Zack Wright

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Zack Wright

Post Postao/la Edin TM87 » 06 avg 2012, 19:10

Cuj da ovaj igrac nema temu ;)
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la zizu1991 » 06 avg 2012, 19:14

Svaka čast na temi, ne znam kako se prije nisam sjetio da je postavim, svaka čast na domišljatosti.
Naš naturalizovani igrač koji ima velike šanse da postane do sada najbolji među njima
Sve mu najbolje želim i u reprezentaciji i u klubu također.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
mdss
Postovi: 2362
Pridružen/a: 08 sep 2009, 18:18
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la mdss » 06 avg 2012, 19:17

Svaka cast na temi WRIGHT :D :D
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la barbarez » 06 avg 2012, 19:42

Zeckerijah Rajt,novi Bosnjo
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Avatar
Miljan
Postovi: 219
Pridružen/a: 14 jul 2010, 16:28
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la Miljan » 06 avg 2012, 20:03

ZAIM RAJTTTTTTTTTTTTT
Zadnja izmjena: Miljan, dana/u 06 avg 2012, 20:11, ukupno mijenjano 1 put.
*** ŽIVOT ZA IGOKEU ***

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la Monolog » 06 avg 2012, 20:07

Meni je i dalje daleko iza Terrela. 8-) Možda zbog toga što sam upoznao Castlea i što je igrao u Slobodi, te što je mnogim našim reprezentativcima pokazao kako se bori za grb "svoje" zemlje. Uostalom, nije se džaba orilo "Tery bosanac". 8-)

A, nek' si se vala i potrudio napisati nešto o Wrightu. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la Edin TM87 » 06 avg 2012, 20:10

Monolog je napisao/la:A, nek' si se vala i potrudio napisati nešto o Wrightu. :mrgreen:
Vidis, to sam zaboravio.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la L' Imperator » 06 avg 2012, 20:35

Zasluzena tema :!:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
levat
Postovi: 620
Pridružen/a: 15 feb 2011, 06:18
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la levat » 07 avg 2012, 05:33

Svaki Amerikanac koji nam je ostao u srcu je dobio i nadimak: Teri Bosanac, Guza, Hajro. Glupo mi je da ga zovemo Crni.

S obzirom na njegovu brzinu i nevjerovatan odraz, ja predlazem da ga zovemo ZEKO.

stole8455
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 avg 2012, 20:14
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la stole8455 » 07 avg 2012, 12:25

Zar u BiH gdje je ponikao jedan Mirza Delibasic nema bas nikoga dobrog barem upola kao Mirza pa mora da igra neki Wright i njemu slicne kolege iz Sad-a. Srbija je naprimjer dok je harala svijetskom kosarkom 90-ih i 2000-ih sve uspijehe ostvarila sa Srbima u ekipi , a ne sa tamo nekim naturalizovanim igracima. :? To treba da bude putokaz BiH.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la zizu1991 » 07 avg 2012, 12:34

Shvatam ja @Stole šta ti želiš reći, al zašto ne iskoristiti priliku i uzeti igrača te imati obostrano zadovoljstvo ?
Evo recimo Makedonci su zahvaljujući naturalizovanom igraču osvojili na Euru u Litvaniji 3 mjesto ako se ne varam, i niko nikada nije rekao da to nije uspijeh makedonske košarke.
Dok ne stanemo na svoje noge, zašto se ne koristiti onim što nam život pruža ?
Evo ovaj momak se bori za repku k'o da su mu pradjedovi iz Bosne, i ne pruža ništa manje borbenosti od ostalih igrača koji su Bosanci po porijeklu, zar to nije fino vidjeti ?
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la voltron30 » 07 avg 2012, 12:38

zizu1991 je napisao/la:Shvatam ja @Stole šta ti želiš reći, al zašto ne iskoristiti priliku i uzeti igrača te imati obostrano zadovoljstvo ?
Evo recimo Makedonci su zahvaljujući naturalizovanom igraču osvojili na Euru u Litvaniji 3 mjesto ako se ne varam, i niko nikada nije rekao da to nije uspijeh makedonske košarke.
Dok ne stanemo na svoje noge, zašto se ne koristiti onim što nam život pruža ?
Evo ovaj momak se bori za repku k'o da su mu pradjedovi iz Bosne, i ne pruža ništa manje borbenosti od ostalih igrača koji su Bosanci po porijeklu, zar to nije fino vidjeti ?
Bili su četvrti. A što se tiče stoleta, niko sretniji od nas da mi imamo naše kvalitetne škole košarke u kojima će se brusiti naši talenti, ali situacija u državi je trenutno takva da smo najgora sportska nacija u Evropi (zvanično), tako dok je ovako šugavo stanje u državi, potrebna nam je bilo kakva ispomoć, pa tako i u košarci u vidi naturalizacije stranih igrača.

stole8455
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 avg 2012, 20:14
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la stole8455 » 07 avg 2012, 12:41

Zato makedonaca nece biti nigdje u narednim takmicenjima. Jednostavno to je bio jedan slucajni bljesak , a to takodje nije realan uspijeh kad umjesto tvog igraca igra neki crnac ili bilo koji stranac.

Voltron, slazem se, ali ja garantujem da sigurno ima ako nista isto tako talentovanh domacih igraca kao Zek. Stanje skoro nista nije bolje nije ni u jednoj zemlji bivse Juge, ali se tamo daje sansa mladim. Doduse sindrom dovodjenja stranaca je zahvatio sve te zemlje izuzev Srbije i Slovenije i one su ne slucajno dvije najbolje reprezentacije bivse zemlje, a Srbija i i sire.
Zadnja izmjena: stole8455, dana/u 07 avg 2012, 12:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la storm_raider » 07 avg 2012, 12:44

Bice Makedonije na narednim takmicenjima, nisu bili tako ni daleko od plasmana na Olimpijske igre. Nista tu nema slucajno, vec rad i red. Ne desavaju se takvi uspjesi "slucajno".
Sport je lijek za tijelo i duh.

