Phoenix Suns

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la miki_92 » 02 feb 2016, 13:17

ehh da je samo Jeff Hornacek bio problem, lako bi mi...

Odlican clanak koji opisuje kako su kola krenula niz brdo od one 48-34 sezone, 0 to 100 real quick

http://www.si.com/nba/2016/02/01/jeff-h ... n-chandler
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Donnie Darko » 02 feb 2016, 13:48

miki_92 je napisao/la:ehh da je samo Jeff Hornacek bio problem, lako bi mi...

Odlican clanak koji opisuje kako su kola krenula niz brdo od one 48-34 sezone, 0 to 100 real quick

http://www.si.com/nba/2016/02/01/jeff-h ... n-chandler
Ako sam dobro primjetio, nigdje ne spominje tačan momenat kada su Sunsi uništeni, odnosno trejd za Isaiaha Thomasa. Trejd koji je 70% krivica McD-a, a ostalih 30% krivica upravo Hornaceka sa forsiranjem sistema sa minimalno dva playa u petorci, iako su njegovi Sunsi najjači bili kada je Bledsoe bio vani, i kada je Dragić pored sebe imao Greena.

Previše se pokušava Hornaceka predstaviti žrtvom nesretnih okolnosti, iako su njegov manjak autoriteta, neodlučnost, tvrdoglavost direktno, i možda najviše doprinijeli ovom strmoglavom padu Sunsa.

Dobar je čovjek i želim mu svu sreću u karijeri, i sretno bilo kojoj ekipi koja se odluči da ga zaposli.

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la miki_92 » 02 feb 2016, 14:01

Naravno da je i Hornacek kriv, ja mu najvise zamjerim sto nije bio sposoban da drzi svlacionicu a o njegovim odlukama kad je tijesno u 4. cet i rotacijama je suvisno i govoriti, ja samo kazem da je Hornacek daleko od jedinog krivca


od svijetle buducnosti, hrpe asseta i pickova do ovog danas, dok god je Sarver i inicira sve sto se dogadja u klubu mi smo u debelom qrcu
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Donnie Darko » 02 feb 2016, 14:16

Naravno da nije jedini krivac, ali od nekud se mora počet. Nadam se da će i McD uskoro napustiti ekipu, a Sarver makar u sljedećih 5 godina, mada od toga nema ništa.

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la BlueBosnian » 02 feb 2016, 23:36

Phoenix Suns forward T.J. Warren will miss the rest of the season with a broken foot, league **** tell @TheVertical.

@miki_92 :mrgreen:

Jbt Sunsi se totalno raspadaju, u svakom **** smislu..
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la miki_92 » 03 feb 2016, 00:03

BlueBosnian je napisao/la:Phoenix Suns forward T.J. Warren will miss the rest of the season with a broken foot, league **** tell @TheVertical.

@miki_92 :mrgreen:

Jbt Sunsi se totalno raspadaju, u svakom **** smislu..
slika

Hornacke dobije otkaz, TJ zavrsi sezonu, irony at its best
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la BlueBosnian » 03 feb 2016, 15:01

Zaboravio si Bledsusa :)

Kontam nešto, da je Kieff bio na nivou iz prošle sezone, i da se Bledsoe nije povrijedio, ova ekipa bi u najgorem slučaju završila 8..
Kieff može kad hoće, al' **** ga (tačnije sve nas) što neće :mrgreen:

Booker :salut:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la BernardBarnjak » 08 feb 2016, 20:49

[youtube][/youtube]
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la BlueBosnian » 11 feb 2016, 22:46

REPORT: The Phoenix Suns are interested in Shabazz Muhammad (via @DWolfsonKSTP).

Eto taman, Kieff za njega.
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la BlueBosnian » 22 feb 2016, 00:12

Len :cool:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la filip13 » 01 mar 2016, 13:21

http://nbacro.com/phoenix-suns/vlasnik- ... cima-24131

Ekipa Phoenix Sunsa je ozbiljan kandidat za najveće razočaranje sezone. Tim iz Arizone je jasno iskazao playoff ambicije tokom ljetne pauze, dok je sada na omjeru 15-44 i kreće se ka drugom najgorem omjeru u povijesti franšize. Nekoliko stvari je obilježilo sezonu tima: bacanje svih karata tijekom free agency perioda na dovođenje LaMarcus Aldridgea, plačljivo i djetinjasto ponašanje Markieff Morrisa i bacanje ručnika na trenera Jeff Hornaceka (što je vlasnik Robert Sarver obrazlagao kao “nervozu igrača koja je posljedica loših partija”), otpuštanje Hornacekovih asistenata i još mnogo nelogičnih poteza.

