Boston Celtics

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la josipmusa » 18 okt 2017, 02:38

ode sezona u 7-moj minuti iste ....

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Crveni_1922 » 18 okt 2017, 07:07

josipmusa je napisao/la:ode sezona u 7-moj minuti iste ....

Ovo moze biti i dobra i losa stvar za Boston. Losa normalno zato sto je izgubljen Heyward mozda citavu sezonu, mada kazu da bi se mogao vratiti do playoffa. Dobra stvar za mlade igrace kao sto je Tatum i Brown koji ce sigurno dobivati vecu minutazu nego sto je to planirano.
Bilo kako bilo nema nista od plakanja idemo dalje!! Ono je bilo bolno za gledat a mozes mislit kako je tek njemu. Heywardu brz oporavak!! :salut: :salut:
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 okt 2017, 09:13

Sad mi je drago što nisam gledao, jer ne znam kako bih reagovao da sam vidio tu povredu kad se desila :(

Jbt ga, ode sezona u **** nakon 6 min, čitavo ljeto radiš na sklapanju rostera, uigravanju i onda izgubiš najskuplje pojačanje u zadnjih koliko god u prvoj tekmi, ali šta je tu je, da se on barem oporavi kako treba i zaigra iduću sezonu i bude na 100% će biti uspjeh, iako sam siguran da je on jedan onih koji je postigao to što je postigao najviše zahvaljujući radu i trudu, tako da će i sada prionuti treningu i oporavku čim bude operisan i bude koliko toliko u mogućnosti stati na noge.

Jaylen i Tatum bi svakako dobili minute, možda ne ovoliko ali Brad je sigurno ozbiljno računao na njih, sad će morati podnijeti baš lavovski dio tereta i iznijeti sezonu što može biti samo dobra stvar za njihov razvoj, makar i ne otišli u PO. Irving će sad isto imati ekipu u svojim rukama gdje je on daleko najbolji igrač na parketu i nadam se da će pokazati zašto smo trejdali za njega, jest da će on možda i najviše imati da izgubi tu jer je računao da možemo pomrstiti račune Cavsima ove god, ovako će uspjeh biti izboriti i PO, doduše imao je na početku u Cavsima i goru ekipu. :)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 18 okt 2017, 11:40

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la josipmusa » 18 okt 2017, 12:53

ali ybt kako se čuje ono "snap" ... strašno

Ne znam stvarno da li su tacne prve prognoze ali one kazu da bi za 5 mjeseci trebao biti spreman

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la KenoRob » 19 okt 2017, 15:12

Kakvo hladjenje, u prvih pet minuta sezone od ekipe koja bih igrala znacajnu ulogu smo postali ekipa kojoj je cilj da proizvede/razvije 2-3 kvalitetna igraca koji ce znaciti mnogo za SLJEDECU SEZONU.

Cao

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la KingJamesMVP » 19 okt 2017, 15:55

Nema Haywarda ove sezone. Velika šteta
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 23 okt 2017, 17:00

RIP!

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 24 okt 2017, 19:05

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 25 okt 2017, 14:43

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 29 okt 2017, 00:57

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2462
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la TheTruth34 » 30 okt 2017, 21:45

Momci,zbog posla nisam bio u prilici gledati posljednje utakmice....Pa pogledam kakav higlight jedino. Rezultati su OK, ali kako to izgleda na terenu ? Statisticki Brown i Tatum su odlični i to me najviše raduje...Može li ko koju minutu odvojiti da napiše neke utiske...

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la josipmusa » 31 okt 2017, 09:26

TheTruth34 je napisao/la:Momci,zbog posla nisam bio u prilici gledati posljednje utakmice....Pa pogledam kakav higlight jedino. Rezultati su OK, ali kako to izgleda na terenu ? Statisticki Brown i Tatum su odlični i to me najviše raduje...Može li ko koju minutu odvojiti da napiše neke utiske...

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk
Moje mišljenje... Kayrie pravi vođa,ima lude asiste i ulaze, posebno sinoć. Prošlu tekmu riješio završnicu. Ja sam prezadovoljan s njegovim napretkom iz noći u noć, ulazi u Bradov sistem i potpuno mu odgovara, igra nesebično. Horford nastavlja gdje stao prošle sezone plus što mi djeluje dosta pokretljivije. Brown klackalica ali ogroman napredak i po meni kandidat prvi da nema Janisa za MIP. Tatum sve bolji, u napadu raznovrstana u odbrani neočekivano donio čvrstinu. Smart smšao, počeo je i da pogađa, popravio mehaniku šuta i mnogo brže izbacuje loptu. Bejns i Tajs solidno koriste svoje minute, grabe skokove i zakucavaju. Et nadam se da sam malo pripomogao, ako sam šta propustio,a neko ima da doda slobodno

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 31 okt 2017, 10:17

josipmusa je napisao/la:
TheTruth34 je napisao/la:Momci,zbog posla nisam bio u prilici gledati posljednje utakmice....Pa pogledam kakav higlight jedino. Rezultati su OK, ali kako to izgleda na terenu ? Statisticki Brown i Tatum su odlični i to me najviše raduje...Može li ko koju minutu odvojiti da napiše neke utiske...