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la Sapce » 07 avg 2012, 12:58

stole8455 je napisao/la:Zato makedonaca nece biti nigdje u narednim takmicenjima. Jednostavno to je bio jedan slucajni bljesak , a to takodje nije realan uspijeh kad umjesto tvog igraca igra neki crnac ili bilo koji stranac.

Voltron, slazem se, ali ja garantujem da sigurno ima ako nista isto tako talentovanh domacih igraca kao Zek. Stanje skoro nista nije bolje nije ni u jednoj zemlji bivse Juge, ali se tamo daje sansa mladim. Doduse sindrom dovodjenja stranaca je zahvatio sve te zemlje izuzev Srbije i Slovenije i one su ne slucajno dvije najbolje reprezentacije bivse zemlje, a Srbija i i sire.
slovenija takodje ima naturalizovane igrace, begica i rizvica. zato uvijek samo jedan igra. a i preldzic je bio, pa su ga pustili da igra za svoju zemlju ;-)
stole8455 je napisao/la:Srbija je naprimjer dok je harala svijetskom kosarkom 90-ih i 2000-ih sve uspijehe ostvarila sa Srbima u ekipi , a ne sa tamo nekim naturalizovanim igracima
to je tacno da su bili srbi, al velikim dijelom bosanski

stole8455
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 avg 2012, 20:14
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la stole8455 » 07 avg 2012, 13:02

storm_raider je napisao/la:Bice Makedonije na narednim takmicenjima, nisu bili tako ni daleko od plasmana na Olimpijske igre. Nista tu nema slucajno, vec rad i red. Ne desavaju se takvi uspjesi "slucajno".
Nema sanse, Bo nije bas mlad, o Anticu, Gecevskom, Ilijevskom takodje ne treba govoriti da su stari. Ako prodju grupu 2013 to ce im biti ravno polufinalu iz Litvanije. ;)

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la zizu1991 » 07 avg 2012, 13:09

voltron30 je napisao/la:
zizu1991 je napisao/la: osvojili na Euru u Litvaniji 3 mjesto ako se ne varam, i niko nikada nije rekao da to nije uspijeh makedonske košarke.
Bili su četvrti.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

stole8455
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 avg 2012, 20:14
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la stole8455 » 07 avg 2012, 13:28

Sapce je napisao/la:
stole8455 je napisao/la:Zato makedonaca nece biti nigdje u narednim takmicenjima. Jednostavno to je bio jedan slucajni bljesak , a to takodje nije realan uspijeh kad umjesto tvog igraca igra neki crnac ili bilo koji stranac.

Voltron, slazem se, ali ja garantujem da sigurno ima ako nista isto tako talentovanh domacih igraca kao Zek. Stanje skoro nista nije bolje nije ni u jednoj zemlji bivse Juge, ali se tamo daje sansa mladim. Doduse sindrom dovodjenja stranaca je zahvatio sve te zemlje izuzev Srbije i Slovenije i one su ne slucajno dvije najbolje reprezentacije bivse zemlje, a Srbija i i sire.
slovenija takodje ima naturalizovane igrace, begica i rizvica. zato uvijek samo jedan igra. a i preldzic je bio, pa su ga pustili da igra za svoju zemlju ;-)
stole8455 je napisao/la:Srbija je naprimjer dok je harala svijetskom kosarkom 90-ih i 2000-ih sve uspijehe ostvarila sa Srbima u ekipi , a ne sa tamo nekim naturalizovanim igracima
to je tacno da su bili srbi, al velikim dijelom bosanski
Daj, nemoj mi te fraze :shock: , sta bi to trebalo to da znace bosanski. Hoces da kazes da su Danilovic ili Savic neki bosanci oteti mozda bh reprezentaciji ili da su igrali za SR Jugoslaviju jer je to bio njihov izbor. Ja koliko znam BiH je sastavljena od 3 konstitutivna naroda, Srba, Bosnjaka i Hrvata, cetvrti bosanci nisu uracunati.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la zizu1991 » 07 avg 2012, 13:32

@Stole burazeru, ulaziš u historiju, oni ( Srbi iz BiH ) su dobili demokratsko pravo da se tako izjasne, a imaju veze s Srbima iz Srbije isto kao i mi s Turcima iz Turske, do konca 19st su bili Bošnjaci, i oni i Hrvati, i zvali su se Bošnjaci katolici i Bošnjaci pravoslavci, znam da je OT, al morao sam da napišem.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

stole8455
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 avg 2012, 20:14
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la stole8455 » 07 avg 2012, 13:36

zizu1991 je napisao/la:@Stole burazeru, ulaziš u historiju, oni ( Srbi iz BiH ) su dobili demokratsko pravo da se tako izjasne, a imaju veze s Srbima iz Srbije isto kao i mi s Turcima iz Turske, do konca 19st su bili Bošnjaci, i oni i Hrvati, i zvali su se Bošnjaci katolici i Bošnjaci pravoslavci, znam da je OT, al morao sam da napišem.
Ja sam Srbin igrom slucaja i nisam nikakav bosanac pravoslavac kom je neko nametnuo identitet i sa Srbijom imam mnogo veze, pocev od rodbinske do svake druge. No ovo nije mijesto da pricamo o istoriji i politici.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: lol89 i 15 gostiju.