Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

armin dju
Postovi: 1164
Pridružen/a: 09 dec 2008, 22:42
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la armin dju » 21 dec 2017, 06:21

Svjedocim najlluzerskioj ekipi otkad pratim NBA, negdje pocetak 2000.-tih. Od svojih 30 utamica ove sezone. preko 20 je bilo ovako u egalu do zadnje minute, od kojih su izgubili 15

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la babino » 21 dec 2017, 06:22

ja ljepote kad te dovedu do toga da gledas egal zavrsnicu i kuliras, znas unaprijed da od tog nema nista.
bas su mentalno u klincu...cj i sut za pobjedu, zaboravi.
nekoliko sekundi turner se turn around do mile volje.
a sta kazu ovi njihovi komentatori za trenera, jedan od najboljih u ovakvim zavrsnicama, sta oni gledaju yebo te..

a vala i nurkic kad krene licem prema kosu, ja zazmirim:-)

RealnoGledano
Postovi: 877
Pridružen/a: 28 apr 2014, 02:47
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la RealnoGledano » 21 dec 2017, 06:24

HAHAHH izgubit od ovakvog SA ljudi dosli na tekmu sa par anonimusa,par penzionera i 2 najbolja igraca u "gipsu"
i to je sasvim dovoljno da se dobije Portland :urnebes: :clap: :clap:

Avatar
soccerfan
Postovi: 8682
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la soccerfan » 21 dec 2017, 06:25

Ne postoji ekipa koja je vise tekmi izgubila u zadnjim sekundama. :facepalm:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

chenta27
Postovi: 109
Pridružen/a: 19 mar 2016, 22:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la chenta27 » 21 dec 2017, 06:25

babino je napisao/la:ja ljepote kad te dovedu do toga da gledas egal zavrsnicu i kuliras, znas unaprijed da od tog nema nista.
bas su mentalno u klincu...cj i sut za pobjedu, zaboravi.
nekoliko sekundi turner se turn around do mile volje.
a sta kazu ovi njihovi komentatori za trenera, jedan od najboljih u ovakvim zavrsnicama, sta oni gledaju yebo te..

a vala i nurkic kad krene licem prema kosu, ja zazmirim:-)

mislim da i juka zasmiri ,pa sta bude . hehe

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 21 dec 2017, 08:33

Dobra partija juke, kao sto sam vec rekao fale mu neka 3 skoka po tekmi vise da sve ovo bude odlicno.

Neko me napao kada sam prije mjesec dana pisao o tankiranju, mislim da je i pticama na grani jasno da u pauzi portland mora napraviti tektonske promjene gdje je samo pitanje koga jos sve trebaju trejdati uz CJ-a i pokusati napraviti iskorak ekipe ... a ne bi bila ni nelogicna odluka o tankiranju gdje daju svoje pikove da bi se rijesili ugovora turnera ili majersa + dobiju pikove za CJ-a, juku i nastave ovim rukijima, tankiranje i sljedece sezone opet tankiranje i davanje lillarda za pikove itd... sasvim je svejedno ko ide ove a ko sljedece sezone cisto vi za vi potrebnih plata tako da od losih ugovora mogu i ostaviti onoga kome prije istice isti pa ce u odgovarajucem momentu i sam odleprsat bez da moras nesto davat uz njega, a portlandu ostaviti prostora za plate.
Uz malo srece za neke 3 sezone ekipa moze postati zabavna za gledanje i puna potencijala.

Avatar
hz1987
Postovi: 2087
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la hz1987 » 21 dec 2017, 11:15

portland je pola izgubljenh tekmi zijanio na poen dva ili jedan posjed lopte.
razlog tome je taj da nemaju konstatnog igraca na poziciji sf ili pf koji ce tutnuti svojih 10pts 4-5 skokova u prosjeku za 20min i napraviti onu razliku koja im treba da se uopste ne dovode u te situacije.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 21 dec 2017, 12:14

edin139 je napisao/la:Dobra partija juke, kao sto sam vec rekao fale mu neka 3 skoka po tekmi vise da sve ovo bude odlicno.

