Novi naturalizovani igrac?

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la baglama » 03 dec 2015, 14:36

Gordic uopste nema kvalitet za startera, prema tome svaka prica s njim kao starterom je suvisna.(mislim da bi i on mogao dobit nogu u Cedeviti na kraju sezone) Bog nas je pogledao s Renfroeom i nema potrebe trazit hljeba preko pogace.
Djedovicevi procenti suta su sasvim dobri u euroligi...on moze prenijet loptu, ali nije i ne treba biti playmaker. racionalan je bek-suter koji zna uposlit suigarca. uz sve druge kvalitete...

na niskom krilu cemo kuburit s buzom, a mozda i musa vec sa 18 bude u opticaju (iako je i on primarno SG)...vrabac je toliko los(ocekujem da dobije otkaz na kraju sezone u partizanu) da nije ni za uzeg spiska...tu je jos i milosevic

po meni je sve ovo bespotrebna prica. renfroe ostaje, ostalo se krpimo...slazes petorku s djedovicemo a jos ne znamo ni sta ce biti s njim. sve je to preuranjena prica...

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Ajax » 03 dec 2015, 14:41

@baglama
Znaci Renfroe ( 1 ), Djedovic ( 2 ) a Gordic sa klupe da ulazi moze i tako. Svakao nam itekako fali sirina na klupi sto je bilo evidentno na prvenstvu. I tako bi bili jaci nego na proslom prvenstvu.

I vjerovatno si upravu da je bolje ovako i da se istrpe Musa i Buza par godina na 3 zbog buducnosti. Ja sam razmisljao samo da bi bilo mozda za ovo slijedece prvenstvo to moguca ideja. Mada u biti je to isti ****. Pojacali bi se na 3 a izgubili bi playa i sirinu na tim pozicijama. Tako da bolje onda da ostane ovako kako je.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la nerminh74 » 03 dec 2015, 14:51

Ajax nemoj da ti je visina pokazatelj za poziciju, najbolji pokazatelj je igra, tako je siskauskas sa 198 bio dugo vremena najbolja trojka europe
Uglavnom Nemanja može igrati pleja to igra i u Cedeviti primarna vokacija, ali u zadnje vrijeme je malo ofalio, mada opet on zna odigrati izvanredne partije kao protiv Izraela, zato nam treba renfro
Nihad je polivalentan igrač na pozicijama 2 i 3, dok Milošević je čista 3 a sada nam sazrijevaju atić i Musa koji isto pokrivaju 2 i 3 i Buza koji je 3
A sada je vrijeme da se guraju u reprezentaciju, dok to nije vrijeme za Gegić i Čamparu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Ajax » 03 dec 2015, 14:58

Ok slazemo se. Nista onda bolje ovako kako je. Jos samo da svi najbolji igraci zaigraju ( Teletovic, Djedovic, Nurkic ) i trener da bude kvalitetan kao ova zadnja dvojica. Onda imamo fine sanse.


@Epidaurus
Ok druze slazemo se.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17807
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la akisarajevo92 » 05 dec 2015, 00:11

Quincy Miller ili M-Will iz Zvezde.
Don't believe the hype.

Avatar
zubanovic89
Postovi: 512
Pridružen/a: 18 feb 2011, 10:08
Lokacija: Šta te briga?!
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la zubanovic89 » 05 dec 2015, 00:14

Zar Djedovic moze vise igrat za nas?
Sta bi dala da sam radio amater pa da cujes djecu oca ti i mater... All we hear is radio Maglaj, radio Tuzla radio Kladanj!!

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la mchadesh » 08 dec 2015, 12:14

zubanovic89 je napisao/la:Zar Djedovic moze vise igrat za nas?
može kao naturalizovani :urnebes:

filip13
Postovi: 38028
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la filip13 » 13 dec 2015, 23:29

zubanovic89 je napisao/la:Zar Djedovic moze vise igrat za nas?


to zvanicno niko jos ne zna,pitanje je treba li nam on,treba li nam kao primjer drugim,mladjim igracima

filip13
Postovi: 38028
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la filip13 » 13 dec 2015, 23:31

baglama je napisao/la:jao lika sta izjavljuje...djedovic jedinica, djedovic u tjelu playa ( 199cm, pedantne svabe su ga izmjerile)...ect.
pravo pitanje je jel ga ikad vidio u zivotu :damn:

sad ce osuti paljbu, neko mu kriv sto se prosipa


gdje si procitao da je 199,ja sam vidio ili 196 ili 198

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la FaraonTM » 13 dec 2015, 23:40

filip13 je napisao/la:
zubanovic89 je napisao/la:Zar Djedovic moze vise igrat za nas?


to zvanicno niko jos ne zna,pitanje je treba li nam on,treba li nam kao primjer drugim,mladjim igracima
Po meni nam je potreban bez obzira na sve.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

filip13
Postovi: 38028
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la filip13 » 13 dec 2015, 23:46

FaraonTM je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
zubanovic89 je napisao/la:Zar Djedovic moze vise igrat za nas?


to zvanicno niko jos ne zna,pitanje je treba li nam on,treba li nam kao primjer drugim,mladjim igracima
Po meni nam je potreban bez obzira na sve.


ma sve ok,vratimo i preldžića,turci ga ****

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la FaraonTM » 13 dec 2015, 23:47

Ja mislim da mi nismo toliko veliki da ganjamo inat. Uostalom Đedović nije igrao za Njemačku.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

filip13
Postovi: 38028
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la filip13 » 13 dec 2015, 23:54

FaraonTM je napisao/la:Ja mislim da mi nismo toliko veliki da ganjamo inat. Uostalom Đedović nije igrao za Njemačku.


