Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Ramirez5
Kontakt:

PostPostao/la Ramirez5 » 21 sep 2017, 14:58

Federer17 WroteColon
Ramirez5 WroteColonU danasnje vrijeme niko ne voli puno pitanja a još manje savjeta. Jedna narodna izreka kaže "lakše je odbiti poklon nego primiti savjet". Imajući to na umu smanjio sam i pitanja a posebno savjete i onda je O.K. Što se tiče Kenana on je mislim napunio 10 godina, vrijedno trenira ali mi djeluje fizički dominantnije od Juke u tom dobu. Kenan trenira već 3 ili 4 godine pa je i to vjerujem razlogom ubrzanog fizičkog razvoja. Cijenim da bi i on mogao proći 200 cm. Juka pored Kene ima i amidžišnu Džemilu koja je napunila 12 godina i već 4 godinu trenira a Juka se često interesira za njihov razvoj.

Ma nisam mislio na neka 'pametovanja', vec uopsteno pitanja u vezi saigraca, NBA, ciljeva-planova, neke nepoznanice oko Denvera i sl. Taj NBA svijet je zanimljiv sam za sebe.

Vidio sam ga ja podavno s babom, ali nisam nesto previse zagledao koliki je. Djeca danas svakako za mjesec-dva znaju ozbiljno porasti. Tu djevojcicu sam isto tako vidio (mislim da je Juka objavio sliku, vjerovatno je ona u pitanju), i, koliko mi se cini, vec sada je poprilicno visoka, a jos ce rasti akoBogda. Neka treniraju, daju sve od sebe, Juka ce tu sigurno pripomoci za bolje uslove treniranja ukoliko vec bude bilo naznaka za neku ozbiljniju kosarku. Ja vjerujem da ce biti, jer 4 godine treniranja sigurno nesto govore. Da, akoBogda, vec za 6-7 godina imadnemo jos jednog Jusufa Nurkica i Maricu Gajic. Ne treba nista vise. :D

O.K. Mislim da su oboje iznadprosječne visine u odnosu na svoju generaciju. Ono što je posebno pohvalno da marljivo treniraju i imaju poseban tretman od Juke kada dođe provodi značajno vrijeme s njima. Mada je još rano govoriti o bilo kakvim rezultatima ali je važno da su obezbijeđene solidne pretpostavke za razvoj punih potencijala pa ako Bog da ostaje da vidimo.

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 22 sep 2017, 22:15

http://www.1029thegame.com/jusuf-nurkic ... rody-song/

pa genijalno, ovo trebaju pustat u Rose Gardenu :tokralju:

sajo10
Kontakt:

PostPostao/la sajo10 » 25 sep 2017, 21:33

slika

slika

Jusuf Nurkic says he's in 'the best shape of my life'

Nurkic said he's lost 34-35 pounds since last season.

Nurkić says he will "definitely" take the occasional three-pointer this season

Nurkic emphasized the need for the Blazers to play better defense and called their defense last year "trash."
:lol: :lol:

Nurkic said he wants the Blazers to be "Bad Boys" this season. Asked to elaborate, he compared them to the Billups-Wallace Detroit teams.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 25 sep 2017, 21:58

eto potvrde od Juke, ima 122 kg

juanitomaravillaa
Kontakt:

PostPostao/la juanitomaravillaa » 25 sep 2017, 22:48

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 25 sep 2017, 23:29

dajte mu sta da jede :( :cry: :cry:
LEON BENKO!!!

DzoniInglis
Kontakt:

PostPostao/la DzoniInglis » 26 sep 2017, 00:57

Chinaglia WroteColoneto potvrde od Juke, ima 122 kg

Rekoh ja da ima preko 120, ogromne je konstitucije, nadajmo se da će moći igrati 30 minuta po večeri u punoj snazi.

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 26 sep 2017, 01:31

mnogo igraca u NBA prica o politickoj situaciji u toj zemlji, pitali su i Juku, a on odgovori da bi se sportisti trebali bavit sportom, a politicari politikom, a Dame rekao da sportisti trebaju pricat i podrzao to :mrgreen:

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 26 sep 2017, 01:42

Svaka cast na zalaganju. Ocigledno je da je ozbiljno radio ovo ljeto i zaista ovako na prvu izgleda spremnije nego ikad. Djeluje da je i foliranje prilikom davanja intervjua sveo na minimum, sto je takodjer pohvalno. :mrgreen:

Samo da ga ako Bog da povrede zaobidju, ovo bi mogla biti njegova sezona iz snova. Ja bih recimo bio prezadovoljan sa 17ppg 12rpg 3apg 2bpg.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

edin139
Kontakt:

PostPostao/la edin139 » 26 sep 2017, 07:03

Chinaglia WroteColonmnogo igraca u NBA prica o politickoj situaciji u toj zemlji, pitali su i Juku, a on odgovori da bi se sportisti trebali bavit sportom, a politicari politikom, a Dame rekao da sportisti trebaju pricat i podrzao to :mrgreen:

Juka je po mom misljenju super odgovorio. Nisam odavde i ne petljam se u to, s druge strane Dame je amerikanac i treba da se petlja. Juka je tu ispao gospodin, gost sam u ovoj kuci (drzavi) i nije moje da pametujem. Pa nije ga pitao o politickoj situaciji u Bosni.

