Mirza Teletović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

DzoniInglis
Postovi: 153
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la DzoniInglis » 07 nov 2017, 19:52

kobe24 je napisao/la:Kako misle uklopiti tri PG-a?! Tu su Brogdon, Delly i evo sad Bledsoe, a sumnjam da ce nekome od njih biti drago da ostane zakovan za klupu. S druge strane, i Sunsi su dosta solidno pokriveni na poziciji petice (doduse, i Chandler i Len su ofanzivno dosta limitirani), pa mi i nije bas jasan ovaj trade.
Nakon Bledsoe-ovih izjava čišćenje svlačionice je bilo mnogo važnije za Sunse nego išta drugo. Bucksi su vjerovatno jedini bili spremni da daju pik prve runde za njega, ali u zamjenu su ovi prvi morali prihvatiti Monroea koji se nikako ne uklapa u budućnost franšize u Milwaukee-ju.
Delly je tu višak, na užasnom je ugovoru, ali u principu Bledsoe u formi je fantastičan igrač. Sunsi su prije par godina čak znali na parket baciti njega, Dragića i Thomasa , možda je Kidd jednako lud :mrgreen:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 07 nov 2017, 20:48

DzoniInglis je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Kako misle uklopiti tri PG-a?! Tu su Brogdon, Delly i evo sad Bledsoe, a sumnjam da ce nekome od njih biti drago da ostane zakovan za klupu. S druge strane, i Sunsi su dosta solidno pokriveni na poziciji petice (doduse, i Chandler i Len su ofanzivno dosta limitirani), pa mi i nije bas jasan ovaj trade.
Nakon Bledsoe-ovih izjava čišćenje svlačionice je bilo mnogo važnije za Sunse nego išta drugo. Bucksi su vjerovatno jedini bili spremni da daju pik prve runde za njega, ali u zamjenu su ovi prvi morali prihvatiti Monroea koji se nikako ne uklapa u budućnost franšize u Milwaukee-ju.
Delly je tu višak, na užasnom je ugovoru, ali u principu Bledsoe u formi je fantastičan igrač. Sunsi su prije par godina čak znali na parket baciti njega, Dragića i Thomasa , možda je Kidd jednako lud :mrgreen:
I ja mislim da ce Delly izvisiti, jer niti je pretjerano kvalitetan, niti je mlad kosarkas od kojeg se u buducnosti ocekuju velike stvari. Medjutim, po meni nastaje problem u cinjenici da je Eric igrac koji trazi loptu i koji samo tako moze pokazati svoj puni kapacitet, a to ce biti tesko pored Middletona i pogotovo Giannisa. Prema tome, ja pretpostavljam da ce Brogdon pocinjati meceve, a da ce Bledsoe biti prvi igrac s klupe i da ce na terenu uglavnom provoditi vrijeme samo sa jednim od pomenute dvojice. Odlaskom Monroea, oni i ne gube previse, jer je bio igrac manje u odbrani, a u napadu se nerijetko gubio u vremenu i prostoru. Tu ce ocigledno forsirati atleticnijeg Hensona, koji nije ni blizu stetocina kao Greg i mladog Makera, koji moze biti prijetnja i sa perimetra. S druge strane, Phoenix dobija igraca prve runde (sto im je vjerovatno bio glavni cilj, kad su vec odlucili da se rijese Bledsoa) i centra koji je ofanzivno daleko kompletniji od dvojca koji vec pokriva tu poziciju. Sad jedan od njih vjerovatno postaje visak, jer se nijedan ne moze spustiti na cetvorku (pretpostavljam da ce Chandler izvisiti zbog godina). Daleko veci problem za Sunse je sto ce postati smijesni na vanjskim pozicijama, a nije da su i prije ovog trade bili nesto pretjerano jaki, pogotovo jer i Knight vec od ranije izgubljen. Doduse, oni su ocigledno odlucili bacitu ovu sezonu, jer i ovako i onako ne mogu nista znacajnije napraviti. Za naseg Mirzu ovaj trade nece gotovo nista promijeniti i tek ce povratak Parkera bitno utjecati na njegovu minutazu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la TheChief » 07 nov 2017, 20:51

Mirza Teletovic (left knee soreness) is listed as questionable in the game notes for Tuesday's matchup against Cleveland.
This is the first we've heard of a knee issue for Teletovic this season. However, it's only a game notes designation, so we'll take the information with a grain of salt. Hopefully, coach Jason Kidd will provide an update after Milwaukee's shootaround. If Mirza is unable to play, starter Khris Middleton would be asked to log extra minutes. Rashad Vaughn and D.J. Wilson might see an uptick in playing time as well.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la bhfanatic14 » 07 nov 2017, 23:53

