Portland Trail Blazers

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Portland Trail Blazers

Post Postao/la D1n0 » 07 apr 2010, 15:56

Otvaram ovu temu za sve koji vole i navijaju za Brandon Roy i Potrland Trail Blazers!

:D
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Wolverine » 07 apr 2010, 15:59

ajde sad napisi nesto o portlandu. nemoj samo tako otvarat temu.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la dema » 07 apr 2010, 16:18

evo npr svaki bozic dobiju zahvalnicu od chicaga jer su izabrali sam bowia mislim da se tak zove ispred michaela jordana nisu ga htjeli jer su vec imali drexlera inace kod njih je igrao i drazen petrovic s manjoj minutazom opet zbog drexlera koji je ipak prsten osvojio s huostonom a ne sa portlandom e da nedavno su preskocili uzet duranta i opet su uzeli centra nije mi jasno kako nisu naucili lekciju biraju na draftu po tome koja im pozicija fali a mozda imaju slabe skaute mislim da je pippen bio kod njih kad im je igrao i rasheed wallace sabonis i tak ta mi je ekipa bila solidna

AC_Milan4ever
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 jan 2010, 16:17
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la AC_Milan4ever » 19 apr 2010, 19:35

jao sto smo phx dobili i to jedini tim koji smo dobili u gostima :))) GO BLAZERS!!!!

AC_Milan4ever
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 jan 2010, 16:17
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la AC_Milan4ever » 24 apr 2010, 22:36

uhh Roya aktivirali da igra samo 8 dana poslije operacije koljena tj. meniskusa kako ce da ide vidjecemo suto je danas a i sad ze eno zagrijava pa se necemu mozemo nadati :))

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la dema » 24 apr 2010, 22:44

sad cu ti ja reci kako ce ici imas poslije toga oporavak od pola godine jer ce obnovit ozljedu pa svi kazu peh ptb to ne ide samo tako nis nije slucajno vjerovatno su to i prije radili igrac ne zacijeli i ide to ma daj
ja sam imao distorziju skocnog zgloba i ako se kaze 4 sedmice onda nema sanse za 3 ima ali ces zajebat stvar ionako ce ispast jos ce njeg ostetit pa zar nije bolje sacekat na godinu vratit grega roya i polako nastavit

AC_Milan4ever
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 jan 2010, 16:17
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la AC_Milan4ever » 24 apr 2010, 23:35

dema je napisao/la:sad cu ti ja reci kako ce ici imas poslije toga oporavak od pola godine jer ce obnovit ozljedu pa svi kazu peh ptb to ne ide samo tako nis nije slucajno vjerovatno su to i prije radili igrac ne zacijeli i ide to ma daj
ja sam imao distorziju skocnog zgloba i ako se kaze 4 sedmice onda nema sanse za 3 ima ali ces zajebat stvar ionako ce ispast jos ce njeg ostetit pa zar nije bolje sacekat na godinu vratit grega roya i polako nastavit
neznam sta da kazem posto nisam doktor ali je prerano skroz jarane ali eto igro je prvu cetvrtinu i dao par koseva pa cemo vidjeti ja se nadam najboljem

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la dema » 24 apr 2010, 23:38

nije problem za ovu tekmu ali ce sigurno odgodit opopravak i duze ce vuci tu povredu moze cak i kad zaigra da mu smeta to ono kazu igra kroz povredu ili ppovreden e to ti se kobeu sad desava vuce taj prst dugo i sad ne moze svi se zale na njega ali mu smeta

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Wolverine » 24 apr 2010, 23:46

nemogu da vjerujem da ga guraju u vatru tako kratko ankon operacije. mislim, svaka njemu cast na borbenosti, ali ipak. slazem se sa demom gore iznad. ovaj playoff nije vrijedan toga.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la dema » 24 apr 2010, 23:52

tako je druga stvar da oni igraju finale pa utakmica ili 2 ali i s njim ne mogu nis uradit i da produ sunse u sta sumnjam nije vrijedno toga jos koljeno pa oni su mesare umjesto doktora zaposlili u portlandu ali kriv je i trener tu

AC_Milan4ever
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 jan 2010, 16:17
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la AC_Milan4ever » 24 apr 2010, 23:55

ma kobe vec od olimpijade vuce onu povredu prsta nego demi reci kakve su vase sanse protiv KRALJA ja iskreno nevolim cavse da ih hocete nekako iznenadit ali tesko ... a za Roya necu nis da kazem samo se nadam najboljem evo nekko jeedva vode nekako

AC_Milan4ever
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 jan 2010, 16:17
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la AC_Milan4ever » 24 apr 2010, 23:57

znam jarane slazem se stobom al stas

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la dema » 25 apr 2010, 00:01

ni ja ne volim to sto on sili puno niko njemu u nba nece dat titulu ok ti si mvp zelis titulu evo ti to on mora zaradit on mora jos mentalno ojacat posebno u trenutcima kad je par sekundi do kraja da on uzme to i rijesi to je uradio premalo puta za nekog njegove reputacije
e ovako startne petorke po meni bullsi su jaci na bekovima i po meni noah je bolji centar od ovih iz cavsa respekt shaqu ali godine cine svoje oni imaju jamesa i jamison koji su jaci od denga i gibsona
e sad klupa bi im trebala biti jaca
chicago mora bolje skakat protiv njih jos nisu skakali onako kako mogu s 50 skokova sutra i opet da kirk bude dobar jer ,mislim da trojka rose noah deng je poprilicno konstantna.ako se to desi mogu poravnat a onda ce pritisak na cavsima biti jako velik nervoza plus stara ekipa ako poravnaju moguce je i da produ tak ja mislim a nadam se pobjedi

