Mirza Teletović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
rudy91
Postovi: 1392
Pridružen/a: 04 avg 2014, 20:32
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la rudy91 » 28 feb 2017, 02:41

hurem je napisao/la:
rudy91 je napisao/la:
hurem je napisao/la:Tele igrao za Netse, Netsi na dnu istocne konferencije.
Tele igrao za Sunse, Sunsi na dnu zapadne konferencije.
Tele igra za Buckse, ocekujem ih za godinu dvije na dnu ljestvice.
Vidi se kolko ne znas,Mirza je igrao i playoff sa Netsima i bio odlican role igrac,zabijao po 20 poena jedno Heatu i Jamesu u facu,on je otisao iz Netsa kad su se poceli vec raspadati,Sunsi su druga prica ali je tu pokazao kako nije smo tricas,Buckse ocekujem takodje da do kraja sezone uhvate playoff jer ne zaostaju puno.
Prosvijetli me.
Pa evo vec jesam ali djaba kad za tebe nema nade,ne kapiras i vozdra

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la hurem » 28 feb 2017, 05:52

Jarane, necu da se izrazavam sta si i koliko si nesto ispao.
Procitaj ponovo moj post pa mozda i skontas poentu...ili ipak mozda ne.
Pises gluposti i lozis se kao malo dijete na nesto sto uopce nije poenta posta...znas li sta znaci rijec konstatacija?
Btw, ne trebas me ti uciti, dovoljno sam igrao kosarku, trenirao, Mirzu pratio...tako da vrlo dobro znam sve pojedinosti.
Nisam od onih koji komentarisu u 3 ujutro ili stalno gledaju dosadni mec 3 sata (vise reklama nego igre) cekajuci ne bi li Mirza dobio 5 pis.minuta.
Uzivaj prijatelju u utakmicama, puno ti to znaci u zivotu i imas mnogo koristi od toga.

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Sapce » 28 feb 2017, 06:24

Brat je izgleda u životnoj formi..


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la _dreamer_ » 28 feb 2017, 10:08

kobe24 je napisao/la:
COYS je napisao/la:Ma pokidao sve ligamente u koljenu.Strava
Auuu :? :?

On je zadnjih nekoliko utakmica pocinjao kao PF, tj. mijenjao Parkera i relativno dobro to odradjivao. Sad njegovom povredom, Mirza je doslovno jedina klasicna cetvorka u ekipi, i Henson i Maker su vise petice, ali cisto sumnjam da ce Mirza i to iskoristiti. Ne radujem se ni najmanje Beasleyevoj povredi, ali Mirza ako sad sebi ne obezbijedi nekih 20+ minuta, onda stvarno ne znam kad ce. Plus sto Kidd rotira igrace ko lud...

Ne znam, mislim da ce biti potrebno da se jos 2-3 igraca povrijede... Salu na stranu, ne znam sta se s Mirzom desava, ali vjerujem da je do njega sto ne igra jer ga je Kidd ganjao dvije godine, sigurno je razocaran u Mirzin pristup ove godine. Uzeo pare i libo ga... Nebi bio prvi doduse koga je razocarao.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 28 feb 2017, 10:22

_dreamer_ je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
COYS je napisao/la:Ma pokidao sve ligamente u koljenu.Strava
Auuu :? :?

On je zadnjih nekoliko utakmica pocinjao kao PF, tj. mijenjao Parkera i relativno dobro to odradjivao. Sad njegovom povredom, Mirza je doslovno jedina klasicna cetvorka u ekipi, i Henson i Maker su vise petice, ali cisto sumnjam da ce Mirza i to iskoristiti. Ne radujem se ni najmanje Beasleyevoj povredi, ali Mirza ako sad sebi ne obezbijedi nekih 20+ minuta, onda stvarno ne znam kad ce. Plus sto Kidd rotira igrace ko lud...

