Mirza Teletović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 30 jun 2017, 22:08

gonzales je napisao/la:Necu vise nista pisati ali ovo je show u savezu. Vidjeti cete sve sami ubrzo.

Savez napolje!
Daaaa Mirza ne igra radi saveza
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 30 jun 2017, 22:12

Da mi je znati gdje se kotite, svaka 2-3 mjeseca po jedan insajder iskoci... :roll:

Btw, dobra ti ova fora sa svjedocanstvima. :think:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Unofficialpage » 30 jun 2017, 22:54

Ako ko zna nešto recite a ne ovako. Činjenice recite, da i mi znamo.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la The_Target » 01 jul 2017, 10:30

cinjenica je da se i mirza kao i juka najeli i preko noci postali sup.. koje treba dizati u nebesa i moliti da igraju za reprezentaciju, jer su oni zvijezde, u stvari obicni sup.ci
Rođeni brato

sejo90
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:56
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la sejo90 » 01 jul 2017, 10:47

kobe24 je napisao/la:Da mi je znati gdje se kotite, svaka 2-3 mjeseca po jedan insajder iskoci... :roll:

Btw, dobra ti ova fora sa svjedocanstvima. :think:
Gdje se vi kotite? Sta imas da pricas o covjeku koji igra 10 godina za reprezentaciju, kapiten ekipe, igra u NBA, sve to iz Jablanice, preko Tuzle, u poratnoj BiH, sa preboljenom plucnom embolijom.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la jasmin10 » 01 jul 2017, 11:00

Stvarno ti nije uredu to "kotite". Možda se momak licno zna s Mirzom i zna da nešto ne štima u savezu.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Donnie Darko » 01 jul 2017, 11:12

Otkad neko mora biti insajder da bi znao da je show u nasem savezu?

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 01 jul 2017, 11:41

sejo90 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Da mi je znati gdje se kotite, svaka 2-3 mjeseca po jedan insajder iskoci... :roll:

Btw, dobra ti ova fora sa svjedocanstvima. :think:
Gdje se vi kotite? Sta imas da pricas o covjeku koji igra 10 godina za reprezentaciju, kapiten ekipe, igra u NBA, sve to iz Jablanice, preko Tuzle, u poratnoj BiH, sa preboljenom plucnom embolijom.
Nista ja nemam protiv njega, ali pojedini ga dizu na nivo nekakve legende bh sporta, a on to nije dosegao i, kako stvari stoje, nikad ni nece. S ovom reprezentacijom nije postigao apsolutno nista sto drugi vec nisu, a nije ni da je jedva cekao reprezentativna okupljanja i da je sve tome podredjivao. Nerijetko je dolazio cisto da dodje i igrao preko one stvari, ispucavao se kao kocijas i zbog toga bivao pojeden od poluamatera Freimanisa (u to vrijeme).

@jasmine, ne mislim ja tu nista uvredljivo. Moglo je pisati i odakle nicu, rastu, nebitno. Znam samo da se svaka 2-3 mjeseca pojavi po jedan koji ima fotografiju sa Mirzom ili Jusufom, koji ih je jednom vidio u rodnom gradu i onda vrijedja sve druge koji smatraju da oni nisu nikakve legende.

@donnie, nije se to odnosilo na taj post. Tip je dosao ovdje, @nermin mu u nekoliko navrata sasvim normalno pojasnio zasto Mirza nije neko ko zasluzuje statuu u ovoj drzavi jer je nije nesto posebno zaduzio, a ovaj se ponasa krajnje bahato i pametuje kako mi nemamo pojma i kako on zna Mirzu, pa bujrum u Jablanicu da nas upozna sa njim i da promijenimo misljenje. :lol: Ne treba meni slika s Teletovicem da bih zakljucio da on ne moze u istu recenicu s Nenom Markovicem.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la jasmin10 » 01 jul 2017, 12:09

