Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
avenija
Postovi: 13451
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la avenija » 28 jun 2017, 10:51

Ma dziber obicni..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 28 jun 2017, 11:04

:lol: Sad ce opet krenuti prepucavanja na relaciji njega i ljudi iz Saveza. Svi ce iznositi svoje neke dokaze i maksimalno gledati da zadovolje svoju sujetu. Cuj nije im se nikako javljao dva mjeseca... :shock: Znam da mu je stari bio pravo bolestan i vjerovatno se jos uvijek nije u potpunosti oporavio, ali ni to nije opravdanje da bar jednom u ta dva mjeseca ne razmijeni par poruka sa celnicima iz Saveza i objasni kakvo je stanje (naravno pod uslovom da je istina ovo sto Kovacevic prica, a ne razumijem zasto bi lagao).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la arelinho » 28 jun 2017, 11:04

Ma nije imao broj saveza pa zbog toga im se nije mogao javiti. :lol: :lol:

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 28 jun 2017, 11:08

Pa i Mirza je putem F.B otkazao ako cemo vjerovati savezu...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Virtu4l » 28 jun 2017, 11:11

Virtu4l je napisao/la:Naravno da ce se vratiti, pritisak je ogroman, ali ce isto tako iskoristiti i najmanju sansu da se opet udalji od reprezentacije.
Napisano 2015. godine, jednostavno ova reprezentacija ne može računati na Baju rumenog i savez ga treba prekrižiti jer je ja mislim svakome dosta ovih trzavica sa njim iz godine u godinu. Neće da igra, prekriži ga i završi tu priču jednom za sva vremena.
Evribadi sej Željo
Željoooo

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 28 jun 2017, 11:17

Virtu4l je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Naravno da ce se vratiti, pritisak je ogroman, ali ce isto tako iskoristiti i najmanju sansu da se opet udalji od reprezentacije.
Napisano 2015. godine, jednostavno ova reprezentacija ne može računati na Baju rumenog i savez ga treba prekrižiti jer je ja mislim svakome dosta ovih trzavica sa njim iz godine u godinu. Neće da igra, prekriži ga i završi tu priču jednom za sva vremena.
kakvih bolan trzavica :?: pola repke nece doci a ovdje se samo Jusuf napada,koji je jedini igrac koji je stvarno bio povrijeden :oops: :oops: Covijek propustio Playoff zbog povrede i treba sada na nase pripreme pored Americkih strucnjaka :clap: :clap: nekad stvarno pomislim da pricamo o nekom p.g a ne centru od 125kg.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Virtu4l » 28 jun 2017, 11:19

Normalno da se Jusuf napada, isto tako bi se i Džeko napadao, bez obzira da recimo pola reprezentativaca neće doći.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Sunderland
Postovi: 1113
Pridružen/a: 27 feb 2012, 19:56
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sunderland » 28 jun 2017, 11:20

lumani je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Naravno da ce se vratiti, pritisak je ogroman, ali ce isto tako iskoristiti i najmanju sansu da se opet udalji od reprezentacije.
Napisano 2015. godine, jednostavno ova reprezentacija ne može računati na Baju rumenog i savez ga treba prekrižiti jer je ja mislim svakome dosta ovih trzavica sa njim iz godine u godinu. Neće da igra, prekriži ga i završi tu priču jednom za sva vremena.
kakvih bolan trzavica :?: pola repke nece doci a ovdje se samo Jusuf napada,koji je jedini igrac koji je stvarno bio povrijeden :oops: :oops: Covijek propustio Playoff zbog povrede i treba sada na nase pripreme pored Americkih strucnjaka :clap: :clap: nekad stvarno pomislim da pricamo o nekom p.g a ne centru od 125kg.
"– Stipanović je povrijeđen, ali će se pojaviti na pripremama. Sulejmanović ima povredu leđa i trenutno je u Finskoj, ali će doći u Sarajevo kao i Kikanović i Halilović. Oni su pokazali veliku dozu korektnosti za razliku od Nurkića , naglasio je Kovacevic "
Sloboda je moja nacija

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 28 jun 2017, 11:23

Virtu4l je napisao/la:Normalno da se Jusuf napada, isto tako bi se i Džeko napadao, bez obzira da recimo pola reprezentativaca neće doći.

to je taj problem u ovoj drzavi :mrgreen: a ubijeden sam da ga niko nije kontaktirao tokom povrede :oops: Nek idu vise u P.M ne valja Mirza,Nurkic,Djedovic,Mitrovic,Kapelan a dobri su ovi poluamateri iz nase lige :kafa:

