KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la dnalydal » 17 dec 2017, 23:07

slika

Slika govori hiljadu riječi :salut:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 17 dec 2017, 23:39

ovisnik je napisao/la:Gore od trenutnog stanja ne može biti, klub je na dnu i ostanak u takmičarskom stanju u 2ABA i A1 ligi, predstavlja uspjeh.Ni ja nisam ljubitelj plačka i ekipe,ali ako će to spasiti klub,podržavam njihov ulazak.
Imam doslovno isto misljenje. :)
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bhsport » 18 dec 2017, 09:36

Prvi efekti spasavanju su prema danasnjim vijestima vidljivi, ostaju Knezevic i Sturanvic, odjednom ima para. :urnebes: :urnebes:
Jao uhodane matrice.
Bit ce ove sezone hit, igraci, trener, bitka sa Igokeom oko titule prvaka. Iduce godine je borba da se udje u ABA ligu puna dvorana i zatim neki incident poput publika nabija pritisak djeci pa igraju slabije (Konakovic o Bavcicu), svadja sa nekim od menadzera, ili neko od sponzora otkazuje zatim krecu suze, plakanje i strmoglavi pad.
Licno, Bosnu cu uvijek gledati i kada je u drugoj ligi i kada udje u ABA ligu, ali da su pametni da idu od pocetka sa mladim igracima uz pokojeg stranca i sa realnim ciljevima pa korak po korak, a ne dovedi kamion igraca iz Srbije, par amerikanaca, napravi bum i poslije placi.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la gazijabih » 18 dec 2017, 09:49

kobe24 je napisao/la:
ovisnik je napisao/la:Gore od trenutnog stanja ne može biti, klub je na dnu i ostanak u takmičarskom stanju u 2ABA i A1 ligi, predstavlja uspjeh.Ni ja nisam ljubitelj plačka i ekipe,ali ako će to spasiti klub,podržavam njihov ulazak.
Imam doslovno isto misljenje. :)
Nije stvar da li se podržava ili ne. Stvar u tome da su bili spremni rasturiti jednu pozitivnu priču i entuzijazam radi ličnih interesa i ambicija. Suština je da im je KK Bosna sredstvo za manipulaciju i lične interese. Sada im se interesi poklapaju sa Bosnom, a šta kad više to ne bude? Opet ista sudbina, jer ovakvi potezi i jesu signal u kojem smjeru na kraju to sve može i otići, kao što je i otišlo. Ovdje Harun uskače kako bi Bosnu poklopio i aferime Konakovića zataškao. Ozbiljna vlast 2018 i ulazak tužilaštva bi ga itekako moglo diskreditirati politički i životno. Nema ovdje nikakvog spasa Bosne, već Konakovića i zataškavanje, odugovlačenje i držanje konaca u rukama. Instant uspjesi i pozitivna priča će biti samo kratkotrajna kamuflaža.

Avatar
remA1
Postovi: 1777
Pridružen/a: 14 jan 2015, 08:25
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la remA1 » 18 dec 2017, 09:51

Nemojte previše pljuvat' jer ćete imat kad i "lizat'". Harun je jedini čovjek koji može spasiti Bosnu. ;)

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la JHam » 18 dec 2017, 10:27

remA1 je napisao/la:Nemojte previše pljuvat' jer ćete imat kad i "lizat'". Harun je jedini čovjek koji može spasiti Bosnu. ;)
Jeste, zato sto iza sebe ima ljude koji su je i srozali na ovaj nivo....Jedini razlog zasto mi se ne svidja to jeste sto njegovim dolaskom na mala vrata se vracaju i ljudi koji su otisli iz Bosne cim su pokrali sve sto se pokrasti moglo, pa je sad "spasavaju"...Isto da ti lopov udje u kucu, pokrade sve sto imas i onda objavi na spottedu kako je nasao tv pa bi da vrati ako neko prepozna ciji je...Vise bih volio da je neko Harunovih ambicija ali bez politicke pozadine i prijatelja iz SDA preuzeo, pa krenuo korak po korak..Ti isti ljudi koji se vracaju zajedno s Harunom su odbili u prethodnom mandatu 2 miliona od MTel-a, jer stranka nije dala da se BHTelecom skine s mjesta generalnog sponzora, a taj isti telecom je nudio milion manje a i to ako im isplate vise od 300-400k :sick: :sick:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 18 dec 2017, 10:37

