Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

mirzatele
Postovi: 11960
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la mirzatele » 10 avg 2017, 22:45

Nije tesko u ovoj drzavi postati "omiljen među rajom" pogotovo ako si vrhunski sportista. Dovoljno je samo da dolazis na okupljanja kad mozes, dajes sve od sebe na terenu, kad ne mozes doci otkazes na normalan nacin..Otprilike sve sto Jusuf ne radi.

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Volvic » 10 avg 2017, 23:32

mirzatele je napisao/la:Nije tesko u ovoj drzavi postati "omiljen među rajom" pogotovo ako si vrhunski sportista. Dovoljno je samo da dolazis na okupljanja kad mozes, dajes sve od sebe na terenu, kad ne mozes doci otkazes na normalan nacin..Otprilike sve sto Jusuf ne radi.
to je to. al´nas juka je sebi umislio da je veci od reprezentacije i da moze sve radit po svom. :crazy: do duse, krivi su i oni koji su mirzi i njemu dopustali te stvari.
zato gledam radi jedan pravi kolektiv pod vuletovom palicom, nego te "zvijezde", iako je individualni kvalitet na njihovoj strani.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13406
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la StevieG8 » 10 avg 2017, 23:45

Ako vam je neka utjeha sto se mentaliteta tice i Jokic je ove godine otkazao Srbiji pa prolazi kroz ogromno ismijavanje s onim "individualno" po internetu a o hejtu i da ne pricam :) .
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

RealnoGledano
Postovi: 877
Pridružen/a: 28 apr 2014, 02:47
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la RealnoGledano » 11 avg 2017, 00:28

Chinaglia je napisao/la:zbog ovakvih poput izvjesnog Irfana Cengica, volio bih da Juka nikada vise ne obuce dres repke, pa kako ljudi ne mogu shvatit da na takav nacin ne mogu napravit nista dobro, naprotiv, samo jos vise zakuhavaju situaciju, pogotovo kada uzdizu jednog reprezentativca iznad drugog, a ionako je veliko pitanje kako bi funkcionisali Juka i Dzanan, da li bi Jukin ego mogao podnijeti da Dzanan bude lider, a momak sigurno posjeduje kvalitetnije i bolje liderske osobine, no opet s druge strane, ima argumenata i za Juku, kao npr to da je ostvareniji kao kosarkas, kvalitetniji, stariji jbg, igracki ih ne bih razdvajao, jer u tom smislu obojica mogu biti lideri na isti nacin

ovakve stvari sigurno nece doprinijeti nicemu dobrom, jer Dzanan ce kod navijaca uvijek biti #1, to je najbolje pokazala ona tekma u Mejdanu kada je publika stala na njegovu stranu naustrb jednog Mirze Teletovica i umjesto da tezimo tome da se smiri situacija, nas narod i dalje pljuje i kritikuje Juku, zaista nesto nevjerovatno

Juka jeste bio povrijedjen, ali sta i ako se oporavio, njemu slijedi najbitnija sezona u karijeri, lako je nama pricat, ali ajde malo stavimo se u njegovu situaciju, pa i meni bi moje dupe bilo na prvom mjestu

nikada mi necemo imat uspjeha i srece, ali za to smo sami krivi, mi i nas pogani, ciganski karakter
ma ne samo da mu je dupe na prvom mjestu nego je covjek ostvario trejd pred kraj sezone, on jos uvjek ne zna vise od 40% akcija Portlanda
znaci on jednostavno MORA provesti ljeto u klubu ukoliko misli da se maximalno uklopi i da odigra sezonu maximalno ozbiljno
ja sam ubjeđen da će Juka igrat za nas u buducnosti i da ce se svojim igrama posrat hejterima u usta
samo jos da dodam:
http://www.nba.com/blazers/forwardcente ... t-improved

Ramirez5
Postovi: 565
Pridružen/a: 24 jul 2012, 04:05
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ramirez5 » 11 avg 2017, 08:19

Chinaglia je napisao/la:
Juka jeste bio povrijedjen, ali sta i ako se oporavio, njemu slijedi najbitnija sezona u karijeri, lako je nama pricat, ali ajde malo stavimo se u njegovu situaciju, pa i meni bi moje dupe bilo na prvom mjestu
Možda je ovako ispalo i najbolje, neki drugi momci su dobili priliku da igraju kao npr. Sejfić i drugi. Da čovjek treba voditi računa prvo o sebi pa onda sve ostalo govori i činjenica da svijet voli "pobjednike" a ako to nisi brzo te zaborave. Na temi momka iz zlatne U18 iz 2012. godine Nedima Buze nije bilo komentara još od 7. februara što samo po sebi dovoljno govori a tada je bio po mom skromnom košarkaškom znanju ako ne u nivou Juke onda možda na većem nivou neko što je bio sadašnji kapiten.

