Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Esport » 15 avg 2017, 21:08

Prave mu 11:0 i ne zove tajmaut, sada ga zove na izgubljenu utakmicu minut prije kraja, diletant.

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la ljubiteljsporta » 15 avg 2017, 21:12

nerad Saveza koji ne pravi cesca okupljanja mladih selekcija. vjecna prica o Harunu i tom periodu uz obavezno pljuvanje. Ako je krao eto mu Suda nek mu sudi i njih neka ga tuze. Gledano sportski ovi su u ove dvije godine unazadili mnogo toga.
Mi smo se vratili na nivo prosjecnosti a zasto eto gospode nek odgovore. Cinjrnica je da je sportski u svim segmentima ogroman korak nazad napravljen i da se ove godine nastavio nazadak

inaktiv
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 maj 2017, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la inaktiv » 15 avg 2017, 21:13

E čega se ja sve nagleda u ovoj utakmici. Koji me đavo tjerao i da gledam. Cccccccc

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 15 avg 2017, 21:15

Zatvori vrata, ugasi svjetlo. Mrtvi smo.

Od prvaka Evrope, do ispadanja u B diviziju, i onda zavrisiti na 3 mjestu u grupi u B diviziji. :bow:
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 15 avg 2017, 21:16, ukupno mijenjano 2 puta.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la edin139 » 15 avg 2017, 21:15

Meni samo nije jasno kojim cudom je u18 opstala u A diviziji. Fakat tu nisu cista posla :wtf:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 15 avg 2017, 21:15

Esport je napisao/la:Prave mu 11:0 i ne zove tajmaut, sada ga zove na izgubljenu utakmicu minut prije kraja, diletant.
Bilo je, ja mislim, i 13:0. Vodili smo 7 razlike i oni su okrenuli na +6. Po meni je trener ovdje glavni krivac, nije psihicki pripremio momke pred pocetak zadnjeg perioda i nije trazio time out kad je bilo ocigledno da je djeci voda usla u usi. Sigurno smo kvalitetniji od Madjara, ali ovo su jos djeca, nemaju znanja i iskustva da onakvu prednost mirno odrze do kraja i sad idemo kuci lagano. Jesu falila tri najbolja igraca, ali sve ispod 1/4 finala je sramota. Bodiroga i Dzidic qrcine od trenera!
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Unofficialpage » 15 avg 2017, 21:19

ljubiteljsporta je napisao/la:nerad Saveza koji ne pravi cesca okupljanja mladih selekcija. vjecna prica o Harunu i tom periodu uz obavezno pljuvanje. Ako je krao eto mu Suda nek mu sudi i njih neka ga tuze. Gledano sportski ovi su u ove dvije godine unazadili mnogo toga.
Mi smo se vratili na nivo prosjecnosti a zasto eto gospode nek odgovore. Cinjrnica je da je sportski u svim segmentima ogroman korak nazad napravljen i da se ove godine nastavio nazadak
Problem je što svi kradu ali smo sa Harunom i društvom počeli napredovati, postali smo evropski prvaci, pa 4. u evropi bili, česta okupljanja mladih selekcija... I ovi kradu ali tonemo sve dublje i dublje.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

inaktiv
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 maj 2017, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la inaktiv » 15 avg 2017, 21:21

U komsiluku su vec obavljena selektiranja djece od 2002 do 2004 godišta, napravljena baza i pocinje rad. Mi za sada imamo samo Nikolu Micica koji bi mogao igrati sljedece godine a ni u najavi nema 2002 godiste.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 15 avg 2017, 21:26

Izgubili zadnju cetvrtinu 32-13 :rol:

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la ljubiteljsporta » 15 avg 2017, 21:27

