Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 20 jul 2017, 16:52

bar ostani dosljedan sebi i pisaj ga i u buducnosti kada bude donosio radost bosancima i hercegovcima

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerminh74 » 20 jul 2017, 19:12

hercegovina je napisao/la:pop.isam se na nurkica. uslovljavao je svoj dolazak odlaskom mahmutovica, otisao mahmutovic, ispali u b diviziju u svim kategorijama, u savez doveo beskurce i neprijatelje bih, dosao na par utakmica, odigrao katastrofalno, nismo se nigdje plasirali, narusio atmosferu u ekipi i sad nece vise ni da dolazi. znaci pop.isam se na najvecu nesrecu koja se dogodila nasoj kosarci
Koliko si ti bh kosarku pratio jer po ovome veommmmma slabo
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 26 jul 2017, 12:17

cuj ovog novinara, 60-70 mil za 4 godine :urnebes: :urnebes:
pa nije Juka debil da prihvati takvu ponudu, a ponudio bi POR vise od toga

mislim da ce mu POR ponudit ekstenziju, ali da Juka nece prihvatit, nego ce gledat da odradi odlicnu sezonu, sto ce sigurno i biti slucaj, a potom ce trazit max, cak stavise, sigurno ce mu neka druga fransiza ponudit max, a POR ce mecirat bez ikakve dileme

Juka ako ostane zdrav naredne sezone (sto je upitno, ali vrijedno riskiranja), max mu je zagarantovan

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la arelinho » 26 jul 2017, 12:19

Chinaglia je napisao/la:cuj ovog novinara, 60-70 mil za 4 godine :lol:
pa nije Juka debil da prihvati takvu ponudu, a ponudio bi POR vise od toga

mislim da ce mu POR ponudit ekstenziju, ali da Juka nece prihvatit, nego ce gledat da odradi odlicnu sezonu, sto ce sigurno i biti slucaj, a potom ce trazit max, cak stavise, sigurno ce mu neka druga fransiza ponudit max, a POR ce mecirat bez ikakve dileme

Juka ako ostane zdrav naredne sezone (sto je upitno, ali vrijedno riskiranja), max mu je zagarantovan
Koliko bi bio taj max zagarantovan?

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 26 jul 2017, 12:37

arelinho je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:cuj ovog novinara, 60-70 mil za 4 godine [emoji38]
pa nije Juka debil da prihvati takvu ponudu, a ponudio bi POR vise od toga

mislim da ce mu POR ponudit ekstenziju, ali da Juka nece prihvatit, nego ce gledat da odradi odlicnu sezonu, sto ce sigurno i biti slucaj, a potom ce trazit max, cak stavise, sigurno ce mu neka druga fransiza ponudit max, a POR ce mecirat bez ikakve dileme

Juka ako ostane zdrav naredne sezone (sto je upitno, ali vrijedno riskiranja), max mu je zagarantovan
Koliko bi bio taj max zagarantovan?
https://www.google.fr/amp/s/www.blazers ... ree-agency

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BIHfan » 26 jul 2017, 22:35

Chinaglia je napisao/la:cuj ovog novinara, 60-70 mil za 4 godine :urnebes: :urnebes:
pa nije Juka debil da prihvati takvu ponudu, a ponudio bi POR vise od toga

mislim da ce mu POR ponudit ekstenziju, ali da Juka nece prihvatit, nego ce gledat da odradi odlicnu sezonu, sto ce sigurno i biti slucaj, a potom ce trazit max, cak stavise, sigurno ce mu neka druga fransiza ponudit max, a POR ce mecirat bez ikakve dileme

Juka ako ostane zdrav naredne sezone (sto je upitno, ali vrijedno riskiranja), max mu je zagarantovan