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la save » 11 avg 2017, 10:52

RealnoGledano je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:zbog ovakvih poput izvjesnog Irfana Cengica, volio bih da Juka nikada vise ne obuce dres repke, pa kako ljudi ne mogu shvatit da na takav nacin ne mogu napravit nista dobro, naprotiv, samo jos vise zakuhavaju situaciju, pogotovo kada uzdizu jednog reprezentativca iznad drugog, a ionako je veliko pitanje kako bi funkcionisali Juka i Dzanan, da li bi Jukin ego mogao podnijeti da Dzanan bude lider, a momak sigurno posjeduje kvalitetnije i bolje liderske osobine, no opet s druge strane, ima argumenata i za Juku, kao npr to da je ostvareniji kao kosarkas, kvalitetniji, stariji jbg, igracki ih ne bih razdvajao, jer u tom smislu obojica mogu biti lideri na isti nacin

ovakve stvari sigurno nece doprinijeti nicemu dobrom, jer Dzanan ce kod navijaca uvijek biti #1, to je najbolje pokazala ona tekma u Mejdanu kada je publika stala na njegovu stranu naustrb jednog Mirze Teletovica i umjesto da tezimo tome da se smiri situacija, nas narod i dalje pljuje i kritikuje Juku, zaista nesto nevjerovatno

Juka jeste bio povrijedjen, ali sta i ako se oporavio, njemu slijedi najbitnija sezona u karijeri, lako je nama pricat, ali ajde malo stavimo se u njegovu situaciju, pa i meni bi moje dupe bilo na prvom mjestu

nikada mi necemo imat uspjeha i srece, ali za to smo sami krivi, mi i nas pogani, ciganski karakter
ma ne samo da mu je dupe na prvom mjestu nego je covjek ostvario trejd pred kraj sezone, on jos uvjek ne zna vise od 40% akcija Portlanda
znaci on jednostavno MORA provesti ljeto u klubu ukoliko misli da se maximalno uklopi i da odigra sezonu maximalno ozbiljno
ja sam ubjeđen da će Juka igrat za nas u buducnosti i da ce se svojim igrama posrat hejterima u usta
samo jos da dodam:
http://www.nba.com/blazers/forwardcente ... t-improved
Juka je komad govečeta bez obira na njegovo odazivanje ili ne, igranje za repku ili ne, razvaljivanje u NBA ili ne i tu se trenutno malo šta može učiniti. Lično ne volim takve ufurane likove, a koji su pored toga balkanci-seljaci. Ja mu ne zamjeram ne odazivanje već mu zamjeram što je govedo.

E sad pošto je govedo imamo takvu situaciju i klickalicu sa njim što se tiče repke, a da nije govedo vjerovatno bi nekome odgovorio na poziv ili došao u Sarajevo i popričao sa ljudima i rekao: Ovo mi je biti ili ne biti sezona pa ako mogu da ne igram ove kvale i tome slično' ili onomad kad je sam otišao u Zg.

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sapce » 11 avg 2017, 13:05

I ja shvatam tu njegovu situaciju u vezi sa zadnjom godinom rookie ugovora.. Lično se ne slažem s tim, al eto.
Al ko sto save reče, može se to ljudski iskomunicirat.
Izgleda baš da je ta bahatost i taj neki krkanluk nesto sto tesko da ce se promijeniti u dogledno vrijeme.
Ja iskreno ne računam na to da će se tokom svoje karijere puno puta odazvat reprezentaciji i da će uvijek biti trakavica i inata oko njegovog dolaska i da ce reprezentacija jednostavo biti žrtva njegove bahatosti..
Šteta


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 11 avg 2017, 13:19

mirzatele je napisao/la:Nije tesko u ovoj drzavi postati "omiljen među rajom" pogotovo ako si vrhunski sportista. Dovoljno je samo da dolazis na okupljanja kad mozes, dajes sve od sebe na terenu, kad ne mozes doci otkazes na normalan nacin..Otprilike sve sto Jusuf ne radi.

