Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kawhi » 02 mar 2017, 23:07

DANTES je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:Sta vi mislite
https://sportarena.hr/kosarka/hrvatska- ... n-projekt/
slažem se.. ali dijete je.. kad si dijete najviše mrziš kad te porede sa drugim u fazonu vidi kako on..
Kad te sa 16 godina dočeka hiljade budala u glavnom gradu države logično da ćeš skrenuti s puta. Musa je uvijek bio problematičan, imao je tu pozitivnu kompetitivnost i sportsku drskost, al nikad nije bio umišljen i bezobrazan, a izgleda da je sada baš to postao.

Najviše su za to krivi njegovi zemljaci koji su ga nakon osvojenog kadetskog prvenstva već zamislili kako diže Eurobasket sa seniorima i Amerima prodaje finte u finalu OI. Naravno da ne bi ovoliko skrenuo da je u iole boljoj sredini. Cedevita je kancerogena.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 02 mar 2017, 23:27

Ja sam siguran da na stotinama utakmica svake sedmice, barem desetine igraca iz bijesa u svlacionici kazu i puno gore stvari o protivnickim igracima i navijacima. Samo se ovome gleda sta ce reci u svlacionici, hoce li proslaviti kos protiv presvetog Partizana, hoce li ovo ono. De popustite momka sa glupim temama.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DANTES » 03 mar 2017, 00:00

Kawhi je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:Sta vi mislite
https://sportarena.hr/kosarka/hrvatska- ... n-projekt/
slažem se.. ali dijete je.. kad si dijete najviše mrziš kad te porede sa drugim u fazonu vidi kako on..
Kad te sa 16 godina dočeka hiljade budala u glavnom gradu države logično da ćeš skrenuti s puta. Musa je uvijek bio problematičan, imao je tu pozitivnu kompetitivnost i sportsku drskost, al nikad nije bio umišljen i bezobrazan, a izgleda da je sada baš to postao.

Najviše su za to krivi njegovi zemljaci koji su ga nakon osvojenog kadetskog prvenstva već zamislili kako diže Eurobasket sa seniorima i Amerima prodaje finte u finalu OI. Naravno da ne bi ovoliko skrenuo da je u iole boljoj sredini. Cedevita je kancerogena.
ima i toga i to prilično
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 03 mar 2017, 00:30

Kajzer10 je napisao/la:Ja sam siguran da na stotinama utakmica svake sedmice, barem desetine igraca iz bijesa u svlacionici kazu i puno gore stvari o protivnickim igracima i navijacima. Samo se ovome gleda sta ce reci u svlacionici, hoce li proslaviti kos protiv presvetog Partizana, hoce li ovo ono. De popustite momka sa glupim temama.
Da si svjestan ko je Tornado i ko su Grobari, siguran sam da ne bi tako pricao. Stidi se!
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Stone Island » 03 mar 2017, 12:06

kobe24 je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Ja sam siguran da na stotinama utakmica svake sedmice, barem desetine igraca iz bijesa u svlacionici kazu i puno gore stvari o protivnickim igracima i navijacima. Samo se ovome gleda sta ce reci u svlacionici, hoce li proslaviti kos protiv presvetog Partizana, hoce li ovo ono. De popustite momka sa glupim temama.
Da si svjestan ko je Tornado i ko su Grobari, siguran sam da ne bi tako pricao. Stidi se!
Uozbilji se.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 03 mar 2017, 20:04

Stone Island je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Da si svjestan ko je Tornado i ko su Grobari, siguran sam da ne bi tako pricao. Stidi se!
Uozbilji se.
Sta te muci, druze?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 03 mar 2017, 20:21

da hoce sto prije u NBA, da ga ameri krenu "sredjivat", daj boze da u Cedeviti napreduje na bilo kom planu

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Stone Island » 04 mar 2017, 00:07

kobe24 je napisao/la:
Stone Island je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Da si svjestan ko je Tornado i ko su Grobari, siguran sam da ne bi tako pricao. Stidi se!
Uozbilji se.
Sta te muci, druze?
Tornado. :lol:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 04 mar 2017, 00:11

Stone Island je napisao/la:
Tornado. :lol:
Pa tako se zove navijacka skupina Zadra, ne kontam u cemu je problem. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Stone Island » 04 mar 2017, 00:12

kobe24 je napisao/la:
Stone Island je napisao/la:
Tornado. :lol:
Pa tako se zove navijacka skupina Zadra, ne kontam u cemu je problem. :D
Ništa. :thumbup:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DANTES » 04 mar 2017, 20:14