@sunderland,Stipanovic je napustio pripreme zadnje kvale,tako da :plac: Halilovic :rol:dosao ili ne,nama nista ne mijenja.
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 28 jun 2017, 11:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12624
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pantelija » 28 jun 2017, 11:26

Dakle, nurkic.bi.trebao da rizikuje možda i najvažniju sezonu zarad igranja pretkvalifikacija?
Da je zdrav, ok, ali posto nije zdrav i to smo svi vidjeli, a pritisak na tu.kost je.ogroman zbog visine i težine, ne vidim razlog nikakav da se ovako napada... Ok možda je trebao službeno da se oglasi a ne.preko fb ali....
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 28 jun 2017, 11:27

@lumani, ako nista, nema opravdanja sto se ljudima iz Saveza nije javio i pojasnio situaciju u kojoj se nalazi. Umjesto da ih on sam obavijesti, frajer uopste nije htio reagovati na njihove pozive. :o Klasicna bahatost i to nije nacin na koji se voli svoja drzava (a na ustima su puni te ljubavi i on, i Mirza i mnogi drugi) . Po meni je donekle i normalno da ne dodje na okupljanje, o tome sam vec i pisao, ali ovolika doza nekorektnosti jednostavno ne zasluzuje opravdanje. Opet kazem, pod uslovom da Sinisa prica istinu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 28 jun 2017, 11:31

kobe24 je napisao/la:@lumani, ako nista, nema opravdanja sto se ljudima iz Saveza nije javio i pojasnio situaciju u kojoj se nalazi. Umjesto da ih on sam obavijesti, frajer uopste nije htio reagovati na njihove pozive. :o Klasicna bahatost i to nije nacin na koji se voli svoja drzava (a na ustima su puni te ljubavi i on, i Mirza i mnogi drugi) . Po meni je donekle i normalno da ne dodje na okupljanje, o tome sam vec i pisao, ali ovolika doza nekorektnosti jednostavno ne zasluzuje opravdanje. Opet kazem, pod uslovom da Sinisa prica istinu.

ma ja njima ne vjerujem nista ,vise mislim na novinare :!: Skoro su negdje pisali da su vodili razgovore sa nba igracima :oops: Novi Savez ratuje protiv starog a igraci ispastaju...

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la arelinho » 28 jun 2017, 11:31

Ma znalo se da ne može igrati i da ne treba igrati jer nije trenutno dovoljno zdrav za igranje ovih kvalifikacija. Svakako je ovo tek uvod za kvalifikacije i ako ne možemo bez njih dvojice proći u glavnio dio kvalifkacija onda ne trebamo ni igrati. Samo je problem što se nije javio savezu i rekao da ne može igrati. Nisam znao da je problem se javiti savezu i objasniti trenutnu situaciju.

Sunderland
Postovi: 1113
Pridružen/a: 27 feb 2012, 19:56
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sunderland » 28 jun 2017, 11:33

lumani je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Normalno da se Jusuf napada, isto tako bi se i Džeko napadao, bez obzira da recimo pola reprezentativaca neće doći.

to je taj problem u ovoj drzavi :mrgreen: a ubijeden sam da ga niko nije kontaktirao tokom povrede :oops: Nek idu vise u P.M ne valja Mirza,Nurkic,Djedovic,Mitrovic,Kapelan a dobri su ovi poluamateri iz nase lige :kafa:

@sunderland,Stipanovic je napustio pripreme zadnje kvale,tako da :plac: Halilovic :rol:dosao ili ne,nama nista ne mijenja.
Uz dopust selektora ako se sjecas, ali svi ce doci da se pregledaju povrede u Sarajevu . Meni je sasvim svejedno, ali kazem valjda je red doci povreda, pregledaju hajde kuci sretno reprezentacija i mirna Bosna.

