Phoenix Suns

lux
Postovi: 34
Pridružen/a: 24 okt 2009, 00:58
Kontakt:

Phoenix Suns

Post Postao/la lux » 01 nov 2009, 16:45

Evo otvaram ovu temu za sve ljubitelje jednog od boljih timova u ovom desetljeću. Klub se u NBA ligu priključio 1968.god. i cijelo vrijeme je u Phoenixu. Igrači

1 Amare Stoudemire PF
2 Goran Dragič PG
3 Jared Dudley SF
8 Channing Fry C
10 Leandro Barbosa SG
13 Steve Nash(cap) PG
15 Robin Lopez C
17 Louis Amundson PF
23 Jason Richardson SG
29 Alando Tucker SG
32 Taylor Griffin SF
33 Grant Hill SF
55 Earl Clark PF

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Wolverine » 01 nov 2009, 17:30

uvijek bili optencijalni osvajaci, ali nikad nisu imali onu zadnju rijec sto se tice finala. navijam za njih jos od ere kidda.

u ovoj sezoni bih bio zadovoljan samo da budemo medju prvih 7 na zapadu. ne bih volio da budemo 8 pa da igramo sa prvim u play offu. ekipa je solidna. nash kao play ostavio svoje najbolje dane iza sbe, iako ima jos stosta on pokazati u nba. jos uvjek je medju najboljim u ligi od playova. bek suter barbosa nikad nije izrasto u ono sto je mogao. bio je potencijalno jedan od najboljih bekova. iako je jos uvjek mlad i ima jos vremena za njega. krilo richardson, mnogo sam vise ocekivao od njega kad je dosao u sunse. imao je dosta vremena problema sa sutom, koji mu je i najjace oruzje. valjda ce nakon suspenzije sad biti onaj stari iz golden statea. tu je i hill koji moze igrat i krilnog centra. ostario i on. igrac koji je uvjek imao najbolje procente suta u ligi, ili u samom vrhu. stoudmire kao centar jako dobar. potencijalno najbolji na tj poziciji u ligi. on ima dosta problema sa svojim koljenom, a evo sad i okom. za nadat se da ce povrede zaobic. eh sad, channing frye mi je bio dobar dok je za knickse igrao, ali u blazersima nije bio na nivou. ima dobar sut. to je demonstrirao sad protiv golden statea, sa svojih 6 trojki.

ocekivao sam nesto od ovog roka sad. ali oni nikoga nisu doveli, od boljih. samo su se rijesili o neala, koji im je ruku na srce mnogo usporavao igru u prosloj sezoni. stv araju prostor za sljedece ljeto kad ce valjda dovest5i neko zvucno ime. moza i neki trade izbije sad, u zavisnosti od performansi u ligi.

----------------------------------Stoudmire (Frye /Amundson)------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------Richardson(Hill, Dudley)-----------------------Hill(Stoudmire, Frye)---------
-------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------Nash (Barbosa, Dragic)---Barbosa(Richardson)------------------


Patim jedino za generacijom: Nash, Bell(Barbosa), Diaw, Marion, Stoudmire. igrali su najbolju kosarku, a nikad rezultat nisu imali.


Run n Gun rulez

lux
Postovi: 34
Pridružen/a: 24 okt 2009, 00:58
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la lux » 01 nov 2009, 18:18

Wolverine je napisao/la:uvijek bili optencijalni osvajaci, ali nikad nisu imali onu zadnju rijec sto se tice finala. navijam za njih jos od ere kidda.

