Tennis tipping - Opšta tema

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la Effenberg » 05 jul 2017, 00:18

Mogu li ja poceti tipovati od 2.e runde ili su prosle prijave?
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la RafaGarros9 » 05 jul 2017, 04:24

Na temi tipovanje ne razumijem na osnovu cega se postavljaju parovi??? Pa ne mogu da vjerujem da se stavljaju parovi kao sto su R. Bemelmans - D. Medvedev ,A. Bedene - D. Džumhur i M. Zverev - M. Kukushkin pored parova Murray A. - Brown D.,Mayer F. - Cilic M.,Raonic M. - Youzhny M.,Tiafoe F. - Zverev A.,Dimitrov G. - Baghdatis M......sto su fakat neizvjesniji mecevi u ova 3 gore para od parova oznacenih plavom bojom ili su mozda bolji igraci ili sta... :nedam: pa daj razmisljajte malo jbt ako vec stavljate parove i ko stavlja...

J. Vesely - F. Fognini
K. Anderson - A. Seppi
D. Thiem . G. Simon
G. Monfils - K. Edmund
J. Del Potro - E. Gulbis
R. Bemelmans - D. Medvedev
A. Bedene - D. Džumhur
M. Zverev - M. Kukushkin

(ovi parovi su postavljeni)

Murray A. - Brown D.
Mayer F. - Cilic M.
Raonic M. - Youzhny M.
Tiafoe F. - Zverev A.
Dimitrov G. - Baghdatis M.

(A ovi parovi su izostavljeni)
Pa puno su neizvjesniji i plus vrhunski igraci igraju...I sigurno nisu samo bolji parovi od ova 3 koja sam oznacio,vec bi svih 5 ubacio prije nego neke od gore ponudjenih...Al ok evo opet cu biti kritican pa cu reci ne svih 5 ali onda 3 sigurno...

Ali na kraju da budem fin i da se slozim sa svim parovima koji su postavljeni opet mi ne ide u glavu da se ne ubaci jedan par kakav je Murray A. - Brown D.,pa do sad sam 5 puta cuo i od komentatora SK kako jedva cekaju taj mec da vide sta ce se desiti...Al jbg izgleda da su nekome zanimjiviji parovi R. Bemelmans - D. Medvedev,A. Bedene - D. Džumhur ,M. Zverev - M. Kukushkin... :nedam: :nedam: :nedam:
100x :nedam:

Avatar
arelinho
Postovi: 16418
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la arelinho » 06 jul 2017, 00:18

Pa logično da je ovo zanimljive jer je teže pogoditi rezultat, a ne da pogađaš kako će Murray otresti onaj pokušaj od tenisera. Naravno tebi je to teško shvatiti tako da ćemo zanemariti ovaj tvoj post.

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la RafaGarros9 » 06 jul 2017, 04:28

arelinho je napisao/la:Pa logično da je ovo zanimljive jer je teže pogoditi rezultat, a ne da pogađaš kako će Murray otresti onaj pokušaj od tenisera. Naravno tebi je to teško shvatiti tako da ćemo zanemariti ovaj tvoj post.
Ma hajde znao ti da ce ga murray otresti pa vidim da si znao zato i jesi napisao komentar kad je mec zavrsio jbg ima takvih dosta ovdje strucnjaka...Ti i @effenberg ste najpametniji poslije meca sve znate svaka vam cast na tome :thumbup: ...
I ne govorim ja samo za taj mec nego i dr...Pa znao sam ja i da ce fognini otresti veselya da ce anderson otresti seppija sta oni njima mogu na travi,apsolutno nista...

A ako cemo po tvojoj teoriji jel se ocekivalo otresanje jednog od igraca u mecu Muller-Rosol ili Kei-Stakhovsky...I pored ovakvih meceva tipujem meceve u kojima se sastaju igraci rangirani oko stote pozicije :tokralju: ...