:thumbup:

filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 11 avg 2017, 13:23

RealnoGledano je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:zbog ovakvih poput izvjesnog Irfana Cengica, volio bih da Juka nikada vise ne obuce dres repke, pa kako ljudi ne mogu shvatit da na takav nacin ne mogu napravit nista dobro, naprotiv, samo jos vise zakuhavaju situaciju, pogotovo kada uzdizu jednog reprezentativca iznad drugog, a ionako je veliko pitanje kako bi funkcionisali Juka i Dzanan, da li bi Jukin ego mogao podnijeti da Dzanan bude lider, a momak sigurno posjeduje kvalitetnije i bolje liderske osobine, no opet s druge strane, ima argumenata i za Juku, kao npr to da je ostvareniji kao kosarkas, kvalitetniji, stariji jbg, igracki ih ne bih razdvajao, jer u tom smislu obojica mogu biti lideri na isti nacin

ovakve stvari sigurno nece doprinijeti nicemu dobrom, jer Dzanan ce kod navijaca uvijek biti #1, to je najbolje pokazala ona tekma u Mejdanu kada je publika stala na njegovu stranu naustrb jednog Mirze Teletovica i umjesto da tezimo tome da se smiri situacija, nas narod i dalje pljuje i kritikuje Juku, zaista nesto nevjerovatno

Juka jeste bio povrijedjen, ali sta i ako se oporavio, njemu slijedi najbitnija sezona u karijeri, lako je nama pricat, ali ajde malo stavimo se u njegovu situaciju, pa i meni bi moje dupe bilo na prvom mjestu

nikada mi necemo imat uspjeha i srece, ali za to smo sami krivi, mi i nas pogani, ciganski karakter
ma ne samo da mu je dupe na prvom mjestu nego je covjek ostvario trejd pred kraj sezone, on jos uvjek ne zna vise od 40% akcija Portlanda
znaci on jednostavno MORA provesti ljeto u klubu ukoliko misli da se maximalno uklopi i da odigra sezonu maximalno ozbiljno
ja sam ubjeđen da će Juka igrat za nas u buducnosti i da ce se svojim igrama posrat hejterima u usta
samo jos da dodam:
http://www.nba.com/blazers/forwardcente ... t-improved

Pa je li provodi ljeto trenutno u klubu?

Treba li navoditi poimenicno evropljane koji su bili u istoj situaciji pa se ipak odazvali pripremama reprezentacije?

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la sajo10 » 11 avg 2017, 13:25

StevieG8 je napisao/la:Ako vam je neka utjeha sto se mentaliteta tice i Jokic je ove godine otkazao Srbiji pa prolazi kroz ogromno ismijavanje s onim "individualno" po internetu a o hejtu i da ne pricam :) .
Pricam bas s jednim drugom dok smo igrali kosarke prije neki dan o tome, i pitam ga kako srbi reaguju na to ne igranje, i kaze da mnogi mu yebu od do (kao i mi s jusufom) itd, posto je rekao da zeli da se pripremi sto bolje za narednu sezonu. Znaci nije ni povreda ni nista u pitanju, a posto decko prati Denver, sto je logicno, pitam ga jer mozda Denver mu nije dao da dodje, i kaze da je to iskljucivo Jokiceva odluka bila. Svugdje je to isto.. U neku reku, razumijem te igrace jer yebiga zavrsio si sezonu fantasticnu i hoces da budes sto bolji, jer od kluba zaradjujes hljeb a ne od repke. S druge strane, Jusuf je vise puta na totalno kretenski nacin otkazivao a onda pametovao po twitteru. Javis se brate, kazes ne mogu, povrijedjen sam. Razumite me, ovo ono.. i ko podrzi te podrzat ce te, ali si barem na cistom.. Ovako.. Ali cim krene nova NBA sezona sve ce se ovo zaboraviti a forum ce "goriti" u rana jutra.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la hz1987 » 11 avg 2017, 13:39

pravila saveza vaze za sviju, a pravila je fiba propisala.
odazvati se moras, inace slijedi kazna ako savez odluci pokretati proces. fiba nema nadleznost u nba pa tako nema ni kazni.
al posto igras za reprezentaciju pod okriljem fibe, pravila su jasna:
1. poslan ti je poziv na okupljanje
2. na poziv ne mozes da odgovaras pozitivno ili negativno, vec dolazis
3. za eventualni negativan odgovor ili neodgovaranje slijedi kazna (dobra volja saveza da pokrene ili ne postupak)
4. na okupljanje dolazis dal povrijedjen dal spreman, nebitno
5. na okupljanju razgovaras sa savezom, selektorom i igracima i iznosis svoje planove (planovi s klubom, privatni problemi, povreda isl)
6. ako je povreda u pitanju, doktor saveza odradi pretrage i donese zakljucak (nikakvi privatni doktori, neciji nalazi isl.)
7. napustas pripreme sa dozvolom saveza i selektora, ostajes na pripremama kao podrska igracima ili ides na pripreme.