u ovoj sezoni bih bio zadovoljan samo da budemo medju prvih 7 na zapadu. ne bih volio da budemo 8 pa da igramo sa prvim u play offu. ekipa je solidna. nash kao play ostavio svoje najbolje dane iza sbe, iako ima jos stosta on pokazati u nba. jos uvjek je medju najboljim u ligi od playova. bek suter barbosa nikad nije izrasto u ono sto je mogao. bio je potencijalno jedan od najboljih bekova. iako je jos uvjek mlad i ima jos vremena za njega. krilo richardson, mnogo sam vise ocekivao od njega kad je dosao u sunse. imao je dosta vremena problema sa sutom, koji mu je i najjace oruzje. valjda ce nakon suspenzije sad biti onaj stari iz golden statea. tu je i hill koji moze igrat i krilnog centra. ostario i on. igrac koji je uvjek imao najbolje procente suta u ligi, ili u samom vrhu. stoudmire kao centar jako dobar. potencijalno najbolji na tj poziciji u ligi. on ima dosta problema sa svojim koljenom, a evo sad i okom. za nadat se da ce povrede zaobic. eh sad, channing frye mi je bio dobar dok je za knickse igrao, ali u blazersima nije bio na nivou. ima dobar sut. to je demonstrirao sad protiv golden statea, sa svojih 6 trojki.
ocekivao sam nesto od ovog roka sad. ali oni nikoga nisu doveli, od boljih. samo su se rijesili o neala, koji im je ruku na srce mnogo usporavao igru u prosloj sezoni. stv araju prostor za sljedece ljeto kad ce valjda dovest5i neko zvucno ime. moza i neki trade izbije sad, u zavisnosti od performansi u ligi.

----------------------------------Stoudmire (Frye /Amundson)------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------Richardson(Hill, Dudley)-----------------------Hill(Stoudmire, Frye)---------
-------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------Nash (Barbosa, Dragic)---Barbosa(Richardson)------------------


Patim jedino za generacijom: Nash, Bell(Barbosa), Diaw, Marion, Stoudmire. igrali su najbolju kosarku, a nikad rezultat nisu imali.


Run n Gun rulez
Slažem se s tobom, samo da budemo među 7. I ja sam njihov veliki navijač od malih nogu, čak sam bio na jednoj njihovoj utakmici lani oko nove godine protiv Denvera, atmosfera je sjajna

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13134
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Admir_Sa » 02 nov 2009, 00:00

lux je napisao/la:Evo otvaram ovu temu za sve ljubitelje jednog od boljih timova u ovom desetljeću. Klub se u NBA ligu priključio 1968.god. i cijelo vrijeme je u Phoenixu. Igrači

1 Amare Stoudemire PF
2 Goran Dragič PG
3 Jared Dudley SF
8 Channing Fry C
10 Leandro Barbosa SG
13 Steve Nash(cap) PG
15 Robin Lopez C
17 Louis Amundson PF
23 Jason Richardson SG
29 Alando Tucker SG
32 Taylor Griffin SF
33 Grant Hill SF
55 Earl Clark PF
Kad se sjetim rostera od prije 3-4 sezone i kad pogledam ovo, dodje mi da zaplacem ;) Za sve je kriv skrti Gazda kluba koji je donio nekoliko katastrofalnih odluka prije 3-4 godine :evil: Draze mu bilo da ne placa porez na luskuz, nego trka za titulom :evil:

Sunsi su mi jedna od drazih ekipa, inace navijam za Pacerce
nema potpisa

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Wolverine » 02 nov 2009, 00:04

ako cemo individualno ovaj roster sad je mnogo jaci nego onaj iz 2005 ili 2006. ali taj tim je imao chemistry nenormalan.

trokut Stoudmire-Marion-Nash se vise nikad nece ponovit, i bolj im je bilo da su vratili mariona nego doveli wallaca i pavlovica pa ih sutnuli. marion je igrac kojem je nash bio sve. bez nasha i on je prosjek.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13134
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Admir_Sa » 02 nov 2009, 00:17

Ma kakav crni ovaj roster bolji :shock:

Nash, J Johnson, Richardson, Marion, Diaw, Amare

Ovi danasnji sunsi ako udju u play off bice spektakularno iznenadjenje :(
nema potpisa

Avatar
Nade
Postovi: 420
Pridružen/a: 02 jul 2009, 04:33
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Nade » 02 nov 2009, 02:00

Hajmo poigrat se sa Minnesotom :D
------------------------Cech---------------------
--Bosingwa---Carvalho---Terry---A.Cole-----
---------Essien(Balack)-----Lampard----------
---J.Cole------------------------Malouda(Deco)
-----------Drogba-----Anelka(Kalou)-----------