Ne znam, mislim da ce biti potrebno da se jos 2-3 igraca povrijede... Salu na stranu, ne znam sta se s Mirzom desava, ali vjerujem da je do njega sto ne igra jer ga je Kidd ganjao dvije godine, sigurno je razocaran u Mirzin pristup ove godine. Uzeo pare i libo ga... Nebi bio prvi doduse koga je razocarao.
:!: :!: :plac: :oops:
Samo sto se tice mene neka dodze igrati za reprezentaciju uz pravi pristup i ja znam da bi mu ja odmah zaboravio za ruzne epizode, a za ostalo me zaboli
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Sapce » 28 feb 2017, 15:03

Ja mislim da je to zavrsena priča.
Ja ne znam da li bi ga uopste i zvao..
Ko ce uopste bit selektor?
Muminovic?


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la save » 28 feb 2017, 17:01

zar netko još prati Mirzu?

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Divos » 28 feb 2017, 18:30

$ је " % у ?, " је % & $, ? ? је " & статус " '. " & " по ', $ - га " ? за ? $, ? $ & $ " " ?.
? ? ' " " овај ? ? (тренутно на ? ", $ $ - се "), ' 2." на $, " & " је " $ у & % $ " ' $ $ " (но ? $, " $ ? " ту је $ је). " је $ " ? $ " 4 $.

$, " " су $ & $ " ($ - &) на " - ? $ " $ сезона, " " поз. 3-4, " ту је " % ? " " " статус.
А $ $ & ?, $ сте 10. ? 11. " у ", онај " " 2/4, па " се стартер $, " опет на ?, " " ", оне $ ? ? $ /, ? $ знате $ ? $ у & ' ? $ - у $ $ " $ ?, $ у $ ?, ? " све се $ на / уговора.
& ' је то са " " ", а " су $ " пар сезона ? " важну ?, но ту ? " ?, а " остаје $ ?.

То не ' " $ је тај " пуно ?, $ ' је опао ?, ", ? у & је " ?, " за све ' $ простора. " " " ' " ' у & ?, ¥ су & ? за ", ту је ¥ " " / за $, " не ' ? је ? $ " " " за & ".

За " $ $ ? (? & " то - назвао) за СП. " са ? & " ? & ?, ту $ & " " " оне ?, не ' ? " ? " ", " ту - - " ? " % ' је / ".
У ? за СП у 2 фазе (2017/18, па $ 2 фаза 2018/19), " " " $ & " % $ - ", но о ', $ $ '.

& $, " - ову сезону у ? " на ' ", ? % се $ њега " ?. $ % 2 $ уговора, у ? ? $ $, па " то " него " 7-$ & " са & се " не ' ? " ". А " $ " " ?, ". " & % је све %, $ је & " " " " у ? свет, & се $ " ", " $ га је у " 2014/15 ? & ? $ је " $ ", ово је $ & " & " " ".

Avatar
rudy91
Postovi: 1392
Pridružen/a: 04 avg 2014, 20:32
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la rudy91 » 01 mar 2017, 01:31

hurem je napisao/la:Jarane, necu da se izrazavam sta si i koliko si nesto ispao.
Procitaj ponovo moj post pa mozda i skontas poentu...ili ipak mozda ne.
Pises gluposti i lozis se kao malo dijete na nesto sto uopce nije poenta posta...znas li sta znaci rijec konstatacija?
Btw, ne trebas me ti uciti, dovoljno sam igrao kosarku, trenirao, Mirzu pratio...tako da vrlo dobro znam sve pojedinosti.
Nisam od onih koji komentarisu u 3 ujutro ili stalno gledaju dosadni mec 3 sata (vise reklama nego igre) cekajuci ne bi li Mirza dobio 5 pis.minuta.
Uzivaj prijatelju u utakmicama, puno ti to znaci u zivotu i imas mnogo koristi od toga.
No komleksi,no :nene: :nene: .Ne moras se pravdati uopste da li si se bavio kosarkom kad se sve moze zakljuciti iz tvog posta,i da na kraju zar moram iz neceg imati koristi da bi odredjenu stvar volio ? :roll:.Poz

