Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

ovisnik
Postovi: 1114
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ovisnik » 28 nov 2015, 22:59

Jusuf je postao degutantan sa ovim saopštenjima i uslovljavanjima,ne znam šta je sledeće,možda da Bakir Izetbegović da ostavku na mjesto člana predsjedništva,njegov doprinos reprezentaciji do sada je minoran,pitanje šta će donijeti njegovo igranje,crnogorci su mislili da ce osvojiti EP sa pekovicem i vučevićem koji imaju strašne statistike u NBA,pa nikad nisu prošli prvi krug EP,postavlja se teza da će nas jusuf odvesti na vrh evrope i da od njegovog igranja ovisi budućnost BH košarke,a ja sam siguran da njegov doprinos u dresu repke nikada neće biti veći od onog koji je donosio mirza,a i sa mirzom nikad nismo prošli prvi krug,žao mi je što se ovom balavcu poklanja tolika pažnja i dozvoljava njegovom menadžeru da se preko njega razračunava sa savezom,koji uzgred rečeno ima vrhunske rezultate u mlađim kategorijama kojih do par godina nije bilo nikako.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pantelija » 28 nov 2015, 23:12

Fidelis je napisao/la:A gdje se to povukao Harun?Jel to hocete da nam podvalite da se Harun za dobrobit bh kosarke povukao iz KS?
On i dalje ostaje generalni sekretar i glavni operativac,to sto on kaze da ce djelovati samo u kancelariji je prica za naivce ili lopove kakav je i sam.
Cuj povukao se a ostaje generalni sekretar :lol: :lol:
zasto bi se odrekao fine platice?? ;) i on i donoo K zvani "par platica mjesecno"
uzimaju na sve strane ba, zamisli ti da neko se druzi sa dinom K i da ga smatras postenim... jbt ko da kaes da je Al Kaponeov kum bio posteni dobrica :urnebes: :urnebes:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la TaRgEt_ » 28 nov 2015, 23:37

Nakon posljednjeg razvoja situacije u vezi sa otvorenim pismom Jusufa Nurkića i odlukama koje su nakon toga proistakle, na našu adresu stigla je reakcija KK Budućnost iz Bijeljine, koju prenosimo u cjelosti:

“Mi u KK Budućnost uvijek smo imali stav. A naš stav je da je tužno i ružno da jedan čovjek koji je dao toliko puno košarci ode na ovakav način. Koliko je on dao, vrijeme će pokazati. Vrlo brzo se zaboravlja gdje su djeca trenirala i koje su selekcije postojale prije dolaska u KS BiH Haruna Mahmutovića. Mi samo ne razumijemo da jedan mlad čovjek, odličan košarkaš može da se bavi i utiče na Košarkaski savez BiH. Poslije svega mi smo u klubu odlučili da preispitamo slanje naših članova u selekcije BiH.”

S poštovanjem
KK BUDUĆNOST BIJELJINA
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

ovisnik
Postovi: 1114
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ovisnik » 28 nov 2015, 23:49

Za one koji ne znaju,kk buducnost,odnosno dario čojić je lik koji je u našu repku"usmjerio" dva najveća talenta naše košarke uz dzanana musu,njegoša sikiraša i maricu gajić,a stvorio je i ponajboljeg talenta srpske košarke barišu simanića,šteta ako ovo što su naveli sprovdu u djelo.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Virtu4l » 28 nov 2015, 23:56

Mnogo bi jednostavnije bilo zaboraviti rumenog, kao da ne postoji, nastaviti raditi sa ovom djecom i stvoriti odličan tim za budućnost.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Yucca » 29 nov 2015, 00:20

Virtu4l je napisao/la:Mnogo bi jednostavnije bilo zaboraviti rumenog, kao da ne postoji, nastaviti raditi sa ovom djecom i stvoriti odličan tim za budućnost.
Samobanuj se covjece ti kad lupis to je za anale
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

ovisnik
Postovi: 1114
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ovisnik » 29 nov 2015, 00:24

Virtu4l je napisao/la:Mnogo bi jednostavnije bilo zaboraviti rumenog, kao da ne postoji, nastaviti raditi sa ovom djecom i stvoriti odličan tim za budućnost.
Slažem se,vec sam ranije pisao da je previše cirkusa oko njega i da nije vrijedan uvođenja presedana da igrači uslovljavaju svoje igranje nekim kadrovskim i ne znam ti kakvim rješenjima,bolje istrpiti par godina i sa aticem,musom, njegošem uz malo starije sulejmanovica i karahodzica, na zdravim i korektnim odnosima pokušati napraviti rezultatski iskorak.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la pinoglavi » 29 nov 2015, 00:31

Da je kojim slucajem U16 reprezentacija ostala bez polufinala vecina vas ne bi ni danas znalo da postoje ta prvenstva za mladje kategorije, niti bi znali kako radi savez a samim tim ne bi ovako branili savez, sto je poprilicno tuzno.
Nad tobom sunce najljepše sja

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kinder_jaje » 29 nov 2015, 00:49

E ovo vise da nije zalosno bilo bi smjesno :facepalm:

DeepPurple
Postovi: 210
Pridružen/a: 22 dec 2009, 00:31
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la DeepPurple » 29 nov 2015, 00:57

Bas je Rumenko. :puke:

Avatar
alemsa
Postovi: 23935
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la alemsa » 29 nov 2015, 00:57

ovisnik je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Mnogo bi jednostavnije bilo zaboraviti rumenog, kao da ne postoji, nastaviti raditi sa ovom djecom i stvoriti odličan tim za budućnost.
Slažem se,vec sam ranije pisao da je previše cirkusa oko njega i da nije vrijedan uvođenja presedana da igrači uslovljavaju svoje igranje nekim kadrovskim i ne znam ti kakvim rješenjima,bolje istrpiti par godina i sa aticem,musom, njegošem uz malo starije sulejmanovica i karahodzica, na zdravim i korektnim odnosima pokušati napraviti rezultatski iskorak.
Buraz Nurka ima potencijal da bude najbolji C Evrope, to ti je ogromna prevaga na prvenstvima, jer jedan igrac u kosarci znaci puno (naravno takvog kalibra). Tako da neki Harun ne moze uradit vise od Nurke za Repku, sto se tice rezultata
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
juanitomaravillaa
Postovi: 1076
Pridružen/a: 12 jun 2014, 14:19
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la juanitomaravillaa » 29 nov 2015, 00:58

http://www.bhbasket.ba/reakcije-bijelji ... aciju-bih/

Pa logicno da ce preispitat kad je Harun slao vlasnike KK Bijeljina (Dario i Dragana Cojic) na razne seminare po evropi.pa se boje da toga nece biti vise- :lol:

Istraji Juka do kraja,goni bagru.

Avatar
Olympique
Postovi: 351
Pridružen/a: 28 avg 2015, 19:51
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Olympique » 29 nov 2015, 01:06

juanitomaravillaa je napisao/la:http://www.bhbasket.ba/reakcije-bijelji ... aciju-bih/

Pa logicno da ce preispitat kad je Harun slao vlasnike KK Bijeljina (Dario i Dragana Cojic) na razne seminare po evropi.pa se boje da toga nece biti vise- :lol:

Istraji Juka do kraja,goni bagru.
eKakva se bagra nakotila to je cudo jedno,sad i nogama i rukama cupaj da ostane kako jeste. :sick:

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la let3 » 29 nov 2015, 01:39

http://sportsport.ba/bh_kosarka/igrat-c ... aju/177272

evo ga opet proziva ljude, propituje, glumi kadiju :rol: ....iako se Mahmutović zvanicno povukao

ovaj citat je poseban hinjaluk :puke: :
Pa i sam je Harun Mahmutović rekao da "odlazi iz reprezentacije" (iako sumnjam da će to dosta i uraditi), pa se postavlja pitanje šta je do sada radio u njoj, ko ga je ovlastio da bude u reprezentaciji, ko ga je razriješio da ne bude, ili je to radio po vlastitom nahođenju, baš kao da je reprezentacija njegovo privatno vlasništvo, što odavno tvrdim.

:lol: :lol: :lol: kakav jad i cime se bavi jedan košarkaš reprezentativac....tako mlad a tako kvaran , to samo kod nas možemo vidjeti i nigdje više :facepalm:

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Steph » 29 nov 2015, 01:51

elezde brat moi <3

RealnoGledano
Postovi: 877
Pridružen/a: 28 apr 2014, 02:47
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la RealnoGledano » 29 nov 2015, 02:41

nesto ne razumijem covjek (Juka) iznosi DOKAZE i Činjenice znaci sve crno na bijelo
bukvalno crta istinu Bošnji i glupi Bošnjo opet ne vidi i ne konta
pa jestel vi glupi il se samo pravite ? neki se ovdje ponasaju kao da su nagazili na sihire
kao da su na Harunovom platnom spisku jbte fuj :puke:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la DANTES » 29 nov 2015, 07:30

RealnoGledano je napisao/la:nesto ne razumijem covjek (Juka) iznosi DOKAZE i Činjenice znaci sve crno na bijelo
bukvalno crta istinu Bošnji i glupi Bošnjo opet ne vidi i ne konta
pa jestel vi glupi il se samo pravite ? neki se ovdje ponasaju kao da su nagazili na sihire
kao da su na Harunovom platnom spisku jbte fuj :puke:
kako ti ne kontaš šta je ovo? NURKIĆ NEĆE DA SSE SMARA SA REPREZENTACIJOM.NEBITNO KO JE U SAVEZU. taman da dođe majka tereza pokojna on bi rekao nešto slično.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pantelija » 29 nov 2015, 08:28

DANTES je napisao/la:
RealnoGledano je napisao/la:nesto ne razumijem covjek (Juka) iznosi DOKAZE i Činjenice znaci sve crno na bijelo
bukvalno crta istinu Bošnji i glupi Bošnjo opet ne vidi i ne konta
pa jestel vi glupi il se samo pravite ? neki se ovdje ponasaju kao da su nagazili na sihire
kao da su na Harunovom platnom spisku jbte fuj :puke:
kako ti ne kontaš šta je ovo? NURKIĆ NEĆE DA SSE SMARA SA REPREZENTACIJOM.NEBITNO KO JE U SAVEZU. taman da dođe majka tereza pokojna on bi rekao nešto slično.
Neće ni mirza (po drugi put, nakon lažnih ledja), neće ni djedovi zbog pasoša... A nurkic kad ozdravi, vidjet ćemo ;) on je bar imao očigledan razlog
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Virtu4l » 29 nov 2015, 08:41

juanitomaravillaa je napisao/la:http://www.bhbasket.ba/reakcije-bijelji ... aciju-bih/

Pa logicno da ce preispitat kad je Harun slao vlasnike KK Bijeljina (Dario i Dragana Cojic) na razne seminare po evropi.pa se boje da toga nece biti vise- :lol:

Istraji Juka do kraja,goni bagru.
Sta je problem u seminarima? Jos posebno za ljude koji nam stvaraju talente?

Svaka cast za KK Bijeljina, nadam se da ce jos neki klub postupiti slicno.

Zalosno je da jedan kosarkas i njegov menadzer postavljaju ovakve uslove, posebno menadzer koji je dokazani grobar bh kosarke.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la adisice » 29 nov 2015, 08:44

Preimenuj temu u Enes T.
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.