Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
soccerfan
Postovi: 8703
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la soccerfan » 27 okt 2017, 06:21

Sve sto pises je tacno.Ja samo kazem da je usao u sezonu u kojoj se na startu mora prilagoditi i cinjenici da je sad mnogo laksi a i prilagoditi ocekivanjima trenera.Mora bolje ali smatram da ga se trener nece tek tako odreci i poslati na klupu!
Evo za preokret! :bih: :bih:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
soccerfan
Postovi: 8703
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la soccerfan » 27 okt 2017, 06:28

Kakav zavrsetak utakmice....
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: RE: Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 27 okt 2017, 06:33

Tracy3McGrady je napisao/la:
edin139 je napisao/la:
BosnaSTL je napisao/la:Yebo te u ovoj ligi svaki kontakt faul a i Juka pomaze sudijama sa svojim glupostima .Lose poceo sezonu al jbg bice bolje .
Eh, 5 utakmica prica bit ce bolje, zanima me samo kad.
Ovo po statsima veceras i dalje lose, 3 TO, 5 faulova jedino sut malo popravio pa je bio 50%. Mada po statsima i suci s... ovdje citava visoka linija portlanda nakrcana faulovima a kod ovih citav jedan faul.
Kako god saberes il oduzmes ne vrijedi juka u ovom trenutku ni blizu maksa, nekih 8-9 milja po sezoni mu je trenutna mjera.
8-9Mio. Mjera? Jesi li ti svjestan šta pišeš? Pa i sa ovakvim igrama Juka će dobiti 13-14Mio. A uopšte ne sumnjam da će biti bolji.

Nemoj živ bio pisati o nečemu o čemu očigledno nemaš blage veze. E čuj 8Mii

Penny Hardaway #1
Rekao sam 8-9. Poledaj kolko visokih kvalitetnih je na trzistu na kraju sezone.
Druga stvar Ed mi je bitan jedino u kontekstu jukine zamjene i drago mi je sto je veceras bio katastrofa.
E jbg izgubise drugu tijesnu :(. Nemaju srece, da CJ fula slobodno u kljucnim momentima a lik ubi slobodnim, peh nema dalje.
Zadnja izmjena: edin139, dana/u 27 okt 2017, 06:42, ukupno mijenjano 2 puta.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 27 okt 2017, 06:35

Kakva zavrsnica :D :D
Steta za poraz
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 27 okt 2017, 06:35

E svasta :rol:

Avatar
guillermo
Postovi: 2304
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la guillermo » 27 okt 2017, 06:37

E moj CJ :facepalm: Da nije faulova Juka bi unistio jadnog Jordana(2p mu je dao)

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 27 okt 2017, 06:47

Ako smijem da primjetim juka ovu tekmu ima ubjedljivo najgori +/- u ekipi.
Portland je u utakmicu vratila niska petorka svidjalo se to vama ili ne.
Juka je los trenutno, a njemu prije svih a onda i nama koji ga pratimo u ovom trentuku ostaje samo ona luzerska bit ce bolje. (nadat se da ce biti tacna i da ce fakat biti bolje).
Nemam namjeru sad trazit postove ovdje ko je pisao bit ce top5 centara lige ili top10 svejedno.
Prvi ja sma ocekivao top10, al ovo sto sad igra i top10 prica e to je tek smijesno.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 27 okt 2017, 07:17

edin139 je napisao/la:Ako smijem da primjetim juka ovu tekmu ima ubjedljivo najgori +/- u ekipi.
Portland je u utakmicu vratila niska petorka svidjalo se to vama ili ne.
Juka je los trenutno, a njemu prije svih a onda i nama koji ga pratimo u ovom trentuku ostaje samo ona luzerska bit ce bolje. (nadat se da ce biti tacna i da ce fakat biti bolje).
Nemam namjeru sad trazit postove ovdje ko je pisao bit ce top5 centara lige ili top10 svejedno.
Prvi ja sma ocekivao top10, al ovo sto sad igra i top10 prica e to je tek smijesno.