U ponedjeljak, na oficijelnoj stranici Sunsa je objavljeno otvoreno pismo od strane Sarvera koji pokušava ispraviti stvari:

“Budući da sam osoba koja je odrasla kao fan Sunsa, imam veliko poštovanje prema zajednici koja uz veliku dozu lojalnosti podržava svoju prvu profesionalnu sportsku ekipu. S tom odanosti u paketu dolazi i određena doza očekivanja da će se Sunsi boriti na visokom nivou i to na redovnoj bazi, predstavljajući naš grad s najvišim integritetom. Iskreno, nismo se postavili u skladu s time u posljednje dvije sezone.



Pored toga, naučio sam da ako želimo uspjeh, moramo poduzimati određene rizike s vremena na vrijeme. Vremenom, takvi potezi mogu izgledati kao greške. Nije mi bilo potrebno mnogo tijekom karijere vlasnika NBA franšize, da shvatim da košarkaške odluke nisu lake za donijeti. Moja odgovornost je da zaposlim prave osobe da donose takve odluke, kao i da osiguram odgovarajuće financijske resurse te stvorim zdravu okolinu za rad i uspjeh našeg tima. Naše košarkaške odluke počinju i završavaju s Ryan McDonoughom, u koja vjerujem u potpunosti. Jasno je da svaka odluka možda neće biti ispravna, ali ćemo nastaviti graditi našu ekipu oko mladih i talentiranih igrača angažiranih na draftu i tijekom free agency perioda. Najbolja ekipa lige je primjer takvog poslovanja.

Uz sve navedeno, vjerojatno ćemo propustiti NBA doigravanje već šestu sezonu u nizu. Mnogi od vas su razočarani zbog nedostatka uspjeha i to s razlogom. Uvjeravam vas da nitko nije više razočaran od mene, niti bilo tko može prihvatiti više krivnje. Bitno je da znate da nećemo stati dok ne stignemo na najviši mogući nivo. Zapravo, posegnuli smo daleko u oba prethodna free agency perioda. Bili smo prekratki, nismo ispunili svoje ciljeve za izgradnju dugoročnog uspjeha s našim mladim talentima. Veoma često takvi procesi uzimaju više vremena, ali su nagrade mnogo slađe i duže traju.”

U suštini, Sarver ističe da nije zadovoljan s onime što se dogodilo ali je optimističan glede stvari koje ih čekaju u budućnosti. Nismo sigurni što je drugo ostalo da kaže, ali ovaj istup vrlo vjerojatno neće učiniti da se fanovi Sunsa osjećaju bolje uslijed cijele situacije.

U pokušajima da se fanovi zaista osjećaju bolje, postoje tri razloga za optimizam:

1) Brandon Knight i Eric Bledsoe su potpisani na dugoročne ugovore. Pored svega drugoga što je otišlo u krivom pravcu, Phoenix ima odličan backcourt tandem koji je već produktivan i može se razvijati u takvom sastavu.

2) Devin Booker je najmlađi igrač u NBA i već je pokazao da mu je tu i mjesto. Ne kažemo da je predodređen za budućeg All-Stara ali sa sigurnošću možemo reći da će osvojiti 3-point contest jednog dana. Njegovi poeni, posebno u januaru, su bili najsvjetlija točka Sunsa u ovoj sezoni.

3) Phoenix će vjerojatno imati jedan od prva tri picka u Junu. Pored vlastitog, na raspolaganju će imati top-10 zaštićeni pick Cavaliersa i top-9 zaštićeni pick Wizardsa. GM McDonough neće nužno iskoristiti sve, ali su dobar zalog za potencijalni trade.

Na kraju, realnost je da nema previše razloga za uzbuđenost ako volite Sunse. Ekipa je irelevantna, ugovor Tyson Chandlera već izgleda očajno i teško je vjerovati ljudima na čelu. Talent postoji, a također je teško očekivati da iduća sezona bude depresivnija od tekuće. Uz to, barem nisu Netsi.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Donnie Darko » 01 mar 2016, 15:12

Nadao sam se da je u pitanju oproštajno pismo u kojem se izvinjava navijačima prije nego sebi oduzme život, a na kraju sam dobio pismo u kojem govori da će Sunsi vjerovatno :rol: propustiti playoff, i da on neće odustati dok ne dođu na vrh, odnosno nikada.

