NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Moderatori/ce: Monolog,insider,KK_Bosna,CashMan,Puma,bodi123,gaston,Devil

jajce123
Postovi: 365
Pridružen/a: 06 avg 2014, 20:04

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jajce123 » 24 mar 2017, 23:37

jopaa7 je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:hajmo postavljajte da proberem nesto :D

za sad turner, kemba preko i bucksi kec, da mi je jos dva para prepisat od vas super bi bilo :mrgreen:
Cousins 23.5 vise
Jackson 13.5 manje
:D
Indiana 1
Cleveland 2
Hezonja više
Chicago 1
"I want to build a team that’s invincible, so that they have to send a team from bloody Mars to beat us!" -Bill Shankly

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 25 mar 2017, 03:14

jopaa7 je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:hajmo postavljajte da proberem nesto :D

za sad turner, kemba preko i bucksi kec, da mi je jos dva para prepisat od vas super bi bilo :mrgreen:
Cousins 23.5 vise
Jackson 13.5 manje
:D
Valjda si prepisao i nadam se da cekas samo Buckse :zviz:

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Jeftha » 25 mar 2017, 03:16

Je li igro ko Bookera under?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Quinlan » 26 mar 2017, 23:27

jopaa7 je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:hajmo postavljajte da proberem nesto :D

za sad turner, kemba preko i bucksi kec, da mi je jos dva para prepisat od vas super bi bilo :mrgreen:
Cousins 23.5 vise
Jackson 13.5 manje
:D
Valjda si prepisao i nadam se da cekas samo Buckse :zviz:
pao na townsu majku yebo 9 i po minuta jedan poen nije mogao zabiti :crazy: :crazy: :thumbdown: :thumbdown:

Avatar
samirr
Postovi: 8833
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la samirr » 27 mar 2017, 14:42

Mislim da bi bilo fer da moderacija postavi tabelu za proslu sedmicu i oni takmicari koji su to zasluzili budu nagradjeni i da se ovo takmicenje ukine jer je sve manja zainteresovanost..
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la dnalydal » 27 mar 2017, 14:47

Ja mislim da bi bilo najbolje da ljudi počnu ponovo da tipuju. Ne znam gdje je zapelo. Na početku ih bijaše stotinu, a sad odjednom nikoga... A ista meta, isto odstojanje, ista lova koja se eto čak i isplaćuje. Ne vidim zašto nas desetak ne bi nastavili sa tipovanjem, pogotovo kad se i pokazalo da je svako u stanju da bude relativno uspješan. Ni sam nemam nešto posebno vremena, ali nekako navrat-nanos odtipujem štagod...pa fulio fulio, bože moj.....Hajmo ljudi, aktivirajte se!!!

Avatar
samirr
Postovi: 8833
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la samirr » 27 mar 2017, 15:07

dnalydal je napisao/la:Ja mislim da bi bilo najbolje da ljudi počnu ponovo da tipuju. Ne znam gdje je zapelo. Na početku ih bijaše stotinu, a sad odjednom nikoga... A ista meta, isto odstojanje, ista lova koja se eto čak i isplaćuje. Ne vidim zašto nas desetak ne bi nastavili sa tipovanjem, pogotovo kad se i pokazalo da je svako u stanju da bude relativno uspješan. Ni sam nemam nešto posebno vremena, ali nekako navrat-nanos odtipujem štagod...pa fulio fulio, bože moj.....Hajmo ljudi, aktivirajte se!!!
Nije loša ni ta opcija.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Stone Island » 27 mar 2017, 18:27

Ništa vas ne remeti, samo neka neko ovu evidenciju vodi. Ne znam gdje mi je glava trenutno i to takmičenje mi je zadnje na pameti. Svratim redovno na forum ali kratko, i većinom s mobitela na kojem me nekad sms ispizdi. Nemojte šta zamjeriti.

jajce123
Postovi: 365
Pridružen/a: 06 avg 2014, 20:04

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jajce123 » 27 mar 2017, 18:27

samirr je napisao/la:
dnalydal je napisao/la:Ja mislim da bi bilo najbolje da ljudi počnu ponovo da tipuju. Ne znam gdje je zapelo. Na početku ih bijaše stotinu, a sad odjednom nikoga... A ista meta, isto odstojanje, ista lova koja se eto čak i isplaćuje. Ne vidim zašto nas desetak ne bi nastavili sa tipovanjem, pogotovo kad se i pokazalo da je svako u stanju da bude relativno uspješan. Ni sam nemam nešto posebno vremena, ali nekako navrat-nanos odtipujem štagod...pa fulio fulio, bože moj.....Hajmo ljudi, aktivirajte se!!!
Nije loša ni ta opcija.
Ja se ovaj tjedan vraćam tipovanju :D
"I want to build a team that’s invincible, so that they have to send a team from bloody Mars to beat us!" -Bill Shankly

