio.

Mani se bolan toga, i Musa ako ode u NBA propustace kvalifikacije. To je jednostavno tako.

Veliki i ogroman pritisak ljudi tamo imaju, duplo vise utakmica nego bilokoji kosarkas u Evropi, da ne spominjem ako udju i u play off.

Uostalom Mirza je rekao da za sve to znaju i ljudi u savezu kao i selektor. Prema tome...
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 18 avg 2017, 15:17

emir79 je napisao/la:Ne mili mi se sad traziti kada nisu igrali, ali znam da su propustali kvalifikacije. To da nije Mirza legenda mozes govoriti u svoje ime i nicije drugo.

Mirza se morao da pravda strucnjacima i kada je imao plucnu emboliu. Trebao je vam svima na kucnu adresu da posalje ljecnicki nalaz da bi vas uvjerio.

Mani se bolan toga, i Musa ako ode u NBA propustace kvalifikacije. To je jednostavno tako.

Veliki i ogroman pritisak ljudi tamo imaju, duplo vise utakmica nego bilokoji kosarkas u Evropi, da ne spominjem ako udju i u play off.

Uostalom Mirza je rekao da za sve to znaju i ljudi u savezu kao i selektor. Prema tome...
sačekaj jeli embolija bila problem u kvalifikacijama :crazy:
jeli embolija problem u predkvalifikacijama koje igramo i njegovom krivicom tj. njegovom kur.coboljom:?: :!:
možeš ti njega pravdati koliko hočeš, ali ako nisi primjetio velikom djelu BiH populacije koja prati košarku on je totalno pao u očima, dovoljno je pogledat koliko je prošle godine bilo ljudi bilo na njegovom topiku, a koliko pretprošle
tako teško da je samo moje mišljenje
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

mirzatele
Postovi: 11879
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la mirzatele » 18 avg 2017, 16:04

Ja sam negdje između misljenja vas dvojice. Teletovic mi je bio stvarno nas najdrazi sportista, pregledao sam skoro svaku njegovu utakmicu u prve 2 sezone u NBA, ali mi je poprilicno pao u ocima. Propustio je prvenstvo, ok imao je emboliju, ali je 2-3 mjeseca prije tog prvenstva odigrao utakmicu u playoffu a sigurno da ga tamo doktori ne bi pustili da igra da nije bio spreman. Onda je dosao na pripreme na kojim se ponasao kao da je on osnovao reprezentaciju i da je on i selektor i savez i kapiten i igrac. Odigrao 2 od 4 utakmice, ignorisao selektora, dopustio sebi da ga izvizde u "njegovoj" dvorani itd. Sad propusta pretkvalifikacije iako je na onoj konferenciji poslije incidenta u Mejdanu rekao da ce igrati za reprezentaciju kad god bude zdrav. Znam sigurno da je bio među omiljenijim sportistima u BiH, a sad sumnjam da je tako. Naravno da ne treba zaboraviti ni lijepe stvari koje je dao za reprezentaciju, igracki, ali i kao ambasador cijele drzave.

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Sapce » 19 avg 2017, 23:09

mirzatele je napisao/la:Ja sam negdje između misljenja vas dvojice. Teletovic mi je bio stvarno nas najdrazi sportista, pregledao sam skoro svaku njegovu utakmicu u prve 2 sezone u NBA, ali mi je poprilicno pao u ocima. Propustio je prvenstvo, ok imao je emboliju, ali je 2-3 mjeseca prije tog prvenstva odigrao utakmicu u playoffu a sigurno da ga tamo doktori ne bi pustili da igra da nije bio spreman. Onda je dosao na pripreme na kojim se ponasao kao da je on osnovao reprezentaciju i da je on i selektor i savez i kapiten i igrac. Odigrao 2 od 4 utakmice, ignorisao selektora, dopustio sebi da ga izvizde u "njegovoj" dvorani itd. Sad propusta pretkvalifikacije iako je na onoj konferenciji poslije incidenta u Mejdanu rekao da ce igrati za reprezentaciju kad god bude zdrav. Znam sigurno da je bio među omiljenijim sportistima u BiH, a sad sumnjam da je tako. Naravno da ne treba zaboraviti ni lijepe stvari koje je dao za reprezentaciju, igracki, ali i kao ambasador cijele drzave.
Imo sam i ja plucnu embolije. Ako ne umres odmah od nje, vec nakon nekoliko dana se mozes baviti sportom i trenirat. Nekih mjesec moras izbjegavat kontakt.. al to je to.
Znači, nikakvo opravdanje


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la jasmin10 » 19 avg 2017, 23:31

Kapiten čestitao momcima na pobjedi :bih:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 20 avg 2017, 00:00

jasmin10 je napisao/la:Kapiten čestitao momcima na pobjedi :bih:
Pa vrabac je bio veoma dobar na utakmici, naravno da ce cestitat samom sebi
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la jasmin10 » 20 avg 2017, 08:59

nerminh74 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Kapiten čestitao momcima na pobjedi :bih:
Pa vrabac je bio veoma dobar na utakmici, naravno da ce cestitat samom sebi
Pogledaj naziv teme. :bih:

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la BuffonGigi » 20 avg 2017, 09:09