Kobe griješiš. Ovaj momak vjerovatno nema samo sliku s Mirzom. Ni svjestan nisi koliko je ljudi u Jablanici dobro sa Mirzom. Možda mu je momak prijatelj jer ih Mirza u Jablanici ima baš mnogo.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 01 jul 2017, 12:44

jasmin10 je napisao/la:Kobe griješiš. Ovaj momak vjerovatno nema samo sliku s Mirzom. Ni svjestan nisi koliko je ljudi u Jablanici dobro sa Mirzom. Možda mu je momak prijatelj jer ih Mirza u Jablanici ima baš mnogo.
Znaci ako nurkic stekne puno prijatelja u zivinicama onda je ok da ne igra za reprezentaciju
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la jasmin10 » 01 jul 2017, 13:06

nerminh74 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Kobe griješiš. Ovaj momak vjerovatno nema samo sliku s Mirzom. Ni svjestan nisi koliko je ljudi u Jablanici dobro sa Mirzom. Možda mu je momak prijatelj jer ih Mirza u Jablanici ima baš mnogo.
Znaci ako nurkic stekne puno prijatelja u zivinicama onda je ok da ne igra za reprezentaciju
A kakve su to gluposti? O čemu pričaš ? :facepalm:
Momak se javio i rekao da zna što Mirza ne igra i ti onda izvalis takvu glupost :roll:

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Federer17 » 01 jul 2017, 13:13

Fazon je sto meni niko ne treba da otvara oci (niti moze) kako bih ja kao shvatio ko je Mirza Teletovic u kontekstu kosarkaske reprezentacije BiH. Pomno sam pratio sve u vezi njega, klub, reprezentacija, pa i privatni zivot, bio mi je zasigurno jedan od uzora kako se covjek treba nositi s onim sto mu zivot donese. Medjutim, Mirza unazad nekoliko godina bukvalno kao da ne postoji u reprezentaciji. Kada ti jedan NBA igrac (pri tome kapiten reprezentacije), koji je od All Star vikenda pa do kraja sezone imao vjerovatno i 15+ poena u prosjeku, dodje sa 10-ak kila viska na pripreme (jos kasnije od svih reprezentativaca) bez ikakve forme (a gdje ce i biti kada je cijelo ljeto proveo na hercegovackim planinama uz raznjeve i pecenja) i nekog Bog zna doprinosa reprezentaciji, sta onda covjek da kaze/pomisli? Ako smo od bilo koga ocekivali neke partije koje ce nas nekako provuci kroz te kvalifikacije, onda je to prvenstveno bio on. Ali, kako sve to kada Mirza nije bio u stanju odigrati vise od 20 minuta nivoa jedne Rusije? To kakav je on kao covjek ovako privatno, sa Jablanickom rajom, je neka potpuno druga, za nas ne toliko bitna, strana njega kao individue.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 01 jul 2017, 13:15

jasmin10 je napisao/la:Kobe griješiš. Ovaj momak vjerovatno nema samo sliku s Mirzom. Ni svjestan nisi koliko je ljudi u Jablanici dobro sa Mirzom. Možda mu je momak prijatelj jer ih Mirza u Jablanici ima baš mnogo.
Ma da mu je rodjeni brat, to nece promijeniti moje misljenje o Mirzinom doprinosu nasem sportu (a vjerujem ni velikom broju ostalih forumasa). Ja glavu dajem da sam pogledao najvise njegovih utakmica u Bucksima od svih vas ovdje, jer su ga mnogi tad skroz prestali pratiti. Na ovom forumu sam bio jedini koji je 'izvjestavao' o njegovim igrama tamo, a nerijetko je u igru ulazio tek u zadnjoj cetvrtini. To dovoljno govori koliko je on meni drag i ja cu ga opet svejedno pratiti, ali mi se povraca kad ga neki hoce predstaviti necim sto on nije.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 01 jul 2017, 13:22

jasmin10 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Kobe griješiš. Ovaj momak vjerovatno nema samo sliku s Mirzom. Ni svjestan nisi koliko je ljudi u Jablanici dobro sa Mirzom. Možda mu je momak prijatelj jer ih Mirza u Jablanici ima baš mnogo.
Znaci ako nurkic stekne puno prijatelja u zivinicama onda je ok da ne igra za reprezentaciju
A kakve su to gluposti? O čemu pričaš ? :facepalm:
Momak se javio i rekao da zna što Mirza ne igra i ti onda izvalis takvu glupost :roll:
ja izvalio glupost, objasni mi značenje tvog posta, kakve veze ima da li je neko dobar ili nije dobar sa mirzom sa činjenicom da se ovaj ponaša kao š.upak?!
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la jasmin10 » 01 jul 2017, 13:27

Nermine znaš li čitati kralju ? Dakle napada se ovaj momak jer ima informaciju zašto Mirza neće da igra. Onda ti dodjes i izvalis glupost kako Nurkic ne mora igrati ako ima dovoljno prijatelja u Zivinicama. Kakve to veze ima jedno s drugim? Shvatas li da pricas nepovezane gluposti ? Jesam li ja rekao da ne mora igrati jer je Mirza ljudina ?