AC_Milan4ever
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 jan 2010, 16:17
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la AC_Milan4ever » 25 apr 2010, 01:25

joj koja teska pobjeda ona trica Roya je najveca danas bila :) ehh sad treba ovako fizicki igrati u phx ocekivati je svasta svaka cast BLAZERSII!!

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la dema » 25 apr 2010, 13:52

ma samo da ovi u ptb pocnu bolje cuvat igrace drago mi je da su dobili ali ovo nije vrijedno da se roy jos vise ozljedi jer vidi trenera budale doktori rekli da ne moze igrat a on mu poslao poruku i rekao da je spreman tu se nikad ne slusa igrac jer cesto slazu da bi igrali inace portland i oklahoma bi mogli lagano preuzet primat na zapadu za godinu ili 2

hulle
Postovi: 44
Pridružen/a: 26 jul 2009, 13:28
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la hulle » 23 avg 2010, 13:26

GO BLAZERS

Za PTB je nastupalo 5 clanova kuce slavnih

-Lenny Wilkens, bio igrac-trener

-Bill Walton, osvojio jedinu titulu PTB..imao double-double ucinak u svim sezonama za PTB (poeni + skok)....inace otac od Luke Walton (LAL)

-Clyde Drexler ili Clyde The Glide ( jedan od najboljih svih vremena, nastupao za PTB 1983–1995 i onda otisao u Houston kod Hakeema i osvojio prsten. Sa PTB je igrao finale al izgubio od Bullsa. Poznat je po svojim zakucavanjima ali na utakmicama ne na takmicenjima zakucavanja iako je zakucao i na obruc visok 11' 1" (337.8 cm), no ipak na utakmicama je to sve bilo spektakularnije, bio je on i na takmicenjima u zakucavanju al nije imao nekih rezultata tamo.




-Dražen Petrović (iako je u PTB vecinu vremena provodio na klupi, prije svega radi Drexlera i Portera)

-Scottie Pippen (1999–2003), jos jedan od najboljih svih vremena, ostao u sjeni Jordana kao i Drexler, ali definitivno igracina. S PTB dosao do finala konferencije i tamo izgubio od LAL (4-3) i naravno LAL su postali sampioni

Nadimak za PTB je Rip City koji su dobili od komentatora Bill Schonelya za vrijeme utakmice protiv LAL 1971, zbog nacina na koji je igrao PTB. Bill je priznao da nema pojma kako je dosao do tog izraza al eto to se zadrzalo do danas :)

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Devil » 25 okt 2010, 17:52

Za pocetak krenuti sa Portlandom.

Trenutni roster:
Na centru imaju Marcusa Cambya,Greg Odena i Joela Przybillu.
Na PF imaju. Lamarcusa Albridga koji ce po potrebi igrati i centra.Dantea Cunnighama i Jeffa Pendergrapha.
Na SF imaju Luka Babbita,francuza Batuma,
Na SG ce im igrati Wesley Matthews,Roy Brandon, Elliot Williams,Rudi Fernandez
Na PG su im Armon Johnson,Patrik Mills i Andre Miller.


Ove sezone u Portland su dosli:Wesley Matthews (Utah),Luke Babit,Elliot Williams (Rookie),a otisli su Juwan Howard (Miami),Martel Webster (Minesotta),te nedavno play Jerryd Bayless koji je otisao u New Orleans.


Prva petorka bi trebala da bude.
Camby,Albirdge,Batum,Roy,Miller

Glavna zvezda ekipe je svakako Brandon Roy.

U novoj sezoni neko moje misljenje je da bi Portland mogao bar do polufinala konferencije,
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Blue_He4rt » 26 okt 2010, 23:17

Sunsima veceras ce biti veoma se tesko drzat u utakmici,Portland je kompletan,i pretpostavljam da ce trijumf ostvariti Blazersi minimalno s 20 razlike!!
Chelsea F.C.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la BernardBarnjak » 27 okt 2010, 14:05

Blazersi su solidna ekipa koja ce izboriti play off (samo ako ih ove godine zaobidju povrede). Roy je cudo od igraca. Pod kosem solidni, nedostatak jedino na playu jer osim Andre Miller-a nemaju kvalitetnog igraca...
Zadnja izmjena: BernardBarnjak, dana/u 27 okt 2010, 14:13, ukupno mijenjano 1 put.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Wolverine » 27 okt 2010, 14:08

ma imaju oni playoff makar im 70% igraca bilo ozljedjeno. u to smo se uvjerili prosle godine.

Odgovori

Natrag na “Portland Trail Blazers”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.