Ja uopste vise ne zamjerim Mirzi sto se nije odazvao, vec naprotiv zato sto je igrao ranije...i to na onakav nacin. Tek sad vidis kako lijepo izgleda reprezentacija sastavljena od igraca koji mozda nemaju trenutno neki strasan kvalitet, ali imaju volju i zelju da se bore, igraju odbranu, bez ikakvog ega i bezobrazluka. Takvo nesto nazalost nismo imali priliku gledati u zadnjih 10 godina, Mirza je svakako jedan od razloga. Volio bih vidjeti njegov ukupni procenat suta u nastupima za reprezentaciju.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 20 avg 2017, 09:50

jasmin10 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Kapiten čestitao momcima na pobjedi :bih:
Pa vrabac je bio veoma dobar na utakmici, naravno da ce cestitat samom sebi
Pogledaj naziv teme. :bih:
Da pise mirza teletovic, kapiten reprezentacije je vrabac, a kada se vrati morati ce zasluziti opet kapitensku traku

Buffon dobro pitanje
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la jasmin10 » 20 avg 2017, 11:06

Kada se vrati opet preuzima kapitensku valjda ti je to jasno.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Bassha » 20 avg 2017, 11:07

jasmin10 je napisao/la:Kada se vrati opet preuzima kapitensku valjda ti je to jasno.
Bio je prosle godine, pa nije bio kapiten :D :D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Volvic » 20 avg 2017, 13:05

jasmin10 je napisao/la:Kada se vrati opet preuzima kapitensku valjda ti je to jasno.

Prosla su vremena gdje je bilo: Mirza Teletovic = Reprezentacija. :wave:

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Sapce » 20 avg 2017, 13:13

Ovu temu bi trebalo prebacit u neki drugi podforum...
Npr: kosarkaski zid srama, zajedno sa djedovicem, preldzicem itd.
Ima tu jos kandidata


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Tracy3McGrady » 20 avg 2017, 13:35

Ne zelim da opravdavam Mirzu, pogotovo ne nakon prošle godine. Ali trebamo i mi navijači biti korektni. Prvo, kod Juke nam ne smeta što ne igra, već nam smeta kako je otkazao nastup. A Mirza je lijepo sjeo i dogovorio sa savezom da propušta ove pretkvalifikacije. I šta bi onda njemu zamjerili? I on igra u Nba i dao je više repki nego Juka, jedno 10 puta više. Nije da ga branim, i meni je pao u očima prošle godine kad je došao nespreman, ali neke stvari treba gledati realno i ne uspoređivati ga izdajicama poput Nihada, Preldžića i njima sličnim.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 20 avg 2017, 14:11

Tracy3McGrady je napisao/la:Ne zelim da opravdavam Mirzu, pogotovo ne nakon prošle godine. Ali trebamo i mi navijači biti korektni. Prvo, kod Juke nam ne smeta što ne igra, već nam smeta kako je otkazao nastup. A Mirza je lijepo sjeo i dogovorio sa savezom da propušta ove pretkvalifikacije. I šta bi onda njemu zamjerili? I on igra u Nba i dao je više repki nego Juka, jedno 10 puta više. Nije da ga branim, i meni je pao u očima prošle godine kad je došao nespreman, ali neke stvari treba gledati realno i ne uspoređivati ga izdajicama poput Nihada, Preldžića i njima sličnim.

Penny Hardaway #1
Izvini, a sta je on dogovorio?!
Ne, on je sarkasticno javio da nece doci i da prepusta mladima svoje mjesto
Valjda je mislio da pokaze koliko je on nama vazan, ali mu se odbilo o glavu jer su ovi momci poslje dugog niza godina pokazali kako se igra za reprezentaciju, a nisu pravili privatnu prciju od nje pa ni onaj musa kojega je ovaj davio

Jasmin10, neka mirza dodze sa navikama koje prosipa proslih 5 godina kod duleta (aBd da ozdravi i da nas opet vodi) pa da vidis kako bi letio sa priprema, onda moze biti kapiten planinarskog drustva pren
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 20 avg 2017, 17:23

Sapce je napisao/la:Ovu temu bi trebalo prebacit u neki drugi podforum...
Npr: kosarkaski zid srama, zajedno sa djedovicem, preldzicem itd.
Ima tu jos kandidata


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

malo je reci da pretjerujes i poredis covjeka kojem se moze naci zamjerki sa igracima koji su svjesno se odrekli naseg drzavljabstva i igranja za nas

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Sapce » 21 avg 2017, 07:11

filip13 je napisao/la:
Sapce je napisao/la:Ovu temu bi trebalo prebacit u neki drugi podforum...
Npr: kosarkaski zid srama, zajedno sa djedovicem, preldzicem itd.
Ima tu jos kandidata


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

malo je reci da pretjerujes i poredis covjeka kojem se moze naci zamjerki sa igracima koji su svjesno se odrekli naseg drzavljabstva i igranja za nas
Pa ne postoji tu neka međukategorija.
On se eto nije odreko drzavljanstva, al igranja u biti jest.
I neka je. To je njegov karakter i gotovo.
Al nek ne glumi patriotu samo radi imidža. Zna se koji je jedini način da pokaže voli svoju zemlju..



Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.