Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la KK_Bosna » 20 apr 2017, 16:08

bombaysaphire je napisao/la:Do mene , izvinjavam se....


A ti meni reci koji to klub forsira STRANE mlade igrače sa naših prostora?

mega leks
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nerminh74 » 20 apr 2017, 16:10

KK_Bosna je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:musu nije niko puskom tjerao da ode u cedevitu... kao da nije znao njihovu politiku prema mladim igracima...

Baš suprotno , znao je zato je i otišao , ali neke druge stvari, pa ne ide :crazy:
od osnivanja kluba broj mladih stranih igraca koje je cedevita forsirala: 0.
zadnja sezona repeše i jusufa nurkića
nije igrao više jer najčešće nije niti mogao radi forme ili problema sa faulima

Mega Leks nije klub u klasičnom smislu riječi, nego je izlog beobasketa za prodaju igrača, ali bi itekako sada volio da je Musa tamo
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la KK_Bosna » 20 apr 2017, 16:12

nerminh74 je napisao/la:zadnja sezona repeše i jusufa nurkića
nije igrao više jer najčešće nije niti mogao radi forme ili problema sa faulima
juka je vec bio senior kod repese... kao junior kod ace je grijao klupu, zato je i pobjegao u zadar
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la bombaysaphire » 20 apr 2017, 16:13

KK_Bosna je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Do mene , izvinjavam se....


mega leks
Mega Leks je klub Miška Ražnjatovića , i forsira igrače koje on zastupa....
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la KK_Bosna » 20 apr 2017, 17:24

bombaysaphire je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Do mene , izvinjavam se....


mega leks
Mega Leks je klub Miška Ražnjatovića , i forsira igrače koje on zastupa....
pitanje je glasilo:
bombaysaphire je napisao/la:A ti meni reci koji to klub forsira STRANE mlade igrače sa naših prostora?
- mega leks je klub sa nasih prostora
- mega leks forsira mlade strane igrace
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la save » 20 apr 2017, 18:09

@kkbosna

Odgovor je tačan ali isto tako postoji razlog za to, tako da suština pitanja nije pogođena, forma jeste, ali nećemo biti bukvalisti.

Po meni Partizan ima najbolje uslove za razvoj mladih igraća i recimo da je otišao tamo, mislim da bi imao bolje uslove za razvoj. Meka Leks je najbolje rješenje za njega u ovom trenutku pa čak i da mu se popravi situacija u CV. Cedevita tone, hrvatska liga je bezveze + što je dođivio te neke neprijatne situacija. Zato je promjena sredine najbolje rešenje pa čak i da igra za Bosnu.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chstal » 20 apr 2017, 18:17

Čuj Cedevita tone hahahha. Drugo mjesto u ABA ligi, osvojen kup i vjerovatno osvajaju ligu. Zapažen nastup u Eurocupu. Jedini problem koji vidim kod Cedevite je neforsiranje nekih mladih igraca ali kad vidim da Zvezda isto tako zacementira neke talente na klupi onda mi je jasno. Musi je ovo sve super doslo, igra prvu hrvatsku ligu, igrao je malo aba ligu a igrat ce i ligu 6 u hrvatskoj.

Sljedece godine ce vjerovatno imati vecu minutazu u aba ligi a to za nekog ko ima 17/18 godina je fantazija.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la bombaysaphire » 20 apr 2017, 18:20

U Megu ne može, nije mu Miško menadžer...A mali je svijet, pogotovo Balkan pa se već pročulo kako Musa ima problema sa "disciplinom"... :bih:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 20 apr 2017, 18:22

bombaysaphire je napisao/la:U Megu ne može, nije mu Miško menadžer...A mali je svijet, pogotovo Balkan pa se već pročulo kako Musa ima problema sa "disciplinom"... :bih:
:damn:
Nego ko mu je menadzer?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la bombaysaphire » 20 apr 2017, 18:26

kobe24 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:U Megu ne može, nije mu Miško menadžer...A mali je svijet, pogotovo Balkan pa se već pročulo kako Musa ima problema sa "disciplinom"... :bih:
:damn:
Nego ko mu je menadzer?



Sejo Bukva.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nerminh74 » 20 apr 2017, 18:32

Chstal je napisao/la:Čuj Cedevita tone hahahha. Drugo mjesto u ABA ligi, osvojen kup i vjerovatno osvajaju ligu. Zapažen nastup u Eurocupu. Jedini problem koji vidim kod Cedevite je neforsiranje nekih mladih igraca ali kad vidim da Zvezda isto tako zacementira neke talente na klupi onda mi je jasno. Musi je ovo sve super doslo, igra prvu hrvatsku ligu, igrao je malo aba ligu a igrat ce i ligu 6 u hrvatskoj.

