Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Divos » 17 feb 2017, 21:32

Наравно $ је ? $, " се " ' $ гнусно $ """ $. & " ' & ствара - $ " гађења, " " " " ? преноса (у ' ? " Сесар " је % " ?) се нађу у $, % % ту " " (оно "' то је $ " & " $ " $ $ ?", & то $ ", $ & " те " " ?), " све & то / ' $.

$, " & ", не & ту & ", " ? " ", & - " &, " $ " & ' на &, то ' " " $ ", ? """ (- се $ ' & - ", пре " & $, " & ? на & ветерана " " ?, $ оно "" ' "... "... ****ц "", а " се ? па ¥ " & ван &), но " то ' " '. А $ " & гнусно $ $ $ " 17 /, ? " се & ", то је стварно $ $.

$, % је, ту је. ' " јесте, ? $ се $ - Џанан " ову ружну $, $ га - " $, $ ' ' $ ¥ (& $ она "% вас не ?, ¥ вас"), & ? сазревање. " $ $.

filip13
Postovi: 38044
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 17 feb 2017, 21:40

Predsjednik i rukovodstvo HKS crvenili se zbog uvreda za Džanana Musu (VIDEO)

Cedevita je u polufinalom duelu Kupa Krešimira Ćosića rezultatom 92:75 savladala Zadar, no ni ova utakmica, baš kao i duel u 17. kolu regionalne ABA lige nije prošaop bez uvreda za bh. reprezentativca Džanana Musu.

Nešto više od sedam minuta prije kraja utakmice navatreniji navijači Zadra krenuli su s uvredljivim i pogrdnim skandiranjem na račun jednog od najtalentovanijih mladih košarkaša u Evropi, nakon čega su sudije prekinule utakmicu, a policija ispraznila bio tribine gdje su se nalazile tifoze zadarskog tima.

Predsjednik Hrvatskog košarkaškog saveza Stojko Vranković kratko se našao u kadru kamera koje su realizirale TV prijenos polufinalne utakmice. I dok je sjedio u društvu bivšeg bh. selektora Ace Petrovića i Josipa Vrankovića, crvenilo na njegovom licu zbog uvreda za Musu odavalo je dojam da mu nije nimalo svejedno zbog scena koje se su se desile u Baldekinu.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BenjooJutub » 17 feb 2017, 21:58

Ustaše i četninci se ne mogu pomiriti sa time da nemaju igrača kao što je Musa. Hrvati i Srbi su se već pomirili sa time.

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la STEVIE » 17 feb 2017, 22:41

"divna" kultura hrvatske publike..
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DANTES » 17 feb 2017, 23:30

Kawhi je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:meni samo nije jasno kakva je razlika izmedju "damire, turcine..." i "dzanane, turcine"? ovo prvo se ne smatra uvredom, a ovo drugo se smatra? :crazy:
Ja se sjećam ko dijete dok su me starci vodili na Bosnu u Skenderiju redovno se pjevalo nekom turčinu da se napuši ****. :mrgreen:
da li je to bio okidač koji te pretvorio u geja? :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la SlevinKelevra » 17 feb 2017, 23:39

Ali treba reci da je reakcija bila za 10. Komentatori su bili ono kao da im je neko samar opalio, a i to da policija isprazni tribinu radi skandiranja (kakvo god ono boli) je ipak jaka reakcija.

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la felix123 » 18 feb 2017, 01:14

Bahati balavac samo dobija što je zaslužio.
Mediji potenciraju da su uvrede na račun nacionalne pripadnosti , a Zadar voli Nurkića skoro ko i Krešu Ćosića.
Mali se bahati najboljem bh košarkašu u povijesti nezavisne BIH i kapetanu, dvorana skandira Musa , što je prijevodu Teletovicu , napusi se k....ne.
Jadna repka ako Musa brzo uzme uzde u svoje ruke.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 18 feb 2017, 01:33

pa dal si ti normalan

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BaDa12 » 18 feb 2017, 01:37

Nigdje kao ovdje se ne skače sa priče na priču, i prava poenta se izgubi dok si rek'o keks. Svaka vam čast, školovani ste.

