Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

abraham
Postovi: 131
Pridružen/a: 29 avg 2013, 18:42
Kontakt:

Jusuf Nurkić

Post Postao/la abraham » 17 nov 2013, 22:17

Nemam šta drugo da napišem u uvodu osim ...

Bravo momak i svaka čast, i da ako Bog da vodiš našu repku u budučnosti ka pobjedama

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Raul_64 » 17 nov 2013, 22:26

Ja bas napisa da bi trebala tema i kontao uvod neki spremit al ajd :mrgreen:
94 godiste u 8 mjesecu rodjen , boljeg centra u njegovom godistu neces naci.

Kod pravog trenera u pravom klubu sa najboljim uvjetima za rad na ovim prostorima , ima dovoljno prostora na dva fronta da dobije svoje minute potrebne za razvoj.

Mene samo zanima do kada ima ugovor sa Cedevitom ?

i da ovdje vec ispratimo svaku mogucu aba ligasku,euroligasku utakmicu
a onda kad se prebaci u NBA , bit ce prometna tema svakako :mrgreen:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerminh74 » 17 nov 2013, 22:32

Raul_64 je napisao/la:Ja bas napisa da bi trebala tema i kontao uvod neki spremit al ajd :mrgreen:
94 godiste u 8 mjesecu rodjen , boljeg centra u njegovom godistu neces naci.

Kod pravog trenera u pravom klubu sa najboljim uvjetima za rad na ovim prostorima , ima dovoljno prostora na dva fronta da dobije svoje minute potrebne za razvoj.

Mene samo zanima do kada ima ugovor sa Cedevitom ?

i da ovdje vec ispratimo svaku mogucu aba ligasku,euroligasku utakmicu
a onda kad se prebaci u NBA , bit ce prometna tema svakako :mrgreen:
pored ove sezone jos 2 godine
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la legenda reala » 17 nov 2013, 22:39

Završiti ovu sezonu u Cedeviti, odigrati kvale sa reprezentacijom ostati još godinu u Cedeviti, poslije krenuti dalje
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Raul_64 » 17 nov 2013, 22:42

Hvala.

Bilo bi uredu da odradi jos jednu sezonu u Cedeviti , licno bi volio da to vec bude euroliga
al nije problem mozda ni novi eurocup jer vidimo da tamo sudije imaju drugaciji kriteriji i jos se nije navikao upotpunosti.

helem , ko ima Eurosport 2 u utorak se prenosi Cedevita-Bilbao (18:00).
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la pazzarac » 17 nov 2013, 23:14

sigurno NBA potencijal

mogao bi na ovoj temi i Jusuf licno da napise neki post jer se vec javljao na ovom forumu a mozda je i dalje clan pod drugim nickom :mrgreen:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerminh74 » 17 nov 2013, 23:25

Raul_64 je napisao/la:Hvala.

Bilo bi uredu da odradi jos jednu sezonu u Cedeviti , licno bi volio da to vec bude euroliga
al nije problem mozda ni novi eurocup jer vidimo da tamo sudije imaju drugaciji kriteriji i jos se nije navikao upotpunosti.

helem , ko ima Eurosport 2 u utorak se prenosi Cedevita-Bilbao (18:00).
cedevita ima sansu (malu ali ima) da izbori EL ili bar kvalifikacije za EL ako ne ove onda barem sljedece sezone taman da ide stepenicu po stepenicu, a ne odjednom

inace pisu oni koji su isli na utakmici cedevite da jusuf poslje 6-8 minuta sam trazi izmjene jer nema vise snage
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la CashMan » 17 nov 2013, 23:43

Ma kakvi to nermine...Juka je u fantastičnoj kondiciji, može dvije odigrati ;)
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

abraham
Postovi: 131
Pridružen/a: 29 avg 2013, 18:42
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la abraham » 17 nov 2013, 23:49

CashMan je napisao/la:Ma kakvi to nermine...Juka je u fantastičnoj kondiciji, može dvije odigrati ;)
jesil to ti Juka :mrgreen:

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la legenda reala » 18 nov 2013, 00:01

abraham je napisao/la:
CashMan je napisao/la:Ma kakvi to nermine...Juka je u fantastičnoj kondiciji, može dvije odigrati ;)
jesil to ti Juka :mrgreen:
Nije

