Olimpik Sarajevo

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2017, 19:04

Odlazi treneru!
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la shzna » 21 maj 2017, 19:20

Odlazi treneru!
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2017, 19:21

shzna je napisao/la:Odlazi treneru!
Bolje ti je brini o onom debelom ublehašu.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la shzna » 21 maj 2017, 19:29

Sramota je sta rade ovom sarajevskom velikanu, koji je nedavno osvojio Kup BiH... Ovo nisu zasluzili ni oni manji, beztrofejni klubovi tipa Sloboda.

Odlazi treneru!
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2017, 19:34

shzna je napisao/la:Sramota je sta rade ovom sarajevskom velikanu, koji je nedavno osvojio Kup BiH... Ovo nisu zasluzili ni oni manji, beztrofejni klubovi tipa Sloboda.

Odlazi treneru!
Samo trolaj. Nego, kada debeli dobija otkaz?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Penaltiky » 21 maj 2017, 19:37

Odlazi treneru iz naće lubeničarake svetinje!
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2017, 21:17

Trener bez imalo samokritičnosti. Danas izveo kombinovani sastav a protiv Viteza bi najjači mogući. :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 21 maj 2017, 21:54

Ne treba Celiku zapinjati, hem sto su nasi, hem sto nam ne treba takav protivnik u prvoj ligi. Sad mi odlucujemo u zadnjem kolu ko ce s nama; ili Metalleghe ili Vitez.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2017, 22:00

Mokroguz je napisao/la:Ne treba Celiku zapinjati, hem sto su nasi, hem sto nam ne treba takav protivnik u prvoj ligi. Sad mi odlucujemo u zadnjem kolu ko ce s nama; ili Metalleghe ili Vitez.
Naš je Čelik i četiri gola nam "uvale". Očigledno nisu zapinjali naši danas. Neki iz Zenice su ovdje pisali kako Čelik nije bošnjački klub pa ne znam kako su naši onda!? :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Alban » 21 maj 2017, 22:32

Mancini je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Ne treba Celiku zapinjati, hem sto su nasi, hem sto nam ne treba takav protivnik u prvoj ligi. Sad mi odlucujemo u zadnjem kolu ko ce s nama; ili Metalleghe ili Vitez.
Naš je Čelik i četiri gola nam "uvale". Očigledno nisu zapinjali naši danas. Neki iz Zenice su ovdje pisali kako Čelik nije bošnjački klub pa ne znam kako su naši onda!? :?
Celik je Bosanski klub, zelim vam brz povratak u elitu, iskreno vise sam volio da ste vi ostali, a da su ispali vitez i jajce, sta je tu je. Nadam se da cete zadnje kolo odigrati bolje i uzeti barem jedan bod.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2017, 22:57

Alban je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Ne treba Celiku zapinjati, hem sto su nasi, hem sto nam ne treba takav protivnik u prvoj ligi. Sad mi odlucujemo u zadnjem kolu ko ce s nama; ili Metalleghe ili Vitez.
Naš je Čelik i četiri gola nam "uvale". Očigledno nisu zapinjali naši danas. Neki iz Zenice su ovdje pisali kako Čelik nije bošnjački klub pa ne znam kako su naši onda!? :?
Celik je Bosanski klub, zelim vam brz povratak u elitu, iskreno vise sam volio da ste vi ostali, a da su ispali vitez i jajce, sta je tu je. Nadam se da cete zadnje kolo odigrati bolje i uzeti barem jedan bod.
Znači upravu sam. Samo se bošnjaci stide svog nacionalnog identiteta. Ali to su već višedecenijski kompleksi nastali u komunizmi. Iduće kolo mogu i izgubiti što se mene tiče. Kada mogu igrati protiv Čelika u kombinovanom sastavu mogu i protiv Viteza.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
samocelik
Postovi: 6008
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la samocelik » 21 maj 2017, 23:23

Mancini je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Ne treba Celiku zapinjati, hem sto su nasi, hem sto nam ne treba takav protivnik u prvoj ligi. Sad mi odlucujemo u zadnjem kolu ko ce s nama; ili Metalleghe ili Vitez.
Naš je Čelik i četiri gola nam "uvale". Očigledno nisu zapinjali naši danas. Neki iz Zenice su ovdje pisali kako Čelik nije bošnjački klub pa ne znam kako su naši onda!? :?
Golman i kapiten su vam se danas skoro pa pobili. Golman je čak dobio zuti karton. Benjo Colic odglumio povredu i napustio utakmicu nekad poslje 3. gola. Red je da znate kad vas MUP nije pustio na sjever.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 21 maj 2017, 23:28

@Alban ehh jbg :mrgreen: Sto se stidis bolan, reci slobodno.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Alban » 21 maj 2017, 23:37