Chinaglia je napisao/la:da hoce sto prije u NBA, da ga ameri krenu "sredjivat", daj boze da u Cedeviti napreduje na bilo kom planu
Godina u megi bi čuda učinila...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Federer17 » 04 mar 2017, 20:27

DANTES je napisao/la: Godina u megi bi čuda učinila...
100%. Ruku u vatru dajem da bi ga Milojevic sredio ko pistu, covjek je svemirski brod za sve u Cedeviti kada je razumijevanje kosarke u pitanju. Slusao sam neke njegove analize, nagledao se i naslusao time outova u Megi, i smio bih garantovati da ce biti jedan od najboljih (ako ne i najbolji) trenera na ovim prostorima. Kao igrac mi se takodjer svidjao.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DANTES » 04 mar 2017, 22:10

Federer17 je napisao/la:
DANTES je napisao/la: Godina u megi bi čuda učinila...
100%. Ruku u vatru dajem da bi ga Milojevic sredio ko pistu, covjek je svemirski brod za sve u Cedeviti kada je razumijevanje kosarke u pitanju. Slusao sam neke njegove analize, nagledao se i naslusao time outova u Megi, i smio bih garantovati da ce biti jedan od najboljih (ako ne i najbolji) trenera na ovim prostorima. Kao igrac mi se takodjer svidjao.
Igrači koje je vodio igraju dobro u NBA.. Vidjećemo Zagorca još. Ako i on uspije kapa do poda. Mega je tim za razvoj igrača, rezultat nije bitan.. Musa bi imao minute u aba, ozbiljne minute imao bi dobar rad i prije svega pedagoga.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Wandelanoite » 05 mar 2017, 20:14

Dobro zakucavanje ako ostane u ovoj Cedeviti to bi bila najgluplja odluka nekog našeg sportiste u historiji i nek propadne onda.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 05 mar 2017, 21:31

Dobra role Muse danas. Imao je veliku minutazu i bez obzira sto nije puno sutirao, ostvario je sasvim solidne brojke. Ono sto mi je veceras nekako posebno zapalo za oko, jeste cinjenica da se njegova kicma itekako ispravila i da to sad puno bolje izgleda. Vjerovatno ce jos neke dvije godine izbjegavati teretanu, dok se stanje s kicmom jos dodatno ne popravi, jer su to godine kada se otprilike staje sa rastom i razvojem. Nakon toga ce sigurno ukljuciti teretanu u svoj svakodnevni trening, dobiti na misicnoj masi i snazi, a to ce automatski znaciti i puno bolja igra u odbrani.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

kovac
Postovi: 37
Pridružen/a: 14 avg 2014, 11:59
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kovac » 07 mar 2017, 21:39

Najbolji potezi Džanana u 2016/17 sezoni.

Link:

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la legenda reala » 11 mar 2017, 19:45

5 m 5p 1b u prvom poluvremenu, u odbrani je imo par finih reakcija u napadu je i dalje statista niko ga ne primjeti sve mora sam sebi pripremiti
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la fera » 13 mar 2017, 03:29

Federer17 je napisao/la:
DANTES je napisao/la: Godina u megi bi čuda učinila...
100%. Ruku u vatru dajem da bi ga Milojevic sredio ko pistu, covjek je svemirski brod za sve u Cedeviti kada je razumijevanje kosarke u pitanju. Slusao sam neke njegove analize, nagledao se i naslusao time outova u Megi, i smio bih garantovati da ce biti jedan od najboljih (ako ne i najbolji) trenera na ovim prostorima. Kao igrac mi se takodjer svidjao.
Najbolje pogledati nekoliko zadnjih draftova i koliko je samo igraca mege izabrano a neki su vec zvijezde...
Citam neke izvještaje skauta o musi i mnoge dugorocno brine sto je prilicno pogrbljen i misle da bi to mogao biti problem i da treba poceti raditi na tome sto prije.. ne znam je li bilo neke price o tome cudi me da hrvati nisu i tu temu naceli
You are someone else I am still right here

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la akisarajevo92 » 19 mar 2017, 13:55

da li ce se pokazati kao greska sto je odbio onu ponudu koledza iz Amerike?
Don't believe the hype.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 19 mar 2017, 14:08

Misko je jednom prilikom rekao da se Dzanan treba nametnuti treneru, sto u prevodu znaci da on njega nece vodit iz Cedevite, jer bi na taj nacin vjerovatno narusio odnose s ljudima iz Cedevita, a pretpostavljam da oni postoje!

vjerovatno su ti odnosi vazniji od samog Dzanana Muse, inace ne vidim zasto ga ne bi odveo iz ekipe u kojoj ne igra, ili igra nesto minimalno, u ekipu gdje bi igrao koliko treba igrat i tako se razvijao

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.