Jusuf više ne piše na forumu, kad se javljao bilo je u opticaju da igra za Slovence, ovdje se registrovao da kaže raji šta i kako, raja ga je ismijala i popljuvala sad ga diže u nebesa :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

LloriS
Postovi: 4344
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la LloriS » 18 nov 2013, 02:25

Juka je strasan potencijal, samo veliki su mu problemi licne grske sa kojima cesto dolazi u problem, pogledajte samo prosjek poena u ABA ligi za nepunih 16 min ima prosjek od 13 poena i 5,6 skokova, zamislite koliko bi to bilo kad bi igrao recimo 30 minuta, ja vam garantujem da bi bio na 20+ poena i 10+ skokova svaki mec, trenutno je 4 na listi MVP najkorisnijih igraca u ABA ligi, opet ponavljam da igra 30 minuta ubjedjen sam da bi bio MVP ove lige, covjeku je samo 19 godina i tek iduce sezone ce pokazati sve sto zna, a vjerujem da nije ni pola svog potencijala do sad pokazao.

Imamo centra za narednih 15 godina
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

LloriS
Postovi: 4344
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la LloriS » 18 nov 2013, 03:08

Raul_64 je napisao/la:Hvala.

Bilo bi uredu da odradi jos jednu sezonu u Cedeviti , licno bi volio da to vec bude euroliga
al nije problem mozda ni novi eurocup jer vidimo da tamo sudije imaju drugaciji kriteriji i jos se nije navikao upotpunosti.

helem , ko ima Eurosport 2 u utorak se prenosi Cedevita-Bilbao (18:00).
U 17.00 je utakmica ;)
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

ovisnik
Postovi: 1099
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ovisnik » 18 nov 2013, 09:39

CashMan je napisao/la:Ma kakvi to nermine...Juka je u fantastičnoj kondiciji, može dvije odigrati ;)
nije baš da je u sjajnoj kondiciji, činjenica je da on sam često traži izmjene, sinoć je /kao i u nekim ranijim utakmicama koje sam gledao/posle 7-8 minuta igra tražio zamjenu, ali ga repeša nije zamjenio što je za posledicu imalo dvije loše reakcije u napadu i odbrani, neznam da li je riječ o poljedici povrede i viroze koju je imao ili činjenici da još uvijek ne zna rasporediti snagu, ali nemože igrati u kontinuitetu i na visokom nivou više od 7-8 minuta bez odmora.Inače sinoć je u prvom poluvremenu baš izdominirao, čak je i edin tokom prenosa počeo da se smije od sreće.

Činjenica je da je trenutno najpotentniji igrač u ABA ligi.Volio bih da mi neko ko je upoznat sa tim napiše da li mlađi jusufov brat trenira košarku, obzirom da je se nakon što je juka "otkriven" govorilo da mu je i mlađi buraz gorostas za svoje godine, iako je čini mi se rečeno da je 5 razred osnovne škole.Šteta bi bilo da takva konstitucija i masa propadne, ako bi neko odmah krenuo raditi sa njim za par godina bi mogli imati "braću Lavrinovič" u BIH repki uz naravno već etablirane đedoviće.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Raul_64 » 18 nov 2013, 09:44

Bracu Djedovic na bekovima , bracu Nurkic pod kosevima i amera najmilijeg brata da im dodaje loptu.
LloriS je napisao/la:U 17.00 je utakmica
Hvala , mada na stranici pise drugacije il sam ja zaboravio odbit jedan sat ..
17:30
Košarka: The Euroleague Basketball Show
special show featuring the best euroleague and eurocup action
18:00
Košarka: Eurocup (live)
regular season, day 6: cedevita zagreb (croatia) - bilbao (spain)
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Yucca » 18 nov 2013, 14:57

LloriS je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:Hvala.

