Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Sunderland
Postovi: 1113
Pridružen/a: 27 feb 2012, 19:56
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sunderland » 28 jun 2017, 11:58

Mirza Teletović je u dogovoru sa kancelarijom i selektorom zatražio da "preskoči" ovaj ciklus i naravno da smo našem najboljem igraču izašli u susret. Ipak se on za razliku od Nurkića uredno javio - naglasio je Kovačević, koji je dodao kako će svi reprezentativci koji tvrde da su povrijeđeni morati doći na okupljanje sa urednom papirologijom koja dokazuje stepen njihove povrede.

- Ukoliko se nakon pregleda našeg medicinskog tima potvrdi stepen povrede zbog kojeg ne mogu nastupati u kvalifikacijama, reprezentativci će biti oslobođeni priprema, dok će svi ostali ukoliko se ne pojave biti sankcionisani prema propisima FIBA-e - dodao je Kovačević.

A Mirza se ipak javio savezu hmmm ;)
Sloboda je moja nacija

lumani
Postovi: 14816
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 28 jun 2017, 12:03

kobe24 je napisao/la:Kako ce se naci s njim, kad tip uopste nece da se javi na njihove pozive? Jesu li mu trebali otici na kucni prag, pa da ga ni tamo ne zateknu? :rol: Ovaj tekst sto je @arelinho tamo na drugoj temi zalijepio je odraz kompletnog stanja. Otkaze ti jedan Campara, koji jos nema kvalitet ni da igra prvu petorku za seniore Leotara iz Trebinja, i ja ga sad trebam pravdati na sve moguce nacine?! Daj ba bjezi. Samo znam da Musa jos nijedno okupljanje nije otkazao, valjda se i on za koju godinu ne pokvari. I na kraju, po hiljaditi put da kazem - kljuc u bravu i ugasiti sve ovo!

pa u tekstu od arelinha je skroz druga verzije sto se tice Mirze :mrgreen: kome sada da vjerujemo.Jusuf jeste mozda papak/seljak ali nisu ni
ovi iz saveza nista bolji :!:

@sunderland,

ne branim ja toliko Nurkica nego mi je savez posta smijesan :!: Vise su ratovali protiv starog saveza umjesto da su se pobrinuli malo oko igraca..

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5668
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JohnCleese » 28 jun 2017, 12:12

Tacno 3 mjeseca od napuknuca kosti. Za mjesec dana prvi reprezentativni mec. Znaci 4 mjeseca nakon povrede ti nisi spreman a igrao si 20-tak dana nakon povrede u PO-u?! Logicno je da se posumnja u njegovo zdravstveno stanje i da se obavi pregled sa reprezentativnim ljekarskim timom u prvim danima okupljanja.Ali ne, momak se ne odaziva pozive vec komunicira preko drustvenih mreza.

Izgovori, bjeg od obaveza u reprezentaciji drugi puta, neodgovornost i bahatost= su pak ¡¡¡
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Raonffa » 28 jun 2017, 12:15

On ni ne treba da igra ove pretkvalifikacije, i samo neigranje nije toliki problem. Po meni, najveći problem je njegova bahatost i bezobrazluk, čovjek se ponaša kao da je on glavni lik za košarku u BiH, i nije da to radi prvi put.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 jun 2017, 12:46

"Fini",dragi i posteni nas Juka.Gromado od covjeka.Toliko si nas zaduzio da imas pravo dr.kati po svima nama.Hvala ti Jusufe jos jednom,a ovaj Kovacevic je jedan obicni sm.rad.Kako ga nije sramota pokusavati da stupi u kontakt sa tobom kad je cijeli svijet mogao vidjeti da si se ti povrijedio za POR?Strasno.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la jasmin10 » 28 jun 2017, 13:46

Raonffa je napisao/la:On ni ne treba da igra ove pretkvalifikacije, i samo neigranje nije toliki problem. Po meni, najveći problem je njegova bahatost i bezobrazluk, čovjek se ponaša kao da je on glavni lik za košarku u BiH, i nije da to radi prvi put.
:thumbup:

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BIHfan » 28 jun 2017, 13:57

Ovaj lik je nevjerovatna seljacina. Klasicni onaj Bosnjo sa limitiranim pogledima na zivot.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
miki_92
Postovi: 21591
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la miki_92 » 28 jun 2017, 14:02

jbt pogledas kako se jedan Nowitzki i Manu odnose prema repki i onda pogledas nase "zvijezde" :roll:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
L-Train
Postovi: 18099
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la L-Train » 28 jun 2017, 14:30

Bojim se da mu i ovaj savez nece odgovarati :rol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

lumani
Postovi: 14816
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 28 jun 2017, 15:06

L-Train je napisao/la:Bojim se da mu i ovaj savez nece odgovarati :rol:

Da Saberemo :mrgreen: Novi Savez :arrow: igraci se potukli!Frka sa trenerom :salut: Problemi u vezi leta za Svedsku :salut: non /stop prepucavanja stari vs novi savez :salut:

Stari savez :mrgreen: Nikad para ,Harun Smanjio dug nije krao problemi sa Mirzom,Jukom,Djedovicem=najbolji igraci :mrgreen:


pozitivna svar novi/stari savez=izbor trenera :salut: a sve ostalo :plac: :plac:
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 28 jun 2017, 15:09, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Goalgetter » 28 jun 2017, 15:08

Jel opet Harun kriv sto Juka ne igra za repku.