ako cemo tako onda je Jordan najkorisniji igrac Clippersa :mrgreen:A u pobjedi Bostona danas Irving skoro pa najgori ,a najbolji igrac sa klupe pazi ima +12 a Ante je imao -10 a ubjedljivo najbolji igrac Bucksa :mrgreen: ..Uozbilji se malo +/- je jedno i zavisi skim si na parketu a PER nesto skroz drugo :!: Da Jusuf ne igra kao u playoffu je svima nama jasno,ali je daleko od toga da vrijedi samo 8 miliona.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 27 okt 2017, 07:29

lumani je napisao/la:
edin139 je napisao/la:Ako smijem da primjetim juka ovu tekmu ima ubjedljivo najgori +/- u ekipi.
Portland je u utakmicu vratila niska petorka svidjalo se to vama ili ne.
Juka je los trenutno, a njemu prije svih a onda i nama koji ga pratimo u ovom trentuku ostaje samo ona luzerska bit ce bolje. (nadat se da ce biti tacna i da ce fakat biti bolje).
Nemam namjeru sad trazit postove ovdje ko je pisao bit ce top5 centara lige ili top10 svejedno.
Prvi ja sma ocekivao top10, al ovo sto sad igra i top10 prica e to je tek smijesno.

ako cemo tako onda je Jordan najkorisniji igrac Clippersa :mrgreen:A u pobjedi Bostona danas Irving skoro pa najgori ,a najbolji igrac sa klupe pazi ima +12 a Ante je imao -10 a ubjedljivo najbolji igrac Bucksa :mrgreen: ..Uozbilji se malo +/- je jedno i zavisi skim si na parketu a PER nesto skroz drugo :!: Da Jusuf ne igra kao u playoffu je svima nama jasno,ali je daleko od toga da vrijedi samo 8 miliona.
Nisam uopste rekao da +/- je glavna stavka i da je nepogresiv, al kad imas igru kakvu je igrao samo je "biber po pilavu".
Sto se tice toga koliko ko ili sta vrijedi, tu je osnovno pravilo ponude i potraznje. Znaci koliko ekipa treba startnu peticu i koliko je istih u datom trenutku dostupno na trzistu. Sami razmislite u koliko ekipa izuzev portlanda u ovom trentuku bi juka bio starter (po onome sto je pruzio u ovih 5 tekmi), a onda na to dodajte koji igraci ce biti dostupni na trzistu. Kazem startera jer juka sa svojim dosadasnjim ponasanjem je pokazao kako prihvata ulogu rezerve. I ne iskljucujte mogucnost da i portlandu ispadne bolji centar za potpis ili da se odluce na podmladjivanje ekipe gdje na scenu stupa colins i ganjanje pika na draftu itd..

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 27 okt 2017, 08:12

ima dosta igraca koji su losije krenuli u sezonu..Jusuf,Jokic,Saric :arrow: balkancima malo duze treba.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ronaldo99 » 27 okt 2017, 09:46

Kako mi jedva cekamo da blatimo ono sto je nase.

Pa jbt iako nije najbolje usao u sezonu Juka opet svaku tekmu ide preko 10 p,sto je za.njega ok. Lagano ce i to rasti pa cete svi govoriti tata-babo bla bla,ista stvar kao i sa Dzekom ;)

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 27 okt 2017, 09:51

Pocetak sezone je, dosta teskih povreda je bilo sigurno se i Juka malo pribojava.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 27 okt 2017, 09:55

ronaldo99 je napisao/la:Kako mi jedva cekamo da blatimo ono sto je nase.

Pa jbt iako nije najbolje usao u sezonu Juka opet svaku tekmu ide preko 10 p,sto je za.njega ok. Lagano ce i to rasti pa cete svi govoriti tata-babo bla bla,ista stvar kao i sa Dzekom ;)
Ko ga blati?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ronaldo99 » 27 okt 2017, 10:00

kobe24 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Kako mi jedva cekamo da blatimo ono sto je nase.

Pa jbt iako nije najbolje usao u sezonu Juka opet svaku tekmu ide preko 10 p,sto je za.njega ok. Lagano ce i to rasti pa cete svi govoriti tata-babo bla bla,ista stvar kao i sa Dzekom ;)
Ko ga blati?
Cuj ko,pa napali ovdje covjeka isto da je najlosiji igrac lige,da moze bolje svi se nadamo da moze ali i ovo je dobro za sada ;)

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 27 okt 2017, 10:14

ronaldo99 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la: Ko ga blati?
Cuj ko,pa napali ovdje covjeka isto da je najlosiji igrac lige,da moze bolje svi se nadamo da moze ali i ovo je dobro za sada ;)
Ja jos nisam primijetio da ga neko ovdje blati. Ogromna je razlika izmedju blacenja i normalnog diskutovanja i iznosenja njegovih ocitih nedostataka i pogresaka u ovom uvodnom dijelu sezone. Evo konkretno ovaj forumas @edin139 iznosi gole cinjenice, a znam da covjek voli Juku i da mu zeli samo najbolje (kao i 95% nas na ovom forumu). Ne moze se nakon partije gdje za 30 minuta zabije 12-13 poena (uz procenat suta od 30%), napravi 5 faula i ima 7 izgubljenih lopti reci da je odigrao dobro.

