Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 15 avg 2017, 21:56

Meni je najgore od svega kad vidim imena selektora ovih mladjih uzrasta, sve debil do debila (bilo da su muskarci ili zene). U startu znas da su ti s takvim bolidima minimalne sanse da ostvaris neki zapazeniji rezultat. Zasto se niko iz saveza nije oglasio i rekao zbog cega s ekipom nisu tri najbolja kosarkasa iz ove generacije? Ok, ne zele da igraju, ali izadji u javnost i reci tako, pa nek po njima i njihovim roditeljima ide drvlje i kamenje. Fazon je da ima neki razlog zasto se djeca nisu odazvala. Provjereno znam da su prosle godine cirkus pravili s malim Mehicem, pravili budale od djeteta i njegovih roditelja i prije i tijekom priprema (a ni na prvenstvu kod trenerskog maga Micica nije dobio nikakvu priliku). Neko je kriv sto oni nisu tu, da li savez ili oni sami, ali niko ne izlazi u javnost s tim informacijama. Zasto Biberovica nema, a uredno je odigrao drzavno kadetsko prvenstvo, a i sad se uredno odazvao na prozivku kod Trbica? Hoce li neko odgovarati za uzadne rezultate U20 zenske i U16 muske selekcije? Hoce, kao sto su i prosle godine odgovarali Muminovic i Micic. Ko ce nas vratiti u kadetsku A diviziju, znaju li uopste nabrojati bar pet kvalitetnih momaka iz 2002. godista? Dok Srbi i Hrvati imaju uvid u sve pretpionire sa teritorije nase zemlje (da ne govorimo o njihovim), a nasi uhljupi ne znaju ni koja generacija igra za kadete naredne godine.

Vidi ovog balavca sa Dedajicem. :facepalm: Yebo te on, kakve su procente imali ostali? Ogranicen si do bola, valjda nekad shvatis to...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Wandelanoite » 15 avg 2017, 21:57

Vucevich je napisao/la:Inace, sljedece godine ce U18 biti ona katastrofalna 2000 generacija, tako da tu sigurno ispadamo u B diviziju takodje.
Haj sto je katastrofa generacija nego ce i Dzidic ostati selektor pa cemo imati 5,6 plaćenih poziva. Naravno Soldo i Omerovic kao prvi.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 15 avg 2017, 22:02

Wandelanoite je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Inace, sljedece godine ce U18 biti ona katastrofalna 2000 generacija, tako da tu sigurno ispadamo u B diviziju takodje.
Haj sto je katastrofa generacija nego ce i Dzidic ostati selektor pa cemo imati 5,6 plaćenih poziva. Naravno Soldo i Omerovic kao prvi.
Jedini je Pandza.

inaktiv
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 maj 2017, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la inaktiv » 15 avg 2017, 22:10

Dogodine nece ni biti u16 selekcije , cekacemo 2003 godiste, tu ima izbora.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 15 avg 2017, 22:40

inaktiv je napisao/la:Dogodine nece ni biti u16 selekcije , cekacemo 2003 godiste, tu ima izbora.
Sljedecih par dana su jako bitni za nasu kosarku, bojim se ako izgubimo od Armenije/Slovacke da ce kosarka u BiH umrijeti. Svakako u tom slucaju ne bi bilo reprezentativne kosarke do 2019 ili 2020 godine.

inaktiv
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 maj 2017, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la inaktiv » 15 avg 2017, 22:46

Musina generacija je dala ogroman zamah BH kosarci, mnogo klinaca se uhvatilo lopte, bojim se samo da to nije iskoristeno i da nam se nista dobro ne pise u buducnosti. Seniorska je prica, prica za sebe. Opet pitam, da li se moze sastaviti neka ekipa u 2002 koja bi mogla pomjeriti naprijed BH kosarku? Ja rekoh, trenutno vidim samo Nikolu Micica u 2002.

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 15 avg 2017, 22:52

Hvala ti Juka..Borio si se protiv vjetrenjaca sa Enesom i uspio si.Naravno uz pomoc nase Raze i tvog poltron pisca Jesenkovica svaki sedmice u avazu ste ukazivali na probleme u savezu i konacno se isplatilo.Rezultati su tu i bice bolje samo Boze zdravlja.
A ovo sto spominjete 2003 godiste nemojte ,trojac iz Leotara,dvojac iz Mrkonjic grada i Radovanovic iz Buducnosti davno su kaparisani,ali nema veze idemo ludo idemo jako.

inaktiv
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 maj 2017, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la inaktiv » 15 avg 2017, 22:58

Lotus je napisao/la:Hvala ti Juka..Borio si se protiv vjetrenjaca sa Enesom i uspio si.Naravno uz pomoc nase Raze i tvog poltron pisca Jesenkovica svaki sedmice u avazu ste ukazivali na probleme u savezu i konacno se isplatilo.Rezultati su tu i bice bolje samo Boze zdravlja.
A ovo sto spominjete 2003 godiste nemojte ,trojac iz Leotara,dvojac iz Mrkonjic grada i Radovanovic iz Buducnosti davno su kaparisani,ali nema veze idemo ludo idemo jako.

Ja bih jos malo sacekao sa tim "kaparisani", imaju oni i svojih talenata, a tim cini samo 12 igraca.

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 15 avg 2017, 23:21

inaktiv je napisao/la:
Lotus je napisao/la:Hvala ti Juka..Borio si se protiv vjetrenjaca sa Enesom i uspio si.Naravno uz pomoc nase Raze i tvog poltron pisca Jesenkovica svaki sedmice u avazu ste ukazivali na probleme u savezu i konacno se isplatilo.Rezultati su tu i bice bolje samo Boze zdravlja.
A ovo sto spominjete 2003 godiste nemojte ,trojac iz Leotara,dvojac iz Mrkonjic grada i Radovanovic iz Buducnosti davno su kaparisani,ali nema veze idemo ludo idemo jako.