A po cemu je on to igrac dokazan max. ugovora u NBA ligi? Lik je sklon povredama, vruca glava, a igrao je kosarku u NBA dobrog nivoa samo 2 i po mjeseca.
Necemo pretjerivat.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 26 jul 2017, 23:53

druze, ta prica o povredama i problematicnom karakteru je toliko preuvelicana, da je to smijesno

pogledaj malo kakav odnos imaju Dame i CJ s Jukom i kako Dame prica o njemu, kakav odnos ima s navijacima, kako Terry Stotts prica o njemu, kako Olshey prica o njemu, pa ces vidjeti koliko je ta prica o problematicnom karakteru zapravo sranje, a shvati da POR nije atraktivna destinacija za igrace i kada imas igraca kao sto je Juka, ti ces ucinit sve da ga zadrzis, jer ne smijes dozvolit luksuz da ga izgubis, da bude nesretan itd
.@Dame_Lillard on playing with @bosnianbeast27: "It's a lot of fun, but the best thing about playing with him, he's a great teammate."
eh sada, sto se tice njegovog ugovora, on ako odluci da ide na max ugovor, on ce dobit max ugovor, jer ono sto je Juka pokazao u tih 20 tekmi (15/10, a gdje su asistencije, blokovi, odbrana) nastavio bi i u narednoj sezoni i to je vrijedno max ugovora koji ce dobit direktno od POR, ili ce morat mecirat, u svakom slucaju, samo je zdravlje faktor, bude li zdrav, max mu je zagarantovan, a vjerovatno ce mu POR ponudit ekstenziju jer su to napravili s Dameom i CJ-om, cak ne mogu reci da ce ga pokusat dobit na popust, jer to nisu napravili ni sa Dameom, ni sa CJ-om, ali ako ipak pokusaju, Juka sigurno ne bi pristao na manje od 85 mil, a kamo li ovih smijesnih 60-70 mil

pa dovoljno mu je da izgovori sest rijeci: Meyers Leonard, Allen Crabbe, Evan Turner

ili da potrazi neke druge primjere u NBA, kao npr Steven Adams koji je dobio max ugovor ili par mil manje (tako je i CJ, nije dobio onaj pravi max, ali tu je) a znas sta je Juka iz tih 20 tekmi za Stevena Adamsa... 2x bolji igrac druze, pa ti sada vidi dal tu ima slucaj za Jukin max ili ne

ako cemo ici jos dalje, Juka je single handedly preokrenuo sezonu POR i odveo ih u Playoff, ali ne samo to, saigraci su igrali bolje kada je on dosao, sto znaci da on ima uticaj na ekipu i to na oba kraja parketa, sto je i Neil Olshey prezentirao na EXIT intervjuima

ranije sam napisao da bi Juka trebao riskirat, medjutim, kada malo bolje razmislim, mozda ne bi bilo lose potpisat ekstenziju manju od maxa, ali prihvatljivu, jer on ipak nije osiguran finansijski, na taj nacin bi se osigurao za cijeli zivot i onda bi naredni ugovor mogao ganjat max

ako odluci ici na max i ne daj boze zadobije neku povredu, pitanje je koliko bi mu POR ponudio za ugovor, odnosno koliko bi to bilo manje od hipoteticki, ekstenzije koji bi mu POR ponudio sada, a ona bude recimo 85 mil

ako ne bi bilo znacajno manje, onda je to prihvatljiv rizik, ako bi bilo znacajno manje, onda bi vjerovatno trebao prihvatit ekstenziju ako je bude, a ona bude kao sto rekoh, prihvatljiva

no, mozda ekstenzija bude max, sta znas, upravo tu dolazimo do onoga da POR mora zadrzat najbolje igrace, iako POR tu ima prostora za menavar, mogu mu dati ekstenziju manju od maxa, max ili da jednostavno cekaju narednu sezonu da vide hocel bit zdrav, ali i dal ce ponovit onakve igre, pa shodno tome postupe s ugovorom

u svakom slucaju, POR je svaka opcija WIN

ne slazem da je sklon povredama, no vrijedi bit oprezan po tom pitanju, jer ih je vec imao par, ako se ne varam, imao je povredu zgloba u rookie sezoni, a vukao je tokom iste sezone i povredu koljena, no odigrao je 60 tekmi u rookie sezoni, da bi kada se sezona zavrsila, otisao na operaciju tog koljena, zbog cega je propustio vecinu druge sezone, pa je odigrao 30 tekmi, nesto vise

