KK Kakanj

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la Bassha » 25 avg 2017, 11:11

Neka ga kod nas :D hahaha


Kakanj inace ima solidan roster, uz Talica i Zahiragica tu je i mladi Mešinović koji je dosao iz Celika, Negovanovic iz Gradjanskog , Buza se opet vratio, Pavlovic

Od igraca koji su ostali tu je kapiten Muflizovic, Dedić, Merdanović, Palavra i Smajlović.
Trazi se jos jedan igrac na visokim pozicijama


I ono najvaznije pojacanje Josip je ostao !!
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la HeraklitMracni » 25 avg 2017, 11:14

Bassha je napisao/la:Neka ga kod nas :D hahaha


Kakanj inace ima solidan roster, uz Talica i Zahiragica tu je i mladi Mešinović koji je dosao iz Celika, Negovanovic iz Gradjanskog , Buza se opet vratio, Pavlovic

Od igraca koji su ostali tu je kapiten Muflizovic, Dedić, Merdanović, Palavra i Smajlović.
Trazi se jos jedan igrac na visokim pozicijama


I ono najvaznije pojacanje Josip je ostao !!
Cujem pravi se dvorana ?

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la Bassha » 25 avg 2017, 13:50

HeraklitMracni je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Neka ga kod nas :D hahaha


Kakanj inace ima solidan roster, uz Talica i Zahiragica tu je i mladi Mešinović koji je dosao iz Celika, Negovanovic iz Gradjanskog , Buza se opet vratio, Pavlovic

Od igraca koji su ostali tu je kapiten Muflizovic, Dedić, Merdanović, Palavra i Smajlović.
Trazi se jos jedan igrac na visokim pozicijama


I ono najvaznije pojacanje Josip je ostao !!
Cujem pravi se dvorana ?
Koliko ja znam nista se nije radilo na dvorani
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la HeraklitMracni » 25 avg 2017, 15:31

Bassha je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Neka ga kod nas :D hahaha


Kakanj inace ima solidan roster, uz Talica i Zahiragica tu je i mladi Mešinović koji je dosao iz Celika, Negovanovic iz Gradjanskog , Buza se opet vratio, Pavlovic

Od igraca koji su ostali tu je kapiten Muflizovic, Dedić, Merdanović, Palavra i Smajlović.
Trazi se jos jedan igrac na visokim pozicijama


I ono najvaznije pojacanje Josip je ostao !!
Cujem pravi se dvorana ?
Koliko ja znam nista se nije radilo na dvorani
http://kaportal.ba/traze-se-gradjevinar ... -u-kaknju/

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la FRANK RIBERY » 26 avg 2017, 16:37

I opet ce ih Bosna tuci 30 razlike.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 28 avg 2017, 20:09

FRANK RIBERY je napisao/la:I opet ce ih Bosna tuci 30 razlike.
Ne pika se to ako nemamo bar 3 prospekta reprezentacije kojoj je epski uspjeh pobjeda protiv Armenije
1946

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la Volvic » 28 avg 2017, 20:21

BitiSrcemVezan je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:I opet ce ih Bosna tuci 30 razlike.
Ne pika se to ako nemamo bar 3 prospekta reprezentacije kojoj je epski uspjeh pobjeda protiv Armenije
ne kaki :kafa:

phoenixl
Postovi: 55
Pridružen/a: 03 jul 2017, 07:43
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la phoenixl » 06 nov 2017, 08:16

Ubjedljiva igračka i navijačka pobjeda u Vogošći
05.11.2017. - Košarkaši i njihovi navijači u Vogošći su ubjedljivom razlikom i velikom podrškom, djelujući kao jedan tim, zajedno osvojili novu drugu prvenstvenu pobjedu

Tri perioda utakmice u Vogošći dobili su naši košarkaši, dok je samo jedna, druga četvrtina, pripala domaćim košarkašima. Počelo je dobrim odbranama, ali i promašajima, koji su ipak rezultat pritiska i sa jedne i sa druge strane, tako da je prvi period završio sa malo koševa, ali sa sedam razlike za Kakanj (10:17).Od trenutka kada je Kakanj poveo (2:3) do kraja četvrtine nije ispuštao prednost. Od 17 poena, Željko Palavra je u prvih deset minuta ubacio 11 poena i držao Kakanj u rezultatskoj prednosti. Preostalih šest poena u prvoj četvrtini ubacili su Eldar Merdanović (4) i Adi Zahiragić (2).

