Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 29 mar 2017, 15:38

mozel neko ko izvrsno poznaje engleski, pojasnit termin "blunt", Dame je rekao za njega da je "very blunt" i novinari su se nasmijali, pretpostavljam da se radi kao o nekoj "uvredi", al kroz salu izrecenu

mislim, pogledao sam, to je dvosmisleno, moze znacit nesto dobro, a i ne bas dobro :mrgreen:

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la miki_92 » 29 mar 2017, 15:41

Chinaglia je napisao/la:mozel neko ko izvrsno poznaje engleski, pojasnit termin "blunt", Dame je rekao za njega da je "very blunt" i novinari su se nasmijali, pretpostavljam da se radi kao o nekoj "uvredi", al kroz salu izrecenu
blunt samo ti je dzoint

blunt person je neko ko kaze sve kako misli bez secerenja
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 29 mar 2017, 15:53

fantasticna partija, najbolja u NBA karijeri i to protiv DEN, gdje se vrlo lako moglo desit da ga pojede zelja za dokazivanjem poente iliti osvetom, koja je sigurno postojala, iako on kaze da nije.. tako je zrelo odigrao, pametno, kao da ima sezona i sezona iza sebe, nije forsirao blokade, ni ukradene lopte, ma strasno!

kako mi je drago brate, kako su ga samo prihvatili, kao da je dijete tog grada, a to je velikim dijelom i njegova zasluga, mimo parketa, tj njegove izjave, ponasanje i slicno

al to je Portland, najbolji fan base u NBA, nema ko ne bi volio igrat pred takvim navijacima i u takvoj atmosferi, a najvise mi je bilo drago zbog ovacija i skandiranja, skandirali su mu ime i prezime, te su mu skandirali MVP :mrgreen:

sve ono sto se pricalo u Juki dok je bio u DEN, pokazalo se netacnim, on u POR pokazuje ko je i kakav je, tamo je imao problem iskljucivo s klosarom Maloneom, sve mu jbem, to pokazuju i srdacni pozdravi Juke sa bivsim saigracima

POR i Jusuf Nurkic sudjeni su jedno drugome, mozda cu sada i pretjerat, al moje misljenje je da ce jednoga dana, dres Jusufa Nurkica visit podno krova Moda Centra, vrlo lako ga mogu vidjeti do kraja karijere u Blazersima, il bar mnogo godina u ovoj fransizi, osim ako ne bude imao zelju da predju u ekipu gdje ce imat sasvim realne sanse da osvoji prsten, sto se sa Blazersima, budimo iskreni, nece desit

Avatar
0oo0
Postovi: 1169
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la 0oo0 » 29 mar 2017, 15:59

Chinaglia je napisao/la:vrlo lako ga mogu vidjeti do kraja karijere u Blazersima, il bar mnogo godina u ovoj fransizi, osim ako ne bude imao zelju da predju u ekipu gdje ce imat sasvim realne sanse da osvoji prsten, sto se sa Blazersima, budimo iskreni, nece desit
Nikad ne reci nikad :) Ako Lillard poludi sve je moguce :roll:
🔵⚪

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17806
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la akisarajevo92 » 29 mar 2017, 16:10

zanimljivo mi je kako ponekad kada se CJ ili Dame dizu na sut, on vec trci u odbranu a ne ide na skok, srecom vecinom pogode te suteve

a sinoc npr. dok se Jokic dizao na sut, vec trcao u napad, kao da zna vec pri izbacaju da li ce pogoditi ili ne :mrgreen:
Don't believe the hype.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la sajo10 » 29 mar 2017, 16:17

Neznam jeli ko gledao post interview sa Bartonom i Fariedom, ali ocito da postoji nesto odavno izmedju igraca i trenera/strucnog staba, jer ljudi su bocnuli Malonea vise puta. A ono grljenje i cestitanje Nurkicu od strane igraca stvarno mislim stavlja tacku na svu onu pricu kao Nurkic problem u svlacionici ovo ono. Chandler je u slicnoj situaciji kao Nurk sto je bio, zeli da ide.. Faried i Barton mislim da nisu daleko od toga. Gallo tu i tamo. Sve u svemu Denver ima veliki potencijal u trojki Murray-Harris-Jokic ali ako ne poprave defanzivu (pogotovo Jokic) mogu zaboraviti na tome da postanu ozbiljan tim.

Portland bi s dobrim pickovima ili nekim dobrim trejdom mogao da postane contender, mark my words...
Visca el Barça! /// Volim te Željo!


Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la pinoglavi » 29 mar 2017, 17:00

Navijaci obozavaju njegove izjave i bockanje Denvera sa ono izjavom da im zeli ugodno ljeto. Toliko o tim pricama da se treba smiriti, da se ne bahati i sl. On to sve radi sasvim umjereno i savrseno se uklapa u NBA show :thumbup:
Gledajuci raspored bas se moraju potrudit da prokockaju PO
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la miki_92 » 29 mar 2017, 17:01

"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."


Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la _dreamer_ » 29 mar 2017, 17:05

sajo10 je napisao/la:Neznam jeli ko gledao post interview sa Bartonom i Fariedom, ali ocito da postoji nesto odavno izmedju igraca i trenera/strucnog staba, jer ljudi su bocnuli Malonea vise puta. A ono grljenje i cestitanje Nurkicu od strane igraca stvarno mislim stavlja tacku na svu onu pricu kao Nurkic problem u svlacionici ovo ono. Chandler je u slicnoj situaciji kao Nurk sto je bio, zeli da ide.. Faried i Barton mislim da nisu daleko od toga. Gallo tu i tamo. Sve u svemu Denver ima veliki potencijal u trojki Murray-Harris-Jokic ali ako ne poprave defanzivu (pogotovo Jokic) mogu zaboraviti na tome da postanu ozbiljan tim.

Portland bi s dobrim pickovima ili nekim dobrim trejdom mogao da postane contender, mark my words...
Veterani, ponajprije Ferid, Chandler, kako ja znam ne gotive Malone-a i to je javna tajna.

Najbitnije od svega kod Jusufa je to sto covjek u kljucnim momentima ne zakazuje, ne podlijeze pritisku. Nevjerovatno je kako je ovu utakmicu odigrao, kako je kanalisao te emocije. Potajno sam se nadao dobroj partiji, ali ovo je prevazislo moja ocekivanja. Jesu doduse usli neki horoci na guzove, no sreca prati hrabre. Svaka mu cast, ako dodju do PO (a vjerujem da hoce), imam sada argument da vjerujem da ce i tu odigrati veliku ulogu...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 29 mar 2017, 17:10

nasmijao me Juka komentarom u vezi skandiranja, kaze da su ga dekoncentrisali :urnebes: :urnebes:

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JoeCelt » 29 mar 2017, 17:14

Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Nerminovic » 29 mar 2017, 17:16

:beba: :beba: :ljepota: :ljepota:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Raonffa » 29 mar 2017, 17:27

Dobro je Nermine.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

vedoz
Postovi: 1335
Pridružen/a: 25 jun 2014, 23:16
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la vedoz » 29 mar 2017, 17:44

JoeCelt je napisao/la:Jest Emini godra! :bih: :ljepota:
https://www.youtube.com/watch?v=CRPqMabFim8&t=387s
Sad je i meni drago... :ljepota:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 29 mar 2017, 18:04

znam da sam hejtovao indijanca Mudiayja cesto, al brate, zao mi je zbog onoga sto mu radi Malone, ista situacija kao s Jukom, mislim da je samo pitanje vremena prije nego i on bude trejdovan

Avatar
Sir Oliver
Postovi: 370
Pridružen/a: 04 avg 2011, 09:10
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sir Oliver » 29 mar 2017, 18:25

Ne mogu da prežalim Denver. Skoro tri godine ih gledam, navikle se oči na tu lijepu plavu boju dresova, sakupili su finog materijala u tim mladim igračima i umjesto da izgrade ekipu oko njih oni dozvole da cirkus u svlačionici vode veterani veze nemaju gdje udaraju ... PIše se da veterani baš i ne uživaju u ideji da se igra gradi oko JOkića :)
Davno je bilo vrijeme da se svlačionica počisti i počne od nove "nule" . Zakasnili su sa trejdovima i sad ih to svako malo ugrize za dupe.

Pored svega, dokazalo se da se u novi početak ne ide sa nedokazanim trenerom tipa Malone. Čovjek je jednostavno promašen slučaj.

U njegovu obranu treba reći da je ipak uspio pronaći način da na pravi način motiviše Nurkića za igru. 33/16/2/3 ? :) :) :)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 29 mar 2017, 18:35



boze dragi, koliko ga Dame Dolla hvali jebt, sta je ovo :tokralju:

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la thulkazal » 29 mar 2017, 18:36

Neko je već stavljao video ali koji je bliže terenu pa se nije čulo kako treba :mrgreen: :mrgreen:


Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.