Musa, samo polako! To te čini jačim i priprema za veće izazove, koje ćeš lako savladati. Sretno! :bih:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 18 feb 2017, 02:41

felix123 je napisao/la:Bahati balavac samo dobija što je zaslužio.
Mediji potenciraju da su uvrede na račun nacionalne pripadnosti , a Zadar voli Nurkića skoro ko i Krešu Ćosića.
Mali se bahati najboljem bh košarkašu u povijesti nezavisne BIH i kapetanu, dvorana skandira Musa , što je prijevodu Teletovicu , napusi se k....ne.
Jadna repka ako Musa brzo uzme uzde u svoje ruke.
Jesi to i ti fan kluba koji osjeti slast pobjede svaka tri-cetiri mjeseca, pa si nasao nacin da lijecis svoje frustracije na ovom djecaku? Vama je to skandiranje na tribinama vrhunac u zivotu, a njega cete gledati u nba za koju godinu. :wave:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la sajo10 » 18 feb 2017, 02:49

Ma pustite budaletinu, neznam kako drugo da ga nazovem :crazy: :crazy: :crazy:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la felix123 » 18 feb 2017, 03:32

kobe24 je napisao/la:
felix123 je napisao/la:Bahati balavac samo dobija što je zaslužio.
Mediji potenciraju da su uvrede na račun nacionalne pripadnosti , a Zadar voli Nurkića skoro ko i Krešu Ćosića.
Mali se bahati najboljem bh košarkašu u povijesti nezavisne BIH i kapetanu, dvorana skandira Musa , što je prijevodu Teletovicu , napusi se k....ne.
Jadna repka ako Musa brzo uzme uzde u svoje ruke.
Jesi to i ti fan kluba koji osjeti slast pobjede svaka tri-cetiri mjeseca, pa si nasao nacin da lijecis svoje frustracije na ovom djecaku? Vama je to skandiranje na tribinama vrhunac u zivotu, a njega cete gledati u nba za koju godinu. :wave:
Navijač najtrofejnijeg sportskog kolektiva u BIH.
Nigdje ne osporavam košarkaške sposobnosti momka, ali način na koji se momak ponaša( Mršić ga svako malo nagradi dodavanjem ručnika) ne priliči NBA-u koji mu ti uskoro predviđaš. Ostane li mu ovakva glava Cedevita će mu biti plafon karijere, ali ne iskljucujem dozivanje pameti.
Ne možeš se zadarskoj publici k...čit, ljudi žive tamo za košarku i tko to nije doživio ovo ne može shvatiti, stoga mokri vam snovi, tastatura boysi.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Nerminovic » 18 feb 2017, 03:56

Nabijem ih sviju na jednu stvar, cisto da se zna :clap:

Musa majstore samo jako, sam protiv svih :tokralju: :bih:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 18 feb 2017, 04:06

felix123 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
felix123 je napisao/la:Bahati balavac samo dobija što je zaslužio.
Mediji potenciraju da su uvrede na račun nacionalne pripadnosti , a Zadar voli Nurkića skoro ko i Krešu Ćosića.
Mali se bahati najboljem bh košarkašu u povijesti nezavisne BIH i kapetanu, dvorana skandira Musa , što je prijevodu Teletovicu , napusi se k....ne.
Jadna repka ako Musa brzo uzme uzde u svoje ruke.
Jesi to i ti fan kluba koji osjeti slast pobjede svaka tri-cetiri mjeseca, pa si nasao nacin da lijecis svoje frustracije na ovom djecaku? Vama je to skandiranje na tribinama vrhunac u zivotu, a njega cete gledati u nba za koju godinu. :wave:
Navijač najtrofejnijeg sportskog kolektiva u BIH.
Nigdje ne osporavam košarkaške sposobnosti momka, ali način na koji se momak ponaša( Mršić ga svako malo nagradi dodavanjem ručnika) ne priliči NBA-u koji mu ti uskoro predviđaš. Ostane li mu ovakva glava Cedevita će mu biti plafon karijere, ali ne iskljucujem dozivanje pameti.
Ne možeš se zadarskoj publici k...čit, ljudi žive tamo za košarku i tko to nije doživio ovo ne može shvatiti, stoga mokri vam snovi, tastatura boysi.
Sva sreca mogu se vidjeti tvoji raniji postovi, inace bih malo teze odgonetnuo o kojem kolektivu se radi. Dobro, nisam puno pogrijesio. Vi pobjedu slavite cak i nesto rjedje u odnosu na Zadrane. Vidim sutra igrate polufinale kupa, a i u prvenstvu ste u vrhu, dakako. :lol:
Pricas nebuloze, jer je ocigledno da ne gledas utakmice. Sudis na osnovu nekakvih slika, ili isjecaka koje se provuku kroz forume ili facebook. Ne predvidjam vise njemu nba karijeru, sad sam se sjetio da ima neki Mateo Dreznjak, isto godiste kao ovaj Musa, a zaludio Evropu i svijet svojim talentom i kosarkaskim umijecem. :urnebes:
Cuj zadarska publika, poceo si prosipati balavurdijske fore kao onaj Grobar od prije bar dana. Boli nekog bolan ona stvar za zadarskom publikom i time sto oni zive za kosarku. Ovo njihovo nema opravdanja i tu se prica zavrsava!
P. S. Sretno sutra u kupu!
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la felix123 » 18 feb 2017, 04:21

