Zenske selekcije

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Vucevich » 29 jul 2017, 21:54

Mogli smo realno napadati zlato sa Melisom tu... ali hajde.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Tracy3McGrady » 29 jul 2017, 22:26

Admir_Sa je napisao/la:A znao sam majke mi da ce ispasti neko sranje. Sindrom jusufa nurkica hvata i melisu. Fakat kod ovih cura nisam ocekivao ovakve stvari al prevario sam se izgleda
Ma djevojka se bahato ponaša vjeruj mi. Nije previše omiljena to znam iz pouzdanih izvora, da ne kažem koja mi je igračica rekla. Glumi zvijezdu i govori u lice igračicama da su tu da dodaju a ne da sutiraju. Šteta što ovi najbolji ovako visoko lete, zato ovakvog Musu treba držati ko malo vode na dlanu. I dalje podrzaje momke i nikad niko loše o njemu nije rekao kao suigraču.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
StevieG8
Postovi: 13172
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la StevieG8 » 29 jul 2017, 22:49

Sve u svemu i ona je zivo bice, dijete a jos i zensko. Odes na instag profil i sve ti je jasno jos je ona cura koja kao i svaka druga u njenom uzrastu zeljna izlazaka, sminke, slikanja, provoda.
Poslije turnira na kojem je igrala toliko i jos nisu nista postigle, dodaj na to mozda i pritisak stare da ne igra dobijes to odbijanje.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la ljubiteljsporta » 30 jul 2017, 08:29

Ma iskreno žao mi je što neće igrati jer je klasa i možda smo mogli napasti madalju. Međutim, ova dešavanja sa A reprezentacijom muškom jasno pokazuju da ne treba uopšte više graditi ekipe oko jednog pojedinca. Pa čak i ako se taj pojedinac kvalitetom izdvaja (Nurkić, Teletović). Nagledašmo se njihovih sranja u zadnje vrijeme. Nek igraju druge cure, pa će neka odskočiti. Jest opet kažem, ova je klasa, ali vidjet ćemo. Puno se može igrač unazaditi (a i unaprijediti) u godinu dana. Ja koliko znam iza nje je propali transfer u Galatasaray i povratak u Jedinstvo da opet sa majkom trenira. Iza nje je ispadanje sa U20 reprezentacijom i A divizije.
Može ona misliti da je "nešto", al djevojko Musa ili Čampara je tvojih godina pa oni pogledaju svaki dan u ormar i vide onu medalju. Musa je vanserijski talenat (možda je Melisa ipak malo manji al ne i previše manji talenat) pa dijete igra sa seniorima najjaču regionalnu ligu.
I na kraju krajeva Musa pod maskom igra sa A selekciju a bez ikakvog kalkulisanja igrao je i za svoje vršnjake. A ti djevojko definitivno si sebe uskratila prilike da imaš bilo kakvu medalju u mlađim selekcijama u košarci (U 18) a dogodine i ako igrala U 20, ta selekcija će igrati u B diviziji a to nije medalja. I da, naredne sezone sa majkom ćeš trenirati. Majka jeste najbolji prijatelj, al kao i svaki sportista maštaš o nekoj WNBA i slično. Hoćeš majku povesti sa sobom ????

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 30 jul 2017, 14:07

Ovo o umoru je priča za malu djecu, kakav crni umor. Pa i poluumorna bi bila faktor na ovom prvenstvu. Ja mislim da iza svega stoji Mara koja nije mogla podnijeti i više nego opravdane kritike na njen račun nakon u20 prvenstva i sad digla nos i maloj zabranila da igra. A možda Melisi nije pozvana neka jaranica na prvenstvo pa ni ova neće, mada teško da je istina al et sve kod nas može.

Najveći naš problem u svim sferama života je što niko neće kritike da podnese, uvijek je ono ma nemoj njega naš je i slično i to se na sve odražava u ovoj državi. sav košarkaški svijet i polusvijet je vidio šta je mara radila na u20 prvenstvu i da do nije bilo ok, a vjerovatno je njoj opravdanje loše lopte, hoteli, tereni, umor, sreća i tako to.

Sekunde nemamo kult reprezentacije, pa evo djeca od 17 godina otkazuju nastupe tamo gdje bi se mogli nešto pitati. Stvarno ne znam jel vrijedno da se ovaj naš sport ikako prati, znamo svi kakva je ovo država, da mnoge stvari qrcu ne valjaju, al kad se ovakve stvari dešavaju onda je jasno koliko je sati.