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 02 mar 2017, 02:52

Nije realno koliko je los. Ocita nezainteresovanost i nedostatak treninga. Vrati se u Evropu ziv bio, ne brukaj se tamo vise. Nakon ovog veceras sam siguran da je on zavrsio s iole bitnijom ulogom u bilo kojem klubu ove lige. Vjerovatno ce odraditi te tri sezone ugovora i nek se udara nogom u guzicu, jer je malo reci da je prevario ljude.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la AeGon099 » 02 mar 2017, 03:09

Koja katastrofa čovječe, šta li se dešava sa njim... Očajno Mirza, očajno
Odlazi Safete.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 02 mar 2017, 06:15

kobe24 je napisao/la:Nije realno koliko je los. Ocita nezainteresovanost i nedostatak treninga. Vrati se u Evropu ziv bio, ne brukaj se tamo vise. Nakon ovog veceras sam siguran da je on zavrsio s iole bitnijom ulogom u bilo kojem klubu ove lige. Vjerovatno ce odraditi te tri sezone ugovora i nek se udara nogom u guzicu, jer je malo reci da je prevario ljude.

mislis da bi ga trpili u evropi :?: kako je igrao za repku tako igra za buckse,i onda se usudi na presici da trolla kako sve daje od sebe,bla,bla :!:

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Monolog » 02 mar 2017, 09:25

Divos je napisao/la:$ је " % у ?, " је % & $, ? ? је " & статус " '. " & " по ', $ - га " ? за ? $, ? $ & $ " " ?.
? ? ' " " овај ? ? (тренутно на ? ", $ $ - се "), ' 2." на $, " & " је " $ у & % $ " ' $ $ " (но ? $, " $ ? " ту је $ је). " је $ " ? $ " 4 $.

$, " " су $ & $ " ($ - &) на " - ? $ " $ сезона, " " поз. 3-4, " ту је " % ? " " " статус.
А $ $ & ?, $ сте 10. ? 11. " у ", онај " " 2/4, па " се стартер $, " опет на ?, " " ", оне $ ? ? $ /, ? $ знате $ ? $ у & ' ? $ - у $ $ " $ ?, $ у $ ?, ? " све се $ на / уговора.
& ' је то са " " ", а " су $ " пар сезона ? " важну ?, но ту ? " ?, а " остаје $ ?.

То не ' " $ је тај " пуно ?, $ ' је опао ?, ", ? у & је " ?, " за све ' $ простора. " " " ' " ' у & ?, ¥ су & ? за ", ту је ¥ " " / за $, " не ' ? је ? $ " " " за & ".

За " $ $ ? (? & " то - назвао) за СП. " са ? & " ? & ?, ту $ & " " " оне ?, не ' ? " ? " ", " ту - - " ? " % ' је / ".
У ? за СП у 2 фазе (2017/18, па $ 2 фаза 2018/19), " " " $ & " % $ - ", но о ', $ $ '.

& $, " - ову сезону у ? " на ' ", ? % се $ њега " ?. $ % 2 $ уговора, у ? ? $ $, па " то " него " 7-$ & " са & се " не ' ? " ". А " $ " " ?, ". " & % је све %, $ је & " " " " у ? свет, & се $ " ", " $ га је у " 2014/15 ? & ? $ је " $ ", ово је $ & " & " " ".
Pa i nije baš. S obzirom na roster Bucksa, Teletović je bio drugi najbolji šuter ekipe (povredom Middletona postao je i najbolji šuter). Opasno se računalo na njega, jer je jasno da su JP i GA jedan od jačih krilnih tandema, ali apsolutno bez vanjskog šuta. Stoga im je bio potreban igrač tipa Teletovića koji u serijama može pogađati sa distance i koji će koristiti Giannisove prodore i odlične asistencije. Nije niko očekivao da će biti najbolji igrač Bucksa (uostalom, Giannis je rubno u top 10 igrača lige), ali reći kako se očekivalo da će igrati nekih 15-ak minuta po meču je smiješno. Doveden je da bude 6-7 igrač i da s klupe donosi poene, te da završava utakmice, jer je, ponavljam, drugi najbolji šuter ekipe.