Evo da te pitam posto nisu mecevi jos odigrani a nisu stavljeni u opciju za tipovanje i vjerovatno i tu ocekujes neko otresanje pa mi reci da znam da se obogatim:Raonic M. - Youzhny M.,Tiafoe F. - Zverev A.,Dimitrov G. - Baghdatis M...
I samo se pitam da li je teze pogoditi neke od ovih meceva ili Bedene-Dzumhur gdje svi znaju ko je pobjednik samo je dilema 3-0 ili 3-1...

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la Unofficialpage » 06 jul 2017, 09:31

RafaGarros od sljedećeg turnira ti postavljaš parove, nije cilj postaviti najzanimljivije igrače već neizvjesne mečeve a Džumhur - Bedene to jest, osim tebi koji koristiš svaku mogućnost da "popljuješ" tenisere iz BiH.

@arelinho je preuzeo na sebe da postavlja parove ovog turnira, ti to radi od sljedećeg turnira i sve će biti uredu. Može?
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
arelinho
Postovi: 16418
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la arelinho » 06 jul 2017, 11:11

Da najavim kako će večeras biti postavljeni parovi 3.kola. :) :)

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la RafaGarros9 » 06 jul 2017, 14:30

Unofficialpage je napisao/la:RafaGarros od sljedećeg turnira ti postavljaš parove, nije cilj postaviti najzanimljivije igrače već neizvjesne mečeve a Džumhur - Bedene to jest, osim tebi koji koristiš svaku mogućnost da "popljuješ" tenisere iz BiH.

@arelinho je preuzeo na sebe da postavlja parove ovog turnira, ti to radi od sljedećeg turnira i sve će biti uredu. Može?
Kao sto znam nije bio niko striktno odredjen do sada da postavlja parove za jedan turnir,pa ni kad si ti postavljao svako bi uleti da pomogne pa postavi parove jer neko ne moze uvijek,nema se vremena to si i sam govorio.Evo prosli turnir RG stavljao si i ti i ja i dr. su stavljali ali se stavljalo normalno,nije bilo nekih levatskih parova sa igracima od stote pozicije jer prosto nije moglo biti jer su tu uvijek vrhunski igraci koji su se sastajali medjusobno u dr. duelima.Kao sto znam tipuje se oko godinu dana,ako sam u pravu i nikad nije bilo ni od tebe i bilo koga dr. ovakvih parova i niko se nije "zalio"...
Ti kazes nije cilj postavljati najzanimljivije igrace nego neizvjesne meceve,to se slazem tako je uvijek i bilo ali mi sad odgovori koji su tebi neizvjesnije mecevi i koji su logicniji da se postave za tipovanje ovako na prvu bez naklonosti ikakve:Muller-Rosol,Kei-Stakhovsky,Mayer F. - Cilic M.,Dimitrov G. - Baghdatis M.,Raonic M. - Youzhny M.,Tiafoe F. - Zverev A. ili mozda mec Bedene-Dzumhur igraca oko stote pozicije ili igraca koji su u vrhu dugi niz godina plus igraju jedan protiv dr.???
Samo da se ogradim nikad ne pljujem tenisere iz BiH samo komentarise stvari onakve kakve jesu i govorim ono sto vidim za razliku od vecine koja isto vidi samo to zadrzava u sebi i pravi se da ne vidi...Pa ako svaki put kad Damir dobije mec forumasi pisu svaka ti cast dobro odigrano a svaki put kad izgubi pisu sta ti je bolan da se koncentrisi,jbt twiter i slike koje postavljas,budi u mecu...kao sto je bio slucaj na ovom GS to nije normalno i postoje 2 zakljucka,prvi da niko ne zna nista o tenisu i samo zna reci da je neko dobro odigrao ako je dobio a 2. strah da se ne zamjeri dr. forumasima...

Vidi sad ako cemo gledati vasu teoriju odn. @arelinho logiku jer do sad @uno nije bila tvoja,ako se sastaju u istom kolu recimo Nadal kao 2. igrac svijeta i Federer kao 5. a u dr. mecu Dzumhur 83. igrac protiv Youzhnog 82. igraca za tipovanje bi se stavio prije par Dzumhur-Youzni jer bi po rankingu taj mec trebao biti neizvjesniji...@arelinho logika...