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la dnalydal » 27 mar 2017, 18:58

Eto već dvojica povratnika :D Al odtipujtedo kraja ljudi, nemojte nestati nakon tri fule :) daj da održimo ovo takmičenje u životu...

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bvb » 27 mar 2017, 19:07

Evo i ja cu probati ove sedmice.

Valja prebrojat za proslu jbt, za 7 dana treba traziti rezultate.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 27 mar 2017, 19:42

bvb je napisao/la:Evo i ja cu probati ove sedmice.

Valja prebrojat za proslu jbt, za 7 dana treba traziti rezultate.
Ajde ja cu od ponedjeljka do cetvrtka pregledati pa ako bude kakvih gresaka neka se javi netko. Budem tamo iza 23h to sredio :thumbup:

Torres_9
Postovi: 13423
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Torres_9 » 27 mar 2017, 21:16

ja vam mogu pomoci u prebrojavanju ali pisem 90% s moba i nemg stalno na onaj nacin prebrojavati.
Tipa napisem dndyal 2 win 1,65 i 1,85 onda jopa 3 win 1,6 1,85 1,65 i 1 lose 1,85.Vi to poslije mozete prepravljati u ovaj vas format s + - itd

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la dnalydal » 27 mar 2017, 21:35

Mogu i ja da prebrojim ako treba, samo ne znam da računam one unite i procente, loš sam s matematikom... a onu dbevnu evidenciju mogu i ja ponekad. Možda možemo uvesti da se na smjene radi. jednu sedmicu jedan, drugu neko drugi. Možda i da podijelimo zadatke. Nema ni smisla da sve jedni te isti momci rade...

Avatar
samirr
Postovi: 8833
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la samirr » 27 mar 2017, 21:42

dnalydal je napisao/la:Mogu i ja da prebrojim ako treba, samo ne znam da računam one unite i procente, loš sam s matematikom... a onu dbevnu evidenciju mogu i ja ponekad. Možda možemo uvesti da se na smjene radi. jednu sedmicu jedan, drugu neko drugi. Možda i da podijelimo zadatke. Nema ni smisla da sve jedni te isti momci rade...
nek neko prebroji i posalje wwin-u da ne cekamo dugoo, što prije posaljemo manje cemo cekati :urnebes:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bvb » 27 mar 2017, 22:47

dnalydal je napisao/la:Mogu i ja da prebrojim ako treba, samo ne znam da računam one unite i procente, loš sam s matematikom... a onu dbevnu evidenciju mogu i ja ponekad. Možda možemo uvesti da se na smjene radi. jednu sedmicu jedan, drugu neko drugi. Možda i da podijelimo zadatke. Nema ni smisla da sve jedni te isti momci rade...
Pa treba "samo" ono sto vidis na temi "Evidencija", ne treba nista racunati. :D A jbg, bilo je prije 7 ljudi, po jedan za svaki dan u sedmici, ali brzo nas ostala samo dvojica, a na kraju sam Stone. :lol:

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la dnalydal » 27 mar 2017, 23:20

Evo ako treba napraviću ja cijelu prošlu sedmicu časom evidenciju???

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 27 mar 2017, 23:21

dnalydal je napisao/la:Evo ako treba napraviću ja cijelu prošlu sedmicu časom evidenciju???
Odradi ako ti se bas da, mogu i ja za dva ili tri dana ali tamo oko ponoci tek :D

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la dnalydal » 27 mar 2017, 23:29

Evo ja ću časom....nema puno svakako :)

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la dnalydal » 28 mar 2017, 00:14

Evo postavio sam onako kako sma znao da postavim. Nadam se da je ok. Najbolje da svako još jednom prekontroliše svoje tipove. Tako ćemo najlakše ispraviti ako ima grešaka, a prvi m ije put, moguće da ima :)

Zaključano

Natrag na “NBA/EL SS.ba takmičenje”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.