Juka je prosle sezone odigrao 65 tekmi, s time da je imao 5-6 DNP, znaci to bi bilo 70 tekmi, najvise u ove tri sezone i ako toliko odradi naredne sezone, uz igre koje bi ponovio (u to nema nikakve sumnje), on je max igrac

uz to, dobro je stesao kilazu sto bi trebalo doprinijeti njegovom zdravlju, bas radi preko ljeta i boze zdravlja, Juka ce RAZVALIT narednu sezonu, sto ce mu donijeti reputaciju u NBA

druze, Juka je vec sada TOP 10 C u NBA, two-way igrac s potencijalom da bude jos bolji na toj rang listi

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la DANTES » 27 jul 2017, 01:41

Ma kakvi igrači i odnosi u NBA.. Danas su najbolji jarani, sutra se više ne prate na instagramu
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 27 jul 2017, 02:09

gle, to nije bila poenta moje price, ovdje je akcenat stavljen na to da je on problematicna licnost, a ja sam dokazao da to nije slucaj, jer on je primjer svim igracima u POR, kao igrac i kao osoba i to nije Chinijevo misljenje, vec cinjenice koje se lako mogu provjerit na netu

takodjer, on nije bio problematicna licnost ni u DEN, al se tako pisalo o njemu kada je dosao u sukob s Maloneom, a mislim da oni pozdravi s igracima DEN nakon tekme najbolje govore o Juki, pa vi vidite dal se tako postupa s problematicnim likom

za taj sukob je kriv Malone, ne znam jel iskljucivi krivac, al u najvecoj mjeri jeste sigurno, pa cu kao argument opet navest te pozdrave s igracima DEN, a tog Malonea je tokom sezone prozivalo par igraca

ono sto je Juka napravio, a sto nije bilo profesionalno, jeste da je odustao od ekipe, namjerno je igrao lose, obarao vrijednost i cekao trade, pa je bilo i tih DNP, napustio je tekmu i otisao u svlacionicu itd

medjutim, srecom nije etiketiran kao problematican igrac, a opet ponavljam, ne stoji ni konstatacija da je sklon povredama

al jbg mi uzimamo ono sto Juka radi kroz prizmu repke, pa mislimo da ce tako i u NBA, a ono ni blizu toga

lumani
Postovi: 14873
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 27 jul 2017, 09:59

hercegovina je napisao/la:pop.isam se na nurkica. uslovljavao je svoj dolazak odlaskom mahmutovica, otisao mahmutovic, ispali u b diviziju u svim kategorijama, u savez doveo beskurce i neprijatelje bih, dosao na par utakmica, odigrao katastrofalno, nismo se nigdje plasirali, narusio atmosferu u ekipi i sad nece vise ni da dolazi. znaci pop.isam se na najvecu nesrecu koja se dogodila nasoj kosarci

Dosao na par utakmica i bio daleko najbolji igrac...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerminh74 » 27 jul 2017, 10:09

lumani je napisao/la:
hercegovina je napisao/la:pop.isam se na nurkica. uslovljavao je svoj dolazak odlaskom mahmutovica, otisao mahmutovic, ispali u b diviziju u svim kategorijama, u savez doveo beskurce i neprijatelje bih, dosao na par utakmica, odigrao katastrofalno, nismo se nigdje plasirali, narusio atmosferu u ekipi i sad nece vise ni da dolazi. znaci pop.isam se na najvecu nesrecu koja se dogodila nasoj kosarci

Dosao na par utakmica i bio daleko najbolji igrac...
Mah harunov bot, jusufova najveca "greska" najvecem djelu ovih sto mu zamjeraju je ogoljavanje harunovog "patriotizma" i "volonterskog" rada
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JHam » 27 jul 2017, 10:29

Chinaglia je napisao/la:gle, to nije bila poenta moje price, ovdje je akcenat stavljen na to da je on problematicna licnost, a ja sam dokazao da to nije slucaj, jer on je primjer svim igracima u POR, kao igrac i kao osoba i to nije Chinijevo misljenje, vec cinjenice koje se lako mogu provjerit na netu

takodjer, on nije bio problematicna licnost ni u DEN, al se tako pisalo o njemu kada je dosao u sukob s Maloneom, a mislim da oni pozdravi s igracima DEN nakon tekme najbolje govore o Juki, pa vi vidite dal se tako postupa s problematicnim likom

