Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Rokoko87 » 21 apr 2017, 21:33

jasmin10 je napisao/la:Trebao je reći da želi biti prosječan igrač ABA lige :urnebes:
Nije da nismo navikIi na ovakve gluposti od tebe.
Naravno da ne treba ni to reći, ali ovo što je izjavio za Jordana je čisto pretjerivanje.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la jasmin10 » 21 apr 2017, 23:26

Rokoko87 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Trebao je reći da želi biti prosječan igrač ABA lige :urnebes:
Nije da nismo navikIi na ovakve gluposti od tebe.
Naravno da ne treba ni to reći, ali ovo što je izjavio za Jordana je čisto pretjerivanje.
A pazi bolida :rol: od tebe niko ne očekuje da nešto shvatis.
Momak rekao da želi biti najbolji i napada se :urnebes:
Ali ne kontas ti, kao i obično.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Rokoko87 » 21 apr 2017, 23:35

jasmin10 je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Trebao je reći da želi biti prosječan igrač ABA lige :urnebes:
Nije da nismo navikIi na ovakve gluposti od tebe.
Naravno da ne treba ni to reći, ali ovo što je izjavio za Jordana je čisto pretjerivanje.
A pazi bolida :rol: od tebe niko ne očekuje da nešto shvatis.
Momak rekao da želi biti najbolji i napada se :urnebes:
Ali ne kontas ti, kao i obično.
Pazi, ponekad je dobro imati samopouzdanje, ali izjaviti takvu glupost i sebi stavljati veliki teret na leđa je odraz njegove nezrelosti.
Zaista, uporediti se sa najvećim jednog sporta treba imati neku osnovu, a on je u ovom trenutku nema.
On, na osnovu igara u mlađim uzrastima, nikako ne može sebi davati za pravo i iznositi tako velike riječi.
Zašto se mnogi drugi koji su bolji igrači ne usude da daju tako težak zadatak sebi?
Ja bih najsretniji bio kada bi on uspio u toj namjeri, ali znamo da je to za sada nemoguće u bilo kojem pogledu.

Pozdrav, nedorečeni.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la jasmin10 » 21 apr 2017, 23:40

Pa momku je želja DA BUDE kao Jordan. Neće valjda reci želja mi je da budem kao Ratko Varda.
Napadati ćemo jer ima želje :facepalm:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Rokoko87 » 21 apr 2017, 23:45

Mislim da je jednostavno trebao preskočiti takve želje jer uopšte nema potrebe za tim, barem ne dok je još u fazi stasavanja, jer, kao što vidiš, stvara potpuno pogrešnu sliku o njemu i izaziva burne komentare.
Ali, to možemo pripisati njegovoj nezrelosti.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 21 apr 2017, 23:47

nije on nezreo (bar ne u tom slucaju), nego su ljudi debili!
to se zove ambicija, cilj i samopouzdanje i to pogresno mogu interpretirat samo ograniceni ljudi!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Rokoko87 » 21 apr 2017, 23:49

Chinaglia je napisao/la:nije on nezreo (bar ne u tom slucaju), nego su ljudi debili!
Možeš li, molim te, obrazložiti to?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 21 apr 2017, 23:53

mogu, al ne pada mi na pamet!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Rokoko87 » 21 apr 2017, 23:56

Ništa neočekivano za tebe.
Usput, da te pitam, je li proradio onaj video ili si nastavio sa pokušavanjem?
Možda nekad i uspiješ, nikad se ne zna..
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4709
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 22 apr 2017, 00:05

Cuj poredi se :rol:
Ja apsolutno razumijem da svakakvih ljudi ima ali da se neko kritikuje jer javno izrazi zelju da bude bolji od najboljih je nesto nevidjeno.
Milion puta vidio slicne izjave, 0 puta da neko to nekom zamjera dok nisam usao na ovu temu.
Ukucajte na google 'zelim biti najbolji na svijetu' i izbacit ce milion rezultata, milion sportasa, sve bezvezne diplomatske izjave kad te neko pita sta zelis postati.
Stvarno ali stvarno sam sokiran o cemu se ovdje raspravlja i sta se covjeku zamjera. Pa ovo je nadmasilo i raspravu o proslavi kosa protiv Partizana.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 28 apr 2017, 21:56

Gazija objasnio

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Bassha » 29 apr 2017, 19:13

19p,3sk,2ast u pobjedi cedevite protiv Jollya
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la bombaysaphire » 29 apr 2017, 21:38

Sutra intervju u Fahrinom biltenu...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21315
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Epidaurus » 30 apr 2017, 00:39