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la save » 28 jun 2017, 15:15

jasmin10 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:On ni ne treba da igra ove pretkvalifikacije, i samo neigranje nije toliki problem. Po meni, najveći problem je njegova bahatost i bezobrazluk, čovjek se ponaša kao da je on glavni lik za košarku u BiH, i nije da to radi prvi put.
:thumbup:
To je osnova mog pisanja protiv ovog lika - tipičan primjer FB generacije i postova. Nije ni odrastao kako treba a vec umislio da se svijet okreće oko njega. Nije problem što ne igra kvalifikacije, već u onome što on jeste, a to se teško mjenja. I kad može da igra, uvijek su tu neki ekscesi oko njega.

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la The_Target » 28 jun 2017, 16:43

Seljak se najeo pa pobjesnio, e moj juka
Rođeni brato

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6328
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la _dreamer_ » 28 jun 2017, 16:54

hoce covjek da se spremi za odlucujucu sezonu, jer mu od nje ovisi ugovor. Isto je bilo i sa Teletovicem ako se dobro sjecam...

U principu ne vidim problem, savez insistira na CEMU? Da dodje, pregleda se i da jedni drugome kazu u oci ovo gore navedeno... Pravi se drama oko nicega, jer jedan Mirza Teletovic iz daleko banalnijeg razloga je dobio dozvolu od saveza da ne igra... Pa zasto bi onda taj isti savez pravio problem Jusufu Nurkicu?

Od muhe se pravi slon i stvaraju problemi bespotrebno, znali smo da necemo na njih racunati u pretkvalifikacijama, pa koji klinac sada od toga moramo praviti cirkus. Sinisa, ne talasaj Boga ti, jedni mi s tobom i ti s nama...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

edin139
Postovi: 1066
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 28 jun 2017, 17:08

Bezveze se talasa,
Po meni juka bi ove kvale igrao samo ako je dalabu... milioni mu ovise o ovoj sezoni da ne kazem karijera i treba igrat neke pretkvalifikacije za nesto...
Ok trebao je nazvati ove iz saveza i reci ne igram ovaj put i to je to, al eto nije nazvo i sta sad?
Eto sve nam je u drzavi od sporta pa nadalje pod konac samo juka nesto izvodi.

Sunderland
Postovi: 1113
Pridružen/a: 27 feb 2012, 19:56
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sunderland » 28 jun 2017, 17:14

edin139 je napisao/la:Bezveze se talasa,
Po meni juka bi ove kvale igrao samo ako je dalabu... milioni mu ovise o ovoj sezoni da ne kazem karijera i treba igrat neke pretkvalifikacije za nesto...
Ok trebao je nazvati ove iz saveza i reci ne igram ovaj put i to je to, al eto nije nazvo i sta sad?
Eto sve nam je u drzavi od sporta nadalje pod konac samo juka nesto izvodi.
Neno Markovic, Gordan Firic, Dzevad Alihodzic , Damir Mrsic svi su zvali i jos mnogi a on ne mora.
Sloboda je moja nacija

mirzatele
Postovi: 11871
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la mirzatele » 28 jun 2017, 17:16

_dreamer_ je napisao/la:hoce covjek da se spremi za odlucujucu sezonu, jer mu od nje ovisi ugovor. Isto je bilo i sa Teletovicem ako se dobro sjecam...

U principu ne vidim problem, savez insistira na CEMU? Da dodje, pregleda se i da jedni drugome kazu u oci ovo gore navedeno... Pravi se drama oko nicega, jer jedan Mirza Teletovic iz daleko banalnijeg razloga je dobio dozvolu od saveza da ne igra... Pa zasto bi onda taj isti savez pravio problem Jusufu Nurkicu?

Od muhe se pravi slon i stvaraju problemi bespotrebno, znali smo da necemo na njih racunati u pretkvalifikacijama, pa koji klinac sada od toga moramo praviti cirkus. Sinisa, ne talasaj Boga ti, jedni mi s tobom i ti s nama...
Ja brate al onda se fino kaže da je to razlog a ne piše se status na fb kako zbog povrede ne može igrati, što nema veze s vezom

edin139
Postovi: 1066
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 28 jun 2017, 17:20

Sunderland je napisao/la:
edin139 je napisao/la:Bezveze se talasa,
Po meni juka bi ove kvale igrao samo ako je dalabu... milioni mu ovise o ovoj sezoni da ne kazem karijera i treba igrat neke pretkvalifikacije za nesto...
Ok trebao je nazvati ove iz saveza i reci ne igram ovaj put i to je to, al eto nije nazvo i sta sad?
Eto sve nam je u drzavi od sporta nadalje pod konac samo juka nesto izvodi.
Neno Markovic, Gordan Firic, Dzevad Alihodzic , Damir Mrsic svi su zvali i jos mnogi a on ne mora.
Druga su to vremena bila, vjerovalo se tada u nesto vise, u neku pravdu da igras za vise cijeve, a onda vidis da se na kraju sve svede koliko ce ko dobar biti i eto ako cemo bas tjerat mak na konac jesul oni (ko je vec trebao) juku nazvali kad su ga izlevatili za onaj stan u bosmalu kad je cekao 2 sata?

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 28 jun 2017, 17:26

edin139 je napisao/la:
Druga su to vremena bila, vjerovalo se tada u nesto vise, u neku pravdu da igras za vise cijeve, a onda vidis da se na kraju sve svede koliko ce ko dobar biti i eto ako cemo bas tjerat mak na konac jesul oni (ko je vec trebao) juku nazvali kad su ga izlevatili za onaj stan u bosmalu kad je cekao 2 sata?
Reci da se salis? :rol: :rol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la arelinho » 28 jun 2017, 17:30

A daj hahahahahahahahahahahahahaha :urnebes: :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Poligon10 i 4 gosta.