Bilo bi uredu da odradi jos jednu sezonu u Cedeviti , licno bi volio da to vec bude euroliga
al nije problem mozda ni novi eurocup jer vidimo da tamo sudije imaju drugaciji kriteriji i jos se nije navikao upotpunosti.

helem , ko ima Eurosport 2 u utorak se prenosi Cedevita-Bilbao (18:00).
U 17.00 je utakmica ;)

Druze u 18:00 je utakmica upravu je Raul_64@

http://tv.sb.eurosport.com/tvschedule.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

LloriS
Postovi: 4344
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la LloriS » 18 nov 2013, 19:27

Upravu ste, sinoc sam gledao na http://www.tvprofil.net" onclick="window.open(this.href);return false; i pisalo je da je u 17.00 ali evo sad gledam ispravili su i pise da se igra u 18.00 sati
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

LloriS
Postovi: 4344
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la LloriS » 18 nov 2013, 19:41

ovisnik je napisao/la:
CashMan je napisao/la:Ma kakvi to nermine...Juka je u fantastičnoj kondiciji, može dvije odigrati ;)
Volio bih da mi neko ko je upoznat sa tim napiše da li mlađi jusufov brat trenira košarku, obzirom da je se nakon što je juka "otkriven" govorilo da mu je i mlađi buraz gorostas za svoje godine, iako je čini mi se rečeno da je 5 razred osnovne škole.Šteta bi bilo da takva konstitucija i masa propadne, ako bi neko odmah krenuo raditi sa njim za par godina bi mogli imati "braću Lavrinovič" u BIH repki uz naravno već etablirane đedoviće.
Gledao sam jedan njegov intervju gdje je bas spominjao brata, mislim da ima oko 6 godina i nosi broj patika 34-35 tu negdje, i trenutno ga jos ne zanima kosarka, to su jusufove rijeci sa tog video klipa, dakle nije 5 razred osnovne skole ;)
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
rogeRF
Postovi: 1982
Pridružen/a: 01 maj 2011, 09:52
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la rogeRF » 18 nov 2013, 19:58

LloriS je napisao/la:
ovisnik je napisao/la:
CashMan je napisao/la:Ma kakvi to nermine...Juka je u fantastičnoj kondiciji, može dvije odigrati ;)
Volio bih da mi neko ko je upoznat sa tim napiše da li mlađi jusufov brat trenira košarku, obzirom da je se nakon što je juka "otkriven" govorilo da mu je i mlađi buraz gorostas za svoje godine, iako je čini mi se rečeno da je 5 razred osnovne škole.Šteta bi bilo da takva konstitucija i masa propadne, ako bi neko odmah krenuo raditi sa njim za par godina bi mogli imati "braću Lavrinovič" u BIH repki uz naravno već etablirane đedoviće.
Gledao sam jedan njegov intervju gdje je bas spominjao brata, mislim da ima oko 6 godina i nosi broj patika 34-35 tu negdje, i trenutno ga jos ne zanima kosarka, to su jusufove rijeci sa tog video klipa, dakle nije 5 razred osnovne skole ;)
Ma mali je on jos za toga. Poznajem ja tu porodicu, s Jusufom sam basketa prije stalno igrao (mogu biti ponosan na to kad bude igrao u NBA aBd :P ). Ne znam tacno kolko mali ima godina, 6-7 - nema vise. Prica mi jaran koji zivi blizu njih, kaze - kod Jukinog brata glas krupniji od mog (drug ima oko 18-19 godina). :lol:
Izdržati, to je temelj vrline!

vlada u sjeni
Postovi: 287
Pridružen/a: 16 jun 2010, 16:58
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la vlada u sjeni » 18 nov 2013, 20:01

Volim kada nam susedi stvaraju prvog centra repke.I to kakvog centra,samo da ga zdravlje posluži.Josip Sesar kao sukomentator tekme Cedevita Radnički na ARENI HR kaže da je šteta što Juka nije u HR repci. :lol: Ima boga,sve dolazi na naplatu.
04. 09. 2011 - Alytus

Bosna i Hercegovina 92-80 Hrvatska

Henry Domercant > Chester Mason + Dontaye Draper + Stanko Barac + Bojan Bogdanovic + Damir Omerhodzic!!

xxh2o
Postovi: 736
Pridružen/a: 16 mar 2013, 16:56
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la xxh2o » 18 nov 2013, 20:09

vlada u sjeni je napisao/la:Volim kada nam susedi stvaraju prvog centra repke.I to kakvog centra,samo da ga zdravlje posluži.Josip Sesar kao sukomentator tekme Cedevita Radnički na ARENI HR kaže da je šteta što Juka nije u HR repci. :lol: Ima boga,sve dolazi na naplatu.
Prepusticemo im Jozu Brkica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium i 5 gostiju.