Dakle, u startu si pogriješio sa Mirzinom ulogom. To što se ovako posložilo - to je najviše do njega. Do njegovog (ne)zalaganja, užasnih utakmica, nedostatka motivacije (ne bih da ulazim u razloge), ali reći kako je doveden da igra 15 minuta - to je nonsens.

Uživaj.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 02 mar 2017, 09:35

kobe24 je napisao/la:Nije realno koliko je los. Ocita nezainteresovanost i nedostatak treninga. Vrati se u Evropu ziv bio, ne brukaj se tamo vise. Nakon ovog veceras sam siguran da je on zavrsio s iole bitnijom ulogom u bilo kojem klubu ove lige. Vjerovatno ce odraditi te tri sezone ugovora i nek se udara nogom u guzicu, jer je malo reci da je prevario ljude.
Ko se bruka, on koji ne igra ili oni koji ga placaju 5 mil eura godisnje za to
Nebi ni ja nigdje isao kada pare idu radio ne radio
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la mchadesh » 02 mar 2017, 09:48

Krenem napisati kljucaj temu pa skontam kontrirat ce mi neki. Sve u svemu zalazak karijere i mislim da nam (BiH) moze pomoci vise van parketa nego na njemu. Probijao je led, postigao sto mnogi mladi kosarkasi mastaju, ali nema tu vise Fearze.
Volio bih da me demantuje igrama ali tesko.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la _dreamer_ » 02 mar 2017, 10:58

Ne placas nekoga 10 miliona ako zelis da ti taj neko igra 15tak minuta, Monolog je to fino obuhvatio. On je trebao biti 7. igrac tima po mom misljenju jer je Monroe bio taj 6-ti. Mirza se zapustio, a s druge strane Beasley je usao dobro u sezonu i vec nakon 10tak utakmica Mirzi de facto uzeo tu ulogu drugog PF-a. Eto, sad nema ni Parkera ni Beasleya, no Kidd je Mirzu ocigledno otpisao, a Mirza je ocigledno totalno nemotivisan, za sto je vjerujem dijelom zasluzan i njegov trenutni status, ali razlog sto je zaduzio status benchwarmera je sigurno zbog njega samog... Kidd ga je ganjao 2. godine, nije to bilo slucajno...

Meni to bas nedostaje, sinoc mrtav umoran (jer sam kreten preksinoc spavao samo 2 h radi Juke) kontam da li da cekam utakmicu Bucks-a... Sreca pa je ipak pamet ovaj put prevagnula da odem na vrijeme u krevet. A zao mi je sto nema vise tih utakmica, iako sam se bio zarekao da ga vise nikad necu pogledati u NBA. Jbg, nekad bilo, sad se pricalo...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Divos » 02 mar 2017, 11:18

@ Monolog

Ја ' " пре & сезоне " & по ? " " $ се $ " % & ?, " " &. $ у праву ", ? је $ ову сезону " & & %, " то је ? ? % су " $.

Но " ? је јасно $ - " ? " " на " " &, 2 & $ " " & ? ' $ 35+ ", ту " (а ? се $ - " $ " са &) $ - $ " $ & " по ' " ?, & $ не $ ' " ? (nonsens), него је $ " ".
$ % је оно у " са " " " на ову " $ " је " ". ? " тренер $ " ? ? $ на ову " " $ " $ " % на ' ?.