Meni kao gledaocu na terenu uopšte nije izgledalo ni ove, a ni prošle godine da se kao neke igračice ne podnose. Ne znam jel iko samoj Melisi ikakvu kritiku uputio nakon ovog ispadanja, cura realno sekunde nije kriva i odigrala je sasvim dobar turnir, a kada vidiš da je još mlađa od većine onda je i odličan. Mama Mara je opravdano dobila sve one kritike i oni kao sportisti se moraju sa tim nositi, a ne vući ovako užasne poteze
nema potpisa

BIHpatriota
Postovi: 2484
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la BIHpatriota » 01 avg 2017, 00:41

E ****, pa što joj je to trebalo.
Sad se valja boriti za opstanak, a sa Melisom bi bar ušli među osam. Razočaran sam, kako nam je mentalitet seljački.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la kobe24 » 01 avg 2017, 01:29

BIHpatriota je napisao/la:E ****, pa što joj je to trebalo.
Sad se valja boriti za opstanak, a sa Melisom bi bar ušli među osam. Razočaran sam, kako nam je mentalitet seljački.
Hebi ga, danas su veci frajeri oni sto otkazu, nego oni koji se bezuslovno bore za drzavni dres. Takav trend zavladao, kod nas pogotovo. I oni sto se odazovu, uglavnom gledaju samo svoju korist u tome. Neki tu vide priliku da ozive propalu karijeru, a neki ce opet nastojati da se u najboljem svjetlu prikazu pred eminentnim evropskim skautima. Cast izuzecima, koji dodju zato sto vole ovu drzavu i zato sto im je igranje u drzavnom dresu najveca cast i najvece zadovoljstvo. Ja to ni ne ocekujem od svih, ali takve najvise cijenim.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 avg 2017, 15:55

Odlično se naše drže protiv italije. Sve se bore do zadnje, da je Melisa tu sigurno bi ostale bile limitirane u napadu. Možda je ovako i bolje. Neka sačuvaju opstanak ja zadovoljan.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la dino-92 » 05 avg 2017, 16:00

imamo napad 8 sek do kraja, i standardno mi, primamo kos..

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Esport » 05 avg 2017, 16:02

Dobro poluvrijeme, nije trebao ovaj kos u zadnjoj sekundi

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 avg 2017, 16:13

dino-92 je napisao/la:imamo napad 8 sek do kraja, i standardno mi, primamo kos..
To je i mene iznerviralo, pa bolje sutaj i zadnjoj sekundi i fulaj nego ovako sutas ranije i naravno iz kontre ga primis.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Vucevich » 06 avg 2017, 17:16

Belgija 55-51 BiH :(

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 06 avg 2017, 21:00

E moja Melisa jadno li je to kad su neki inati vazniji od licnih i drzavnih ambicija. Gledam danas utakmicu i za tri klase je bolja igracica od sveijedne belgijanke, kako bi samo dominirala.....
nema potpisa

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Federer17 » 06 avg 2017, 21:08

Admir_Sa je napisao/la:E moja Melisa jadno li je to kad su neki inati vazniji od licnih i drzavnih ambicija. Gledam danas utakmicu i za tri klase je bolja igracica od sveijedne belgijanke, kako bi samo dominirala.....
Ja bih prije rekao bazeni po TK. :D

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Vucevich » 07 avg 2017, 14:38

Francuska 74-56 BiH

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Tracy3McGrady » 07 avg 2017, 14:48

Vucevich je napisao/la:Francuska 74-56 BiH
Dobro se držale dugo vremena. Na kraju kao i A repka, raspad zadnjih 2 minuta i sa -8 na -18.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: RE: Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Vucevich » 07 avg 2017, 15:37

Tracy3McGrady je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Francuska 74-56 BiH
Dobro se držale dugo vremena. Na kraju kao i A repka, raspad zadnjih 2 minuta i sa -8 na -18.

Penny Hardaway #1
Jeste, upravo tako, kod svake nase reprezentacije je tako. :plac:

Valjda sad idemo na Cesku u 1/8 finale.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 09 avg 2017, 16:02

Kakav festival promasaja u prvom pol, 23-20 gubimo. Ako je ova ceska tri tekme dobila i kao neki favorit onda fakt ne znam....al zadnji nas napad nakon time outa klasika, jedna carini loptu 15 sekundi i izgubi je na kraju, sreca malo ostalo vremena pa nismo primili kos..
nema potpisa

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Vucevich » 09 avg 2017, 16:18

Admir_Sa je napisao/la:Kakav festival promasaja u prvom pol, 23-20 gubimo. Ako je ova ceska tri tekme dobila i kao neki favorit onda fakt ne znam....al zadnji nas napad nakon time outa klasika, jedna carini loptu 15 sekundi i izgubi je na kraju, sreca malo ostalo vremena pa nismo primili kos..
jbg... Cini mi se da se do sad svaka utakmica 'prelomi' u 3/4. Dobro je bilo do poluvremena a sad je kolaps, gubimo 12 razlike.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 09 avg 2017, 16:25

Raspad sistema u 3\4 kao i uvijek. Struka je nas najveci problem, sve lafo neki treneri a realno veze nemaju
nema potpisa

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.