svaka druga solucija, ponasanje ili pristup je neprihvatljiv. il se povnuj il hvala lijepo dovidjenja.

filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 11 avg 2017, 13:58

hz1987 je napisao/la:pravila saveza vaze za sviju, a pravila je fiba propisala.
odazvati se moras, inace slijedi kazna ako savez odluci pokretati proces. fiba nema nadleznost u nba pa tako nema ni kazni.
al posto igras za reprezentaciju pod okriljem fibe, pravila su jasna:
1. poslan ti je poziv na okupljanje
2. na poziv ne mozes da odgovaras pozitivno ili negativno, vec dolazis
3. za eventualni negativan odgovor ili neodgovaranje slijedi kazna (dobra volja saveza da pokrene ili ne postupak)
4. na okupljanje dolazis dal povrijedjen dal spreman, nebitno
5. na okupljanju razgovaras sa savezom, selektorom i igracima i iznosis svoje planove (planovi s klubom, privatni problemi, povreda isl)
6. ako je povreda u pitanju, doktor saveza odradi pretrage i donese zakljucak (nikakvi privatni doktori, neciji nalazi isl.)
7. napustas pripreme sa dozvolom saveza i selektora, ostajes na pripremama kao podrska igracima ili ides na pripreme.

svaka druga solucija, ponasanje ili pristup je neprihvatljiv. il se povnuj il hvala lijepo dovidjenja.

Pametno napisano

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 11 avg 2017, 14:36

Meni je najbolje sto bosanski politicar dijeli moralne lekcije bilo kome na twiteru :lol:

Sto se tice juke bezveze se tu svako malo dize prasina.
Iskren da budem u njegovoj sitaciji gdje je imao povredu (bije ga glas da je sklon povredama), gdje ne zna vise od 40% akcija tima, gdje mu je sezona na kraju koje moze potpisati ugovor u rangu od 10-100 miliona ovisno o njegovim igrama u istoj, u slucaju da je dosao na ove pretkvalifikacije dobro bi se zapitao imal ista u glavi.
Trebao se javiti i ljudski otkazati al eto nije i sta sad trebamo svako malo o tome.
Pa Jokicu je situacija 200% bolja, uigran je sa ekipom, prva je zvijezda tima, niko ni ne dovodi u pitanje max ugovor i opet je odlucio da ovo ljeto preskoci prvenstvo (a ne neke pretkvalifikacije).
Sa jukom nam je repka najmanje 30% jaca i to je fakt svidjalo se to nekome ili ne.
Po mom misljenju ovo treba ostaviti po strani i cekati sljedece okupljanje na kojem ce juka i drugi NBA igraci moci igrati. Ako dodje i odigra sa 100% zalaganja sta se tu ima vise pricati. Ako nas opet ispali ispalimo i mi njega za sva vremena i opet se tu nema sta puno filozofirati.
Juki licno kao covjeku zelim uspjesnu sezonu i potpisivanje max-a igrao ili ne za nas.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 11 avg 2017, 16:31

sajo10 je napisao/la: Pricam bas s jednim drugom dok smo igrali kosarke prije neki dan o tome, i pitam ga kako srbi reaguju na to ne igranje, i kaze da mnogi mu yebu od do (kao i mi s jusufom) itd, posto je rekao da zeli da se pripremi sto bolje za narednu sezonu. Znaci nije ni povreda ni nista u pitanju, a posto decko prati Denver, sto je logicno, pitam ga jer mozda Denver mu nije dao da dodje, i kaze da je to iskljucivo Jokiceva odluka bila. Svugdje je to isto.. U neku reku, razumijem te igrace jer yebiga zavrsio si sezonu fantasticnu i hoces da budes sto bolji, jer od kluba zaradjujes hljeb a ne od repke. S druge strane, Jusuf je vise puta na totalno kretenski nacin otkazivao a onda pametovao po twitteru. Javis se brate, kazes ne mogu, povrijedjen sam. Razumite me, ovo ono.. i ko podrzi te podrzat ce te, ali si barem na cistom.. Ovako.. Ali cim krene nova NBA sezona sve ce se ovo zaboraviti a forum ce "goriti" u rana jutra.
Jedina je razlika sto je Jokic popricao sa Djordjevicem, otvoreno mu rekao da ne zeli da igra za reprezentaciju ovo ljeto i kraj price. Nije tu bilo nikakvih saopstenja preko facebooka ili instagrama (kao sto je slucaj sa Nurkicem), vec ljudski i maksimalno profesionalno. Osim toga, Jokic se poslije uopste ne pojavljuje na drustvenim mrezama, ne svadja se s navijacima i ne izigrava debila, sto nasem Jusufu haman odlicno ide. To su neke stvari koje on ocigledno nece nikad promijeniti. Covjek je umislio da je najbitnija persona u ovoj drzavi, da se bez njega ne moze i da mu svi moraju gladiti muda. Ja opet ponavljam, nisam ga ocekivao u ovim pretkvalifikacijama, nisam ni bio za to da on igra u istim, ali je svojom bahatoscu i neprofesionalnoscu puno toga o sebi rekao (ili potvrdio). Ja cu ga opet aBd redovno pratiti i u nadolazecoj sezoni, ali ako jos jednom ponovi ovakve gluposti, onda i za mene automatski postaje obicni nba igrac, ili novi Nihad Djedovic.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerminh74 » 11 avg 2017, 16:47