Unofficialpage je napisao/la:
ljubiteljsporta je napisao/la:nerad Saveza koji ne pravi cesca okupljanja mladih selekcija. vjecna prica o Harunu i tom periodu uz obavezno pljuvanje. Ako je krao eto mu Suda nek mu sudi i njih neka ga tuze. Gledano sportski ovi su u ove dvije godine unazadili mnogo toga.
Mi smo se vratili na nivo prosjecnosti a zasto eto gospode nek odgovore. Cinjrnica je da je sportski u svim segmentima ogroman korak nazad napravljen i da se ove godine nastavio nazadak
Problem je što svi kradu ali smo sa Harunom i društvom počeli napredovati, postali smo evropski prvaci, pa 4. u evropi bili, česta okupljanja mladih selekcija... I ovi kradu ali tonemo sve dublje i dublje.
Apsolutno se slazem sa tobom. Ovi mi idu na qurac...Nisu trebali uci u sport vec ici u dzamiju ili crkvu, ne prestaju se kleti u postenje.
I sta mi imamo ako oni jesu ili nisu posteni ili oni prije njih ???? Ja sam veceras vidio prosjecnu ekipicu koja i da je prosla Madjare nema teorije da ovom igrom moze u A diviziju.
Cinjenice govore da smo sportski se unazadili u ove dvije godine. Slag na tortu bi mogao biti vjerovatni ne plasman u kvalifikacije !!!
I sta cemo sad ? "Postenjacine" koje igraju sa Irskom i Maltom ????
Haruna tuzi i sudi ako je kriv, boli me qurac...Ja sam navijac i ne vidim da su evo za 2 godine napravili neki pomak u nasoj kosarci

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Wandelanoite » 15 avg 2017, 21:29

Dedajic klocina 2/9 sut protiv velesile Madjarske. Želim sve najgore svim igračima koji Plate poziv i njihovim roditeljima propast.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 15 avg 2017, 21:32

Unofficialpage je napisao/la:
ljubiteljsporta je napisao/la:nerad Saveza koji ne pravi cesca okupljanja mladih selekcija. vjecna prica o Harunu i tom periodu uz obavezno pljuvanje. Ako je krao eto mu Suda nek mu sudi i njih neka ga tuze. Gledano sportski ovi su u ove dvije godine unazadili mnogo toga.
Mi smo se vratili na nivo prosjecnosti a zasto eto gospode nek odgovore. Cinjrnica je da je sportski u svim segmentima ogroman korak nazad napravljen i da se ove godine nastavio nazadak
Problem je što svi kradu ali smo sa Harunom i društvom počeli napredovati, postali smo evropski prvaci, pa 4. u evropi bili, česta okupljanja mladih selekcija... I ovi kradu ali tonemo sve dublje i dublje.
Sad ce se naci neko da napada Haruna...

U20 zene: ispale u B div
U16 zene: igraju B div
U16 momci: nisu prosli grupnu fazu u U16 B div, protiv velesile ceske i madarske
U18 momci: jedva izborili opstanak u 'A', spletom okolnosti, igrali protiv slovacke, latvije i slovenije koje su ispale
U20 momci: ne postoji

Selektori neki Dzidic, Bodiroga...

inaktiv
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 maj 2017, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la inaktiv » 15 avg 2017, 21:35

Jbg, ova priča je završena, zna li neko od članova foruma šta BiH ima od 2002. godista, moze li se tu napraviti neka selekcija?

mirsad993
Postovi: 811
Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la mirsad993 » 15 avg 2017, 21:36

I ustat pa reci Dzanan Musa, i saget se i po.pusit Nurkicu da dodje da igra svaki put i Sanija drzat ko vodu na dlanu pa kad kazu dobar je Sejfic igra srcem ebes to vise ne prolazi to vise trazi se kvalitet a ne da te nabeci Svedska velesila u Zenici da ova djeca ne mogu zicere pogoditi da su slobodna na 50% i tako neke stvari i ni rijec Melisi isto tako molit je da igra a ne napadat sto propusti prvenstvo iako je prije t9ga igrala drugo prvenstvo 39mpg 6utakmica u 7 dana i preklinjat Tarika da ne ide za Tursku da igra ebes srce vise hocu kvalitet a ne da se nerviram uvijek i da znam unaprijed kako se se utakmice odvijat i da strepim za svako slob0dno i svako p0laganje ma daj