za taj sukob je kriv Malone, ne znam jel iskljucivi krivac, al u najvecoj mjeri jeste sigurno, pa cu kao argument opet navest te pozdrave s igracima DEN, a tog Malonea je tokom sezone prozivalo par igraca

ono sto je Juka napravio, a sto nije bilo profesionalno, jeste da je odustao od ekipe, namjerno je igrao lose, obarao vrijednost i cekao trade, pa je bilo i tih DNP, napustio je tekmu i otisao u svlacionicu itd

medjutim, srecom nije etiketiran kao problematican igrac, a opet ponavljam, ne stoji ni konstatacija da je sklon povredama

al jbg mi uzimamo ono sto Juka radi kroz prizmu repke, pa mislimo da ce tako i u NBA, a ono ni blizu toga
Kad vec uzimas kao argument pozdravljanje, cuo sam negdje da jedini nije potpisao loptu za Jokicev TD ucinak...Onda odlazak u svlacionicu prije kraja utakmice bez potrebe, bojkotovanje trenera, lose igre namjerno kad dobije neke minute...Bio je on problematican, samo je sad pitanje koliku zelju ima da to "trpi" u Portlandu i koliko dugo misli trpiti dok ne eksplodira, pa pocne srat po fb i twitteru....Dok je sve u redu i on ce biti miran, kad ne bude po njegovom i u POR ce ga poceti prozivati ;)

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Kobe Bryant » 27 jul 2017, 10:32

@nerminh74

Do kada ćeš opravdavati Jusufa?? 3 :roll:, hajde da se složim da takav talenat vrijedi i 10 Haruna, ali šta nam vrijedi ako ne dolazi na kvalifikacije???

Jel se slažeš ako se još jednom ne odazove ne opravdavdano da mu svi kolektivno je#emo sve po spisku, što nam je razjebao dobru atmosferu i bez obzira na tvoje upadice realno najbolju administraciju u savezu.

lumani
Postovi: 14873
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 27 jul 2017, 11:07

Kobe Bryant je napisao/la:@nerminh74

Do kada ćeš opravdavati Jusufa?? 3 :roll:, hajde da se složim da takav talenat vrijedi i 10 Haruna, ali šta nam vrijedi ako ne dolazi na kvalifikacije???

Jel se slažeš ako se još jednom ne odazove ne opravdavdano da mu svi kolektivno je#emo sve po spisku, što nam je razjebao dobru atmosferu i bez obzira na tvoje upadice realno najbolju administraciju u savezu.

Na ove kvale nije dosao iz opravdanog razloga...

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Kobe Bryant » 27 jul 2017, 11:14

lumani je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:@nerminh74

Do kada ćeš opravdavati Jusufa?? 3 :roll:, hajde da se složim da takav talenat vrijedi i 10 Haruna, ali šta nam vrijedi ako ne dolazi na kvalifikacije???

Jel se slažeš ako se još jednom ne odazove ne opravdavdano da mu svi kolektivno je#emo sve po spisku, što nam je razjebao dobru atmosferu i bez obzira na tvoje upadice realno najbolju administraciju u savezu.

Na ove kvale nije dosao iz opravdanog razloga...
Koji ? :wtf: Zadnja godina rookie ugovora , pa hoce da potpise sto bolji ? Pa da se kojim slucajem ne povrijedi , svaka cast znam da je rizik , ali onda ne glumis serifa i velikog patriotu , kazes da ti je lova najbitnija pa tek onda repka i sve ostalo i dolazis na pripreme i kvalifikacije bez obira ko je selektor i ko je sekretar. Uredu hajde kad potpise 4 ili 5 godina ugovor zaradi 80 - 100 mil pa cu vidjeti sljedecih godina hoceli biti redovan .

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 27 jul 2017, 11:33

Jusufova jedina greska je sto se nije javio onim u savezu i kraj price. Bolje mu je da se priprema za sljedecu sezonu i da radi na svom tijelu.
Dok neki se veru po planinama,Juka trenira...
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Admir_Sa » 27 jul 2017, 12:16

Dolazit ce ako na klupi budu neki anonimusi pa da moze rodjendane slaviti i glumiti glavnog kolovodju. Kod ivanovica i duleta tesko da njega mozemo ocekivati
nema potpisa

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerminh74 » 27 jul 2017, 12:58

Kobe Bryant je napisao/la:@nerminh74

Do kada ćeš opravdavati Jusufa?? 3 :roll:, hajde da se složim da takav talenat vrijedi i 10 Haruna, ali šta nam vrijedi ako ne dolazi na kvalifikacije???

