Dvorane u BiH

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la neutralan__ » 20 apr 2011, 21:13

Dvorana u Banovicima.
slika
slika
Skoro su radili parket,stavljali novi.
slika
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la Rosas7 » 29 apr 2011, 17:38

neutralan__ je napisao/la:Dvorana u Banovicima.
slika
slika
Skoro su radili parket,stavljali novi.
slika
nije losa ova dvorana
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 20 maj 2011, 05:13

dvorana na Grbavici

slika

slika

skyscrapercity
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la Imp » 30 maj 2011, 14:01

bordo_Sarajevo je napisao/la:dvorana na Grbavici
znas li mozda koliki ce biti kapacitet ? :)

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la Nimla_RZ » 30 maj 2011, 14:04

slika
DVORANA GRBAVICA


Otvorenje krajem ove godine, a Sportska dvorana na Grbavici će biti treća po veličini sportska dvorana u Kantonu Sarajevu koja će moći da primi više od 1.500 gledalaca, a u okviru dvorane će se nalaziti poslovni prostori, streljana, kuglana, fitnes-centar...
Čelik Zenica 1945

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 05 jun 2011, 16:21

slika

slika
...Život za Široki...

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la Bečki Kongres » 05 jun 2011, 16:33

Sta je ovo svaki grad ima koliko toliko dobru dvoranu.Samo se gradi..Svaka cast !

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la Kevin » 05 jun 2011, 17:25

ŠB_Fidelis je napisao/la:slika

slika
nije što je u Širokom, al po meni ono što sam vidio možda i najljepša Pecara
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la Nimla_RZ » 05 jun 2011, 19:44

Nema šanse da je ljepša od Arene ;)
Čelik Zenica 1945

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la Kevin » 05 jun 2011, 23:08

Nimla_RZ je napisao/la:Nema šanse da je ljepša od Arene ;)
Zeničke? u zaboravio sam na nju..ali ipak mislim ako ne najljepša ona arena i pecara sigurno najljepše i najbolje dvorane trenutno u BiH
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
ulaznica
Postovi: 374
Pridružen/a: 29 sep 2008, 14:05
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la ulaznica » 05 jun 2011, 23:12

Kevin je napisao/la:
Nimla_RZ je napisao/la:Nema šanse da je ljepša od Arene ;)
Zeničke? u zaboravio sam na nju..ali ipak mislim ako ne najljepša ona arena i pecara sigurno najljepše i najbolje dvorane trenutno u BiH
Ljepsa je u Sirokom.

jajaja
Postovi: 33
Pridružen/a: 16 dec 2010, 19:55
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la jajaja » 06 jun 2011, 13:12

Najljepša je po meni Laktaška , prava košarkaška dvorana , tribine blizu terena , dva velika semafora dva velika ekrana za gledanje utakmica , izvana najljepše izgleda , parket prelijep , blistav , one digitalne reklame itd

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la neutralan__ » 06 jun 2011, 13:20

jajaja je napisao/la:Najljepša je po meni Laktaška , prava košarkaška dvorana , tribine blizu terena , dva velika semafora dva velika ekrana za gledanje utakmica , izvana najljepše izgleda , parket prelijep , blistav , one digitalne reklame itd
Dali bi mogao postaviti sliku od te dvorane?Posto nisam nikad vidio kako izgleda,a volio bi.
Hvala.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la Devil » 06 jun 2011, 15:22

neutralan__ je napisao/la:
jajaja je napisao/la:Najljepša je po meni Laktaška , prava košarkaška dvorana , tribine blizu terena , dva velika semafora dva velika ekrana za gledanje utakmica , izvana najljepše izgleda , parket prelijep , blistav , one digitalne reklame itd
Dali bi mogao postaviti sliku od te dvorane?Posto nisam nikad vidio kako izgleda,a volio bi.
Hvala.
Imas na stranici br.2 slike te dvorane u izgradnji,pa onda slika sa utakmice Igokea-Pao...
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la neutralan__ » 06 jun 2011, 15:23

Devil je napisao/la:
neutralan__ je napisao/la:
jajaja je napisao/la:Najljepša je po meni Laktaška , prava košarkaška dvorana , tribine blizu terena , dva velika semafora dva velika ekrana za gledanje utakmica , izvana najljepše izgleda , parket prelijep , blistav , one digitalne reklame itd
Dali bi mogao postaviti sliku od te dvorane?Posto nisam nikad vidio kako izgleda,a volio bi.
Hvala.
Imas na stranici br.2 slike te dvorane u izgradnji,pa onda slika sa utakmice Igokea-Pao...
Ok,hvala.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la Rosas7 » 28 jun 2011, 14:48

