KK Kakanj

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 14 feb 2013, 23:50

UTAKMICA SEZONE ZA KOŠARKAŠE KAKNJA, U GOSTE IM DOLAZI PRVOPLASIRANA MLADOST

http://www.kakanj-x.com/index.php/kakan ... na-mladost" onclick="window.open(this.href);return false;
#samoRudar #zauvijek

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la DejaNMG » 15 feb 2013, 01:32

Jel ides na utakmicu? :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 15 feb 2013, 01:49

DejaNMG je napisao/la:Jel ides na utakmicu? :)
Naravno! Ja sam autor tog gore članka :D biće jedan i poslije utakmice ;)
#samoRudar #zauvijek

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la DejaNMG » 15 feb 2013, 03:30

Fino, fino. :)
Citajuci clanak vidim da nas mnogo resprektujes, kao da smo evroligaska ekipa, kao da CSKA dolazi u Kakanj. :mrgreen:
Mislim da cete uzeti tu utakmicu, mi smo skoro pa sigurni u Ligi6 , a u zadnje vrjeme pruzamo nesto losije partije, doduse bolje igramo u gostima, a ovo sto gledam kod kuce i nije mi bas nesto.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 15 feb 2013, 16:30

DejaNMG je napisao/la:Fino, fino. :)
Citajuci clanak vidim da nas mnogo resprektujes, kao da smo evroligaska ekipa, kao da CSKA dolazi u Kakanj. :mrgreen:
Mislim da cete uzeti tu utakmicu, mi smo skoro pa sigurni u Ligi6 , a u zadnje vrjeme pruzamo nesto losije partije, doduse bolje igramo u gostima, a ovo sto gledam kod kuce i nije mi bas nesto.
Mora se respektovati jedna od najboljih ekipa u državi, vaši rezultati sve govore. Jedino što ste kiksali protiv Leotara u Mrkonjić Gradu, a ostali su vam rezultati za svaku pohvalu. Ovaj sam naslov stavio zbog toga što mi više nemamo pravo na kiks i bilo koja druga ekipa da nam dolazi u ovom trenutku, bila bi to za nas utakmica sezone. Zapravo, i svaka sljedeća će nam biti odlučujuća. Mi smo pod imperativom i to bi mogla biti vaša prednost, ali nadam se i vjerujem u ovu ekipu da možemo dobiti svakoga. Doveli smo Luku Drezgu (najplačeniji igrač u ligi), trenera Radomira Kisića (provjeren i iskusan trener) i mislim da će sutra svi dati svoj maksimum da ostvarimo toliko bitnu pobjedu.

Upoznat sam sa igračkim kadrom ostalih klubova i realno mislim da Kakanj ima kvalitetu i za Ligu 6, al' smo imali lošeg trenera (početnika) i zato smo tu gdje jesmo.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la DejaNMG » 15 feb 2013, 22:59

Imate vi dobru ekipu (Hadzifejzovic, Narcis, Peljto), sigurno za bolji plasman, samo Adelmo me malo razocarao, i kod nas nije igrao nesto, a cini mi se kao dobar scorer, imao je jednu sezonu sad se ne sjecam gdje prosjek preko 30 poena po utakmici. :)
Sto se tice nas imamo veoma dobru ekipu, mladu dosta, sa nekoliko iskusnijih igraca (Milosevic i boem Velimirovic) i Liga6 je gotovo vec sigurna.
Utakmica sa Leotarom, ja losiju Mladost nisam u Premier Ligi gledao.
I volio bih od tebe cuti posle meca misljenje o nekim nasim igracima, kao sto sam pitao navijace Bosne, tu mislim na po meni mozda i najboljeg igraca lige Igora Bijelica, te mladog pleja Draska Knezevica. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 16 feb 2013, 23:48

VELIKA POBJEDA KOŠARKAŠA KAKNJA

http://www.kakanj-x.com/index.php/kakan ... A1a-kaknja" onclick="window.open(this.href);return false;
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 17 feb 2013, 02:46

@DejaNMG

Što se tiče Igora Bjelića, ništa posebno nije pokazao, vidi se da zna igrati, ali daleko od toga da je najbolji igrač lige. Bolji utisak je na mene ostavio Velimirović, taj nas je čovjek mogao koštati, pogađao je iz svih pozicija :D
A mali Knežević je zvijer :D Peljto je imao puno problema s njim :D Odličan je i u odbrani i u napadu (šuterski), al' pošto je plej od njega se očekuju i asistencije, a ne znam je l' imao i jednu večeras.

Mislim da je glavni razlog vašeg poraza večeras skok igra. Mi smo više ofanzivnih imali već vi i off i deff ukupno.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la DejaNMG » 17 feb 2013, 04:13

Strasan je Igor igrac, vidim po boxscoreu da je podbacio veceras, ima sjajnu post igru, premekanu ruku, najbolji bloker lige, a vidim to nije nista pokazao kod vas.
Knezevic izgara na terenu, trudi se da svaku gresku odmah u sledecem napadu odmah ispravi i u vecini slucajeva posle izgubljene lopte odmah trci nazad i samo je nazad pokupi, jednostavno gine na terenu, sut za 3 mu je najlosija strana, a zna on i podjeliti asistencija, nije to problem. :)
A Velim po utakmici osuta 10 trojki, sjajan pick and pop iz kojeg ima brdo otvorenih suteva, kada ga krene protivnik je u nevolji. :)

Cestitke na pobjedi! :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 17 feb 2013, 18:59

