NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Moderatori/ce: Monolog,insider,KK_Bosna,CashMan,Puma,bodi123,gaston,Devil

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la dnalydal » 21 mar 2017, 18:14

Malo sam se u prethodnom postu zeznuo s računicom, pa se izvinjavam. Stvari dakle stoje ovako:
Bio sam jedan put četvrti i tri zadnje sedmice drugi. To mu dođe: 15 + 25 + 25 +25 = 90.
Trebalo je biti uplaćeno 90, a dobio sam 65. Ako nisu još legle uplate za zadnju sedmicu, onda je kod mene sve uredu, jer 90-25=65, koliko sam i dobio do prethodne sedmice...

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la KK_Bosna » 21 mar 2017, 18:41

bodi123 je napisao/la:Ban se ne moze nit ce se skinuti, administracija ovog foruma je izricito protiv toga, a sto se tice bonusa stavit cu ga na ovu listu sa ostalim forumasima i bit ce mu uplacen zaostatak kad se sljedeci puta bude stavljao bonus, username mu znam. :thumbup:
bodi, sad sam skontao da je meni onda sigurno isplacena 6. sedmica, ali mi nije uplaceno ono duplo kolo WEEK#10(13.2-26.2) kada sam bio treci, dakle ne dodju mi 20, vec 40 KM :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la dnalydal » 21 mar 2017, 18:50

Samo jedno pitanje i izvinjavam se jer je sasvim sigurno bilo i ranije:

Kako se okreće ovaj bonus? :)

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Stone Island » 21 mar 2017, 22:24

dnalydal je napisao/la:Samo jedno pitanje i izvinjavam se jer je sasvim sigurno bilo i ranije:

Kako se okreće ovaj bonus? :)
Moraš odigrati barem 5 parova sa barem 1.50 kvotom. Ako prođeš, odbijaju ti ulog i ostalo je tvoje.

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la dnalydal » 21 mar 2017, 22:41

Baš pošteno, nema šta :D Ali ajde probaću nešto... Hvala druže...

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la dnalydal » 21 mar 2017, 22:47

Opet neće... kaže mi da nemam dovoljno novaca za uplatu. Moram li imati para na računu, jer trenutačno imam samo bonus?

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Monolog » 21 mar 2017, 22:49

dnalydal je napisao/la:Opet neće... kaže mi da nemam dovoljno novaca za uplatu. Moram li imati para na računu, jer trenutačno imam samo bonus?
Samo gore klikneš na "uplati bonusom" u desnom uglu odmah iznad "virtualnog" listića (imaš single, kombo i sistem i iznad toga mora biti podiok sa "uplati bonusom").
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la dnalydal » 21 mar 2017, 22:53

Monolog je napisao/la:
dnalydal je napisao/la:Opet neće... kaže mi da nemam dovoljno novaca za uplatu. Moram li imati para na računu, jer trenutačno imam samo bonus?
Samo gore klikneš na "uplati bonusom" u desnom uglu odmah iznad "virtualnog" listića (imaš single, kombo i sistem i iznad toga mora biti podiok sa "uplati bonusom").
Našao sam, hvala :thumbup:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19227
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 21 mar 2017, 23:15

KK_Bosna je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Ban se ne moze nit ce se skinuti, administracija ovog foruma je izricito protiv toga, a sto se tice bonusa stavit cu ga na ovu listu sa ostalim forumasima i bit ce mu uplacen zaostatak kad se sljedeci puta bude stavljao bonus, username mu znam. :thumbup:
bodi, sad sam skontao da je meni onda sigurno isplacena 6. sedmica, ali mi nije uplaceno ono duplo kolo WEEK#10(13.2-26.2) kada sam bio treci, dakle ne dodju mi 20, vec 40 KM :mrgreen:
ne dodju oni tebi nista druze, dodjes ti njima jos stoju, taman da platis kaznu za sve one incidente iz F1 lige. :mrgreen:
Bit ce sve prijavljeno, vazi :D
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la KK_Bosna » 22 mar 2017, 11:27

bodi123 je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Ban se ne moze nit ce se skinuti, administracija ovog foruma je izricito protiv toga, a sto se tice bonusa stavit cu ga na ovu listu sa ostalim forumasima i bit ce mu uplacen zaostatak kad se sljedeci puta bude stavljao bonus, username mu znam. :thumbup:
bodi, sad sam skontao da je meni onda sigurno isplacena 6. sedmica, ali mi nije uplaceno ono duplo kolo WEEK#10(13.2-26.2) kada sam bio treci, dakle ne dodju mi 20, vec 40 KM :mrgreen:
ne dodju oni tebi nista druze, dodjes ti njima jos stoju, taman da platis kaznu za sve one incidente iz F1 lige. :mrgreen:
Bit ce sve prijavljeno, vazi :D
zamisli ludila tek kad bi sponzorirali ss.ba f1 ligu, kakvih bi tu incidenata bilo da se dodje do 1. mjesta :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bvb » 22 mar 2017, 11:40