To sto je jos uvijek na prosjeku od preko deset poena, ne znaci da igra dobru kosarku. Taj prosjek za 30 minuta na parketu bez problema moze imati bar 80% startnih centara lige, sto i nije neko ogromno dostignuce. Ja uopste nisam zabrinut i vjerujem da ce Jusuf igrati bolje iz utakmice u utakmicu, ali su sve dobronamjerne kritike za ovih pet utakmica opravdane, jer je njegova igra na obje strane parketa dosta losa.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 27 okt 2017, 11:48

kobe24 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la: Ko ga blati?
Cuj ko,pa napali ovdje covjeka isto da je najlosiji igrac lige,da moze bolje svi se nadamo da moze ali i ovo je dobro za sada ;)
Ja jos nisam primijetio da ga neko ovdje blati. Ogromna je razlika izmedju blacenja i normalnog diskutovanja i iznosenja njegovih ocitih nedostataka i pogresaka u ovom uvodnom dijelu sezone. Evo konkretno ovaj forumas @edin139 iznosi gole cinjenice, a znam da covjek voli Juku i da mu zeli samo najbolje (kao i 95% nas na ovom forumu). Ne moze se nakon partije gdje za 30 minuta zabije 12-13 poena (uz procenat suta od 30%), napravi 5 faula i ima 7 izgubljenih lopti reci da je odigrao dobro.

To sto je jos uvijek na prosjeku od preko deset poena, ne znaci da igra dobru kosarku. Taj prosjek za 30 minuta na parketu bez problema moze imati bar 80% startnih centara lige, sto i nije neko ogromno dostignuce. Ja uopste nisam zabrinut i vjerujem da ce Jusuf igrati bolje iz utakmice u utakmicu, ali su sve dobronamjerne kritike za ovih pet utakmica opravdane, jer je njegova igra na obje strane parketa dosta losa.
Uredu su kritike, nemam ništa protiv. Ali reći da ovim igrama zaslužuje 8-9 miliona je van svake pameti. On i sa ovim igrama ima sigurnih 70-75 miliona na 5 godina. A siguran sam da će uzeti ugovor 100+ miliona. Jer ovo što trenutno pruža nije ni 50% st je u stanju.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 27 okt 2017, 12:16

sto se mene tice, ovaj poraz ide njemu na dusu, prestani pravit idiotske faulove vec jednom

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17806
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la akisarajevo92 » 27 okt 2017, 13:54

smrsaj jos malo Juka, pa da za sezonu ili dvije budes konstitucije kao Ante Tomic
Don't believe the hype.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 27 okt 2017, 14:04

akisarajevo92 je napisao/la:smrsaj jos malo Juka, pa da za sezonu ili dvije budes konstitucije kao Ante Tomic
Masa je mama :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: RE: Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 27 okt 2017, 14:16

Tracy3McGrady je napisao/la:Uredu su kritike, nemam ništa protiv. Ali reći da ovim igrama zaslužuje 8-9 miliona je van svake pameti. On i sa ovim igrama ima sigurnih 70-75 miliona na 5 godina. A siguran sam da će uzeti ugovor 100+ miliona. Jer ovo što trenutno pruža nije ni 50% st je u stanju.
Ma tu je pretjerao i to je jasno. Kad nas Mirza ima preko 10 miliona, a nema gotovo nikakav utjecaj na igru kad se pojavi na parketu, pa zatim Mozgov i jos mnogi drugi precijenjeni kosarkasi, onda i on ne smije ni u snovima ici ispod 10 miliona (taman da presjedi pola sezone na klupi). Juka sa prosjekom od recimo 15-8-2 ne bi smio ici ispod 15 miliona, a vec sad je blizu toga i sa ovako losom igrom.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.