Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 19 jan 2018, 14:42

malitraktor je napisao/la:
Lotus je napisao/la:Pa dobro bez ovih iz rs-a sto igraju preko vikenda polufinale prvenstva to je to..Ranije smo se i slozili da je generacija 2002 slaba skroz,a da su glavni igraci 2003 godista Pavlovic,Radovanovic.Aleksic..vidjecemo sta ce biti ..ne treba ni napadati odmah jer covjek je ubacen navrat na nos i sam je rekao da ce kroz ligu mladih vidjeti ko,gdje,sta i to je mislim i najbolje.Tako da ako Bog da na sestoaprilskom turniru trebao bi biti pravi spisak igraca..
Pavlović i Aleksić su već pozvani u reprezentaciju Srbije, za Radovanovića ne znam, ali mislim da će i on tamo, Rakočević je to iskautirao na vakat....
Znam da su pozivani to je bilo okupljanje 2003 godiste i nista ne mora znaciti osim ako ne zaigraju zvanicne utakmice za U-16..A sto se tice Radovanovica,prije ce Pavlovic i Aleksic zaigrati za nas nego on..jednostavno vrijeme se promijenilo i sad pojedini treneri nemaju koristi kao sto su to imali za vrijeme prosle garniture saveza :kafa:

malitraktor
Postovi: 128
Pridružen/a: 07 jul 2008, 16:44
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la malitraktor » 19 jan 2018, 15:19

Lotus je napisao/la:
malitraktor je napisao/la:
Lotus je napisao/la:Pa dobro bez ovih iz rs-a sto igraju preko vikenda polufinale prvenstva to je to..Ranije smo se i slozili da je generacija 2002 slaba skroz,a da su glavni igraci 2003 godista Pavlovic,Radovanovic.Aleksic..vidjecemo sta ce biti ..ne treba ni napadati odmah jer covjek je ubacen navrat na nos i sam je rekao da ce kroz ligu mladih vidjeti ko,gdje,sta i to je mislim i najbolje.Tako da ako Bog da na sestoaprilskom turniru trebao bi biti pravi spisak igraca..
Pavlović i Aleksić su već pozvani u reprezentaciju Srbije, za Radovanovića ne znam, ali mislim da će i on tamo, Rakočević je to iskautirao na vakat....
Znam da su pozivani to je bilo okupljanje 2003 godiste i nista ne mora znaciti osim ako ne zaigraju zvanicne utakmice za U-16..A sto se tice Radovanovica,prije ce Pavlovic i Aleksic zaigrati za nas nego on..jednostavno vrijeme se promijenilo i sad pojedini treneri nemaju koristi kao sto su to imali za vrijeme prosle garniture saveza :kafa:
Nikad ti ga oni nece zaigrati za BiH, zapamti dobro...a Uros je već odavno na meti Mege, kaparisao je to Misko....

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 19 jan 2018, 15:24

Ako ne pokazu svoj potencijal eto njih kod nas da igraju za u18/20, trampa za nekog novog klinca koji pokazuju potencijal i tako u krug...
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 19 jan 2018, 18:24

[qne treba ni napadati odmah jer covjek je ubacen navrat na nos i sam je rekao da ce kroz ligu mladih vidjeti ko,gdje,sta i to je mislim i najbolje.Tako da ako Bog da na sestoaprilskom turniru trebao bi biti pravi spisak igraca..[/quote]
Pavlović i Aleksić su već pozvani u reprezentaciju Srbije, za Radovanovića ne znam, ali mislim da će i on tamo, Rakočević je to iskautirao na vakat....[/quote]

Znam da su pozivani to je bilo okupljanje 2003 godiste i nista ne mora znaciti osim ako ne zaigraju zvanicne utakmice za U-16..A sto se tice Radovanovica,prije ce Pavlovic i Aleksic zaigrati za nas nego on..jednostavno vrijeme se promijenilo i sad pojedini treneri nemaju koristi kao sto su to imali za vrijeme prosle garniture saveza :kafa:[/quote]

