Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerminh74 » 27 jul 2017, 15:14

pazite zaboravljate jednu stvar, mi sada igramo predkvalifikacije za SP, sljedeće godine će biti kvalifikacije za SP koje će biti u terminu NBA utakmica i tada je zabranjeno NBA igračima da igraju, što znači da mi aBd izborimo SP možemo Jusufa tek tada gledati u dresu reperzentacije
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerminh74 » 27 jul 2017, 15:22

Kobe Bryant je napisao/la:
Hajde konacno i ti :D , znaci slazemo se , hajde imao je povrdu konacno je u ekipi koja mu odgovaras sve mu se poklopilo , treba da potpise ugovor zivota , jer to ta kljucna godina , hajde da sve to uzmemo u obzir nece da riskira hoce da bude sto spremniji i sl....

Ali ako bude zabusavao i sljedecih kvalifikacija i tako sve u buduce onda je ŠUP*INA :puke:
a jesi li i ti napokon uvidio koliko su koštale harunove suze i da li se sada slažeš samnom da je bio izvaredno plaćen za svoj dobar posao?!
kada si napokon uvidio da je bolje imati Jusufa na terenu nego 10 haruna
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 27 jul 2017, 15:44

nerminh74 je napisao/la:pazite zaboravljate jednu stvar, mi sada igramo predkvalifikacije za SP, sljedeće godine će biti kvalifikacije za SP koje će biti u terminu NBA utakmica i tada je zabranjeno NBA igračima da igraju, što znači da mi aBd izborimo SP možemo Jusufa tek tada gledati u dresu reperzentacije
Nema se tu sta zaboraviti, jer se njemu ne moze zamjeriti ako niko od ostalih nba igraca ne dodje. Medjutim, ako u odredjenim utakmicama nba igraci budu mogli igrati za svoje reprezentacije i ako veliki broj njih to ispostuje, a on opet bude izmisljao izgovore - onda je valjda jasno da mu je reprezentacija totalno nebitna i da je samo na jeziku patriota (uostalom, kao i velika vecina u ovoj drzavi).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerminh74 » 27 jul 2017, 16:52

kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:pazite zaboravljate jednu stvar, mi sada igramo predkvalifikacije za SP, sljedeće godine će biti kvalifikacije za SP koje će biti u terminu NBA utakmica i tada je zabranjeno NBA igračima da igraju, što znači da mi aBd izborimo SP možemo Jusufa tek tada gledati u dresu reperzentacije
Nema se tu sta zaboraviti, jer se njemu ne moze zamjeriti ako niko od ostalih nba igraca ne dodje. Medjutim, ako u odredjenim utakmicama nba igraci budu mogli igrati za svoje reprezentacije i ako veliki broj njih to ispostuje, a on opet bude izmisljao izgovore - onda je valjda jasno da mu je reprezentacija totalno nebitna i da je samo na jeziku patriota (uostalom, kao i velika vecina u ovoj drzavi).
pazi komesar NBA lige je to zabranio, nema šta ko pitat
što više i EL je to zabranila
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 27 jul 2017, 17:10

nerminh74 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:pazite zaboravljate jednu stvar, mi sada igramo predkvalifikacije za SP, sljedeće godine će biti kvalifikacije za SP koje će biti u terminu NBA utakmica i tada je zabranjeno NBA igračima da igraju, što znači da mi aBd izborimo SP možemo Jusufa tek tada gledati u dresu reperzentacije
Nema se tu sta zaboraviti, jer se njemu ne moze zamjeriti ako niko od ostalih nba igraca ne dodje. Medjutim, ako u odredjenim utakmicama nba igraci budu mogli igrati za svoje reprezentacije i ako veliki broj njih to ispostuje, a on opet bude izmisljao izgovore - onda je valjda jasno da mu je reprezentacija totalno nebitna i da je samo na jeziku patriota (uostalom, kao i velika vecina u ovoj drzavi).
pazi komesar NBA lige je to zabranio, nema šta ko pitat
što više i EL je to zabranila

I ti si nevidjeni bukvalista, ne kontam sta nije jasno u ovome?! Fino sam napisao, u slucaju da se nesto promijeni i u slucaju da ostali nba igraci dodju, a Jusuf opet bude trazio izgovore, onda je sve kristalno jasno. Mnogo toga se i ranije zabranjivalo, stalno su bili sukobi na relaciji FIBA - ULEB, pa i FIBA - NBA, ali se to gotovo uvijek izgladi kad dodje 5 do 12. Ne kazem da ce sad tako biti, ali opet ako ostali nba igraci budu igrali, onda za Nurkica nece biti opravdanja i tu je kraj price. Ja se ne bih iznenadio da kosarkasi iz nba i eurolige uredno odigraju kvalifikacione meceve koji ce se igrati od 25. juna do 3. jula i od 30. augusta do 18. septembra (pa mozda i dva puta u februaru, jer su termini za vrijeme all star pauze). Ako Aco Petrovic, kao trener Hrvatske, misli da postoji realna mogucnost da nba igraci igraju kvalifikacione meceve u junu i septembru, zasto onda ja ne bih mislio da je to moguce?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 27 jul 2017, 23:16

Kobe Bryant je napisao/la:
lumani je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:@nerminh74

Do kada ćeš opravdavati Jusufa?? 3 :roll:, hajde da se složim da takav talenat vrijedi i 10 Haruna, ali šta nam vrijedi ako ne dolazi na kvalifikacije???

Jel se slažeš ako se još jednom ne odazove ne opravdavdano da mu svi kolektivno je#emo sve po spisku, što nam je razjebao dobru atmosferu i bez obzira na tvoje upadice realno najbolju administraciju u savezu.

