Zenske selekcije

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la kobe24 » 10 jul 2017, 22:39

Admir_Sa je napisao/la:Miseljic je daleko od panja nekakvog, cura stvarno ima talenta
Daleko je i Sara od panja, a i sve ostale. Poenta je da su morale vise igrati i u prve dvije utakmice, i da se rotira minimalno 8-9 igracica (a ne 6 ili 7, koliko je Lakicka rotirala).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Slatinash_7 » 10 jul 2017, 22:42

20 razlike nam slozise u nepune 4 minute ccc evo sad ova trica,pa Melisa ide dole sa blokerom,ne znam jel to neka taktika ili je trebalo doci do preuzimanja..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la kobe24 » 10 jul 2017, 22:44

Mara ceka seriju 15-0 da trazi TO :rol:
Gotovo je ovo.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la FRANK RIBERY » 10 jul 2017, 22:48

Slabo je ovo...
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Slatinash_7 » 10 jul 2017, 22:49

Ma sad samo prodor,post,ove su vec u bonusu,mora se iskoristi spustiti do kraja cetvrtine ispod 10 razike..cure su to i jos mlade,oscilacija ce biti i kod Mađarica,samo treba iskoristiti..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la kobe24 » 10 jul 2017, 22:53

Slatinash_7 je napisao/la:Ma sad samo prodor,post,ove su vec u bonusu,mora se iskoristi spustiti do kraja cetvrtine ispod 10 razike..cure su to i jos mlade,oscilacija ce biti i kod Mađarica,samo treba iskoristiti..
Sva tri protivnika u skoro svakoj cetvrtini udju u bonus 5-6 minuta prije kraja i jos to nismo iskoristili, valjda veceras bude kakve nafake pa skontaju da moraju ici da iznude faul (pogotovo sto se djevojkama puno vise svira). Ova mala Domuzin zna izvuci faul, ali jos nijednom u tri meca nije oba slobodna pogodila.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Slatinash_7 » 10 jul 2017, 23:04

Sta sviraju sve za nas,osjecam blagu naklonost sudija prema nama :D moze se ovo uzeti,samo strpljivo kao i do sada,puno kretnji i jace u skoku i odbrani i pobjeda je nasa!
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la kobe24 » 10 jul 2017, 23:13

Razbi nas ovaj njihov plej, djevojka je pogodila sve sto je uputila prema kosu. Defanzivni skok ocajan.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Federer17 » 10 jul 2017, 23:15

Bolje djevojke i kraj price. Vjerovatno je i vecina njih starija od nasih, djeluju puno zrelije na parketu. Miseljic odlicna.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 10 jul 2017, 23:15

Mara u prve tri tekme trazi dobitnu kombinaciju, sad kad dpbijemo ruskinje :)
nema potpisa

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la FRANK RIBERY » 10 jul 2017, 23:15

Hladno Mađarice pogodiše 20tak trica, sto na ovakvu odbranu i nije tezak zadatak.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la kobe24 » 10 jul 2017, 23:52

Admir_Sa je napisao/la:Mara u prve tri tekme trazi dobitnu kombinaciju, sad kad dpbijemo ruskinje :)
U tome i jeste problem, ona je najveci minus ove ekipe. Ne znam sta je radila u pripremnim utakmicama, ako u ovim odlucujucim uigrava ekipu i trazi dobitnu petorku. Sve tri meca pravi neke druge rotacije, samo kcerku uopste ne izvodi. Iole ozbiljan trener bi sa ovim djevojkama zabiljezio bar dvije pobjede u ovoj grupi, jer nijedna ekipa nas nije nadigrala i uvijek bismo sami sebe dobijali.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 11 jul 2017, 10:46

kobe24 je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Mara u prve tri tekme trazi dobitnu kombinaciju, sad kad dpbijemo ruskinje :)
U tome i jeste problem, ona je najveci minus ove ekipe. Ne znam sta je radila u pripremnim utakmicama, ako u ovim odlucujucim uigrava ekipu i trazi dobitnu petorku. Sve tri meca pravi neke druge rotacije, samo kcerku uopste ne izvodi. Iole ozbiljan trener bi sa ovim djevojkama zabiljezio bar dvije pobjede u ovoj grupi, jer nijedna ekipa nas nije nadigrala i uvijek bismo sami sebe dobijali.
realno jeste Mara slaba karika i nema sekunde potrebe toliko forsirati Melisu, a ovamo neke rotacije. Što drugi pley azinovic nije igrala sinoć, koliko sam vidio nije se ni skinula za utakmicu :roll: Na pleyu smo najslabiji, a igra nam još cijelu utakmicu cura 99/2000 koje li je vec godište :roll: Mislim da možemo puno bolje, a sad da bi se neki drugi trener baš prošetao kroz ovu grupu i ne mislim baš. Ipak je ovo A divizija, a mi uopšte nemamo ovih starijih igračica 97 godište. Sada tek kreće misija opstanka u A diviziji, što je realno i osnovni cilj ove ekipe.

