Novi naturalizovani igrac?

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la legenda reala » 23 sep 2011, 16:07

Pričam s jednim momkom(neno ga zna :mrgreen:,ali on nažalost više ne piše na forumu),i on kaže dobro rješenje bi možda bio Markus Haislip ,i ja se prisjetim njegovih nekih partija ,reko dobar je skočan ima solidnu visinu 2.08 ,kaže on Mirza bi mogo odigrati ključnu ulogu tu ,jes da je krilni centar ,ali je u skoku bolji od svih naši centara zajedno ;)
Šta mislite o ovome :?:

Ja mislim da je možda star za nas ,da se naturalizovo prije nekolike godine dobro ,sad je možda kasno ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la FRANK RIBERY » 23 sep 2011, 17:33

Prestar za ozbiljnu košarku, a i minutaža mu je u opadanju.Gist je po meni idealno rješenje ili Ford.Ostali ili su nerealni ili nisu te klase.Mi smo pokazali interes za Forda pa mi je on najlogičnije rješenje.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la legenda reala » 23 sep 2011, 19:37

Kakav je taj Ford ,kolko je visok ,bil igrao za nas ,zna li se išta :?: :?:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la FRANK RIBERY » 23 sep 2011, 20:28

legenda reala je napisao/la:Kakav je taj Ford ,kolko je visok ,bil igrao za nas ,zna li se išta :?: :?:
Odličan igrač.Prošle godine uvršten u prvu petorku Seria-e A.Prosječno postizao 15,8 poena, 10,4 skoka i 2,3 blokade.Sa njim bi sigurno rješili probleme sa skokom.Uli Henes nije štedio da ga dovede u BAyern.Pravi letač skoro savršen u pick and roll igri.

[youtube][/youtube]

Spominjao se u kombinacijama da nas pojača prije Eurobasketa.Visina 206 cm, ali je iznimno skočan.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la legenda reala » 23 sep 2011, 20:47

Ma red je da i mi više jednom pogodimo ,sa naturalizovanim igračem ,da dobijemo jednog pravog igrača ,najbolje pratiti koga Partizan dovodi pa ga uzeti ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 23 sep 2011, 21:07

FRANK RIBERY je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Kakav je taj Ford ,kolko je visok ,bil igrao za nas ,zna li se išta :?: :?:
Odličan igrač.Prošle godine uvršten u prvu petorku Seria-e A.Prosječno postizao 15,8 poena, 10,4 skoka i 2,3 blokade.Sa njim bi sigurno rješili probleme sa skokom.Uli Henes nije štedio da ga dovede u BAyern.Pravi letač skoro savršen u pick and roll igri.

[youtube][/youtube]

Spominjao se u kombinacijama da nas pojača prije Eurobasketa.Visina 206 cm, ali je iznimno skočan.
Uh ovaj se cini kao odlican izbor.. jest da nema visinu al 10,5 skokova po mecu govori da mu ne treba ni 1 cm vise :lol: Jos sto mi se vise svidja na ovom linku odlicno zatvara reket, nema laganih ulaza, ko god pokusa dobija bananu :D Takav nam bas treba... E sad opet te godine i njemu ce sljedece sezone vec 30. :roll:

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la legenda reala » 23 sep 2011, 22:22

http://www.basketball-players.org/playe ... yer_id/78/" onclick="window.open(this.href);return false;

šta bi sa ovim momkom ,nekad je obećavao i nigdje ga više ,imao je sjajna partije na mediteranskim igram u Almeriji ,sjećam se ,bio na širem spisku za eurobasket 2005 u BG :?: :?: :?:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la TaRgEt_ » 23 sep 2011, 23:08

legenda reala je napisao/la:http://www.basketball-players.org/playe ... yer_id/78/

šta bi sa ovim momkom ,nekad je obećavao i nigdje ga više ,imao je sjajna partije na mediteranskim igram u Almeriji ,sjećam se ,bio na širem spisku za eurobasket 2005 u BG :?: :?: :?:

Ne moze igra za nas nastupao za drugu drzavu .
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la legenda reala » 24 sep 2011, 01:05

TaRgEt_ je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:http://www.basketball-players.org/playe ... yer_id/78/

šta bi sa ovim momkom ,nekad je obećavao i nigdje ga više ,imao je sjajna partije na mediteranskim igram u Almeriji ,sjećam se ,bio na širem spisku za eurobasket 2005 u BG :?: :?: :?:

Ne moze igra za nas nastupao za drugu drzavu .
Kad ????