nismo,malo karikiram kad spomijem preldžića,ali kakvu poruku šaljemo ako smo svi za to da se đedović pozove,musa i ostali mladi će vidjeti da se tako može pa će uzimati drzavljanstva bilo koje drzave koja im to ponudi pa ćemo stalno čekati da nekom prodje godina dana pauze,ako je to uopće tako

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la FaraonTM » 14 dec 2015, 00:01

filip13 je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Ja mislim da mi nismo toliko veliki da ganjamo inat. Uostalom Đedović nije igrao za Njemačku.


nismo,malo karikiram kad spomijem preldžića,ali kakvu poruku šaljemo ako smo svi za to da se đedović pozove,musa i ostali mladi će vidjeti da se tako može pa će uzimati drzavljanstva bilo koje drzave koja im to ponudi pa ćemo stalno čekati da nekom prodje godina dana pauze,ako je to uopće tako
Da se razumijemo oni ako se osjećaju kao patriote oni to neće uraditi bez obzira na bilo šta pa tako i Nihadov potez. Druga stvar osim što je kvalitetan igrač Nihad nam je i prije ovoga svega dao dosta u smislu pridonošenja reprezentaciji i na terenu i van njega. Ni Teletović nije vazda igrao pa mu se ne zamjera a i zašto bi kada je nam je dao dosta više od toga.

U svemu ovome pokušavam da gledam dobrobit reprezentacije i po meni Đedović je neko ko nam može pomoći i sada a i u budućnosti jer on je još uvijek relativno mlad igrač.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

filip13
Postovi: 38028
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la filip13 » 14 dec 2015, 06:33

dao je djedovic,istina,ali je ovim potezom rekao sta misli o reprezentaciji,i ne moze se porediti ovo sta je on uradio i npr. mirzin izostanak,ovo je supacki,i to najblaze receno

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 14 dec 2015, 08:47

Nihad ako vrati naše državljanstvo može igrati sto posto. Može li imati oba državljanstva nakon godinu to ne znam, ali i tad može igrati sto posto. I može igrati i kao naturalizovani sto posto. Treba nam sto posto. Šupak je sto posto. Ja bih vratio i Preldžića. Jest to lošš primjer svima, ali misim da su svi mladi vidjeli šta raja misli o tim postupcima. Pored Renfroa nam ne treba novi naturalozivani. Alex je odličan igrač. Boljeg teško da možemo naći.

filip13
Postovi: 38028
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la filip13 » 15 dec 2015, 06:44

zaboljisportuBiH je napisao/la:Nihad ako vrati naše državljanstvo može igrati sto posto. Može li imati oba državljanstva nakon godinu to ne znam, ali i tad može igrati sto posto. I može igrati i kao naturalizovani sto posto. Treba nam sto posto. Šupak je sto posto. Ja bih vratio i Preldžića. Jest to lošš primjer svima, ali misim da su svi mladi vidjeli šta raja misli o tim postupcima. Pored Renfroa nam ne treba novi naturalozivani. Alex je odličan igrač. Boljeg teško da možemo naći.


zar bi mogli imati dva naturalizovana igraca?

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la hz1987 » 15 dec 2015, 07:26

zaboljisportuBiH je napisao/la:Nihad ako vrati naše državljanstvo može igrati sto posto. Može li imati oba državljanstva nakon godinu to ne znam, ali i tad može igrati sto posto. I može igrati i kao naturalizovani sto posto. Treba nam sto posto. Šupak je sto posto. Ja bih vratio i Preldžića. Jest to lošš primjer svima, ali misim da su svi mladi vidjeli šta raja misli o tim postupcima. Pored Renfroa nam ne treba novi naturalozivani. Alex je odličan igrač. Boljeg teško da možemo naći.
Baš naprotiv, ja mislim da je to dobar primjer svima i sve koje možemo vratiti pod zastavu BiH je odličan primjer mladim. Upravo ti ljudi su pokazatelj mladim da je z.a.j.e.b. skoro zagarntovan ako zaigraju za zemlju odakle nisu, ma koliko mislili da jesu ;-)

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 15 dec 2015, 09:20

filip13 je napisao/la:
zaboljisportuBiH je napisao/la:Nihad ako vrati naše državljanstvo može igrati sto posto. Može li imati oba državljanstva nakon godinu to ne znam, ali i tad može igrati sto posto. I može igrati i kao naturalizovani sto posto. Treba nam sto posto. Šupak je sto posto. Ja bih vratio i Preldžića. Jest to lošš primjer svima, ali misim da su svi mladi vidjeli šta raja misli o tim postupcima. Pored Renfroa nam ne treba novi naturalozivani. Alex je odličan igrač. Boljeg teško da možemo naći.


zar bi mogli imati dva naturalizovana igraca?
Ma jok, jednog možeš imati ali on može biti taj. Za Njemačku ne može igrati nikako, sem ako mu naš savez ne dadne papire.
@hz1987 mladi koji zaigraju za nas ne mogu bez dozvole saveza igrati za nekog drugog. Mislim da bi bili svjesno šta bi taj potez značio jer bi mogli igrati samo za nas, a istovremeno zezneš te ljude. Znači nigdje nisi više u mogućnosti biti zvijezda nego šupak. Vjeruj mi da ni Nijemci ne mogu vjerovati koliko je šupak. Nemojte misliti da to neko ne prati. Ako je sposoban to uraditi svojima, šta je onda spreman uraditi njima?

filip13
Postovi: 38028
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la filip13 » 15 dec 2015, 20:59

znaci nihad moze igrati jedino kao naturalizovan igrac?

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.