Mozda opet moja razmisljanja, ko zna, mozda sam i ja lud.
Sloboda je moja nacija

Avatar
zanatlija57
Postovi: 103
Pridružen/a: 20 apr 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la zanatlija57 » 28 jun 2017, 11:38

kobe24 je napisao/la:@lumani, ako nista, nema opravdanja sto se ljudima iz Saveza nije javio i pojasnio situaciju u kojoj se nalazi. Umjesto da ih on sam obavijesti, frajer uopste nije htio reagovati na njihove pozive. :o Klasicna bahatost i to nije nacin na koji se voli svoja drzava (a na ustima su puni te ljubavi i on, i Mirza i mnogi drugi) . Po meni je donekle i normalno da ne dodje na okupljanje, o tome sam vec i pisao, ali ovolika doza nekorektnosti jednostavno ne zasluzuje opravdanje. Opet kazem, pod uslovom da Sinisa prica istinu.
Siniša govori istinu...Nurkić je razmaženko veći od Mirze. Trebaju nam obojica ali su tako bahati da je ovo više nepodnošljivo. Ne javiti se kad vas zovu iz Saveza je odraz kulture,kućnog vaspitanja...Ovo samo može rješti Vujošević. Pozvat ga i oči u oči mu reći, može li se računati na njega ili ne. Pretkvalifikacije su za njega rizik.Tačno. Ali putem FB objaviti da ne dolaziš...ma hajte molim vas!Bolje je imati 12 igrača na koje možeš 100% računati nego ove "prevrtače" kojima nikad neznaš na čemu si. Selektore uradi s njima kao i s Bogdanovićem...sutra će ti biti zahvalan.

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la samoposmatram » 28 jun 2017, 11:40

Kapic bio, Kapic ostao. Sto je najgore ima predispozicije da bude nesto vise u rangu Divca, ali ga zivot i um tjera na propast.
Sta ti je danasnji zivot osim socijalnih medija i para, jedno veliko nista.

Sve manje obicnih ljudi prati reprezentaciju u svim sportovima, a sve vise nepostenih kic olosa obaraju rekorde ko ce biti gori.

Trenutno vrh dijele Dzeko, Nurkic i Teletovic. Tucite se i dalje, dok nenaletite na pravog...

BIHpatriota
Postovi: 2464
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BIHpatriota » 28 jun 2017, 11:43

Sad i Kovacevic laže, svi lažu samo je Nurkić ok. Pa kako se skoro iste situacije ponavljaju sa njim , bez obzira ko u savezu sjedio! MA DAJTE, OVO JE SRAMOTA , KAKO SE ČOVJEK ODNOSI PREMA DRŽAVI!

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 28 jun 2017, 11:45

@Sunderland

otisao je zbog privatnih problema i zbog ugovora u klubu.Ali je bio vec tu..Ovi nece doci i ne vidim problem.Jbg,Jusuf bio par sedmica u Tz i nisu se mogli naci sa njim?ja cisto sumnjam da se Jusuf ne bi javio Vujosevicu koji je skoro rekao da je vodio razgovore sa njima ili grijesim...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 28 jun 2017, 11:53

Kako ce se naci s njim, kad tip uopste nece da se javi na njihove pozive? Jesu li mu trebali otici na kucni prag, pa da ga ni tamo ne zateknu? :rol: Ovaj tekst sto je @arelinho tamo na drugoj temi zalijepio je odraz kompletnog stanja. Otkaze ti jedan Campara, koji jos nema kvalitet ni da igra prvu petorku za seniore Leotara iz Trebinja, i ja ga sad trebam pravdati na sve moguce nacine?! Daj ba bjezi. Samo znam da Musa jos nijedno okupljanje nije otkazao, valjda se i on za koju godinu ne pokvari. I na kraju, po hiljaditi put da kazem - kljuc u bravu i ugasiti sve ovo!
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Sunderland
Postovi: 1113
Pridružen/a: 27 feb 2012, 19:56
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sunderland » 28 jun 2017, 11:56

lumani je napisao/la:@Sunderland

otisao je zbog privatnih problema i zbog ugovora u klubu.Ali je bio vec tu..Ovi nece doci i ne vidim problem.Jbg,Jusuf bio par sedmica u Tz i nisu se mogli naci sa njim?ja cisto sumnjam da se Jusuf ne bi javio Vujosevicu koji je skoro rekao da je vodio razgovore sa njima ili grijesim...

Kovacevic kaze svi ce oni doci predati papire i pregledace ih doktori njihove povrede i to je to. Ali ti neces da cujes, Andrija je pitao selektora Mulaomerovica da ga pusti sto je ucinio , a taj isti Andrija ce doci opet sa povredom dati nalaze kao i ostali pregledati ih i kuci ce. Ja kazem meni se licno ova nasa kosarka ogadila iako sam igrao 12 godina profesionalno, uvijek je bilo dodji das nalaze, pregledaju te zazelis repci srecu i lagano kuci. Tako je bilo dok sam ja nastupao za reprezentaciju BiH, tacnije njene mladje kategorije.
Sloboda je moja nacija

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.