JHam je napisao/la:
remA1 je napisao/la:Nemojte previše pljuvat' jer ćete imat kad i "lizat'". Harun je jedini čovjek koji može spasiti Bosnu. ;)
Jeste, zato sto iza sebe ima ljude koji su je i srozali na ovaj nivo....Jedini razlog zasto mi se ne svidja to jeste sto njegovim dolaskom na mala vrata se vracaju i ljudi koji su otisli iz Bosne cim su pokrali sve sto se pokrasti moglo, pa je sad "spasavaju"...Isto da ti lopov udje u kucu, pokrade sve sto imas i onda objavi na spottedu kako je nasao tv pa bi da vrati ako neko prepozna ciji je...Vise bih volio da je neko Harunovih ambicija ali bez politicke pozadine i prijatelja iz SDA preuzeo, pa krenuo korak po korak..Ti isti ljudi koji se vracaju zajedno s Harunom su odbili u prethodnom mandatu 2 miliona od MTel-a, jer stranka nije dala da se BHTelecom skine s mjesta generalnog sponzora, a taj isti telecom je nudio milion manje a i to ako im isplate vise od 300-400k :sick: :sick:
:salut:

bukvalno je pitanje do kada će trajati ta ljubav
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Wandelanoite » 18 dec 2017, 11:29

Nova uprava najavljuje vec u narednoj sezoni ABA1 ligu. Ambiciozno :)
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bhsport » 18 dec 2017, 11:50

Wandelanoite je napisao/la:Nova uprava najavljuje vec u narednoj sezoni ABA1 ligu. Ambiciozno :)
hahahah, sta sam napisao jutros.
Uhodano i vec vidjeno. :D
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 18 dec 2017, 12:20

gazijabih je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
ovisnik je napisao/la:Gore od trenutnog stanja ne može biti, klub je na dnu i ostanak u takmičarskom stanju u 2ABA i A1 ligi, predstavlja uspjeh.Ni ja nisam ljubitelj plačka i ekipe,ali ako će to spasiti klub,podržavam njihov ulazak.
Imam doslovno isto misljenje. :)
Nije stvar da li se podržava ili ne. Stvar u tome da su bili spremni rasturiti jednu pozitivnu priču i entuzijazam radi ličnih interesa i ambicija. Suština je da im je KK Bosna sredstvo za manipulaciju i lične interese. Sada im se interesi poklapaju sa Bosnom, a šta kad više to ne bude? Opet ista sudbina, jer ovakvi potezi i jesu signal u kojem smjeru na kraju to sve može i otići, kao što je i otišlo. Ovdje Harun uskače kako bi Bosnu poklopio i aferime Konakovića zataškao. Ozbiljna vlast 2018 i ulazak tužilaštva bi ga itekako moglo diskreditirati politički i životno. Nema ovdje nikakvog spasa Bosne, već Konakovića i zataškavanje, odugovlačenje i držanje konaca u rukama. Instant uspjesi i pozitivna priča će biti samo kratkotrajna kamuflaža.
Ma hajte molim vas, pa bradic i kompanija a ni njima suprostavljeni krupalija nisu nista bolji od haruna sbi gledaju da se okoristw od bosnu tu ljubavi nema ni na jednoj strani da se ne lazemo.
U moru tih prevaranata i lopova ja sam za onog ko ce vratiti bosnu u zivot jer ovo je sada smijesno a nikakva pozitivna prica a ni od pocetka ovan projekt royal bosne nije stajao na cvrstim nogama. Evo čim je doslo para u klub lešinari se posvadali kako tvoj bradic tako i krupalija sve samo spasioci bosne... jedina pozitivna stvar je bio trener gvozdic a njega je bradic bukvalno otjerao iz kluba da ubaci damjanovica koji sad direktno njegove zelje ispunjava i okrece igrace protiv krupalije. A i krupalija treba otici da se razumijemo.
Zznaci svi mi znami zasto hoce harun u klub al bojim se da su i ovi koji su sada tu iz istog razloga došli.
You are someone else I am still right here

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la JHam » 18 dec 2017, 12:57