Neko me napao kada sam prije mjesec dana pisao o tankiranju, mislim da je i pticama na grani jasno da u pauzi portland mora napraviti tektonske promjene gdje je samo pitanje koga jos sve trebaju trejdati uz CJ-a i pokusati napraviti iskorak ekipe ... a ne bi bila ni nelogicna odluka o tankiranju gdje daju svoje pikove da bi se rijesili ugovora turnera ili majersa + dobiju pikove za CJ-a, juku i nastave ovim rukijima, tankiranje i sljedece sezone opet tankiranje i davanje lillarda za pikove itd... sasvim je svejedno ko ide ove a ko sljedece sezone cisto vi za vi potrebnih plata tako da od losih ugovora mogu i ostaviti onoga kome prije istice isti pa ce u odgovarajucem momentu i sam odleprsat bez da moras nesto davat uz njega, a portlandu ostaviti prostora za plate.
Uz malo srece za neke 3 sezone ekipa moze postati zabavna za gledanje i puna potencijala.


jos sam nisam dozivio ekipu koja se nalazi na 5 mjestu da ide na tankiranje :mrgreen: Uraditi neki trade za CJ ok,razumijem,pricalo se o tome i prije sezone..

Tankiranje znaci nema te 5,6,7 god na mapi a posle toga,mozda te bude negdje...

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 21 dec 2017, 12:52

lumani je napisao/la:
edin139 je napisao/la:Dobra partija juke, kao sto sam vec rekao fale mu neka 3 skoka po tekmi vise da sve ovo bude odlicno.

Neko me napao kada sam prije mjesec dana pisao o tankiranju, mislim da je i pticama na grani jasno da u pauzi portland mora napraviti tektonske promjene gdje je samo pitanje koga jos sve trebaju trejdati uz CJ-a i pokusati napraviti iskorak ekipe ... a ne bi bila ni nelogicna odluka o tankiranju gdje daju svoje pikove da bi se rijesili ugovora turnera ili majersa + dobiju pikove za CJ-a, juku i nastave ovim rukijima, tankiranje i sljedece sezone opet tankiranje i davanje lillarda za pikove itd... sasvim je svejedno ko ide ove a ko sljedece sezone cisto vi za vi potrebnih plata tako da od losih ugovora mogu i ostaviti onoga kome prije istice isti pa ce u odgovarajucem momentu i sam odleprsat bez da moras nesto davat uz njega, a portlandu ostaviti prostora za plate.
Uz malo srece za neke 3 sezone ekipa moze postati zabavna za gledanje i puna potencijala.


jos sam nisam dozivio ekipu koja se nalazi na 5 mjestu da ide na tankiranje :mrgreen: Uraditi neki trade za CJ ok,razumijem,pricalo se o tome i prije sezone..

Tankiranje znaci nema te 5,6,7 god na mapi a posle toga,mozda te bude negdje...
To sto su trentuno 5-ti i nije neki argument jer su jednu pobjedu ispred 8-og a dvije iznad 9-te pozicije, par losih tekmi i okrenula se situacija za 180 stepeni.
Takodje ne kazem da trebaju tankati nego da moraju nesto mijenjati, da li ce to biti logican pokusaj trejda CJ-a itd... ili tankiranje vidjet cemo ali nijedno nije nerazumno. Pogotovo sto se opasno furaju da ce ovaj collins biti zvjerka sto i postoji sansa.
Onda uvijek je pristuan problem sto tesko mogu dovesti nekog bas jakog slobodnog igraca, vidjelo se i ove godine tako da im preostaje trejd ili draft.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 21 dec 2017, 13:25

Trade je uvijek mogucnost za napredak i prosle godine su doveli Jusufa pa im se isplatilo..

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la _dreamer_ » 21 dec 2017, 13:41

edin139 je napisao/la:Dobra partija juke, kao sto sam vec rekao fale mu neka 3 skoka po tekmi vise da sve ovo bude odlicno.