Jel se slažeš ako se još jednom ne odazove ne opravdavdano da mu svi kolektivno je#emo sve po spisku, što nam je razjebao dobru atmosferu i bez obzira na tvoje upadice realno najbolju administraciju u savezu.
Ne opravdavam ja jusufa, kao sto znas i ja sam kritikovao nacin (ne nedolazak) na koji javio da nece doci, ali cu uvjek reagovati kada tvrde da je on otjerao haruna jer on jeste bio jedan od razloga, ali nije jedini niti odlucujuci
Haruna je otjeralo njegovo despotsko ponasanje i privatiziranje KS, a sada se otkriva ono sto sam ja govorio tj. da je on itekako bio kompenziran za ono sto je radio i koliko su bile lazne njegove suze, koliki je bio volonter i "patriota"
A ako si primjetio kada se realno kritikuje njegovo ponasanje ja uopce ne reagujem
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Kobe Bryant » 27 jul 2017, 14:14

nerminh74 je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:@nerminh74

Do kada ćeš opravdavati Jusufa?? 3 :roll:, hajde da se složim da takav talenat vrijedi i 10 Haruna, ali šta nam vrijedi ako ne dolazi na kvalifikacije???

Jel se slažeš ako se još jednom ne odazove ne opravdavdano da mu svi kolektivno je#emo sve po spisku, što nam je razjebao dobru atmosferu i bez obzira na tvoje upadice realno najbolju administraciju u savezu.
Ne opravdavam ja jusufa, kao sto znas i ja sam kritikovao nacin (ne nedolazak) na koji javio da nece doci, ali cu uvjek reagovati kada tvrde da je on otjerao haruna jer on jeste bio jedan od razloga, ali nije jedini niti odlucujuci
Haruna je otjeralo njegovo despotsko ponasanje i privatiziranje KS, a sada se otkriva ono sto sam ja govorio tj. da je on itekako bio kompenziran za ono sto je radio i koliko su bile lazne njegove suze, koliki je bio volonter i "patriota"
A ako si primjetio kada se realno kritikuje njegovo ponasanje ja uopce ne reagujem
Hajde konacno i ti :D , znaci slazemo se , hajde imao je povrdu konacno je u ekipi koja mu odgovaras sve mu se poklopilo , treba da potpise ugovor zivota , jer to ta kljucna godina , hajde da sve to uzmemo u obzir nece da riskira hoce da bude sto spremniji i sl....

Ali ako bude zabusavao i sljedecih kvalifikacija i tako sve u buduce onda je ŠUP*INA :puke:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 27 jul 2017, 14:35

Kobe Bryant je napisao/la: Hajde konacno i ti :D , znaci slazemo se , hajde imao je povrdu konacno je u ekipi koja mu odgovaras sve mu se poklopilo , treba da potpise ugovor zivota , jer to ta kljucna godina , hajde da sve to uzmemo u obzir nece da riskira hoce da bude sto spremniji i sl....

Ali ako bude zabusavao i sljedecih kvalifikacija i tako sve u buduce onda je ŠUP*INA :puke:
Ja apsolutno dijelim tvoje misljenje. Necu sad nista da pisem i pametujem, jer znam da cu ga opet redovno pratiti u narednoj sezoni aBd. Nisam ni ocekivao da ce igrati u ovim pretkvalifikacijama, bolje mu je neka individualno trenira, ali ako opet bude radio iste ove gluposti, za mene definitivno postaje samo obicni nba igrac. Sve njih i gledam kroz reprezentaciju i shodno tome pratim njihove igre u klubovima (zato npr. Djedovica vise uopste ne pratim). Jusuf se izgleda tamo ubija od treniranja, fizicku spremu je doveo na zavidan nivo i ja iskreno zeljno iscekujem da vidim kako ce to u oktobru izgledati.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.