Drugi period pripao je igračima Vogošće (22:16). Igrala se 18. minuta prvog poluvremena kada su domaći neutralisali prednost Kaknja i stigli do rezultata 27:27.Izjednačujuće poene postigao je Koron Reed, koji je najbolji utisak ostavi na otvaranju utakmice jer je prvih šest poena za Vogošću bilo njegovo djelo. U nastavku utakmice odbrana Kaknja našla je lijek za ovog Amerikanca i uspjela ga neutralisati. Poluvrijeme je završilo samo sa jednim poenom prednosti za Kakanj (32:33)

Košarkaši Kaknja su dominirali u trećem i odlučujućem periodu ove utakmice. Skoro dvostruka prednost na kraju druge četvrtine (14:27). U ovom periodu Kakanj je napravio i seriju od 0:10. Vogošća je vodila 37:35, a onda u naredne tri minute i 47 sekundi Vogošćani nisu ubacili nijedan poen, dok su na drugoj strani pogađali Darko Talić četiri poena, a Palavra, Dedić i Božović po dva poena i odveli svoju ekipu na 37:45. Međutim tek poslije toga dolazi do kulminacije u igri košarkaša Kaknja jer Ermin Dedić i Darko Talić ubacuju po dvije trice, tako da je treći period završio ubjedljivo 13:27 za Kakanj. U završnu četvrtinu ušlo se sa ukupnim rezultatom 45:60.

Navijačko finale na kraju utakmice uljepšao je mladi košrkaš Kaknja Damir Pirić. Josip Pandža je 80 sekundi do isteka utakmice na parket ubacio ovog „dječaka“ sa brojem 13 na leđima i pokazat će se da je to Pirićev sretan broj. Na asistenciju Darka Talića, Pirić tačno minutu do kraja ubacuje svoje debitantske poene u seniorskom timu i povećava prednost Kaknja na 56:78. U narednom napadu, promašio je Dinko Peljto, skočio je Talić, uzeo loptu, koja se brzom tranzicijom na poziciji za tri poena našla u rukama Pirića, koji sigurno, bez dileme šta će uraditi, postiže tricu, svojih pet poena, a u tom trenutku tek je bio 44 sekunde na terenu. Kakanjski kraljevi su tako, na ovoj utakmici dobili svoga princa.

Oduševljenje navijača na kraju utakmice kuliminiralo je uzvikivanjem imena mlađahnog Damira Pirića, da bi nakon posljednjeg sudijskog zvižduka gromoglasno odzvanjalo dvoranom ime najuspješnijeg reprezentativnog košarkaškog trenera u BiH Josipa Pandže, koji je ovako prokomentarisao utakmicu:
- U prvom dijelu smo ušli u pogrešan ritam, koji je više odgovarao Vogošći. Oni su to iskoristili, pružili jak otpor i na odmor smo otišli s minimalnom prednošću. U drugom poluvremenu odbrambeno smo odlično funkcionirali, uspješno zaustavili Tuljkovića, Peljtu i Maksimovića, kontranapadima dolazili u završnicu, pogađali u važnim situacijama i na vrijeme osigurali pobjedu, koja nam mnogo znači uoči teškog susreta sa zahuktalom Slobodom koja igra najbolju košarku u Ligi. Moram istaći i veliku podršku naših navijača, koji su organizirano došli u Vogošću i svojim briljantnim navijanje umnogome doprinijeli našoj solidnoj igri i zasluženoj pobjedi. U svakom slučaju, zadovoljan sam, ali možemo biti još bolji i na tome ćemo raditi.

Vogošća – Kakanj 57:81
(10:17, 22:16, 13:27, 12:21)

Utakmica četvrtog kola BH košarkaške Lige 11- Sportaka dvorana „Amel Bečković“ u Vogošći. Gledalaca: 400. Prvi sudija: Ademir Zurapović. Sudija 1: Saša Babić. Sudija 2: Milan Adamović. Delegat/Komesar:Jadran Lasetović.