Mokroguz je napisao/la:@Alban ehh jbg :mrgreen: Sto se stidis bolan, reci slobodno.
Ma kakav stid ;) , ipak klub je sa ljiljanima na grbu, a osnovala ga je grupa ljudi svih nacionalnosti, u njemu igrale legende raznih nacionalnosti, a za njega navijali, navijaju i navijat ce pripadnici svih naroda, tako da nema druge, klub je Bosanski. :D
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2017, 23:52

samocelik je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Ne treba Celiku zapinjati, hem sto su nasi, hem sto nam ne treba takav protivnik u prvoj ligi. Sad mi odlucujemo u zadnjem kolu ko ce s nama; ili Metalleghe ili Vitez.
Naš je Čelik i četiri gola nam "uvale". Očigledno nisu zapinjali naši danas. Neki iz Zenice su ovdje pisali kako Čelik nije bošnjački klub pa ne znam kako su naši onda!? :?
Golman i kapiten su vam se danas skoro pa pobili. Golman je čak dobio zuti karton. Benjo Colic odglumio povredu i napustio utakmicu nekad poslje 3. gola. Red je da znate kad vas MUP nije pustio na sjever.
Kakav MUP? Kakav sjever? A to što su se pokoškali vjerovatno ima svoj razlog. Neko se bori a neko izašao na teren da hoda.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 22 maj 2017, 14:14

Alban je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:@Alban ehh jbg :mrgreen: Sto se stidis bolan, reci slobodno.
Ma kakav stid ;) , ipak klub je sa ljiljanima na grbu, a osnovala ga je grupa ljudi svih nacionalnosti, u njemu igrale legende raznih nacionalnosti, a za njega navijali, navijaju i navijat ce pripadnici svih naroda, tako da nema druge, klub je Bosanski. :D
Pa i u nas ima navijaca i igraca svake nacionalnosti, znam cak i Engleza koji navijaju za Olimpik, necemo nikoga odstraniti. U Italiji su klubovi Italijanski iako imaju crnaca, azijata, rusa i drugih. Nego javna je tajna da je Borac Srpski klub, Siroki Hrvatski klub, nije tu nista cudno, niti mi je krivo, niti im to branim. Ljudi koji ih upravljaju trenutno su porijeklom susjednih naroda i necu se praviti da su im ocevi Mujo, Meho, Suljo k'o u nama. Eno Asmir Avdukic brani za Borac maksuz im se vratio da pomogne, pa opet imaju svoje boje i cirilicu.
Ima Bosnjackih klubova u Njemackoj, Svedskoj, Danskoj po nizim ligama, u Bosni zasad ima samo Bosnjacki klub Olimpik Sarajevo izgleda. :P Meni je bas drago sto imate ljiljana na grbu.

Pozz u svakom slucaju i mnogo srece u nastavku :thumbup:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Alban » 22 maj 2017, 16:42

Mokroguz je napisao/la:
Alban je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:@Alban ehh jbg :mrgreen: Sto se stidis bolan, reci slobodno.
Ma kakav stid ;) , ipak klub je sa ljiljanima na grbu, a osnovala ga je grupa ljudi svih nacionalnosti, u njemu igrale legende raznih nacionalnosti, a za njega navijali, navijaju i navijat ce pripadnici svih naroda, tako da nema druge, klub je Bosanski. :D
Pa i u nas ima navijaca i igraca svake nacionalnosti, znam cak i Engleza koji navijaju za Olimpik, necemo nikoga odstraniti. U Italiji su klubovi Italijanski iako imaju crnaca, azijata, rusa i drugih. Nego javna je tajna da je Borac Srpski klub, Siroki Hrvatski klub, nije tu nista cudno, niti mi je krivo, niti im to branim. Ljudi koji ih upravljaju trenutno su porijeklom susjednih naroda i necu se praviti da su im ocevi Mujo, Meho, Suljo k'o u nama. Eno Asmir Avdukic brani za Borac maksuz im se vratio da pomogne, pa opet imaju svoje boje i cirilicu.
Ima Bosnjackih klubova u Njemackoj, Svedskoj, Danskoj po nizim ligama, u Bosni zasad ima samo Bosnjacki klub Olimpik Sarajevo izgleda. :P Meni je bas drago sto imate ljiljana na grbu.

Pozz u svakom slucaju i mnogo srece u nastavku :thumbup:
Sretno i vama u buducnosti i da se sto prije vratite u elitu. ;)
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Penaltiky » 27 maj 2017, 00:11

odlazi treneru!
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 27 maj 2017, 04:43

Može li neko od adminstratora konačno odstraniti trola sa foruma? :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
avenija
Postovi: 13576
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la avenija » 27 maj 2017, 10:13

Sretno danas pokazite da ste profesionalci i pobjedom se oprostite od Premijer lige ! :salut:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.