Ma nema sta @arelinho preuzimat na sebe to postavi kako ko ima vremena(bar je do sad tako bilo) i bolje je da ne preuzima jer do sad se tipovalo normalno a ovo kolo je bio potpuni promasaj i neka pazi @arelinho da ga ja nepreduhitrim vcrs... :D

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la jopaa7 » 06 jul 2017, 15:09

RafaGarros9 je napisao/la: Ti kazes nije cilj postavljati najzanimljivije igrace nego neizvjesne meceve,to se slazem tako je uvijek i bilo ali mi sad odgovori koji su tebi neizvjesnije mecevi i koji su logicniji da se postave za tipovanje ovako na prvu bez naklonosti ikakve:Muller-Rosol,Kei-Stakhovsky,Mayer F. - Cilic M.,Dimitrov G. - Baghdatis M.,Raonic M. - Youzhny M.,Tiafoe F. - Zverev A. ili mozda mec Bedene-Dzumhur igraca oko stote pozicije ili igraca koji su u vrhu dugi niz godina plus igraju jedan protiv dr.???
Vidi sad ako cemo gledati vasu teoriju odn. @arelinho logiku jer do sad @uno nije bila tvoja,ako se sastaju u istom kolu recimo Nadal kao 2. igrac svijeta i Federer kao 5. a u dr. mecu Dzumhur 83. igrac protiv Youzhnog 82. igraca za tipovanje bi se stavio prije par Dzumhur-Youzni jer bi po rankingu taj mec trebao biti neizvjesniji...@arelinho logika...
Nitko se ne buni osim tebe i mislim da se nepotrebno bunis. Postavljeni su jako dobri parovi, prvo mina na Medvedevu gdje smo se svi zaletjeli i odigrali 3:0 ili 3:1 na njega. Drugo Zverev - Kukushkin gdje je trenutno 2:2 a takoder smo svi igrali 3:0 ili 3:1.

Meni su iskreno napetiji mecevi Bedene - Dzumhur ili npr Thiem - Simon od Cilic - Mayer gdje se znalo da ce Marin lagano. Ili Murray - Brown i slicno. Necu dalje da ne bude kako je lagano biti general poslije bitke. Eno ja sam jucer ocekivao da ce Herbert i Paire odigrati neizvjestan mec sa nekih 4-5 setova a na kraju laganih 3:0 za Pairea. Tko bi rekao? Od svih koje si naveo po meni je jedino tu mogao biti Muller - Rosol ali nebitno, igramo se i svima je dobro.

A ovo boldano ti nema nikakvog smisla i mislim da i sam znas da bi se ubacio mec nekog od velike cetvroke ako bi se sastali. Daleko je neizvjesniji mec neke dvojice u ranku 70-120 nego Nadala/Rogera/Noleta protiv nekog top 20-30, u ovim situacijama i losije rangiranim pa nema smisla staviti Murraya i Browna npr.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la Unofficialpage » 06 jul 2017, 15:11

Do sada je bilo pravilo da ja postavljam parove, neko drugi bi postavio parove samo onda kad ja ne bi, a to bude poslije 3. kola jer se od 1/8 finala igraju svi mečevi pa nema biranja jer se zna ko igra. Možda je mogao bolje parove naći ali i ovo što je postavio su vrlo dobri parovi, neizvjesni mečevi. Gotovo svim tim mečevima se zna pobjednik a pogotovo meč Murray - Brown. Nema niko svoju logiku već stavlja parove one za koje misli da su zanimljiviji od ostalih, teško je postaviti najbolje parove.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la Effenberg » 06 jul 2017, 15:12

arelinho je napisao/la:Da najavim kako će večeras biti postavljeni parovi 3.kola. :) :)
Samo postavljaj majstore i nista se ne raspravljaj s trolovima. Njemu kaze Dimitrov - Baghdatis i Murray - Brown neizvjesno! :rol: :rol:

Uspio je i ovu temu da pretvori u komediju! :clap:

Sah! :kralj:

Hvala tebi kad imas strpljenja da deveras i sto se trudis oko ovoga tippinga!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la RafaGarros9 » 06 jul 2017, 16:03

Unofficialpage je napisao/la:Do sada je bilo pravilo da ja postavljam parove, neko drugi bi postavio parove samo onda kad ja ne bi, a to bude poslije 3. kola jer se od 1/8 finala igraju svi mečevi pa nema biranja jer se zna ko igra. Možda je mogao bolje parove naći ali i ovo što je postavio su vrlo dobri parovi, neizvjesni mečevi. Gotovo svim tim mečevima se zna pobjednik a pogotovo meč Murray - Brown. Nema niko svoju logiku već stavlja parove one za koje misli da su zanimljiviji od ostalih, teško je postaviti najbolje parove.
Pa msm da je i logicno da ti postavljas parove a ne da na jednom turniru imamo pet osoba koje postavljaju parove...Ok nije to neko mudro slovo ali ovakvi parovi sto su bili ne idu nikako u razmatranje...Vidi svi parovi na GS su neizvjesni ako izuzmemo veliku cetvorku u prvim kolima a u mecu Murray-Brown je lako moglo otici u 4 seta ali da je Brown bio na svom nivou ali on je bio ispod svog prosjeka ali zbog svoje atraktivnosti i neobicne igre koja ne pase svakome se lako mogao desiti "neizvjetan mec" ali je bio kao sto rekoh ispod svog nivoa sto si mogao vidjeti ako si gledao mec...
jopaa7 je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la: Ti kazes nije cilj postavljati najzanimljivije igrace nego neizvjesne meceve,to se slazem tako je uvijek i bilo ali mi sad odgovori koji su tebi neizvjesnije mecevi i koji su logicniji da se postave za tipovanje ovako na prvu bez naklonosti ikakve:Muller-Rosol,Kei-Stakhovsky,Mayer F. - Cilic M.,Dimitrov G. - Baghdatis M.,Raonic M. - Youzhny M.,Tiafoe F. - Zverev A. ili mozda mec Bedene-Dzumhur igraca oko stote pozicije ili igraca koji su u vrhu dugi niz godina plus igraju jedan protiv dr.???
Vidi sad ako cemo gledati vasu teoriju odn. @arelinho logiku jer do sad @uno nije bila tvoja,ako se sastaju u istom kolu recimo Nadal kao 2. igrac svijeta i Federer kao 5. a u dr. mecu Dzumhur 83. igrac protiv Youzhnog 82. igraca za tipovanje bi se stavio prije par Dzumhur-Youzni jer bi po rankingu taj mec trebao biti neizvjesniji...@arelinho logika...
Nitko se ne buni osim tebe i mislim da se nepotrebno bunis. Postavljeni su jako dobri parovi, prvo mina na Medvedevu gdje smo se svi zaletjeli i odigrali 3:0 ili 3:1 na njega. Drugo Zverev - Kukushkin gdje je trenutno 2:2 a takoder smo svi igrali 3:0 ili 3:1.

Meni su iskreno napetiji mecevi Bedene - Dzumhur ili npr Thiem - Simon od Cilic - Mayer gdje se znalo da ce Marin lagano. Ili Murray - Brown i slicno. Necu dalje da ne bude kako je lagano biti general poslije bitke. Eno ja sam jucer ocekivao da ce Herbert i Paire odigrati neizvjestan mec sa nekih 4-5 setova a na kraju laganih 3:0 za Pairea. Tko bi rekao? Od svih koje si naveo po meni je jedino tu mogao biti Muller - Rosol ali nebitno, igramo se i svima je dobro.