KK VOGOŠĆA: Nebojša Maksimović 10, Faris Preljević, Dinko Peljto 2 , Amin Sijerčić, Elmin Džafić, Belmin Dedović 3, Mujo Tuljković 8, Imran Fazlić 6, Nedim Mustafica 12, Benjamin Čajić, Đorđe Mićić 2, Koron Reed 9. Trener: Ermin Kahriman.

KK KAKANJ: Adi Zahiragić 4, Danilo Negovanović 8, Nebojša Pavlović, Željko Palavra 15 , Milivoje Božović 12 , Ermin Dedić 8, Darko Talić 14, Ernes Mešinović, Aldin Muflizović 8, Eldar Merdanović 7, Damir Pirić 5, Nermin Buza. Trener: Josip Pandža

Avatar
Dominquez
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 avg 2011, 15:38
Lokacija: Nikaragva
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la Dominquez » 15 mar 2018, 23:05

Šta ovo niko ne piše o Pandžinim ratnicima ? Sramota :D
★★★
Juve Storia Di Un Grande Amore !!!
★★★

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la nerminh74 » 16 mar 2018, 08:26

Dominquez je napisao/la:Šta ovo niko ne piše o Pandžinim ratnicima ? Sramota :D
jer ne prave iskorak, a ja bih ih baš volio vidjeti u ABA2
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 21 mar 2018, 01:03

nerminh74 je napisao/la:
Dominquez je napisao/la:Šta ovo niko ne piše o Pandžinim ratnicima ? Sramota :D
jer ne prave iskorak, a ja bih ih baš volio vidjeti u ABA2

Nadam se da ćemo ove sezone napraviti iskorak. Mislim da smo jači od Širokog, a jednako kvalitetni kao Bosna i Sparsi. Zrinjski je malo kvalitetniji, al' pokazali smo u subotu da se i s njima možemo "nositi". Povrede su nas zezale cijeli regularni dio sezone i mislim da ćemo tek sad u Ligi za prvaka pokazati koliko vrijedimo. Nikad jaču ekipu nismo imali i svakog možemo pobijediti. (Igokeu ne računam)
#samoRudar #zauvijek

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la sb1996 » 21 mar 2018, 11:18

L' Imperator je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
Dominquez je napisao/la:Šta ovo niko ne piše o Pandžinim ratnicima ? Sramota :D
jer ne prave iskorak, a ja bih ih baš volio vidjeti u ABA2

Nadam se da ćemo ove sezone napraviti iskorak. Mislim da smo jači od Širokog, a jednako kvalitetni kao Bosna i Sparsi. Zrinjski je malo kvalitetniji, al' pokazali smo u subotu da se i s njima možemo "nositi". Povrede su nas zezale cijeli regularni dio sezone i mislim da ćemo tek sad u Ligi za prvaka pokazati koliko vrijedimo. Nikad jaču ekipu nismo imali i svakog možemo pobijediti. (Igokeu ne računam)

Tu Bosnu za koju kazes da je jaca od nas cemo hladno razbucat a i vi necete dobro proć ;)) A Sparsi su kvaliteta sto je je...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la kobe24 » 18 apr 2018, 21:20

sb1996 je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: jer ne prave iskorak, a ja bih ih baš volio vidjeti u ABA2

Nadam se da ćemo ove sezone napraviti iskorak. Mislim da smo jači od Širokog, a jednako kvalitetni kao Bosna i Sparsi. Zrinjski je malo kvalitetniji, al' pokazali smo u subotu da se i s njima možemo "nositi". Povrede su nas zezale cijeli regularni dio sezone i mislim da ćemo tek sad u Ligi za prvaka pokazati koliko vrijedimo. Nikad jaču ekipu nismo imali i svakog možemo pobijediti. (Igokeu ne računam)

Tu Bosnu za koju kazes da je jaca od nas cemo hladno razbucat a i vi necete dobro proć ;)) A Sparsi su kvaliteta sto je je...
Dobro vam ide to bucanje. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 11 nov 2018, 23:27

Mislio sam da će nas Sparsi dobiti, lagano, dvocifrenom razlikom, al' baš suprotno. Cijelu utakmicu smo vodili i imali čak i dvocifrenu prednost. Malo su u finišu zakomplikovali, ali pobjeda nijednog trenutka nije došla u pitanje. Solidnu ekipu smo sastavili i ove sezone, al' izgleda da ćemo se opet patiti na gostovanjima! (porazi od Bratunca i Mladosti)
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.