Avatar
Nade
Postovi: 420
Pridružen/a: 02 jul 2009, 04:33
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Nade » 02 nov 2009, 02:03

lux je napisao/la:Evo otvaram ovu temu za sve ljubitelje jednog od boljih timova u ovom desetljeću. Klub se u NBA ligu priključio 1968.god. i cijelo vrijeme je u Phoenixu. Igrači

1 Amare Stoudemire PF
2 Goran Dragič PG
3 Jared Dudley SF
8 Channing Fry C
10 Leandro Barbosa SG
13 Steve Nash(cap) PG
15 Robin Lopez C
17 Louis Amundson PF
23 Jason Richardson SG
29 Alando Tucker SG
32 Taylor Griffin SF
33 Grant Hill SF
55 Earl Clark PF
Buraz hvala za temu.. ;) Planirao sam je otvorit ,sve hajd hajd ali ipak mi je drago sto sam ugledao :)
------------------------Cech---------------------
--Bosingwa---Carvalho---Terry---A.Cole-----
---------Essien(Balack)-----Lampard----------
---J.Cole------------------------Malouda(Deco)
-----------Drogba-----Anelka(Kalou)-----------

lux
Postovi: 34
Pridružen/a: 24 okt 2009, 00:58
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la lux » 02 nov 2009, 02:21

Nade je napisao/la:
lux je napisao/la:Evo otvaram ovu temu za sve ljubitelje jednog od boljih timova u ovom desetljeću. Klub se u NBA ligu priključio 1968.god. i cijelo vrijeme je u Phoenixu. Igrači

1 Amare Stoudemire PF
2 Goran Dragič PG
3 Jared Dudley SF
8 Channing Fry C
10 Leandro Barbosa SG
13 Steve Nash(cap) PG
15 Robin Lopez C
17 Louis Amundson PF
23 Jason Richardson SG
29 Alando Tucker SG
32 Taylor Griffin SF
33 Grant Hill SF
55 Earl Clark PF
Buraz hvala za temu.. ;) Planirao sam je otvorit ,sve hajd hajd ali ipak mi je drago sto sam ugledao :)
Hvala buraz, ajmo se poigrat s Minnesotom i ostat 100-postotni

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Wolverine » 02 nov 2009, 13:04

solidno.

120-112

Nash u fazonu. double double. 14 poena, i 14 asistencija. Fenomenalan povratak J-Richa. ako se dobro sjecam ubacio je 23 poena, 4 trice. Frye opet 6 trica pogodio. kao centar ima nenormalne suterske sposobnosti. Hill double double, dvadesetak poena, i 10 skokova. stoudemire 19 opena. malu minutazu imao barbosa koji je dolaskom frye osudjen na sestog covjeka. a kao sesti igrac je uvijek bio medju najboljim u ligi. tim solidan, prva petorka + barbosabi mogli dosta dobro dogurat ove godine. mada teske su utakmice pred sunsima.

lux
Postovi: 34
Pridružen/a: 24 okt 2009, 00:58
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la lux » 02 nov 2009, 23:10

Wolverine je napisao/la:solidno.

120-112

Nash u fazonu. double double. 14 poena, i 14 asistencija. Fenomenalan povratak J-Richa. ako se dobro sjecam ubacio je 23 poena, 4 trice. Frye opet 6 trica pogodio. kao centar ima nenormalne suterske sposobnosti. Hill double double, dvadesetak poena, i 10 skokova. stoudemire 19 opena. malu minutazu imao barbosa koji je dolaskom frye osudjen na sestog covjeka. a kao sesti igrac je uvijek bio medju najboljim u ligi. tim solidan, prva petorka + barbosabi mogli dosta dobro dogurat ove godine. mada teske su utakmice pred sunsima.
Imamo sada 2 gostovanja zaredom na Floridi kod neporaženih Orlanda i Miamia, bit će teško

Avatar
Nade
Postovi: 420
Pridružen/a: 02 jul 2009, 04:33
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Nade » 04 nov 2009, 01:25

Ima li gdje prenos Miami-Phoenix :? ????
------------------------Cech---------------------
--Bosingwa---Carvalho---Terry---A.Cole-----
---------Essien(Balack)-----Lampard----------
---J.Cole------------------------Malouda(Deco)
-----------Drogba-----Anelka(Kalou)-----------

