Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la bhsport » 17 avg 2017, 09:05

Vucevich je napisao/la:Usput - Crna Gora, Hrvatska i Srbija u 1/2 finale U16 prvenstva, dok smo mi ispali u grupnoj fazi B divizije :tokralju:
Pa sta prije 2 godine smo mi bili prvaci, sada nemamo takvu generaciju i to je to.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Sapce » 17 avg 2017, 09:51

Mozda nemamo.. al je činjenica da se sistematski ruši košarka u BiH..


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
xinxee
Postovi: 3403
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la xinxee » 17 avg 2017, 10:03

bhsport je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Usput - Crna Gora, Hrvatska i Srbija u 1/2 finale U16 prvenstva, dok smo mi ispali u grupnoj fazi B divizije :tokralju:
Pa sta prije 2 godine smo mi bili prvaci, sada nemamo takvu generaciju i to je to.
Mozemo biti sretni da su ikako igrali B diviziju s obzirom na financijsku situaciju. Najgore što se moze desit da se ugasi selekcija, a i to nije daleko ako se ne ukompunuju stvari kako treba.
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 17 avg 2017, 13:37

bhsport je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Usput - Crna Gora, Hrvatska i Srbija u 1/2 finale U16 prvenstva, dok smo mi ispali u grupnoj fazi B divizije :tokralju:
Pa sta prije 2 godine smo mi bili prvaci, sada nemamo takvu generaciju i to je to.
Da, i to smo slavili kao da smo pobjedili svjetsko prvenstvo u fudbalu, a kod komsije je standardno da produ u finale.

I kao drugo, ovo je samo dokaz gdje ide kosarka u BiH, i nije na dobrom mjestu.

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Volvic » 17 avg 2017, 20:15

Jel neko gledo danas tekmu i mozel sta rec?

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la bhsport » 17 avg 2017, 20:56

Vucevich je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Usput - Crna Gora, Hrvatska i Srbija u 1/2 finale U16 prvenstva, dok smo mi ispali u grupnoj fazi B divizije :tokralju:
Pa sta prije 2 godine smo mi bili prvaci, sada nemamo takvu generaciju i to je to.
Da, i to smo slavili kao da smo pobjedili svjetsko prvenstvo u fudbalu, a kod komsije je standardno da produ u finale.

I kao drugo, ovo je samo dokaz gdje ide kosarka u BiH, i nije na dobrom mjestu.
Koliko se sjećam niko iz komšiluka nije bio tada u 4.
Slavili jesmo, jer je velika stvar.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Volvic » 18 avg 2017, 19:00

Sta je sada sa Biberovicem?
Tresla se gora rodio se mis...

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Esport » 18 avg 2017, 20:08

Klinci vode 14:7 okreću im na 24:14, dunđeri ne zovu tajmaut. Nisu toliko loši igrački koliko su loše vođeni

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 18 avg 2017, 21:19

Esport je napisao/la:Klinci vode 14:7 okreću im na 24:14, dunđeri ne zovu tajmaut. Nisu toliko loši igrački koliko su loše vođeni
Jos pratis to? Nema hljeba od ovih, dovoljno ti govori to da ih je srusila velesila Madjarska.


adzutant
Postovi: 99
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:27
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la adzutant » 18 avg 2017, 21:57

Okršaj naših potencijalnih, Češka-Belgija. Dobro obojica igrala, treba ih zvati iduće godine.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 18 avg 2017, 22:23

Esport je napisao/la:Klinci vode 14:7 okreću im na 24:14, dunđeri ne zovu tajmaut. Nisu toliko loši igrački koliko su loše vođeni
Kako je zavrsila utakmica? Prestali su praviti updejte na veb stranici

Edit: Dobili nas 30 razlike :lol:

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 18 avg 2017, 22:58

Opasan igrac,a bas sam se raspitao za njegovog brata 2005 godiste 180 visok kazu da je stvarno i veci talenat od Tarika


Ovaj sut sa poludistance danas se rijetko moze vidjeti kod mladog igraca.Nadam se da ce mu Sparsi dat odmah priliku ove sezone jer fizicki se moze nositi sa seniorima.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 18 avg 2017, 23:22

Lotus je napisao/la:Opasan igrac,a bas sam se raspitao za njegovog brata 2005 godiste 180 visok kazu da je stvarno i veci talenat od Tarika
Ovaj sut sa poludistance danas se rijetko moze vidjeti kod mladog igraca.Nadam se da ce mu Sparsi dat odmah priliku ove sezone jer fizicki se moze nositi sa seniorima.
Ja sam bas bio fasciniran njegovom konstitucijom kad sam vidio slike sa pocetka Sparsovih priprema. Momak je sad mozda Musine visine (oko 203cm), ali je sigurno snazniji od Dzanana i ima veci defanzivni potencijal. Vjerujem da ce rasti jos malo i da bi trebao biti oko 205-206cm. Po meni, njegov najveci nedostatak je eksplozivnost (ni to nije na nekom ocajnom nivou, ali sigurno nije ni nesto cime se moze pohvaliti). Njegov izbacaj je poezija, a uz rad i trud taj sut moze biti na nivou jednog Bogdana Bogdanovica. Nego, sinoc mi nesto Buza pade na pamet. Pregledao sam sve moguce njegove klipove na yt i bila bi ogromna steta da se onakav potencijal ugasi. Ja sam vec sad zadovoljan sa onim sto pruza Vrabac, a garantujem da je Buza 3x talentovaniji i da ima veci domet od Adina. Sto se tice malog Biberovica, dijete je malo podebelo, ali se vec sad vidi da ima slifa i da itekako razumije kosarku. I on i Tarik bi mogli postati opasni kosarkasi.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 19 avg 2017, 15:50