Stone Island je napisao/la:Moraš odigrati barem 5 parova sa barem 1.50 kvotom. Ako prođeš, odbijaju ti ulog i ostalo je tvoje.
To ne brojis vise? :lol:

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Stone Island » 22 mar 2017, 14:13

bvb je napisao/la:
Stone Island je napisao/la:Moraš odigrati barem 5 parova sa barem 1.50 kvotom. Ako prođeš, odbijaju ti ulog i ostalo je tvoje.
To ne brojis vise? :lol:

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 24 mar 2017, 00:33

Tek sad vidim da Miami i Toronto igraju u 00:30 a ja postavio u 11:48. Oduzela mi dosta vremena ova F1 i nisam ni gledao :facepalm:

Imam tu DeRozana i bonus T.Johnson ali ne mora se racunati ako cemo po pravilima, nikakav problem :thumbup:
Mora biti sat prije tekme ili tako nekako? Ili sam ja zabrijao nesto :mrgreen:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la KK_Bosna » 24 mar 2017, 13:34

jopaa7 je napisao/la:Tek sad vidim da Miami i Toronto igraju u 00:30 a ja postavio u 11:48. Oduzela mi dosta vremena ova F1 i nisam ni gledao :facepalm:

Imam tu DeRozana i bonus T.Johnson ali ne mora se racunati ako cemo po pravilima, nikakav problem :thumbup:
Mora biti sat prije tekme ili tako nekako? Ili sam ja zabrijao nesto :mrgreen:
tako je :mrgreen: vidis da sam i ja igrao tekme samo ove preostale dvije ;)
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 24 mar 2017, 13:40

KK_Bosna je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:Tek sad vidim da Miami i Toronto igraju u 00:30 a ja postavio u 11:48. Oduzela mi dosta vremena ova F1 i nisam ni gledao :facepalm:

Imam tu DeRozana i bonus T.Johnson ali ne mora se racunati ako cemo po pravilima, nikakav problem :thumbup:
Mora biti sat prije tekme ili tako nekako? Ili sam ja zabrijao nesto :mrgreen:
tako je :mrgreen: vidis da sam i ja igrao tekme samo ove preostale dvije ;)
Nema problema, totalno sam izgubio pojam o vremenu i nisam gledao kad igraju :D
Onda bez njih dvojice, racuna mi se samo Nurkic pa je to 3/4 mislim. Sad u ova tri dana forsirati da bude 11 parova, sreca pa ima tekmi :mrgreen:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la KK_Bosna » 24 mar 2017, 13:49

jopaa7 je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:Tek sad vidim da Miami i Toronto igraju u 00:30 a ja postavio u 11:48. Oduzela mi dosta vremena ova F1 i nisam ni gledao :facepalm:

Imam tu DeRozana i bonus T.Johnson ali ne mora se racunati ako cemo po pravilima, nikakav problem :thumbup:
Mora biti sat prije tekme ili tako nekako? Ili sam ja zabrijao nesto :mrgreen:
tako je :mrgreen: vidis da sam i ja igrao tekme samo ove preostale dvije ;)
Nema problema, totalno sam izgubio pojam o vremenu i nisam gledao kad igraju :D
Onda bez njih dvojice, racuna mi se samo Nurkic pa je to 3/4 mislim. Sad u ova tri dana forsirati da bude 11 parova, sreca pa ima tekmi :mrgreen:
i ja sam napisao 2 para iz prve 2 tekme i pogledam na sat 23:55 i skontam da ne mogu one u 00:30 i onda na brzinu stavim 2 para sa portlanda (portland over i mccolluma), nurkic mi je bio glavni :D
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 24 mar 2017, 14:50

Ma ko ga yebe, nisam pazio i tako mi treba :D

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la KK_Bosna » 24 mar 2017, 15:28

bolje da ja nisam pazio, portland stane na 110 tacno, a lillard stane na 20 poena trojka mi njegova falila da oba para prodju i da imam 5/8, ovako imam 3/8 :thumbdown:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Quinlan » 24 mar 2017, 22:45

hajmo postavljajte da proberem nesto :D

za sad turner, kemba preko i bucksi kec, da mi je jos dva para prepisat od vas super bi bilo :mrgreen:

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 24 mar 2017, 22:52

Quinlan je napisao/la:hajmo postavljajte da proberem nesto :D

za sad turner, kemba preko i bucksi kec, da mi je jos dva para prepisat od vas super bi bilo :mrgreen:
Cousins 23.5 vise
Jackson 13.5 manje
:D

Zaključano

Natrag na “NBA/EL SS.ba takmičenje”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.