Krasno.

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la miki_92 » 01 mar 2016, 15:57

kako je pozitivna stvar imati Knighta na dugogodisnjem ugovoru :rol: , tek kad je Bledsus pao vidjelo se koliki kloc je taj lik

undersize SG koji ne moze igrati playa jer je uzasan organizator i dodavac a na sve to ima ocajnu selekciju suta + je uzasan defanzivac

da ne pricam o tome koliko mu forma varira iz utakmice u utakmicu
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la BIHfan » 01 mar 2016, 19:06

miki_92 je napisao/la:kako je pozitivna stvar imati Knighta na dugogodisnjem ugovoru :rol: , tek kad je Bledsus pao vidjelo se koliki kloc je taj lik

undersize SG koji ne moze igrati playa jer je uzasan organizator i dodavac a na sve to ima ocajnu selekciju suta + je uzasan defanzivac

da ne pricam o tome koliko mu forma varira iz utakmice u utakmicu
Isto tako igrac, bez kojeg Bucksi su opet ispodprosjecna ekipa na istoku. Pa sad koja prica vise odgovara.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la miki_92 » 01 mar 2016, 22:05

BIHfan je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:kako je pozitivna stvar imati Knighta na dugogodisnjem ugovoru :rol: , tek kad je Bledsus pao vidjelo se koliki kloc je taj lik

undersize SG koji ne moze igrati playa jer je uzasan organizator i dodavac a na sve to ima ocajnu selekciju suta + je uzasan defanzivac

da ne pricam o tome koliko mu forma varira iz utakmice u utakmicu
Isto tako igrac, bez kojeg Bucksi su opet ispodprosjecna ekipa na istoku. Pa sad koja prica vise odgovara.
to da su samo zbog njega ovdje je cisti mit, vise od pola navijaca Bucksa je jedva docekalo da ga se rijesi prosle sezone

sta cemo s Dudleyem kojeg su prakticno dali za dz kao i Zazom i Ersanom, ajmo se praviti ludi pa reci da su to nebitni igraci za njih

kao da je tesko zamjeniti playa koji ima 1.75 AST/TO ratio sto je samo dno lige, Rose i LaVine su jedino gori od njega bili prosle sezone, ustvari jeste kad si trenerski mag kao Kidd koji na hrpu igraca koji ne znaju sutirati doda jos jednog takvog pa onda dzaba Jabariju i Freaku sva ona atletika kad ih ljudi brane odmaknuti 3 metra od njih sa natrpanim reketom a onda dodas da ti u def. na 4 i 5 igraju Jabari i Monroe koji ne mogu braniti tacke na zidu, grande Kidd :tokralju:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la tuzlak1987 » 01 mar 2016, 22:14

Najgori trade ikada za sve, fakat vasem GM-u i Hammondu treba zabraniti dozivotno rad :mrgreen:

Uglavnom Bucksi nakon Knighta imaju ono negativan omjer lagano, a nakon odlaska Pachulie jos par pobjeda u prosjeku su opali. Ali do tradea Knighta nekih 10-9 pobjeda u plusu, cak neka borba za cetvrti peti seed i onda do kraja sezobe 50% omjer, nestalo desetak pobjeda..

A u Sunsima nema sanse, bas se forsira igra gdje se desavaju situacije gdje on olako pravi svoje TO koji su komicni..

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la BlueBosnian » 05 mar 2016, 11:13

Sunsi mi nikako nisu jasni, upisali su 2 pobjede u posljednja 4 meča :rol:
Ugledajte se na Lakerse i Philu jbt, ovako će opet izvisiti kao i uvijek, i dobiti 4-5 pick. :stop:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la BernardBarnjak » 07 mar 2016, 11:07

[youtube][/youtube]
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la NEZALAGANJE » 13 mar 2016, 05:53

Len izrasta u pravog igraca. ;)

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Donnie Darko » 18 maj 2016, 18:22

Bender? :rol:

Odgovori

Natrag na “Phoenix Suns”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.