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la ljubiteljsporta » 15 avg 2017, 21:37

Vucevich je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
ljubiteljsporta je napisao/la:nerad Saveza koji ne pravi cesca okupljanja mladih selekcija. vjecna prica o Harunu i tom periodu uz obavezno pljuvanje. Ako je krao eto mu Suda nek mu sudi i njih neka ga tuze. Gledano sportski ovi su u ove dvije godine unazadili mnogo toga.
Mi smo se vratili na nivo prosjecnosti a zasto eto gospode nek odgovore. Cinjrnica je da je sportski u svim segmentima ogroman korak nazad napravljen i da se ove godine nastavio nazadak
Problem je što svi kradu ali smo sa Harunom i društvom počeli napredovati, postali smo evropski prvaci, pa 4. u evropi bili, česta okupljanja mladih selekcija... I ovi kradu ali tonemo sve dublje i dublje.
Sad ce se naci neko da napada Haruna...

U20 zene: ispale u B div
U16 zene: igraju B div
U16 momci: nisu prosli grupnu fazu u U16 B div, protiv velesile ceske i madarske
U18 momci: jedva izborili opstanak u 'A', spletom okolnosti, igrali protiv slovacke, latvije i slovenije koje su ispale
U20 momci: ne postoji

Selektori neki Dzidic, Bodiroga...
Ne napadam ja Haruna, nego meni idu na živce oni koji se svežu priče oko njega i imaju slijepilo na postojeće...
Fakti govore da smo se unazadili u ove dvije godine, a para nije bilo ni sada kao ni prije 4 ili 5 godina...

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Wandelanoite » 15 avg 2017, 21:37

Ovo je očaj !! Selektori očaj samo uzimaju pare ovo je kriminal nista vise !
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 846
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Jakobsen91 » 15 avg 2017, 21:40

Ma uskoro nam i u18 ispada u b diviziju, vracamo se tamo gdje smo i bili. Vjerovatno vec sljedece ljeto, jer dolazi generacija koja se brukala prosle godine na u16 (a ako oni sluacjno i naprave neko cudo tu su ovi momci da nas 2019. zakucaju tamo gdje i pripadamo :kafa: ). Da ne budu sve u b diviziji samo ih Musa moze spasiti ako se slucajno odazove na u20 b divizije. :lol: Mada je to samo po sebi apsurd i nadam se da od tog nema nista. Ali ne bi me cudilo da ga pozovu, jer ce se i on dosta nacekat da ponovo obuce reprezentativni dres. :kafa: Otisao Harun, otisli svi problemi, procvat BH kosarke. :njanjanja: :beba:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 15 avg 2017, 21:44

ljubiteljsporta je napisao/la: Fakti govore da smo se unazadili u ove dvije godine, a para nije bilo ni sada kao ni prije 4 ili 5 godina...

Nema okupljanja, liga mladih je otisla u *****.

Uostalom, sad sam siguran da ne mozes nikad vjerovati u pobjedu neke BiH reprezentacije osim ako je kvota na nas 1,00001. Kvota je danas bila 1,05 na nas i izgubili smo 14 razlike, tako i protiv Ceske.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 15 avg 2017, 21:48

Inace, sljedece godine ce U18 biti ona katastrofalna 2000 generacija, tako da tu sigurno ispadamo u B diviziju takodje.

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 846
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Jakobsen91 » 15 avg 2017, 21:55

Kladionice imaju jako malo uvida u kvalitet ekipa, posebno na ovom u16 prvenstvu i to b divizija, tako da sekunde nisu realne.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.