Avatar
Nade
Postovi: 420
Pridružen/a: 02 jul 2009, 04:33
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Nade » 04 nov 2009, 04:11

RIjesise se jednog od teskih gostovanja na Istoku sa pobjedom od 104-96 nad Miamijem.Prezadovoljan sam :D :D
------------------------Cech---------------------
--Bosingwa---Carvalho---Terry---A.Cole-----
---------Essien(Balack)-----Lampard----------
---J.Cole------------------------Malouda(Deco)
-----------Drogba-----Anelka(Kalou)-----------

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Wolverine » 04 nov 2009, 13:10

dobri stari Steve Nah. kakva utakmica sinoc od njega.

podbacio je hill koji je imao mizeran ucinak suta, ali se izvadio double doubleom.. samo dva od jedanaest. Steve Nash je malo prevagnuo ovu utakmicu na stranu Sunsa. Wade se ispucavao sinoc. preforsirao se.

Odlican postotak suta iz igre, 50 %, za tricu skoro 40 %. jedino su slabio sto se slobodnjaka tice, iako imaju jednog od najboljih izvodjaca svih vremena u svojim redovima.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la FRANK RIBERY » 04 nov 2009, 14:51

Ma Nash sinoć igrao ko Flash.Zaista taj deda iz dana u dan pokazuje kolike su ljudske mogućnosti i limiti. Igra čovjek jednu od najboljih veteranskih sezona svih vremena.Malo igrača je moglo u 36 godini da igra na ovakvom nivou.Ja mu se divin.Najveća greška Dallasa.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Wolverine » 05 nov 2009, 01:38

Phoenix Suns - Orlando Magic

25 - 29 prva cetvrtina

52 - 58 druga

Avatar
Nade
Postovi: 420
Pridružen/a: 02 jul 2009, 04:33
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Nade » 06 nov 2009, 00:28

122-100 Ne bas sjajna predstava :cry: Kad gos sustignemo rezultat na nekig 3-4 razlike oni ubace 3-cu :cry:
------------------------Cech---------------------
--Bosingwa---Carvalho---Terry---A.Cole-----
---------Essien(Balack)-----Lampard----------
---J.Cole------------------------Malouda(Deco)
-----------Drogba-----Anelka(Kalou)-----------

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Wolverine » 06 nov 2009, 21:43

Veceras protiv Bostona ce bit tesko. ako ponove nastup kao protiv Orlanda ne gine im 30 razlike.moraju popravit sut sa poludistance, i odbranu reketa. olako pustaju igrace da sutaju trice neometani, sto boston koristi allen, pierce i wallace svi odlicni suteri. neznam nash mora vise asstirat, bio je previse nervozan protiv magica. sve u svemu boston je veliki favorit.

Avatar
Brcak
Postovi: 80
Pridružen/a: 23 mar 2008, 14:54
Lokacija: Tu i tamo
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Brcak » 06 nov 2009, 23:32

Wolverine je napisao/la:Veceras protiv Bostona ce bit tesko. ako ponove nastup kao protiv Orlanda ne gine im 30 razlike.moraju popravit sut sa poludistance, i odbranu reketa. olako pustaju igrace da sutaju trice neometani, sto boston koristi allen, pierce i wallace svi odlicni suteri. neznam nash mora vise asstirat, bio je previse nervozan protiv magica. sve u svemu boston je veliki favorit.
:lol: Favorit-DA- ali ne prevelik...

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Phoenix Suns

Post Postao/la Wolverine » 07 nov 2009, 00:52

Brcak je napisao/la:
Wolverine je napisao/la:Veceras protiv Bostona ce bit tesko. ako ponove nastup kao protiv Orlanda ne gine im 30 razlike.moraju popravit sut sa poludistance, i odbranu reketa. olako pustaju igrace da sutaju trice neometani, sto boston koristi allen, pierce i wallace svi odlicni suteri. neznam nash mora vise asstirat, bio je previse nervozan protiv magica. sve u svemu boston je veliki favorit.
:lol: Favorit-DA- ali ne prevelik...
dobro mislio sam protiv onakvih sunsa. sunsima kad se stvari poklope tesko koji tim je favorit.

Odgovori

Natrag na “Phoenix Suns”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.