kobe24 je napisao/la:
sajo10 je napisao/la: Pricam bas s jednim drugom dok smo igrali kosarke prije neki dan o tome, i pitam ga kako srbi reaguju na to ne igranje, i kaze da mnogi mu yebu od do (kao i mi s jusufom) itd, posto je rekao da zeli da se pripremi sto bolje za narednu sezonu. Znaci nije ni povreda ni nista u pitanju, a posto decko prati Denver, sto je logicno, pitam ga jer mozda Denver mu nije dao da dodje, i kaze da je to iskljucivo Jokiceva odluka bila. Svugdje je to isto.. U neku reku, razumijem te igrace jer yebiga zavrsio si sezonu fantasticnu i hoces da budes sto bolji, jer od kluba zaradjujes hljeb a ne od repke. S druge strane, Jusuf je vise puta na totalno kretenski nacin otkazivao a onda pametovao po twitteru. Javis se brate, kazes ne mogu, povrijedjen sam. Razumite me, ovo ono.. i ko podrzi te podrzat ce te, ali si barem na cistom.. Ovako.. Ali cim krene nova NBA sezona sve ce se ovo zaboraviti a forum ce "goriti" u rana jutra.
Jedina je razlika sto je Jokic popricao sa Djordjevicem, otvoreno mu rekao da ne zeli da igra za reprezentaciju ovo ljeto i kraj price. Nije tu bilo nikakvih saopstenja preko facebooka ili instagrama (kao sto je slucaj sa Nurkicem), vec ljudski i maksimalno profesionalno. Osim toga, Jokic se poslije uopste ne pojavljuje na drustvenim mrezama, ne svadja se s navijacima i ne izigrava debila, sto nasem Jusufu haman odlicno ide. To su neke stvari koje on ocigledno nece nikad promijeniti. Covjek je umislio da je najbitnija persona u ovoj drzavi, da se bez njega ne moze i da mu svi moraju gladiti muda. Ja opet ponavljam, nisam ga ocekivao u ovim pretkvalifikacijama, nisam ni bio za to da on igra u istim, ali je svojom bahatoscu i neprofesionalnoscu puno toga o sebi rekao (ili potvrdio). Ja cu ga opet aBd redovno pratiti i u nadolazecoj sezoni, ali ako jos jednom ponovi ovakve gluposti, onda i za mene automatski postaje obicni nba igrac, ili novi Nihad Djedovic.
slažem se da se jusuf ponaša bahato, ali nije ni jokić bio fin jer on je rekao da mu je Denver preporučio da ne ide pa je bila ova izjava

Đorđević

"Pričali smo sa Denverom i oni nisu stajali na putu Jokiću. Nikola je ostao pri svom stavu, teško je doći do svih glava iz naših fotelja".
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 11 avg 2017, 16:53

nerminh74 je napisao/la: slažem se da se jusuf ponaša bahato, ali nije ni jokić bio fin jer on je rekao da mu je Denver preporučio da ne ide pa je bila ova izjava

Đorđević

"Pričali smo sa Denverom i oni nisu stajali na putu Jokiću. Nikola je ostao pri svom stavu, teško je doći do svih glava iz naših fotelja".
Nisam nigdje procitao Nikolinu izjavu u kojoj kaze da mu Denver preporucuje da se ne odazove na poziv u reprezentaciju, moguce da mi je to promaklo.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 23 avg 2017, 12:55

Sretan rođendan majstore :bih: :bih: :bih:

:D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard


Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 01 sep 2017, 13:37

Eto sad je u Bosni, pa da vidimo da li ce koji novinar da napravi kakav interviju sa njim
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 02 sep 2017, 15:34



gle razlike, ima da leti po terenu, mada je i onako zapusten odlicno igrao

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.