kobe24 je napisao/la:
Lotus je napisao/la:Opasan igrac,a bas sam se raspitao za njegovog brata 2005 godiste 180 visok kazu da je stvarno i veci talenat od Tarika
Ovaj sut sa poludistance danas se rijetko moze vidjeti kod mladog igraca.Nadam se da ce mu Sparsi dat odmah priliku ove sezone jer fizicki se moze nositi sa seniorima.
Ja sam bas bio fasciniran njegovom konstitucijom kad sam vidio slike sa pocetka Sparsovih priprema. Momak je sad mozda Musine visine (oko 203cm), ali je sigurno snazniji od Dzanana i ima veci defanzivni potencijal. Vjerujem da ce rasti jos malo i da bi trebao biti oko 205-206cm. Po meni, njegov najveci nedostatak je eksplozivnost (ni to nije na nekom ocajnom nivou, ali sigurno nije ni nesto cime se moze pohvaliti). Njegov izbacaj je poezija, a uz rad i trud taj sut moze biti na nivou jednog Bogdana Bogdanovica. Nego, sinoc mi nesto Buza pade na pamet. Pregledao sam sve moguce njegove klipove na yt i bila bi ogromna steta da se onakav potencijal ugasi. Ja sam vec sad zadovoljan sa onim sto pruza Vrabac, a garantujem da je Buza 3x talentovaniji i da ima veci domet od Adina. Sto se tice malog Biberovica, dijete je malo podebelo, ali se vec sad vidi da ima slifa i da itekako razumije kosarku. I on i Tarik bi mogli postati opasni kosarkasi.
Pa znaju Turci sta rade kupis jedan dobijes dva ;) I meni je zao Buze i nadam se da ce se oporavit.Kad neko nema srece,nema..prvo su ga u Sparsu zayebali pola godine ga forsirali pod povredom,a onda se i ova nesretna desii..nadam se da ce biti dobro..Sta je sad sa Sparsima?Neko je pisao da hoce da nahvataju talente sirom zemlje kao i prije,a vidim Trbic kao govori da opet hoce da se vrati proizvodnji igraca i pruzanju prilike u seniorima..

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 19 avg 2017, 16:12

Lotus je napisao/la: Pa znaju Turci sta rade kupis jedan dobijes dva ;) I meni je zao Buze i nadam se da ce se oporavit.Kad neko nema srece,nema..prvo su ga u Sparsu zayebali pola godine ga forsirali pod povredom,a onda se i ova nesretna desii..nadam se da ce biti dobro..Sta je sad sa Sparsima?Neko je pisao da hoce da nahvataju talente sirom zemlje kao i prije,a vidim Trbic kao govori da opet hoce da se vrati proizvodnji igraca i pruzanju prilike u seniorima..
Nadam se iskreno da do toga nece doci. Neka mu sad Sparsi daju bitnu ulogu u seniorskom timu i valjda to zadovolji apetite njegovog oca. Dijete je nevjerovatan potencijal i bila bi ogromna steta da ga izgubimo. Moguce da Sparsi imaju to u planu, a moguce i da su to suplje price i klasicno mlacenje prazne slame. Znam samo da su se razisli sa trenerom Sakicem, koji se vratio u Slobodu. Dobro bi bilo da se vrate na stari nacin funkcionisanja, a, kad su te mladje selekcije u pitanju, valjda ce i Bosna nesto uskoro pokrenuti. I ovaj Berbic u Tuzli prica da planiraju ojacati omladinski pogon i da ce se na to bazirati, ali se bojim da su to sve suplje price.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

inaktiv
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 maj 2017, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la inaktiv » 19 avg 2017, 16:26

Eh, sad, ne volim da koristim izraz "iz pouzdanih izvora", ali recimo ovako, 100% Sparsi sprovode akciju angažovanja mladjih igrača. Po meni, opet sto sam cuo, stavljaju akcenat na razvoj igraca i usmjeravanje prema svom prvom timu. Sa juniorima zele igrati zapazeniju ulogu u Evroligi.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 19 avg 2017, 17:00

U16 izgubila od Irske, mislim da je to i zadnja njihova utakmica na ovom prvenstvu. :oops: :oops: :oops:


Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la taremuha » 19 avg 2017, 17:46

Vucevich je napisao/la:U16 izgubila od Irske, mislim da je to i zadnja njihova utakmica na ovom prvenstvu. :oops: :oops: :oops:
Dosta su i igrali.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.