fera je napisao/la:
gazijabih je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Nije stvar da li se podržava ili ne. Stvar u tome da su bili spremni rasturiti jednu pozitivnu priču i entuzijazam radi ličnih interesa i ambicija. Suština je da im je KK Bosna sredstvo za manipulaciju i lične interese. Sada im se interesi poklapaju sa Bosnom, a šta kad više to ne bude? Opet ista sudbina, jer ovakvi potezi i jesu signal u kojem smjeru na kraju to sve može i otići, kao što je i otišlo. Ovdje Harun uskače kako bi Bosnu poklopio i aferime Konakovića zataškao. Ozbiljna vlast 2018 i ulazak tužilaštva bi ga itekako moglo diskreditirati politički i životno. Nema ovdje nikakvog spasa Bosne, već Konakovića i zataškavanje, odugovlačenje i držanje konaca u rukama. Instant uspjesi i pozitivna priča će biti samo kratkotrajna kamuflaža.
Ma hajte molim vas, pa bradic i kompanija a ni njima suprostavljeni krupalija nisu nista bolji od haruna sbi gledaju da se okoristw od bosnu tu ljubavi nema ni na jednoj strani da se ne lazemo.
U moru tih prevaranata i lopova ja sam za onog ko ce vratiti bosnu u zivot jer ovo je sada smijesno a nikakva pozitivna prica a ni od pocetka ovan projekt royal bosne nije stajao na cvrstim nogama. Evo čim je doslo para u klub lešinari se posvadali kako tvoj bradic tako i krupalija sve samo spasioci bosne... jedina pozitivna stvar je bio trener gvozdic a njega je bradic bukvalno otjerao iz kluba da ubaci damjanovica koji sad direktno njegove zelje ispunjava i okrece igrace protiv krupalije. A i krupalija treba otici da se razumijemo.
Zznaci svi mi znami zasto hoce harun u klub al bojim se da su i ovi koji su sada tu iz istog razloga došli.
Za nekog ko nema ozbiljnu stavku u CV-u i vise nego dobro je da ima par mjeseci direktorske pozicije u jednom od najboljih BiH klubova(ovo da je Bosna jos uvijek i u ovom stanju jedna od najboljih samo govori o situaciji u nasoj kosarci nazalost), sve i da nema neke novcane koristi...Stranka te ubaci na mjesto slicno ovom i onda imaju "razlog" da te ubace na vecu poziciju jer ipak si vodio KK Bosnu :sick:

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Esport » 18 dec 2017, 13:18

bhsport je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Nova uprava najavljuje vec u narednoj sezoni ABA1 ligu. Ambiciozno :)
hahahah, sta sam napisao jutros.
Uhodano i vec vidjeno. :D
Može samo ako osvoje prvenstvo BiH, u Igokei se tresu od straha :urnebes:

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la emil02in » 18 dec 2017, 13:22

Pa sta mislite ko Zvezdu drzi,ko je iz mrtvih vratio u
EL?Navijaci sa foruma,jesu malo sutra....Na balkanu bez politike nema uspjeha,a gdje politika tu su dugi prsti.
Zastobje Široki bio u vrhu,zašto je Igokea sad?Vi u ovakvom okruzenju ocekujete neke "postenjacine" da spase KK Bosna?
Za uspjeh trebaju pare,a pare kontrolise politika na žalost.
Ako ce se vec preko Bosne koristiti politika i ovi njihovi uhljebi nek onda Bosna bude bar u vrhu ABA lige i igra EL.
Sitem vrijednosti ne postoji na našim prostorima od 92' i to je tako sad.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 18 dec 2017, 14:28

emil02in je napisao/la:Pa sta mislite ko Zvezdu drzi,ko je iz mrtvih vratio u
EL?Navijaci sa foruma,jesu malo sutra....Na balkanu bez politike nema uspjeha,a gdje politika tu su dugi prsti.
Zastobje Široki bio u vrhu,zašto je Igokea sad?Vi u ovakvom okruzenju ocekujete neke "postenjacine" da spase KK Bosna?
Za uspjeh trebaju pare,a pare kontrolise politika na žalost.
Ako ce se vec preko Bosne koristiti politika i ovi njihovi uhljebi nek onda Bosna bude bar u vrhu ABA lige i igra EL.
Sitem vrijednosti ne postoji na našim prostorima od 92' i to je tako sad.
Zar ste zaboravili da su ljudi koji dolaze na mala vrata predstavljali 8 mjesto u aba ligi kao epski uspjeh (koju godinu kasnije smo bili 7), tako da ocekivanje da ce Bosna igrati EL je malo reci nerealna
Realnije bi bilo da upumpaju pare pa igraju eurocup, ALI prosli put kada smo igrali eurocup poceo je ovaj sunovrat
Samo da ne bude opet Nurkic kriv
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bhsport » 18 dec 2017, 14:56

emil02in je napisao/la:Pa sta mislite ko Zvezdu drzi,ko je iz mrtvih vratio u
EL?Navijaci sa foruma,jesu malo sutra....Na balkanu bez politike nema uspjeha,a gdje politika tu su dugi prsti.
Zastobje Široki bio u vrhu,zašto je Igokea sad?Vi u ovakvom okruzenju ocekujete neke "postenjacine" da spase KK Bosna?
Za uspjeh trebaju pare,a pare kontrolise politika na žalost.
Ako ce se vec preko Bosne koristiti politika i ovi njihovi uhljebi nek onda Bosna bude bar u vrhu ABA lige i igra EL.
Sitem vrijednosti ne postoji na našim prostorima od 92' i to je tako sad.
Ko je potrosio silne milione od Ase i Telekoma, a od igraca za repku smo dobili Djedovica koji je sa 16 otisao u Barsu i Edu Bavcica, i mozemo navesti Muhameda Pasalica, od ostale djece nismo nikog doveli, a da smo toliko bogat klub da kupuje kao sto su oni kupovali tada nismo.
Bosni treba strategija razvoja, djeca nasa domaca iz cijele drzave + stranci da bi bili u vrhu.
Pa pogledaj koliko je Siroki proizveo svojih igraca a koliko Bosna, pa uporedi mali Siroki i veliko Sarajevo.
Bruka bolan kako god okrenes.
Sta ce biti to cemo vidjeti.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 18 dec 2017, 15:01