Ja baš i ne mislim da je Melisa toliki minus u odbrani kakvu je pretstavljate, mnoge druge igračice konstantno kasne ili puštaju otvorene pozicije protivnicama
nema potpisa

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la kobe24 » 11 jul 2017, 12:03

Admir_Sa je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Mara u prve tri tekme trazi dobitnu kombinaciju, sad kad dpbijemo ruskinje :)
U tome i jeste problem, ona je najveci minus ove ekipe. Ne znam sta je radila u pripremnim utakmicama, ako u ovim odlucujucim uigrava ekipu i trazi dobitnu petorku. Sve tri meca pravi neke druge rotacije, samo kcerku uopste ne izvodi. Iole ozbiljan trener bi sa ovim djevojkama zabiljezio bar dvije pobjede u ovoj grupi, jer nijedna ekipa nas nije nadigrala i uvijek bismo sami sebe dobijali.
realno jeste Mara slaba karika i nema sekunde potrebe toliko forsirati Melisu, a ovamo neke rotacije. Što drugi pley azinovic nije igrala sinoć, koliko sam vidio nije se ni skinula za utakmicu :roll: Na pleyu smo najslabiji, a igra nam još cijelu utakmicu cura 99/2000 koje li je vec godište :roll: Mislim da možemo puno bolje, a sad da bi se neki drugi trener baš prošetao kroz ovu grupu i ne mislim baš. Ipak je ovo A divizija, a mi uopšte nemamo ovih starijih igračica 97 godište. Sada tek kreće misija opstanka u A diviziji, što je realno i osnovni cilj ove ekipe.

Ja baš i ne mislim da je Melisa toliki minus u odbrani kakvu je pretstavljate, mnoge druge igračice konstantno kasne ili puštaju otvorene pozicije protivnicama
Azinovic je, cini mi se, igrala samo u prvoj utakmici. Domuzin je rodjena na kraju 2000. i za te godine igra sasvim solidno, ali bi je trebalo malo cesce mijenjati. Ne mislim ni ja da bi se sa bilo kim na klupi prosetali kroz ovu grupu, ali da bi uzeli najmanje jednu pobjedu, to definitivno. Slovenija i Madjarska nisu bolje od nas, a ni Francuska nije neki bauk. Sa jasno utvrdjenim rotacijama, zadacima za svaku djevojku (gdje svaka od njih zna sta treba da radi i sta se od nje ocekuje) i sa uigranim akcijama mi bi bez problema uzeli bar jednu od ove tri utakmice. Ovako je sve bez imalo smisla i nekakvog sistema, a za to je Mara kriva. Pa, nije niko rekao da je Melisa minus u odbrani. Igra ona dobro i odbranu kad je svjeza, ali biti svjez nakon 35 minuta na parketu bez odmora je nemoguce (tako vec treci dan). Kad ona zakasni u odbrani i ne zatvori djevojku koju cuva, onda neminovno ostaje puno prostora i zato su nam ove sinoc zabile 20-ak trica, a sve iz otvorenih situacija.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Raonffa » 11 jul 2017, 12:15

Sutra protiv Ruskinja u osmini finala, još jedan poraz u najavi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Vucevich » 12 jul 2017, 19:39

Uf brate, uf :rol:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la kobe24 » 12 jul 2017, 19:41

Razbise ih Ruskinje. Odbrana ne postoji, a ove djevojke ocigledno znaju da igraju i napadi im itekako imaju smisla (za razliku od nasih). Do poluvremena bi moglo biti 30-ak razlike.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Federer17 » 12 jul 2017, 19:43

Pojma ove nase nemaju, ne znam jesu li na cijelom turniru dale ijedan kos iz kontre. Krenu 3 na 1 i prije trice se nesto zaustavljaju, lopta se vraca. Da Bog sacuva.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 12 jul 2017, 19:45

Peta dimenzija u odnosu na nas
nema potpisa

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la xinxee » 12 jul 2017, 19:52

1. Nema agresivne odbrane, nikad nisu usle u bonus
2. Kontre užasne, strah ih neki obuzme, ne znaju dal da dodaju loptu il da krenu prema košu i u tom rasulu se pogube
3. Rotacije nema, umorne su mnogo.
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.