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk
Moje mišljenje... Kayrie pravi vođa,ima lude asiste i ulaze, posebno sinoć. Prošlu tekmu riješio završnicu. Ja sam prezadovoljan s njegovim napretkom iz noći u noć, ulazi u Bradov sistem i potpuno mu odgovara, igra nesebično. Horford nastavlja gdje stao prošle sezone plus što mi djeluje dosta pokretljivije. Brown klackalica ali ogroman napredak i po meni kandidat prvi da nema Janisa za MIP. Tatum sve bolji, u napadu raznovrstana u odbrani neočekivano donio čvrstinu. Smart smšao, počeo je i da pogađa, popravio mehaniku šuta i mnogo brže izbacuje loptu. Bejns i Tajs solidno koriste svoje minute, grabe skokove i zakucavaju. Et nadam se da sam malo pripomogao, ako sam šta propustio,a neko ima da doda slobodno

Ako mogu ja da dodam, po meni jako bitnu stvar je da se Irving prilagodio (ili jos uvijek se prilagodjava jer to nije zavrsen posao) Bostonu a ne Boston njemu. To jasno govori da u timu postoji i hijerarhija i sistem. Jednostavno se zna ko sta i kako radi.
Namjerno nisam nista pisao nakon 2 uvodna pororaza iako su mnogi odmah otpisali sezonu nakon tragicne i teske provrede Gordon Haywarda.
Sinoc velika pobjeda protiv Spursa, peta u nizu.
Tatum izgleda odlicno u paru sa Brownom iako obojica osciliraju u igri ali to je jednostavno proces kojim ovaj tim ide. Sinoc je Boston igrao sa 5 rookieja (Yabusele, Tatum, Nader, Theis i Ojeleye) naravno sa razlicitim minutazama.
Kvalitetno otvaranje sezone Roziera koji se odlicno uklopio u ovaj sistem.
Po meni jedna losa stvar je nedostatak centimetara. Mozda nedostaje jos jedan visok igrac koji bi sa klupe skupio par skokova, blokada...

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 31 okt 2017, 10:54

Po meni najveća razlika u odnosu na prošlu sezonu, barem onaj prvi dio, je odbrana i nskok, prvo jer igramo bolju odbranu, i nismo više toliko loši u skoku, tu vidim napredak. Klupa je tanja negoli prošle sezone, čekamo Morrisa da malo podeblja stanje.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 31 okt 2017, 11:19

rio_Ferdy88 je napisao/la:Po meni najveća razlika u odnosu na prošlu sezonu, barem onaj prvi dio, je odbrana i nskok, prvo jer igramo bolju odbranu, i nismo više toliko loši u skoku, tu vidim napredak. Klupa je tanja negoli prošle sezone, čekamo Morrisa da malo podeblja stanje.
Morris 'excited about his progress,' will join Celtics Tuesday
https://sports.yahoo.com/morris-excited ... 45090.html

Jedva cekam da pocne igrati.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la josipmusa » 31 okt 2017, 11:55

Apsolutno, Kyrie se uklapa u naš sistem i to je najvažnije jer će i on profitirati: Brad je već sada top 3 trenera lige i to se vidi u napretku. Eto izvinjavam se Terry-a sam zaboravio. On samo nastavlja gdje je stao u lanjskom PO. Morris kad se priključi ekipi trebalo bi to izgledati još bolje. I da je nekako vratiti AB-a bili bi sigurno prvi kandidati da izađemo sa Istoka . Barem do sada pokazanom

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2462
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la TheTruth34 » 31 okt 2017, 19:06

Hvala momci na odgovorima, dosta pozitiva iako je sezona tragično pocela..Peta pobjeda u nizu i rezultati su ti, ma odlično. . Hvala još jednom


Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Penaltiky » 02 nov 2017, 08:43

Koeeee prvi?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la hrn » 02 nov 2017, 15:07

Kad bi se Hayward trebao vratit ?

Odgovori

Natrag na “Boston Celtics”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.