Ko da je izbacaj malo promijenio, ljepse mi izgleda nego ranije

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 30 apr 2017, 01:06

Epidaurus je napisao/la:Ko da je izbacaj malo promijenio, ljepse mi izgleda nego ranije
I izbacaj, a i generalno je popravio procente suta za tri. Nece taj izbacaj nikad biti idealan, jednostavno je tako naucio, ali ga je ipak podigao malo i nije to vise sut s nosa. :mrgreen: Ja sam danas odgledao samo prvo poluvrijeme i imao je tricu 1/4, a na kraju je to bilo 4/8, sto je i vise nego dobro.
Mora jos nauciti da sutira i pogadja nakon sto istrci iz bloka (u cemu je Mirza npr. fenomenalan i od njega bi tu mogao uzeti neki savjet), jer sve trice pogadja ili iz onog karakteristicnog driblinga (jos od EP U16 to dobro radi), ili kad neometan dobije pas na distanci. Isto tako, sut s poludistance nikako ne koristi, a to bi morao. On nakon sto probije prvog igraca, ili ide do kraja na polaganje, ili baca floutere. Trebao bi ubaciti u repertoar i taj sut s PD-a, kroz step-back ili nesto slicno. Osim toga, tesko ostvari prednost u igri 1na1 kad on organizuje napad (mozda bas zato sto je ocigledno da ce na lijevu stranu), dok je u tome fenomenalan kad dobije pas sa strane i kad vec ima prednost prvog koraka, jer je iznimno eksplozivan. To su neke stvari koje bi po meni trebao unaprijediti, uz obavezni rad na odbrani, mada to nikad nece biti dobro dok ne dobije jos 10-ak kilograma mase.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la save » 30 apr 2017, 09:03

kobe24 je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Ko da je izbacaj malo promijenio, ljepse mi izgleda nego ranije
I izbacaj, a i generalno je popravio procente suta za tri. Nece taj izbacaj nikad biti idealan, jednostavno je tako naucio, ali ga je ipak podigao malo i nije to vise sut s nosa. :mrgreen: Ja sam danas odgledao samo prvo poluvrijeme i imao je tricu 1/4, a na kraju je to bilo 4/8, sto je i vise nego dobro.
Mora jos nauciti da sutira i pogadja nakon sto istrci iz bloka (u cemu je Mirza npr. fenomenalan i od njega bi tu mogao uzeti neki savjet), jer sve trice pogadja ili iz onog karakteristicnog driblinga (jos od EP U16 to dobro radi), ili kad neometan dobije pas na distanci. Isto tako, sut s poludistance nikako ne koristi, a to bi morao. On nakon sto probije prvog igraca, ili ide do kraja na polaganje, ili baca floutere. Trebao bi ubaciti u repertoar i taj sut s PD-a, kroz step-back ili nesto slicno. Osim toga, tesko ostvari prednost u igri 1na1 kad on organizuje napad (mozda bas zato sto je ocigledno da ce na lijevu stranu), dok je u tome fenomenalan kad dobije pas sa strane i kad vec ima prednost prvog koraka, jer je iznimno eksplozivan. To su neke stvari koje bi po meni trebao unaprijediti, uz obavezni rad na odbrani, mada to nikad nece biti dobro dok ne dobije jos 10-ak kilograma mase.
Pa nije on klasični trojkaš ko Mirza da uzima takve lude šuteve kada istrči iz bloka, niti je uopšte trojkaš. Pogađanje trojki je nešto što se podrazumijeva za večinu igrača bez obzira na poziciju, ali mu to nije specijalnost kao npr Mirzi.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 30 apr 2017, 11:10

save je napisao/la: Pa nije on klasični trojkaš ko Mirza da uzima takve lude šuteve kada istrči iz bloka, niti je uopšte trojkaš. Pogađanje trojki je nešto što se podrazumijeva za večinu igrača bez obzira na poziciju, ali mu to nije specijalnost kao npr Mirzi.
Pa ta akcija nije nikakva mudrost i vecina igraca koji su dobri/solidni suteri za tri to mogu izvesti (normalni nece svi biti jednako dobri i ne mogu svi pogadjati te suteve u visokim procentima). Bitno je imati saigrace koji razumiju sta se od njih ocekuje (centar koji pravi blok, play koji daje pravovremen pas nakon izlazne kretnje, uz eventualne uzastopne blokove koje prave ostali igraci) i to izgleda sasvim jednostavno. Uz vjezbanje takvih akcija na treningu, sigurno bi i Musa nakon odredjenog vremena usao u rutinu i bio u stanju pogadjati takve suteve. Druga je stvar sto Cedevita igra glupu i ociglednu kosarku, gdje se lopta uglavnom spusta na niski post (Bilanu ili Begicu), ili kruzi kod vanjskih igraca dok cekaju neku pukotinu u odbrani (koje uglavnom ne bude), ili ako imaju Ameri u petorci, onda oni soliraju i divljaju i to je igra 1na5.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Torres_9
Postovi: 13468
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Torres_9 » 05 maj 2017, 15:54

kakvo je stanje s musom jer ga nisam odavno pratio.
Da li ce ostati i iducu sezonu u cedeviti


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la akisarajevo92 » 05 maj 2017, 15:56

znat ce se vise kada za par dana napuni 18 godina
Don't believe the hype.

Torres_9
Postovi: 13468
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Torres_9 » 05 maj 2017, 16:14

aha hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.