Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Kelner69 » 22 feb 2019, 18:36

Wandelanoite je napisao/la:Solidan Gataric.

Nema Biberovica protiv Sparsa haman jos nije zavrsio pasos Turske.
Igra za prvi tim tamo je potrebniji

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 22 feb 2019, 20:09

Upravo je igrao zadnje 4 minute i zabio 4 poena. Ako vec molimo nekog, ja bih radije molio njega nego izdajicu Djedovica. Dijete je ogroman potencijal. Za ovih par minuta se moglo vidjeti da je i vodjenje lopte popravio, a to mu je ranije bio ponajveci nedostatak. Ne znam, ja se ne bih ponizavao ni zbog koga, ali ako se bira izmedju njega i starca Nihada, onda on definitivno.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la AirRamiz » 22 feb 2019, 20:43

da samo posprema otvorene suteve kojih bi sa jukom i musom, u idealnom scenariju da svi igraju, bilo na pretek ...bio bi od ogromnog znacaja cak i da ostane rezervni euroligas...a bice puno vise od toga

nazalost meni mirza odaje dojam egoisticne flegme....on konta sta cu ja ici balavcu,ko je mene molio...nikad ga nije krasila kosrkaska inteligencija,a izgleda tako nastavlja i kao funkcioner

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Kelner69 » 22 feb 2019, 21:31

AirRamiz je napisao/la:da samo posprema otvorene suteve kojih bi sa jukom i musom, u idealnom scenariju da svi igraju, bilo na pretek ...bio bi od ogromnog znacaja cak i da ostane rezervni euroligas...a bice puno vise od toga

nazalost meni mirza odaje dojam egoisticne flegme....on konta sta cu ja ici balavcu,ko je mene molio...nikad ga nije krasila kosrkaska inteligencija,a izgleda tako nastavlja i kao funkcioner
Pa dao je izjavu ako se ne varam da ce se pricati sa njim i Hansom pa vidjet cemo.

ovisnik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la ovisnik » 22 feb 2019, 22:39

Biberović je nažalost, završena priča, ništa tu Mirza ne može promjeniti, cijela porodica je otišla za Tursku, Izo je djecu prodao i mlađi sin Faruk će također biti turski košarkaš i u dogledno vrijeme bi mogli gledati braću Biberoglu pod turskom zastavom, a naši portali će narednih 10 godina pisati kako je igrač "bh korijena" ili "turski reprezentativac rođen u Zenici" odigrao odličnu partiju, a tog igrača bh korijena zaboli ona stvar za BiH, umjesto da ih dostojanstveno zaboravimo i tretiramo kao svakog drugog stranog igrača.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 22 feb 2019, 23:36

ovisnik je napisao/la:Biberović je nažalost, završena priča, ništa tu Mirza ne može promjeniti, cijela porodica je otišla za Tursku, Izo je djecu prodao i mlađi sin Faruk će također biti turski košarkaš i u dogledno vrijeme bi mogli gledati braću Biberoglu pod turskom zastavom, a naši portali će narednih 10 godina pisati kako je igrač "bh korijena" ili "turski reprezentativac rođen u Zenici" odigrao odličnu partiju, a tog igrača bh korijena zaboli ona stvar za BiH, umjesto da ih dostojanstveno zaboravimo i tretiramo kao svakog drugog stranog igrača.
Ovo sto savez radi je cisto trazenje alibija da daju turkom savezu njegovu ispisnicu. On je vec odavno odlucio za koga ce igrati.
Prije ce Simanic ili Ilic zaigrati za nas nego on ili buraz mu.

Za 10ak godina ocekujem Izudina u avazu kako krivi stanje u savezu i drzavi sto su oni otisli u Tursku.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 22 feb 2019, 23:45