Kobe shvatam ja to sve. Ni meni se ne svidja što je došao nespreman i što ne igra. Nisam ja to ni branio. Nego momak je očito dobar s Mirzom i zna što neće da igra.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 01 jul 2017, 13:33

Pa nek ovaj insajder kaze zasto nece da igra. Ako je zbog ljudi iz saveza (jer doticni kaze 'savez napolje'), zasto je onda Kovacevic rekao da je Mirza bio dosta korektan i da su s njim to bez problema rijesili? Nek ne prosipa ovdje neku nadmenost i ne govori kako niko osim njega nema pojma, vec nek otvoreno kaze razlog sto Mirze nema, cisto da se uvjerimo u njegovu upucenost. Da podsjetim samo, Mulaomerovic vise nije trener, pa se ne moze reci da je on razlog Teletovicevog neigranja.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 01 jul 2017, 15:19

jasmin10 je napisao/la:Nermine znaš li čitati kralju ? Dakle napada se ovaj momak jer ima informaciju zašto Mirza neće da igra. Onda ti dodjes i izvalis glupost kako Nurkic ne mora igrati ako ima dovoljno prijatelja u Zivinicama. Kakve to veze ima jedno s drugim? Shvatas li da pricas nepovezane gluposti ? Jesam li ja rekao da ne mora igrati jer je Mirza ljudina ?
ne ja ne pričam ne povezane gluposti, ne povezane gluposti su te da Mirza neče da igra radi saveza, a ti si napisao da sačekamo jer on je prijatelj sa mirzom, o čemu to vi
Mirza neče da igra zato što NEČE da igra, sve ostalo su hrpa gluposti
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

castro
Postovi: 176
Pridružen/a: 27 maj 2013, 15:46
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la castro » 01 jul 2017, 17:52

jasmin10 je napisao/la:Nermine znaš li čitati kralju ? Dakle napada se ovaj momak jer ima informaciju zašto Mirza neće da igra. Onda ti dodjes i izvalis glupost kako Nurkic ne mora igrati ako ima dovoljno prijatelja u Zivinicama. Kakve to veze ima jedno s drugim? Shvatas li da pricas nepovezane gluposti ? Jesam li ja rekao da ne mora igrati jer je Mirza ljudina ?

Kobe shvatam ja to sve. Ni meni se ne svidja što je došao nespreman i što ne igra. Nisam ja to ni branio. Nego momak je očito dobar s Mirzom i zna što neće da igra.
nece da igra jer ga savez ne j.ebe ni 1%.

kad je bio onaj belaj, svi su ga linčovali, a iz Saveza mu se niko nije obratio, i stali su na stranu onog derleta.

ovo je mahalska prica, al ima u tome istine.

mada je meni ovo dječije sve, je.b.o savez, igras sa svoju zemlju pa makar da je ne znam ti ko na čelu tog saveza.

i njemu bi bilo pametnije da se okani drustvenih mreza, instagrama i fejsbuka.
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la gonzales » 01 jul 2017, 18:55

Normalno da je nespreman, i ne radi na tome. Dok je ova struktura u savezu bice tako.

Kakav sastav predvidjate, zanemarite evo Mirzu. Sta je sa ostalim igracima? Zasto je jos jedan Jablanicanin (Stipanovic) napustio pripreme prosle godine?

I necu vam nista reci, da je za javnost objavio bi licno Mirza.
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 01 jul 2017, 23:13

Opet suplja, prvo on je kapiten i kada on odbije zasto nebi i ostali, drugo da se promjeni mirza Nemoze igrati kvalifikacije znaci ostaje zadnja sansa SP 2019, ali obzirom da ga on nebi izborio zasto bi ga tada zvali to bi bila uvrjeda onima koji su igrali i trece najvaznije to mislis da su nekada savezi valjali drugima, a opet su igrali jer nisu igrali za saveze nego za nas
Ukratko hvala njemu na onim trenutcima kada nas je znao uveseliti, ali meni njegovo ime ne ide uz ime bilalagica,markovica, firica, ...
Cak je Kenan Bajramovic na kraju pokazao da je veci covjek jer nikada nije otkazao, a itekako su ga izhandrili iz saveza
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.