Ovdje je meni samo zao imena kk bosna koje se prlja a siguran sam da se i oni prije a i ovi sada samo pokusavaju okoristiti. S tim se treba pomiriti to ce tako uvijek biti samo se nadati da ce naredna garnitura ulagati u mlade jer ovo sada nije vrijedno nerviranja.
Zadnja izmjena: fera, dana/u 18 dec 2017, 16:06, ukupno mijenjano 1 put.
You are someone else I am still right here

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Unofficialpage » 18 dec 2017, 15:10

Bosna je već skoro pa ugašena, ovi koji dolaze ne mogu je odvesti niže jer to ne postoji, na samom je dnu. Tako da podržavam njihov ulazak. Gore ne može samo bolje može biti.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la JHam » 18 dec 2017, 16:12

Unofficialpage je napisao/la:Bosna je već skoro pa ugašena, ovi koji dolaze ne mogu je odvesti niže jer to ne postoji, na samom je dnu. Tako da podržavam njihov ulazak. Gore ne može samo bolje može biti.
Ne kaze niko da ce s ovima sad biti gore, jer gore realno i ne moze, ljudima smeta(bar meni da se razumijemo) sto dolaskom Haruna dolaze jos neki ljudi koji se nece direktno pitati, ali sto rekose u ovom intervju-u zadnjem, dogovarati ce se po kafanama i restoranima. Ti isti ljudi su i doveli Bosnu do ovog sto se desava i vjerovatno ce opet kroz par godina kad im vise ne bude trebala, kad se budu busali u prsa kako su je digli iz mrtvih. Ja se nadam da grijesim i da ce biti ono sto neno kaze na klixu da ce se ganjati Igoeka i ABA 1, ali nesto nisam optimistican na duze staze...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 18 dec 2017, 17:08

JHam je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Bosna je već skoro pa ugašena, ovi koji dolaze ne mogu je odvesti niže jer to ne postoji, na samom je dnu. Tako da podržavam njihov ulazak. Gore ne može samo bolje može biti.
Ne kaze niko da ce s ovima sad biti gore, jer gore realno i ne moze, ljudima smeta(bar meni da se razumijemo) sto dolaskom Haruna dolaze jos neki ljudi koji se nece direktno pitati, ali sto rekose u ovom intervju-u zadnjem, dogovarati ce se po kafanama i restoranima. Ti isti ljudi su i doveli Bosnu do ovog sto se desava i vjerovatno ce opet kroz par godina kad im vise ne bude trebala, kad se budu busali u prsa kako su je digli iz mrtvih. Ja se nadam da grijesim i da ce biti ono sto neno kaze na klixu da ce se ganjati Igoeka i ABA 1, ali nesto nisam optimistican na duze staze...
:rol:
gdje harun
tu mali od palube spreman za novi zadatak :guz:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ziggs » 18 dec 2017, 18:20

nerminh74 je napisao/la:
JHam je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Bosna je već skoro pa ugašena, ovi koji dolaze ne mogu je odvesti niže jer to ne postoji, na samom je dnu. Tako da podržavam njihov ulazak. Gore ne može samo bolje može biti.
Ne kaze niko da ce s ovima sad biti gore, jer gore realno i ne moze, ljudima smeta(bar meni da se razumijemo) sto dolaskom Haruna dolaze jos neki ljudi koji se nece direktno pitati, ali sto rekose u ovom intervju-u zadnjem, dogovarati ce se po kafanama i restoranima. Ti isti ljudi su i doveli Bosnu do ovog sto se desava i vjerovatno ce opet kroz par godina kad im vise ne bude trebala, kad se budu busali u prsa kako su je digli iz mrtvih. Ja se nadam da grijesim i da ce biti ono sto neno kaze na klixu da ce se ganjati Igoeka i ABA 1, ali nesto nisam optimistican na duze staze...
:rol:
gdje harun
tu mali od palube spreman za novi zadatak :guz:
neno znači harunov malac, bio je dobar insider nema šta :lol:

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.