Sljedece godine ce vjerovatno imati vecu minutazu u aba ligi a to za nekog ko ima 17/18 godina je fantazija.
http://www.balkanbasket.com/clanci/uz-z ... anje-dana/
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 20 apr 2017, 18:36

bombaysaphire je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:U Megu ne može, nije mu Miško menadžer...A mali je svijet, pogotovo Balkan pa se već pročulo kako Musa ima problema sa "disciplinom"... :bih:
:damn:
Nego ko mu je menadzer?
Sejo Bukva.
Koliko znam, Raznatovic je sluzbeno menadzer. Druga stvar je sto tu Bukva hoce svoj dio kolaca, pa ce se i on za neke stvari pitati jer je kao 'otkrio' Dzanana. A, stoji da Sejo vjerovatno i nema neki interes da Musa zavrsi u Megi, jer to ne ide njemu u prilog sto se shushki tice.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nerminh74 » 20 apr 2017, 18:37

bombaysaphire je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:U Megu ne može, nije mu Miško menadžer...A mali je svijet, pogotovo Balkan pa se već pročulo kako Musa ima problema sa "disciplinom"... :bih:
:damn:
Nego ko mu je menadzer?



Sejo Bukva.
Beobasket" broji oko 170 igrača, a pored Spanulisa najznačajniji su: Nikola Peković, Mirza Teletović, Nenad Krstić, Džastin Dolmen, Bobi Dikson i drugi. Pored velikih imena, tu su neki najtalentovaniji mladići kao što su: Nikola Jokić, Dario Šarić, Ivica Zubac, Rade Zagorac, Timoti Luvavu ili Džanan Musa
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10


bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la bombaysaphire » 20 apr 2017, 18:48

Sejo Bukva vedri i oblači nad karijerom Džanana Muse...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la 3isamagicnumber » 20 apr 2017, 18:49

Chstal je napisao/la:Čuj Cedevita tone hahahha. Drugo mjesto u ABA ligi, osvojen kup i vjerovatno osvajaju ligu. Zapažen nastup u Eurocupu. Jedini problem koji vidim kod Cedevite je neforsiranje nekih mladih igraca ali kad vidim da Zvezda isto tako zacementira neke talente na klupi onda mi je jasno. Musi je ovo sve super doslo, igra prvu hrvatsku ligu, igrao je malo aba ligu a igrat ce i ligu 6 u hrvatskoj.

Sljedece godine ce vjerovatno imati vecu minutazu u aba ligi a to za nekog ko ima 17/18 godina je fantazija.
slika

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la The Game » 20 apr 2017, 19:00

bombaysaphire je napisao/la:Sejo Bukva vedri i oblači nad karijerom Džanana Muse...
Moze on qrcu svirat' sad kad ga je Misko uzeo.
Čovjek kroji spisak srpske reprezentacije, a bas ce pustiti da ga Bukva zeza zbog par procenata u ugovoru.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Nemanja86 » 20 apr 2017, 19:02

bombaysaphire je napisao/la:Sejo Bukva vedri i oblači nad karijerom Džanana Muse...
Sejo Bukva može biti nešto poput porodičnog prijatelja ili savjetnika prema kojem igrač ima neku moralnu odgovornost zbog određenih ranih zasluga za njegovu karijeru.

Džananovom karijerom može "verditi i oblačiti" samo čovjek koji ima iza sebe agenciju, infrastrukturu i kontakte, ili što je najvažnije, Džananov potpis.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la bombaysaphire » 20 apr 2017, 19:15

Nemanja86 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Sejo Bukva vedri i oblači nad karijerom Džanana Muse...
Sejo Bukva može biti nešto poput porodičnog prijatelja ili savjetnika prema kojem igrač ima neku moralnu odgovornost zbog određenih ranih zasluga za njegovu karijeru.

Džananovom karijerom može "verditi i oblačiti" samo čovjek koji ima iza sebe agenciju, infrastrukturu i kontakte, ili što je najvažnije, Džananov potpis.

Ponekad ta moralna odgovornost može biti presudna... Primjer je Djedović Nihad , kojem je Miško predlagao Rusiju i milionski ugovor , ali uticaj roditelja i starijeg brata su presudili da ode u Njemačku , njihovu zemlju iz snova , pa čak i državljanstvo uzme...Tako da nemojte misliti da Sejo Bukva ne povlači ključne korake u karijeri Džanana Muse.... :kralj:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Nemanja86 » 20 apr 2017, 19:18

poštujem, ali čisto sumnjam... ovo je previše bitan projekat da bi ga ovaj preuzeo "djelimično".

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.