Znam da je bio na spisku za Eurobasket u BG 2005(širi spisak) i da je poslije toga nastupao za mediteransku reprezentaciju na igrama u Almeriji,poslije toga mu je karijera krenula silaznim putem ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Arnelinho » 25 sep 2011, 17:54

Robert Rothbart aka Boris Kajmaković je Izraelac, rodjen u BiH, igra za Union Olimpiju. Igra na poziciji centra. Visok 217 cm. , ja ne znam da BiH ima višeg košarkaša ? I ovo bi bila odlična investicija, momak nije puno ni star, 25 godina. :)

Vratiti Vardu ,kako tako, makar i po cijenu Sabetovog otkaza (ja bi mu ga i bez toga dao i posl'o u Kakanjski rudnik , jer je samo za to i ništa više :evil: ) i eto centarske pozicije ,popunjena bosancima. :D

Što se tiče trenera zašto ne probati sa Sašom Filipovskim? Ne vjerujem da bi tražio mLogo para (nije ni Olimpiji).

I u ovakvom scenariju ost'o bi Henri, tako da ništa ne gubimo.

Mada sam ja za domaće igrače, njih razvijati,jer samo tako možemo doživjeti ekspanziju košarke (al' kako kad KK Bosne nema ni na mapi :cry: ).
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la TaRgEt_ » 25 sep 2011, 18:56

legenda reala je napisao/la:
TaRgEt_ je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:http://www.basketball-players.org/playe ... yer_id/78/

šta bi sa ovim momkom ,nekad je obećavao i nigdje ga više ,imao je sjajna partije na mediteranskim igram u Almeriji ,sjećam se ,bio na širem spisku za eurobasket 2005 u BG :?: :?: :?:

Ne moze igra za nas nastupao za drugu drzavu .
Kad ????

Znam da je bio na spisku za Eurobasket u BG 2005(širi spisak) i da je poslije toga nastupao za mediteransku reprezentaciju na igrama u Almeriji,poslije toga mu je karijera krenula silaznim putem ;)

Neku Srbiju U 23 selekciju :D ili tako neto , uglavnom i za prvi tim odigrao je neku prijateljsku utakmicu .
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 25 sep 2011, 19:27

Arnelinho je napisao/la:Robert Rothbart aka Boris Kajmaković je Izraelac, rodjen u BiH, igra za Union Olimpiju. Igra na poziciji centra. Visok 217 cm. , ja ne znam da BiH ima višeg košarkaša ? I ovo bi bila odlična investicija, momak nije puno ni star, 25 godina. :)

Vratiti Vardu ,kako tako, makar i po cijenu Sabetovog otkaza (ja bi mu ga i bez toga dao i posl'o u Kakanjski rudnik , jer je samo za to i ništa više :evil: ) i eto centarske pozicije ,popunjena bosancima. :D

Što se tiče trenera zašto ne probati sa Sašom Filipovskim? Ne vjerujem da bi tražio mLogo para (nije ni Olimpiji).

I u ovakvom scenariju ost'o bi Henri, tako da ništa ne gubimo.

Mada sam ja za domaće igrače, njih razvijati,jer samo tako možemo doživjeti ekspanziju košarke (al' kako kad KK Bosne nema ni na mapi :cry: ).


ima,aleksandar radojević

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la FRANK RIBERY » 25 sep 2011, 19:54

Arnelinho je napisao/la:Robert Rothbart aka Boris Kajmaković je Izraelac, rodjen u BiH, igra za Union Olimpiju. Igra na poziciji centra. Visok 217 cm. , ja ne znam da BiH ima višeg košarkaša ? I ovo bi bila odlična investicija, momak nije puno ni star, 25 godina. :)

Vratiti Vardu ,kako tako, makar i po cijenu Sabetovog otkaza (ja bi mu ga i bez toga dao i posl'o u Kakanjski rudnik , jer je samo za to i ništa više :evil: ) i eto centarske pozicije ,popunjena bosancima. :D

Što se tiče trenera zašto ne probati sa Sašom Filipovskim? Ne vjerujem da bi tražio mLogo para (nije ni Olimpiji).

I u ovakvom scenariju ost'o bi Henri, tako da ništa ne gubimo.