Nikad ti ga oni nece zaigrati za BiH, zapamti dobro...a Uros je već odavno na meti Mege, kaparisao je to Misko....[/quote]

Ja sam samo napisao da sve dok ne zaigraju za u16 Srbije ne treba nikog otpisivati bez obzira jesu li bili vec na nekim okupljanjima njihovim ili ne..a hoce li zaigrati za njih ili za nas to nek oni odluce..nase je zovemo,pa sta bude..a to se odavnina zna da je Misko njega kaparisao i ne znam kakve veze to ima sa nama tj igranjem za nas?

BIHpatriota
Postovi: 2484
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la BIHpatriota » 19 jan 2018, 19:15

Previse ste tu nabrojali igrača koji su potancijalni kandidati za komsije. Imaju oni svoje talente i na kraju mozda ode 1 ili 2 da igraju za njih .
Moja prcjena je da najvece sanse da igraju za njih imaju Pavlovic, Koprenovic i Radovanovic, a za nas Aleksic , Bojanic...

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Wandelanoite » 19 jan 2018, 19:23

Radovanović ce igrati za BiH
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 19 jan 2018, 22:04

Maric potpisao za Leotar
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 19 jan 2018, 23:42

Bassha je napisao/la:Maric potpisao za Leotar
Maric iz Andore?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 20 jan 2018, 11:15

kobe24 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Maric potpisao za Leotar
Maric iz Andore?
Da
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 20 jan 2018, 12:54

Bassha je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Maric potpisao za Leotar
Maric iz Andore?
Da
Koliko ja znam, Leotar ne igra prvu ligu? Ne kontam zasto njega Mahmutovic nije zvao, bolji je od Antunovica.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 20 jan 2018, 13:58

Maric je iz Trebinja pa je zbog toga dasao u Leotar. Vjerovatno ce biti tu do kraja sezone pa ce onda trazit sebi bolji inostrani angazman ( raskinuo je ugovor sa Andorom )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 20 jan 2018, 15:09

Bassha je napisao/la:Maric je iz Trebinja pa je zbog toga dasao u Leotar. Vjerovatno ce biti tu do kraja sezone pa ce onda trazit sebi bolji inostrani angazman ( raskinuo je ugovor sa Andorom )
Leotar vjerovatno igra A1 ligu RS-a, a s njima i ja na basketu igram ravnopravno. To je amaterski nivo kosarke. Moze on sebi traziti sta hoce, nema tu kvaliteta za nesto ozbiljno. Bosni je trebao jedan visoki igrac (pogotovo jedan koji pokriva obje pozicije) i ne znam zasto ga Mahmutovic nije doveo.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la nerminh74 » 20 jan 2018, 15:12

Mozda ipak mahmutovic nije dobar sa svim tim mladim igracima kao sto je pricao
Mozda je i tu bilo igri i igrica
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Nemanja86 » 20 jan 2018, 15:28

Leotar ima stabilnu upravu i stabilne finansije... možda je i to jedan od razloga, uz naravno kratak rok.

Meni je prilično jasan potez, vjerovatno će imati neki specijalni režim individualnih treninga, a ovo mu dođe samo kao dobar ventil od jedne neobavezne utakmice nedjeljno. Na ljeto vjerovatno lovi jedan ozbiljan tim. Ne znam, čiji je igrač (agencija)?


Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 27 jan 2018, 00:19


edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la edinjo-bih » 27 jan 2018, 00:34

hocemo li imati i tekstualni prenos sa fibine stranice?

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 27 jan 2018, 00:36

edinjo-bih je napisao/la:hocemo li imati i tekstualni prenos sa fibine stranice?
Bude onaj turski tekstualni prenos ili ti turkiye live stats :D


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 27 jan 2018, 12:01

Lotus je napisao/la:

Evo statistika

http://live.tbf.org.tr/tbf/netcasting/
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.