Neko me napao kada sam prije mjesec dana pisao o tankiranju, mislim da je i pticama na grani jasno da u pauzi portland mora napraviti tektonske promjene gdje je samo pitanje koga jos sve trebaju trejdati uz CJ-a i pokusati napraviti iskorak ekipe ... a ne bi bila ni nelogicna odluka o tankiranju gdje daju svoje pikove da bi se rijesili ugovora turnera ili majersa + dobiju pikove za CJ-a, juku i nastave ovim rukijima, tankiranje i sljedece sezone opet tankiranje i davanje lillarda za pikove itd... sasvim je svejedno ko ide ove a ko sljedece sezone cisto vi za vi potrebnih plata tako da od losih ugovora mogu i ostaviti onoga kome prije istice isti pa ce u odgovarajucem momentu i sam odleprsat bez da moras nesto davat uz njega, a portlandu ostaviti prostora za plate.
Uz malo srece za neke 3 sezone ekipa moze postati zabavna za gledanje i puna potencijala.
Da tankiraju kako bi bili donji i imali dobar pick na draftu, a taj pick da daju nekome uz Meyersa ili Turnera... Za CJ-a, boarderline All Star igraca, da uzimaju neki pick... Ovo meni zvuci kao katastrofa plan iz ugla Jusufa jer tek nakon nekih 5-6 godina moze, ali ne mora, dati neke rezultate. Portland ima jako mlad tim i bolje je da nastave ovim putem kojim su krenuli. Jedino sto treba mjenjati i jedino u cemu se slazem je to da CJ treba ici po mogucnosti za neko kvalitetno nisko krilo.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

RealnoGledano
Postovi: 877
Pridružen/a: 28 apr 2014, 02:47
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la RealnoGledano » 21 dec 2017, 14:27

Portland je najmlađi tim u NBA ako gledamo prosjek godina
ova peta pozicija je i vise nego dobra
ne vidim svrhu tenkiranja,da najmlađa ekipa postane jos mlađa jos neuigranija jos nekonstantnija
a sve to sa nadom da ce MOZDA (a ne mora) biti bolja za 4-5 godina hmmm "high risk low reward"
njima treba dobar SF i PF i to ce bit ekipa za garantovanu 5 poziciju (najmanje)

komentari navijaca upuceni Juki
- Daniel Miller: i remember when people said this bum is a top 10 center. L M A O !!!
- Kenneth Joseph S. Santiago: Trade Nurkic what a trash you dont need a soft center

chenta27
Postovi: 109
Pridružen/a: 19 mar 2016, 22:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la chenta27 » 21 dec 2017, 17:11

Slijedeca utakmica je protiv denvera.

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 21 dec 2017, 19:21

RealnoGledano je napisao/la:Portland je najmlađi tim u NBA ako gledamo prosjek godina
ova peta pozicija je i vise nego dobra
ne vidim svrhu tenkiranja,da najmlađa ekipa postane jos mlađa jos neuigranija jos nekonstantnija
a sve to sa nadom da ce MOZDA (a ne mora) biti bolja za 4-5 godina hmmm "high risk low reward"
njima treba dobar SF i PF i to ce bit ekipa za garantovanu 5 poziciju (najmanje)

komentari navijaca upuceni Juki
- Daniel Miller: i remember when people said this bum is a top 10 center. L M A O !!!
- Kenneth Joseph S. Santiago: Trade Nurkic what a trash you dont need a soft center
Ma navijaci su im odron juka sa svojom platom od dvije milje pruza malo manje od CJ koji ima preko 20 milki, o turneru, mou, aminu itd. da ne govorimo al kriv juka. Iskreno mozda bi i volio da ga trejdaju u neku sredinu u kojoj dvije glavne zvijezde igraju neku odbranu.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 22 dec 2017, 02:07

https://vote.nba.com/#/

Glasajte! :mrgreen: Tri igraca mozete izabrati

Avatar
0oo0
Postovi: 1162
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la 0oo0 » 22 dec 2017, 11:44

COYS je napisao/la:https://vote.nba.com/#/

Glasajte! :mrgreen: Tri igraca mozete izabrati
slika :bih:
🔵⚪

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 22 dec 2017, 12:51

Oce li Lillard igrati veceras ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 22 dec 2017, 12:53

Bassha je napisao/la:Oce li Lillard igrati veceras ?
ne

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 22 dec 2017, 18:57

0oo0 je napisao/la:
COYS je napisao/la:https://vote.nba.com/#/

Glasajte! :mrgreen: Tri igraca mozete izabrati
slika :bih:
:thumbup:

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JHam » 22 dec 2017, 21:10

Kako 3, ja izabrao 10ak...

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.