TheChief je napisao/la:Mirza Teletovic (left knee soreness) is listed as questionable in the game notes for Tuesday's matchup against Cleveland.
This is the first we've heard of a knee issue for Teletovic this season. However, it's only a game notes designation, so we'll take the information with a grain of salt. Hopefully, coach Jason Kidd will provide an update after Milwaukee's shootaround. If Mirza is unable to play, starter Khris Middleton would be asked to log extra minutes. Rashad Vaughn and D.J. Wilson might see an uptick in playing time as well.
Mirza spreman :bih: idemooo
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Bassha » 08 nov 2017, 04:18

16p,2sk - 17min
4/8 za tri
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 08 nov 2017, 11:02

zanimljiva cinjenica,za 159 minuta igre u sezoni jos nije sutnuo sl. bacanje

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la miki_92 » 08 nov 2017, 11:04

zato sto nikad nije napao obruc :mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la bhfanatic14 » 08 nov 2017, 13:23

Bravo doktore :salut: :salut: idemo dalje !!
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Chinaglia » 10 nov 2017, 01:48

trenutno mu je trojka skoro na 47%, vjerovatno ce na kraju biti na nivou dvije najbolje sezone, gdje je bila na 39%
al eto, neka bude najbolja, iznad 40%

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la _dreamer_ » 10 nov 2017, 18:23

miki_92 je napisao/la:zato sto nikad nije napao obruc :mrgreen:
I kad napada obruc, stravu mu treba saljevati, boji se kontakta i onda vazda ili mora izbaciti na perimetar loptu ili baciti neku frljoku jer napada ko slina obruc. Ne mogu da vjerujem da je toliko omatorio, kao mladji je imao i eksplozivnosti i skocnosti daleko vise, barem ono sto sam ja vidio. Mozda grijesim.

A kad vec spominjemo to, i Nurkonja je isto tako preblag za moj ukus.

Dobro je da ga trica sluzi, da ne uzima vise neke divljacke suteve kao prosle god koji su isto utjecali donekle na procenat suta i samopouzdanje. Ja se ipak nadam da ce preci negdje jer sam poprilicno siguran da ce dolaskom Parkera dobijati minute na kapaljku.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la COYS » 11 nov 2017, 03:20

Mirza Teletovic is out tonight (left knee injury) and will probably miss more than one game.
:cry:

robery22
Postovi: 611
Pridružen/a: 08 mar 2014, 22:54
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la robery22 » 11 nov 2017, 23:15

igra li vcrrs?

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la COYS » 12 nov 2017, 00:07

robery22 je napisao/la:igra li vcrrs?
Tesko.

Avatar
BoltDevil
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 okt 2012, 22:53
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la BoltDevil » 16 nov 2017, 00:50

Kakve su šanse da zaigra večeras ?
‘U City-u imaju velika očekivanja, a s obzirom koliko su novaca potrošili valjda će nešto osvojiti. Ponekad vam život dodijeli bučnog susjeda i morate se priviknuti na to’. SAF

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Chinaglia » 16 nov 2017, 00:53

BoltDevil je napisao/la:Kakve su šanse da zaigra večeras ?
out je i dalje

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 19 nov 2017, 10:52

Milwaukee Bucks are among the teams interested in former Knicks forward Mindaugas Kuzminskas, league **** told @BBallInsiders. Milwaukee currently has a full roster and would need to create a roster spot to add Kuzminskas.

Avatar
Gifron
Postovi: 4138
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Gifron » 21 nov 2017, 22:56

Mirza je danas imao operaciju lijevog koljena i trebao bi se vratiti na teren za mjesec dana
Jedan grad, jedna ljubav!

robery22
Postovi: 611
Pridružen/a: 08 mar 2014, 22:54
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la robery22 » 12 dec 2017, 17:33

ajde Mirzetee,kad ce zaigrat??

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la TheChief » 14 dec 2017, 12:24

Ne mogu da vjerujem da niko do sada nije napisao rijeci o kapitenovom zdravstvenom stanju.
IZDRZI MIRZA !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la bombaysaphire » 14 dec 2017, 14:04

To smo mi šta si očekivao, kad si na vrhu sve bi mu dali, kad si na dnu prvi bi ga sahranili, to je tako kod nas...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.