" 15 " (заправо тренутно 14), " ' $ & ? & $.
% са " " јесте " " ?, јасно је " $ - " (& " %) то " ? & ", ? се & ту ове сезоне " ", ' " ' " ", ' $ " (36,5 %), & " овај ? (поз.2-3) & су $, " је $, " " свој % за 3, а ? су - " са $ $ (" је $ " $.92.), & $ " тај ' " ? ? & ? $ (? сезону ? 15,6 % за 3 уз 34,5%, ове сезоне 23 % уз 37%), ? јесу $ ", " ? " &, управо " је " $ $ " " у &. А & су се " " ? & $ %, - " " $ & за ? " на поз.4 & је ". $ % $ на " " $ ", наравно $ " % на ' ' то $ $.

? је за ", ја ' ", $ & $ & " $ 25+ " по ', " $ $ " " своје ". ? " тренутна ', а " / је % је ? па готово " " % за ?-оф, те се $ - & $ ', / " " % ' " $ " ?, & " ? $, " 10." & ($.97.), на & поз. " је $, " $ ту ', $ '.


" & у Европу? & је опасно уређена ?, " ту - се уговор & ", & " на ', статус ? " тренера. " - $ све " цент " уговора.
" - у $ 2016-19 $ 31,5 ?. $, тј равно 10,5 ?. $ (? 9,9 ?.€) & сезоне.
" у $ $, у " " ' $ 1/10 те ', " " у $ ? " ? &, те " " знатно " % (не & $ & ? " ¥ $ ", наравно $ јесте, ? се у " ? " " % $ је & " " " " $) у ? ? " ?.
? је " $ то " ? ".

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 02 mar 2017, 12:09

lumani je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Nije realno koliko je los. Ocita nezainteresovanost i nedostatak treninga. Vrati se u Evropu ziv bio, ne brukaj se tamo vise. Nakon ovog veceras sam siguran da je on zavrsio s iole bitnijom ulogom u bilo kojem klubu ove lige. Vjerovatno ce odraditi te tri sezone ugovora i nek se udara nogom u guzicu, jer je malo reci da je prevario ljude.

mislis da bi ga trpili u evropi :?: kako je igrao za repku tako igra za buckse,i onda se usudi na presici da trolla kako sve daje od sebe,bla,bla :!:
Ma on ce svakako odraditi ove tri godine ugovora, jer bi to svako ko je imalo normalan uradio. Da li ce uspjeti bar 2-3 mjeseca u kontinuitetu igrati kvalitetnije i na nekom visem nivou, cisto sumnjam. Ona suplja da je on klasicni Hercegovac sa inatom (sto je vise puta ponavljao) je ocigledno izgubila smisao kad se dograbio para i velikog ugovora. Ova sezona je definitivno izgubljena i na kraju ce, po svemu sudeci, imati smijesne procente za nekog ko prima tolike pare. Nakon te tri godine, on ce se vrlo vjerovatno vratiti u Evropu, gdje ce sigurno biti jakih timova koji ce se interesovati za njega. Puno je tih primjera gdje se jedan Evropljanin vraca nazad iz nba, a da su poprilicno veliki klubovi bili zainteresovani za njegove usluge, bez obzira na brojke u nba (pogotovo sto je Mirza jos ranije izgradio ime u Evropi). E sad, da li bi ga trpili, siguran sam da ne bi, ali to samo u slucaju da bude ovakav i kad se vrati. Kakav ce on stvarno biti, to je vec na dugom stapu i tesko je o tome govoriti dok se to ne desi.

@nermine, bruka je obostrana. :mrgreen: Mirza je glavni krivac, jer ko je mogao ocekivati da ce on igrati preko one stvari i da ce biti bas ovoliko los. Njemu je izgleda i drago sto ce oni po svemu sudeci ostati bez PO, jer ce ranije zavrsiti sezona i taman ce moci dobro da se odmori. Jer, puno je napora ulozio jos od priprema sa reprezentacijom do danas, tesko bi iko to izdrzao...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 02 mar 2017, 12:48

Hajde barem ce imati vise snage da po prenju hoda
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la adisice » 03 mar 2017, 10:23

Propo kaj šporet lapuzan
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.