A ovo boldano ti nema nikakvog smisla i mislim da i sam znas da bi se ubacio mec nekog od velike cetvroke ako bi se sastali. Daleko je neizvjesniji mec neke dvojice u ranku 70-120 nego Nadala/Rogera/Noleta protiv nekog top 20-30, u ovim situacijama i losije rangiranim pa nema smisla staviti Murraya i Browna npr.
Ma vidi ne mozemo tako gledati,evo ovaj je pogodio npr. Medvedeva otisao u 5 setova onda mogu i ja reci fognini,anderson su otisli u 3 seta ha ja...ne mozemo nikad znati kako ce koji zavrsiti i koji ce igrac kojeg namuciti pa i od velike cetvorke jer smo imali takve primjere i prosle godine...ali ako u jednom kolu igraju igraci oko 30-40 pozicije jedan protiv dr. a ti stavljas ispred njih igrace koji se sastaju oko stote pozicije pa onda se zapitaj malo gdje tu logika...
Evo sad sam bas vidio on je postavio i za prvo kolo i postavio je dobre parove nije bilo ovih "levat"parova...pa sam vidio da je postavio u prvom kolu Cilica kojeg ti spominjes protiv Koslija a isto se znalo da ce ga oderati a recimo nije stavio meceve koji bi trebali mozda biti neizvjeni npr.Vesely J.-Marchenko I. ili Sela D.-Granollers-Pujol M.... i po toj logici svi bi parovi trebali biti kao ova 2 sto sam naveo jer lako ih se moze naci u prvim kolima pa te ja sad pitam da li bi ti volio tipovati takve parove ili parove gdje se sastaju igraci kao sto rekoh oko 30-40 pozicije puno kvalitetniji...

Evo koliko se tipuje pa negdje oko godinu dana niko pa ni @uno nije stavio nikad ovakve parove a on je najvise puta postavio a pitam ja tebe zasto nije??? I nemas ti sta razmatrati koji ce mec biti neizvjesniji jer to je tvoje misljenje a ti parove stavljas da 20 osoba i trazis velika imena protiv velikih imena a ne Bedene-Dzumhur pored recimo Nishikory-Stakhovsky ili Delpo-Gulbis...evo sad sam vidio pa reko da napisem Sugita-Mnnarino 44 protiv 51 igraca svijeta prije par dana igrali finale zar i to ne bi trebao biti neizvjestan mec i da se ubaci ispred nekih parova po toj logici???
Effenberg je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Da najavim kako će večeras biti postavljeni parovi 3.kola. :) :)
Samo postavljaj majstore i nista se ne raspravljaj s trolovima. Njemu kaze Dimitrov - Baghdatis i Murray - Brown neizvjesno! :rol: :rol:

Uspio je i ovu temu da pretvori u komediju! :clap:

Sah! :kralj:

Hvala tebi kad imas strpljenja da deveras i sto se trudis oko ovoga tippinga!
Javio se momak koji je par minuta poslije odigranog finala (Sugita-Manarino) napisao pa naravno da ce ga dobiti Sugita jer je smijesno da procitam negdje Mannarino osvojio ATP250... :urnebes: Pa me ne cudi sto je dosao i napisao da nije ni bilo za ocekivati da ce biti neizvjesni mecevi Dimitrov - Baghdatis i Murray - Brown tako je generale a sad se poklopis odrastes pa se vratis na forum ili ces nastaviti pisati a dr. te ismijavati??? :rol:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la Unofficialpage » 09 jul 2017, 13:56

Parovi 1/8 finala Wimbledona su postavljeni
hm59 je napisao/la:PRIJAVA
jopaa7 je napisao/la:PRIJAVA
RafaGarros9 je napisao/la:PRIJAVA
AnkleBreaker je napisao/la:PRIJAVA
arelinho je napisao/la:PRIJAVA
S-Y-L-A-R je napisao/la:PRIJAVA
Maestroˆˆ je napisao/la:PRIJAVA
johnnyyK je napisao/la:PRIJAVA
DANTES je napisao/la:PRIJAVA
TMmanija2012 je napisao/la:PRIJAVA
bvb je napisao/la:PRIJAVA
Edin TM87 je napisao/la:PRIJAVA
Mig_Mig je napisao/la:PRIJAVA
UltraSA je napisao/la:PRIJAVA
alex1991 je napisao/la:PRIJAVA
Effenberg je napisao/la:PRIJAVA
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la Edin TM87 » 11 jul 2017, 01:49