nerminh74
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la nerminh74 » 26 sep 2017, 08:46

edin139 WroteColon
Chinaglia WroteColonmnogo igraca u NBA prica o politickoj situaciji u toj zemlji, pitali su i Juku, a on odgovori da bi se sportisti trebali bavit sportom, a politicari politikom, a Dame rekao da sportisti trebaju pricat i podrzao to :mrgreen:

Juka je po mom misljenju super odgovorio. Nisam odavde i ne petljam se u to, s druge strane Dame je amerikanac i treba da se petlja. Juka je tu ispao gospodin, gost sam u ovoj kuci (drzavi) i nije moje da pametujem. Pa nije ga pitao o politickoj situaciji u Bosni.

Stara grcka poslovica (od onih antickih grka ne ovih cigana) kaze
Kada se narod ne bavi politikom onda se politika bavi narodom
Vidite USA je velesila medzuostalom jer veliku vecinu amerikanaca interesuje politika, a kod nas nema vode u 21 vjeku u gradu koji ima vode za 3 puta toliko stanovnika i nedaj boze da te zanima politika
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 26 sep 2017, 09:00

slika
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

#FREEBRAX

save

PostPostao/la save » 26 sep 2017, 09:21

edin139 WroteColon

Ma namazan je Juka.

A što se tiče ovoga što je napisao Nermin ovisi o kojoj se politici misli i kojom se baviš. Danas je politika stranačko članstvo, poslušništvo, beneficija na vjernost itd.

Običan čovjek može samo da gleda, posmatra i komenetariše za kafom, na ulici, ali nema moći da utiče, dok oni koji imaju moć da utiču su večinom prodane duše za bilo koji vidi koristi koju ima od politike i bavljenja njom.

Sapce
Kontakt:

PostPostao/la Sapce » 26 sep 2017, 09:54

save WroteColon
edin139 WroteColon

Ma namazan je Juka.

A što se tiče ovoga što je napisao Nermin ovisi o kojoj se politici misli i kojom se baviš. Danas je politika stranačko članstvo, poslušništvo, beneficija na vjernost itd.

Običan čovjek može samo da gleda, posmatra i komenetariše za kafom, na ulici, ali nema moći da utiče, dok oni koji imaju moć da utiču su večinom prodane duše za bilo koji vidi koristi koju ima od politike i bavljenja njom.

Offtopic: za to postoje izbori

Nek mu je sretno..
s obzirom na to što se šprda s repkom, ne mogu reći da sam neki posebni fan.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

3isamagicnumber
Kontakt:

PostPostao/la 3isamagicnumber » 29 sep 2017, 17:32

Evo sta je rekao GM Denvera u vezi sitvacije u Denveru prije trejda.
http://hwcdn.libsyn.com/p/a/f/c/afc3f1d ... a09a4e105e
Pocinje oko 49.10 i o tome prica negdje 5 minuta.

Za iducu sezonu nadam se da je sazreo mentalno. Sva sranja koje se bavio sa za vrijeme offseasona preko drustveni medija su mu samo sluzila da one pozitivne dojmove koje je postigao pred kraj sezone da unisti svom ponasanjem. Abd da ga vidimo u beast mode u reprezentacije vec za ove posljedne tekme u kvalu.

save

PostPostao/la save » 29 sep 2017, 17:39

3isamagicnumber WroteColonEvo sta je rekao GM Denvera u vezi sitvacije u Denveru prije trejda.
http://hwcdn.libsyn.com/p/a/f/c/afc3f1d ... a09a4e105e
Pocinje oko 49.10 i o tome prica negdje 5 minuta.

Za iducu sezonu nadam se da je sazreo mentalno. Sva sranja koje se bavio sa za vrijeme offseasona preko drustveni medija su mu samo sluzila da one pozitivne dojmove koje je postigao pred kraj sezone da unisti svom ponasanjem. Abd da ga vidimo u beast mode u reprezentacije vec za ove posljedne tekme u kvalu.

Nabildao se jeste i kao što kaže nikad u boljoj formi, a za mentalno sazrijevanje treba pojesti jos dosta pure. Bit će od njega još dosta bisera i iznenađenja.

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 29 sep 2017, 17:56

Ma samo da ga povrede oce zaobici u sljedecoj sezoni i u nastavku karijere i bit ce Juka odlican..
Loading--Bosnianbeast

sajo10
Kontakt:

PostPostao/la sajo10 » 30 sep 2017, 00:55

slika

Sta je ovo, nesto dobacivaju Juki.. Hmm, ubit ce ih! :D
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

edin139
Kontakt:

PostPostao/la edin139 » 30 sep 2017, 13:42

Kad pocinje predsezona?

Juka nikad bolje nije izgledao, samo srece da ga aBd zaobidju povrede (mada sa ovom spremom je smanjio rizik od istih) i bit ce ovo interesantna sezona za gledanje :).

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 30 sep 2017, 13:44

edin139 WroteColonKad pocinje predsezona?

slika
Loading--Bosnianbeast

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: RealnoGledano i 6 gostiju.