Aha sad sam skonto , samo si obični provokator , zamolba ubuduće zaobiđi, mislio sam biti če rasprave.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4709
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 18 feb 2017, 11:57

felix123 je napisao/la:Bahati balavac samo dobija što je zaslužio.
Mediji potenciraju da su uvrede na račun nacionalne pripadnosti , a Zadar voli Nurkića skoro ko i Krešu Ćosića.
Mali se bahati najboljem bh košarkašu u povijesti nezavisne BIH i kapetanu, dvorana skandira Musa , što je prijevodu Teletovicu , napusi se k....ne.
Jadna repka ako Musa brzo uzme uzde u svoje ruke.
Ti si ocigledno ogranicen kao i propalitet sa tribine koji u ruci drze iphone a glavom su u 1200-toj. U civilizovanom svijetu postoji mnogo kulturniji nacin da se kazni necije lose ponasanje, dok je medju kromanjoncima cijeg mentalnog sklopa si i ti, to odlican povod za fasisticka skandiranja kao da im je pobogu sahovnicu zapalio na terenu.
I naravno da je na racun nacionalne pripadnosti. Vjerovatno ni skandiranje 'yebi Ustase' od strane Delija nije na racun nacionalne pripadnosti jer im je neki hrvatski igrac bio ok, ili jer je Prosinecki bio ok. Mislim ono, kakav rezon :urnebes:
Zadarska publika kojoj se ne smijes qrcit - male, iskompleksirane sisice koje su se okomile na dijete i iz ocaja udaraju najnize moguce jer nisu sposobni da smisle kulturniji i kreativniji nacin da se igrac kazni.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la moj uzor-S.G » 18 feb 2017, 12:09

felix123 je napisao/la:Bahati balavac samo dobija što je zaslužio.
Mediji potenciraju da su uvrede na račun nacionalne pripadnosti , a Zadar voli Nurkića skoro ko i Krešu Ćosića.
Mali se bahati najboljem bh košarkašu u povijesti nezavisne BIH i kapetanu, dvorana skandira Musa , što je prijevodu Teletovicu , napusi se k....ne.
Jadna repka ako Musa brzo uzme uzde u svoje ruke.
:urnebes:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4709
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 18 feb 2017, 13:39

Kakve veze imaju Mirza i njegova dostignuca u zivotu sa zadarskom nekulturnom publikom? Ne sporimo mi Musinu provokaciju nego nacin na koji je docekana.
Vidimo da bi ti u sitilu creme de la creme kromanjonca isao korak dalje i fizički nasrnuo na igraca. Pozvao bih tebe i istomisljenike da izadjete iz pecine, jer je 2017-ta.

Biban25
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:33
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Biban25 » 18 feb 2017, 15:25

Nije bilo provokacija, ukrao loptu i izborio bacanja zbog namjerne lične greške.


Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la RiNo » 18 feb 2017, 15:28

Ma ocito da im je zasmetalo ono njegovo nepostivanje Partizana
100% sportski i krajnje opušten potpis

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.