Mada sam ja za domaće igrače, njih razvijati,jer samo tako možemo doživjeti ekspanziju košarke (al' kako kad KK Bosne nema ni na mapi :cry: ).
Igrao za Izrael.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 26 sep 2011, 17:41

http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=6895" onclick="window.open(this.href);return false;

Patrik Beverli želi da igra za Rusiju

Igrač Spartaka izrazio je želju da pođe stopama svog zemljaka Džona Roberta Holdena


Patrik Beverli je izrazio želju da nastupi za reprezentaciju Rusije na Olimpijskim igrama u Londonu 2012. godine. Rusija je trećim mestom na Evropskom prvenstvu obezbedila učešće u dodatnim kvalifikacijama za London, a igrač je siguran da će "baćuške" bez problema obezbediti plasman na Olimpijadu.

"Siguran sam da će Rusija izboriti plasman na Olimpisjke igre i voleo bih da im pomognem u Londonu svojom igrom. Nadam se da ću dobiti ruski pasoš u najskorije vreme kako bih bio kandidat za nacionalni tim", rekao je Beverli.

"Ukoliko dobijem poziv da zaigram za Rusiju to ću odmah prihvatiti. Za mene bi to bila velika čast i nadam se da će se to uskoro desiti. Moj zemljak J.R. Holden je to već uradio. Volim Petersburg i Rusiju i njihov gostoljubiv narod. Želim da im pružim zadovoljstvo igrajući za njihovu zemlju. Sada je najvažnije da dobijem pasoš", podsetio je na svog sunarodnika koji je Rusiji doneo zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Španiji košem nekoliko sekundi pre kraja utakmice.

Ostaje da se vidi da li će FIBA pokušati da spreči sve masovnije naturalizovanje igrača, čak i od strane košarkaških zemalja poput Rusije, Španije i Hrvatske.

albiongate
Postovi: 232
Pridružen/a: 27 jan 2010, 15:50
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la albiongate » 28 sep 2011, 00:54

Edit
Zadnja izmjena: albiongate, dana/u 05 mar 2012, 17:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Freddy Krueger
Postovi: 221
Pridružen/a: 16 apr 2011, 16:10
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Freddy Krueger » 28 sep 2011, 10:14

Dovesti stranog pleja

Hadžić kaže da bi mu u slučaju ostanka na kormilu bh. tima prioritet bio povratak nekog od bh. centara koji trenutno igraju sa stranim pasošima.

- Najbolja opcija bila bi da uspijemo vratiti nekog od naših visokih košarkaša, kao što su Hasan Rizvić ili Goran Suton. Na mjestu naturaliziranog igrača tražio bih plejmejkera, "jedinicu", koji može pokrivati i poziciju "dvojke" -
Moj prijedlog je Acie Law.
"Welcome to prime time, bitch!"

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 28 sep 2011, 20:29

Freddy Krueger je napisao/la:Dovesti stranog pleja

Hadžić kaže da bi mu u slučaju ostanka na kormilu bh. tima prioritet bio povratak nekog od bh. centara koji trenutno igraju sa stranim pasošima.

- Najbolja opcija bila bi da uspijemo vratiti nekog od naših visokih košarkaša, kao što su Hasan Rizvić ili Goran Suton. Na mjestu naturaliziranog igrača tražio bih plejmejkera, "jedinicu", koji može pokrivati i poziciju "dvojke" -
Moj prijedlog je Acie Law.


e baš bi nam rizvić bio pojačanje

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 29 sep 2011, 13:54

Deshaun Wood iz Albe nije los izbor...

" onclick="window.open(this.href);return false; ulaz na 0:51 ala LA BOMBAA :lol: I trica iz bloka, ma pljunuti LA BOMBA :D

Prosle sezone igro za Skylinerse, u Njemackoj. http://www.beko-bbl.de/remotecontent/de ... Findex.php" onclick="window.open(this.href);return false; - 18,9 pts; 5,9 ast; 4,7 skokova po mecu. Vidjet cemo ga u Albi, u svakom slucaju mislim da je vrijedan paznje

Avatar
Freddy Krueger
Postovi: 221
Pridružen/a: 16 apr 2011, 16:10
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Freddy Krueger » 29 sep 2011, 15:34

Adam Morrison??????
"Welcome to prime time, bitch!"

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 29 sep 2011, 16:19

Alan Anderson. 8-)
...Život za Široki...

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.