Ja sam, takodjer, misljenja da su i on i njegov mladji brat definitivno izgubljeni za nas. Ocigledno kompletna ta porodica Biberovic ne osjeca ni mrvu patriotizma prema ovoj zemlji, a, ako je vec tako, onda nema smisla ni zaliti za njima. Na osnovu ovo malo kosarke sto znam, haman pa 100% sam siguran da ce Tarik imati vrhunsku karijeru (naravno, ako ga povrede zaobidju), ali sta nam sve to vrijedi...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la edin139 » 23 feb 2019, 00:42

kobe24 je napisao/la:Ja sam, takodjer, misljenja da su i on i njegov mladji brat definitivno izgubljeni za nas. Ocigledno kompletna ta porodica Biberovic ne osjeca ni mrvu patriotizma prema ovoj zemlji, a, ako je vec tako, onda nema smisla ni zaliti za njima. Na osnovu ovo malo kosarke sto znam, haman pa 100% sam siguran da ce Tarik imati vrhunsku karijeru (naravno, ako ga povrede zaobidju), ali sta nam sve to vrijedi...
Nebitni likovi postali onog trenutka kad su odlučili biti turci.
Samo se nadam da će konačno i novinari i javnost činiti isto kad Bosnu neko zaboravi zaboravi i ti njega koji djavo imaju smarati kako je neki hercegovac koji igra za cro odigrao ovdje ili ondje ili recimo ovi biberoglu, zaboli me za biberoglue ćošak od stola svejedno mi propali ili ne.
Što se tiče saveza ako mu imalo može otežati treba to i učiniti.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la edinjo-bih » 23 feb 2019, 11:59

edin139 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Ja sam, takodjer, misljenja da su i on i njegov mladji brat definitivno izgubljeni za nas. Ocigledno kompletna ta porodica Biberovic ne osjeca ni mrvu patriotizma prema ovoj zemlji, a, ako je vec tako, onda nema smisla ni zaliti za njima. Na osnovu ovo malo kosarke sto znam, haman pa 100% sam siguran da ce Tarik imati vrhunsku karijeru (naravno, ako ga povrede zaobidju), ali sta nam sve to vrijedi...
Nebitni likovi postali onog trenutka kad su odlučili biti turci.
Samo se nadam da će konačno i novinari i javnost činiti isto kad Bosnu neko zaboravi zaboravi i ti njega koji djavo imaju smarati kako je neki hercegovac koji igra za cro odigrao ovdje ili ondje ili recimo ovi biberoglu, zaboli me za biberoglue ćošak od stola svejedno mi propali ili ne.
Što se tiče saveza ako mu imalo može otežati treba to i učiniti.
bravo imenjak!


Ado_77
Postovi: 264
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Ado_77 » 23 feb 2019, 13:03

Spars-Olimpija 48 34 poluvrijeme dobro igraju momci .

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 23 feb 2019, 13:21

Momak se preziva TopOlovic, a ja sam sve vrijeme mislio da je TopAlovic. :lol:

Dobri su danas, ali sumnjam da je ovo dovoljno da se dobije Mega. Na kraju ce vjerovatno igrati za trece mjesto.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la irfo » 23 feb 2019, 13:29

kobe24 je napisao/la:Momak se preziva TopOlovic, a ja sam sve vrijeme mislio da je TopAlovic. :lol:

Dobri su danas, ali sumnjam da je ovo dovoljno da se dobije Mega. Na kraju ce vjerovatno igrati za trece mjesto.
Koji god da zavrse ovo je super, jako respektabilni rezultati svake godine na ovom turniru, dokaz da se radi dobro u tim omladinskim kategorijama u Sparsu, za nadati se da ce u buducnosti jos to bolje biti. Nije mala stvar pobjediti Fener koji sto se tice omladinskih kategorija vjerovatno ima 10 puta veci budzet
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la AirRamiz » 23 feb 2019, 13:40

ovaj prco dedajic vodi svoj show....micic ne moze vidit lopte od njega

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la AirRamiz » 23 feb 2019, 13:44

u 18h protiv Mege koja je imala dan vise odmora...kakav raspored na ruku Mege

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 23 feb 2019, 13:45

AirRamiz je napisao/la:u 18h protiv Mege koja je imala dan vise odmora...kakav raspored na ruku Mege
Igrali su i oni jutros u 10 protiv Fenera.

Evo ovi nasi izgubljenim loptama vratise Slovence u igru. Samo -6 na 4 minute do kraja. :crazy:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Wandelanoite » 23 feb 2019, 13:59

E moja djeco škole se uhvatite.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 23 feb 2019, 13:59

Bravo debili, tako se prokocka prednost od 21 razlike!
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la irfo » 23 feb 2019, 14:00

nevjerovatno
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Jusko00 » 23 feb 2019, 14:00

Levata sta uspjese uzgubiti :oops:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.