Zrinjski gradi Košarkaški dom na Kantarevcu


slika



Izgradnja sportske dvorane u Mostaru počela je još osamdesetih godina prošlog stoljeća, no od polaganja kamena temeljca uvijek je nešto zaustavljalo ili usporavalo njezinu izgradnju.
Polako ulazi u četvrto desetljeće svoje “izgradnje”, a neizvjesno je kada će se i hoće li se uopće završiti. Zbog kriza vlasti i svih ostalih previranja u gradu Mostaru nekoliko puta njezini radovi su potpuno stali, da bi nedavno opet krenuli, ali usporenim tempom. Objekt u nastajanju pored dvorane počeo se graditi, naravno, privatnim kapitalom, puno poslije nje, a završit će se, dakako, puno prije. Stoga su svi mostarski klubovi prisiljeni čekati i “gužvati” se u priručnim školskim dvoranama, poput one na Bijelome brijegu.
Ipak, u Košarkaškom klubu Zrinjski nemaju više strpljenja čekati. Svjesni su da je o visokim dometima neozbiljno razmišljati bez adekvatnih uvjeta na rad. Već par godina stidljivo najavljuju da bi sami mogli napraviti dvoranu za potrebe svoje momčadi, a uskoro će se njihov prijedlog naći pred odgovornim osobama u Gradu.
- Jednostavno ne možemo dopustiti daljnje stagniranje našeg kluba. Za napredak je potrebna dvorana i mi ne možemo više čekati da se napokon izgradi dvorana u kulturno-sportskom centru Mostar. Stoga smo zainteresirani sami ući u projekt izgradnje dvorane koja bi isključivo bila za potrebe košarke, kaže direktor Zrinjskog Bojan Stanić.
U Zrinjskom bi sami krenuli u izgradnju košarkaškom doma, ali pozivaju i Grad te druge zainteresirane strane da im pomognu. Ukoliko bi našli sufinancijere, i dvorana bi dobila drugu namjenu, u njoj bi se moglo igrati rukomet ili mali nogomet. No, ako bi u izgradnju išli sami, zbog uštede na kvadraturi pravili bi isključivo objekt za košarku. U njoj bi se zbog dimenzija još mogla igrati eventualno odbojka.
Budući Košarkaški dom u Mostaru prema zamisli inicijatora i većinskog investitora HKK Zrinjski trebao bi biti itekako pomoći košarkaškom sportu u Mostaru, ali i vizualno oplemeniti sliku grada.
Dom bi dobrim dijelom trebao biti ostakljen i imao bi tribine s obje strane parketa za sveukupno oko tisuću do tisuću i pol posjetitelja. Za veće potrebne ugradile bi se i teleskopske tribine. Dvorana bi bila klimatizirana i imala svoj parkirališni prostor.
- Naravno da je svačija pomoć dobro došla i ako bi naša nastojanja prepoznali eventualni partneri, izgradili bismo multifunkcionalnu sportsku dvoranu. U tom slučaju ona bi mogla poslužiti kao pričuvno rješenje za svjetsko juniorsko rukometno prvenstvo 2013. godine. Ako bi, pak, mi sami radili dvoranu, bio bi to pravi Košarkaški dom, dodaje Stanić.
Nova dvorana ili Košarkaški dom gradio bi se na području Sportskog centra Kantarevac u Mostaru, tik do postojećeg stadiona na otvorenom. Ukoliko bi dobili odobrenje za izgradnju, čitav proces trajao bi oko godinu dana.
- Zona na Kantarevcu je u Gradskoj upravi predviđena prostornim planom kao sportsko-rekreacijska zona. Već imamo neke naznake iz Sportskog saveza Mostara da su i oni zainteresirani za takav projekt. Iako bi to bila dvorana za košarku, i tu ne mislim isključivo na Zrinjski nego na bilo koje košarkaške ekipe iz Mostara, ona bi na neki način značila rasterećenje buduće sportske dvorane i riješila bi dosta problema vezanih za sport u gradu. Mostar je grad koji ima člana košarkaške Kuće slavnih, a nema košarkašku dvoranu. Vrijeme je da se i to promijeni, zaključio je Bojan Stanić.
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

BegAx
Postovi: 3540
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la BegAx » 07 avg 2011, 14:17

[youtube][/youtube]

3D vizualizacija nove dvorane na Grbavici.

Avatar
hamlet
Postovi: 290
Pridružen/a: 09 jun 2011, 07:04
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la hamlet » 29 sep 2011, 09:45

Ko poželi u Arenu na termin :mrgreen:

slika

Avatar
classic
Postovi: 669
Pridružen/a: 28 jun 2011, 15:11
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la classic » 29 sep 2011, 10:20

newton_heath_lyr je napisao/la:
slani grad je napisao/la:
newton_heath_lyr je napisao/la:slika
Da ne zaboravimo i Mejdan.Kapacitet 6000.
znalo se ovdje i 7500 natrpat...vjeruj mi :D :D
Ne mogu sa sigurnoscu reci.ali cini mi se da je u pitanju bila 1998/99. sezona kada je Sloboda Dita igrala u nekom od evropskih kupova.Dvorana mejdan je bila dupke puna svaku utakmciu.Uvijek se trazila karta vise.I vjerujem da je bilo 7500 posto sam i sam bio na vecini tih tekmi.Sjecam se da smo igrali protiv neke talijanske ekipe i da sam sa svojom rajom dosao nekih sat i po prije pocetka tekme i da su sve tribine bile do posljednjeg mjesta popunjene pa smo svoje utociste nasli na onim kako ih sada zovu ,pontonima iznad teleskoppa.Bilo je to jedno lijepo vrijeme.
slika
Nisam uspio naci vecu sliku al mislim da se ovde vrlo dobro vidi u kakvom je stanju mejdan .

Sloboda-Dita (R.I.P.) :cry: -Maccabi
Fundamentalno obrati paznju na ponasanje.

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Dvorane u BiH

Post Postao/la Sarajlijc@ » 15 dec 2011, 01:57

Sta bi sa ovim silnim dvoranama sto su se gradile ?
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.