Izjave trenera

Radomir Kisić, trener košarkaša Kaknja

-Ovo je uistinu pravo iznenađenje jer mi smo na začelju a Mladost na prvom mjestu. Ova pobjeda nam mnogo znači, veliki je plus, ali i podstrek u borbi za opstanak. Ako ovako nastavimo, a nema razloga da tako ne bude, možemo ostvariti željeni cilj – opstanak u Ligi 12. Imali smo propusta i grešaka i umalo da nas to nije koštalo. Imali smo i 15 poena razlike, ali smo upravo vlastitim greškama završnicu učinili dramatičnom. Ovo je dokaz da se ne smije opuštati niti jednog trenutka, pogotovo kad za protivnika imate tako iskusnu i kvalitetnu ekipu. Moramo igrati još agresivnije, ali i hrabrije, osobito na gostovanjima. Ova pobjeda je samo jedan korak ka luci spasa. Koristim priliku da se zahvalim navijačima koji su nam mnogo pomogli, pogotovo u finišu, u najtežim trenucima jer su svojom podrškom bili naš šesti igrač i donijeli prevagu kada se rezultat “lomio“, istakao je Radomir Kisić, novi trener košarkaša Kaknja, čiji je debi na klupi kakanjskog prvoligaša bio više nego uspješan.

Goran Sladojević, trener Mladosti

-Veoma dobra, kvalitetna, zanimljiva i na kraju dinamična utakmica. Kakanj je imao konstantnu prednost, čak i 15 poena, ali smo se uspjeli vratiti u igru i završnicu učiniti zanimljivom i neizvjesnom, što je dalo posebnu draž ovom meču. Čestitam Kaknju na dobroj igri, dobroj atmosferi i ponašanju gledalaca. Bilo bi mi drago da Kakanj postane košarkašaki grad jer on to i zasalužuje. Još jednom ponavljam, izuzetno dobra utakmica i zaslužena pobjeda Kaknja, rekao je nekadašnji uspješni igrač Vareša, a zadnjih pet godina više nego uspješni trener Mladosti.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Dominquez
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 avg 2011, 15:38
Lokacija: Nikaragva
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la Dominquez » 24 feb 2013, 21:10

Nego ljudi ima li rezultata iz Gradiške ? :D

P.S. VIdim ima zjanili naši, divno ne gine nam ponovo druga liga.
★★★
Juve Storia Di Un Grande Amore !!!
★★★

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 24 feb 2013, 22:07

Dominquez je napisao/la:Nego ljudi ima li rezultata iz Gradiške ? :D

P.S. VIdim ima zjanili naši, divno ne gine nam ponovo druga liga.
Što si pesimista ba? :D Još 4 kola ima do kraja, ništa se još ne zna ;)
#samoRudar #zauvijek

mirzatele
Postovi: 11880
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la mirzatele » 24 feb 2013, 22:08

BENJAMIN SABIC - IGRAČINA

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 01 mar 2013, 20:35

Košarkaši protiv Čapljine bez prava na kiks!

http://www.kakanj-x.com/index.php/kakan ... va-na-kiks" onclick="window.open(this.href);return false;
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 02 mar 2013, 21:41

Košarkaši jednom nogom u Drugoj ligi!

http://www.kakanj-x.com/index.php/kakan ... rugoj-ligi" onclick="window.open(this.href);return false;
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 09 mar 2013, 19:40

Košarkaši Kaknja slavili u Bijeljini!

Pročitaj VIŠE
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 23 mar 2013, 21:49

Košarkaši Kaknja pobjedili u Banja Luci i izborili opstanak!!!
#samoRudar #zauvijek

salebl
Postovi: 259
Pridružen/a: 08 jan 2009, 11:48
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la salebl » 24 mar 2013, 01:07

Cestitam ! Zahvalite se svom pomocniku petru obradovicu iz capljine (namjerno napisano malim slovom). Tesko je veceras bilo igrati protiv dva tima. Nasi momci su dali sve od sebe, ali ne mozes protiv vise sile.

Inace ste dobro odigrali utakmicu, pogadjali kad je trebalo i to je to. Nema puno pametovanja.
P.S. obradovic ce sled put dobro razmisliti prije nego sto prihvati utakmicu u BL...

Sportski pozdrav :)

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 24 mar 2013, 19:02

salebl je napisao/la:Cestitam ! Zahvalite se svom pomocniku petru obradovicu iz capljine (namjerno napisano malim slovom). Tesko je veceras bilo igrati protiv dva tima. Nasi momci su dali sve od sebe, ali ne mozes protiv vise sile.

Inace ste dobro odigrali utakmicu, pogadjali kad je trebalo i to je to. Nema puno pametovanja.
P.S. obradovic ce sled put dobro razmisliti prije nego sto prihvati utakmicu u BL...

Sportski pozdrav :)
Samo ću ti reči da smo pošteno odigrali cijelo prvenstvo, nijedan sudija nam nikad nije "navlačio" nimalo.., nema ko nas nije u Kaknju pobjedio. Ne možete se vaditi na sudije sad, niste se smjeli dovesti u ovu situaciju.., ISKRENO, i meni je žao što je Borac ispao, ipak je to gigant za većinu ekipa u Ligi 12 pa i za Kakanj.

Lp
#samoRudar #zauvijek

Avatar
GusaR 1996
Postovi: 99
Pridružen/a: 12 mar 2011, 19:55
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: KK Kakanj

Post Postao/la GusaR 1996 » 25 mar 2013, 16:33

haha, Borca izbacili iz lige :lol: cestitke nasim kosarkasima, sve su nas iznenadili :D
FK Rudar Kakanj 1920
Gusari 1996

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.