E cuj stavio Murray - Paire 0:3, Boze sacuvaj :lol: Il zakasnim il vakav lapsus izleti :facepalm:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7531
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la Maestro^^ » 12 jul 2017, 01:38

Parovi 1/4 finala Wimbledona su postavljeni
Unofficialpage je napisao/la:
hm59 je napisao/la:PRIJAVA
jopaa7 je napisao/la:PRIJAVA
RafaGarros9 je napisao/la:PRIJAVA
AnkleBreaker je napisao/la:PRIJAVA
arelinho je napisao/la:PRIJAVA
S-Y-L-A-R je napisao/la:PRIJAVA
Maestroˆˆ je napisao/la:PRIJAVA
johnnyyK je napisao/la:PRIJAVA
DANTES je napisao/la:PRIJAVA
TMmanija2012 je napisao/la:PRIJAVA
bvb je napisao/la:PRIJAVA
Edin TM87 je napisao/la:PRIJAVA
Mig_Mig je napisao/la:PRIJAVA
UltraSA je napisao/la:PRIJAVA
alex1991 je napisao/la:PRIJAVA
Effenberg je napisao/la:PRIJAVA
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la jopaa7 » 16 jul 2017, 14:31

Unofficialpage je napisao/la:
Nisi mi upisao 2 boda za polufinale :D

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la Unofficialpage » 07 avg 2017, 08:08

Parovi 1. kola Montreala su postavljeni, tabelu neka neko drugi preuzme jer nisam kući i ne znam koliko ću imati vremena da to radim.

hm59 je napisao/la:PRIJAVA
jopaa7 je napisao/la:PRIJAVA
RafaGarros9 je napisao/la:PRIJAVA
AnkleBreaker je napisao/la:PRIJAVA
arelinho je napisao/la:PRIJAVA
S-Y-L-A-R je napisao/la:PRIJAVA
Maestroˆˆ je napisao/la:PRIJAVA
johnnyyK je napisao/la:PRIJAVA
DANTES je napisao/la:PRIJAVA
TMmanija2012 je napisao/la:PRIJAVA
bvb je napisao/la:PRIJAVA
Edin TM87 je napisao/la:PRIJAVA
Mig_Mig je napisao/la:PRIJAVA
UltraSA je napisao/la:PRIJAVA
alex1991 je napisao/la:PRIJAVA
Effenberg je napisao/la:PRIJAVA
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la bvb » 07 avg 2017, 23:28

RafaGarros9 je napisao/la: 3. TROICKI V. - KYRGIOS N. 0-2
7. POUILLE L. - DONALDSON J. 2-0
8. YOUNG D. - PAIRE B. 2-1
Sta je ovo druze? :D

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la RafaGarros9 » 08 avg 2017, 03:27

bvb je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la: 3. TROICKI V. - KYRGIOS N. 0-2
7. POUILLE L. - DONALDSON J. 2-0
8. YOUNG D. - PAIRE B. 2-1
Sta je ovo druze? :D
uf uf skonto sam...do mene moja greska...nisam bio kuci pa sam pogledao nabrzinu rezultate i odmah tipovao...nije bilo namjerno evo vidis nisam nista ni pogodio... :D

nista samo prekrizi ova 3 ako ti radio tabelu i sve ok...

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la Unofficialpage » 08 avg 2017, 08:17

Prepravio sam to. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: Tennis tipping - Opšta tema

Post Postao/la RafaGarros9 » 08 avg 2017, 15:21

Nisam ni sumnjao,uvijek si na nivou... :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.