Na ove kvale nije dosao iz opravdanog razloga...
Koji ? :wtf: Zadnja godina rookie ugovora , pa hoce da potpise sto bolji ? Pa da se kojim slucajem ne povrijedi , svaka cast znam da je rizik , ali onda ne glumis serifa i velikog patriotu , kazes da ti je lova najbitnija pa tek onda repka i sve ostalo i dolazis na pripreme i kvalifikacije bez obira ko je selektor i ko je sekretar. Uredu hajde kad potpise 4 ili 5 godina ugovor zaradi 80 - 100 mil pa cu vidjeti sljedecih godina hoceli biti redovan .
Razlog je valjda ona povreda na kraju sezone..Sasvim logicno da se zeli pripremiti Sto bolje u Americi a to i cini kako vidimo,znaci ne penje se po planinama kao pojedini


thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la thulkazal » 03 avg 2017, 21:40

Mah summary drugog članka... Ne piše on to...

https://www.blazersedge.com/2017/8/3/16 ... eil-olshey

mirzatele
Postovi: 11961
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la mirzatele » 10 avg 2017, 01:34

Jel Nurk cestitao momcima na nekoj drmrezi ?

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 10 avg 2017, 01:39

mirzatele je napisao/la:Jel Nurk cestitao momcima na nekoj drmrezi ?
Ceka prvo da kapiten cestite pa ce onda on, inace ce i njega daviti
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

mirzatele
Postovi: 11961
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la mirzatele » 10 avg 2017, 01:41

Ne hvata 3g na prenju

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 10 avg 2017, 18:10

Šta mu je sad?

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Volvic » 10 avg 2017, 21:44

Odlican kosarkas, grozan karakter za klimu bh-reprezentacije.
u portlandu odlican teammate, jer nemoze glumit zvijezdu.
U ovim okvirima ovdje je zvijezda ali uopste nije u stanju da preuzme tu odgvornost niti je u glavi kapacitet da bude vodja jedne generacija (kao Nowitzki u Njemackoj, ili Gasol u ESP).

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la badboy » 10 avg 2017, 21:57

Svasta bi reko na ovo poredjenje al uvrijedio bi neke ljude koje znam i koji su ocito izuzetak pravilu.. Barcelona, Wurzburg......

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Volvic » 10 avg 2017, 22:03

Pa u cemu je problem?

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la thulkazal » 10 avg 2017, 22:10

Volvic je napisao/la:Pa u cemu je problem?
Irfan Čengić‏ - generalni sekretar SDP-a
@IrfanCengic
Follow
More
Dok Musa dere jarca, Nurkicu ti slusaj Nedeljka Bajica Baju. #BiH
@DzananM13 @bosnianbeast27
Jusuf Nurkić‏Verified account
@bosnianbeast27
Follow
More
Jusuf Nurkić Retweeted
Jasno mi je sada zašto mladi iz BiH bježe glavom bez obzira, kad takvi bezveznjaci hoće da se bave ljudima i ljudskim sudbinama...

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Volvic » 10 avg 2017, 22:12

thulkazal je napisao/la:
Volvic je napisao/la:Pa u cemu je problem?
Irfan Čengić‏ - generalni sekretar SDP-a
@IrfanCengic
Follow
More
Dok Musa dere jarca, Nurkicu ti slusaj Nedeljka Bajica Baju. #BiH
@DzananM13 @bosnianbeast27
Jusuf Nurkić‏Verified account
@bosnianbeast27
Follow
More
Jusuf Nurkić Retweeted
Jasno mi je sada zašto mladi iz BiH bježe glavom bez obzira, kad takvi bezveznjaci hoće da se bave ljudima i ljudskim sudbinama...
Sta to ima veze s´tim, sto sam ja napiso? :crazy:

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la thulkazal » 10 avg 2017, 22:14

Volvic je napisao/la:
Sta to ima veze s´tim, sto sam ja napiso? :crazy:
Zaboravi... Nisam gledao postove gore tj. preletio... Odo ja spavati...

mirzatele
Postovi: 11961
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la mirzatele » 10 avg 2017, 22:20

bosnian beast from the wild wild east

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 10 avg 2017, 22:38

zbog ovakvih poput izvjesnog Irfana Cengica, volio bih da Juka nikada vise ne obuce dres repke, pa kako ljudi ne mogu shvatit da na takav nacin ne mogu napravit nista dobro, naprotiv, samo jos vise zakuhavaju situaciju, pogotovo kada uzdizu jednog reprezentativca iznad drugog, a ionako je veliko pitanje kako bi funkcionisali Juka i Dzanan, da li bi Jukin ego mogao podnijeti da Dzanan bude lider, a momak sigurno posjeduje kvalitetnije i bolje liderske osobine, no opet s druge strane, ima argumenata i za Juku, kao npr to da je ostvareniji kao kosarkas, kvalitetniji, stariji jbg, igracki ih ne bih razdvajao, jer u tom smislu obojica mogu biti lideri na isti nacin

ovakve stvari sigurno nece doprinijeti nicemu dobrom, jer Dzanan ce kod navijaca uvijek biti #1, to je najbolje pokazala ona tekma u Mejdanu kada je publika stala na njegovu stranu naustrb jednog Mirze Teletovica i umjesto da tezimo tome da se smiri situacija, nas narod i dalje pljuje i kritikuje Juku, zaista nesto nevjerovatno

Juka jeste bio povrijedjen, ali sta i ako se oporavio, njemu slijedi najbitnija sezona u karijeri, lako je nama pricat, ali ajde malo stavimo se u njegovu situaciju, pa i meni bi moje dupe bilo na prvom mjestu

nikada mi necemo imat uspjeha i srece, ali za to smo sami krivi, mi i nas pogani, ciganski karakter

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.