Ja bih jos malo sacekao sa tim "kaparisani", imaju oni i svojih talenata, a tim cini samo 12 igraca.
Ostavit ce nam da se najblaze receno izrazim visak koji im ne treba..

inaktiv
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 maj 2017, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la inaktiv » 15 avg 2017, 23:28

Od 2002 su uzeli u razmatranje samo 2 igraca iz BIH, govorim o Srbiji.

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 15 avg 2017, 23:39

inaktiv je napisao/la:Od 2002 su uzeli u razmatranje samo 2 igraca iz BIH, govorim o Srbiji.
Da Pavlovica i Radovanovica dva najbolja iz tog godista.Ne brini znaju oni sve,plus domaci izdajnici prebacili su dobru svotu novca savezu republike srpske da mogu svoju selekciju slati na turnir u beograd.Da ne raspravljamo u prazno vjeruj sad mi je potpuno svejedno sta ce biti.Ovo stanje u savezu su bosnjaci kreirali,tako da nikoga drugoga ne trebamo kriviti.Ovo sto se radi su igre bez granica gdje svako ima svoj dio kolaca i gdje odgovara ovako stanje u savezu ;)

inaktiv
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 maj 2017, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la inaktiv » 15 avg 2017, 23:48

Pavlovic i Radovanovic su 2003. godiste, u 2002 su pozvani na kamp Gataric i Viktor Njezic, Gataric odlican plej a ovog Viktora nisam gledao.

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 16 avg 2017, 00:05

inaktiv je napisao/la:Pavlovic i Radovanovic su 2003. godiste, u 2002 su pozvani na kamp Gataric i Viktor Njezic, Gataric odlican plej a ovog Viktora nisam gledao.
Nisam obracao paznju na godiste sto si pisao,jer sam u prethodnom postu pisao o 2003 godistu..Ma najbolje ce njima ici to smi navikli,a najzalostije je sto je bio uspostavljen dobar odnos sa dobrim trenerima iz rs-a u proslom savezu,a evo polako se rusi sve.Pa pogledaj samo gluposti da ista godista ostaju da igraju kategorije(pioniri,kadeti,juniori) koje su igrali i prosle sezone,eto koje neznalice vode savez.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 16 avg 2017, 21:34

Ko je ovaj Deni Avdija u Izraelskom timu? Odlican igrac.

inaktiv
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 maj 2017, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la inaktiv » 16 avg 2017, 21:36

Vucevich je napisao/la:Ko je ovaj Deni Avdija u Izraelskom timu? Odlican igrac.
Sin Zufera Avdije

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 16 avg 2017, 21:51

Usput - Crna Gora, Hrvatska i Srbija u 1/2 finale U16 prvenstva, dok smo mi ispali u grupnoj fazi B divizije :tokralju:

inaktiv
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 maj 2017, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la inaktiv » 16 avg 2017, 23:06

Vucevich je napisao/la:Usput - Crna Gora, Hrvatska i Srbija u 1/2 finale U16 prvenstva, dok smo mi ispali u grupnoj fazi B divizije :tokralju:
Izmedju njih se rjesava i prvak.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 16 avg 2017, 23:09

inaktiv je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Usput - Crna Gora, Hrvatska i Srbija u 1/2 finale U16 prvenstva, dok smo mi ispali u grupnoj fazi B divizije :tokralju:
Izmedju njih se rjesava i prvak.
Ma, cestitke komsijama. Ogromno je to, pogotovo za Crnu Goru.

BIHpatriota
Postovi: 2484
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la BIHpatriota » 16 avg 2017, 23:31

inaktiv je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Usput - Crna Gora, Hrvatska i Srbija u 1/2 finale U16 prvenstva, dok smo mi ispali u grupnoj fazi B divizije :tokralju:
Izmedju njih se rjesava i prvak.
Mislim da ce se izmedju Francuske i Srbije rjesavati prvak, a Francuzi su zbog svoje fizike mozda i prvi favoriti.
Hrvati su imali veoma lagan rapsored, Slovence i Letonce, a prije toga izgubili sve tri u grupi, doduse i grupa je bila jaka Litvanci i Srbi.
Crnogorci najvece iznenadjenje, ako odigraju dobro protiv Srba, uz domaći teren, mozda odu u finale.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2176
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la BenjooJutub » 17 avg 2017, 07:39

mirsad993 je napisao/la:I ustat pa reci Dzanan Musa, i saget se i po.pusit Nurkicu da dodje da igra svaki put i Sanija drzat ko vodu na dlanu pa kad kazu dobar je Sejfic igra srcem ebes to vise ne prolazi to vise trazi se kvalitet a ne da te nabeci Svedska velesila u Zenici da ova djeca ne mogu zicere pogoditi da su slobodna na 50% i tako neke stvari i ni rijec Melisi isto tako molit je da igra a ne napadat sto propusti prvenstvo iako je prije t9ga igrala drugo prvenstvo 39mpg 6utakmica u 7 dana i preklinjat Tarika da ne ide za Tursku da igra ebes srce vise hocu kvalitet a ne da se nerviram uvijek i da znam unaprijed kako se se utakmice odvijat i da strepim za svako slob0dno i svako p0laganje ma daj
Imali smo kvalitet ali nije bilo borbe i vladala je kurcobolja, pa smo govorili daj nam bilo kakve igrače umjesto Jusufa, Mirze koji će se boriti a ne ko ova dvojica.

Dobili smo u ovom ciklusu takve igrače i opet nam ne štima. Ne možeš Bošnji ugodit neeeeeea teorije. :lol:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.