OKK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 06 okt 2011, 22:27

U skladu sa dogovorom na Izbornoj Skupštini OKK Sloboda, sinoć su članovi ovog klupskog tijela u SKPC Mejdan održali radni sastanak, te se upoznali sa igračima i trenerima takmičarskih selekcija, što do sada nije bila praksa u ovdašnjim klubovima.

Igračima su se sa nekoliko riječi predstavili svi prisutni članovi Skupštine i budućeg rukovodstva kluba, ističući optimizam i vjeru u projekat jačanja OKK Sloboda.

- Djeci, među kojima najstariji ima svega 20 godina, i trenerima, smo i na ovaj način željeli pokazati ko stoji iza njih, te da sa ovim ljudima, među kojima je većina bivših igrača i ljudi iz košarke, klub ima svijetlu perspektivu. Također, članovi Skupštine su se mogli uvjeriti sa kakvim igračkim potencijalom klub raspolaže, u skladu sa čim ćemo i kreirati politiku razvoja kluba u narednom periodu – istakao je sinoć Aid Berbić, v.d. predsjednik Upravnog odbora OKK Sloboda.

U ime trenera svih klupskih selekcija, članovima novog klupskog rukovodstva se na ukazanom povjerenju i dosadašnjem angažmanu zahvalio Adnan Hodžić, koji će u narednoj sezoni voditi prvu ekipu Slobode.

Sinoć prisutni članovi Skupštine su se usaglasili da će sastanke održavati svake sedmice, čime je još jednom potvrđena spremnost članova ovog klupskog tijela da aktivno daju doprinos u funkcionisanju kluba.


Pionirska selekcija:

Anes Kadrić, Dino Ustavdić, Adnan Šabić, Armin Kurtalić, Emir Čerkezović, Azur Oštraković, Jasenko Hadžiselimović, Amar Lizde, Atif Hadžimuratović.

Kadetska selekcija:

Mirsad Zonić, Dado Pavić, Mirza Berbić, Rijad Hukić, Faris Jahić, Jasmin Jakupović, Edin Oštraković, Ismar Salihović, Mirsad Avdić, Leonardo Ilić, Aldin Pargan, Alem Mešić, Nedim Srabović, Safet Ćustović, Mirsad Pilavdžić.

Juniorska selekcija i prvi tim:

Adis Salihović, Azur Hulusić, Kenan Bosankić, Amer Muratović, Damir Čolo, Enes Latifagić, Eldar Hadžimehmedović, Nikola Marijan, Asim Ahmedić, Nijaz Rifatbegović, Filip Bradvić, Nihad Ćilimković, Ivan Marković, Dženan Đuderija, Dino Radić, Eldar Ibrić i Irfan Hodžić


Stručni štab i treneri:

Adnan Hodžić, Siniša Umljenović, Nenad Ćuk, Edin Zulfić, Nedim Avdić, Nihad Ramadanović, Jasmin Imamović, Rusmir Šibonjić, Igor Marčeta i Azur Adilović - Elvir Bijedić i Nebojša Savić.


Članovi Skupštine:

Eldar Osmić, Eldar Hrnčić, Igor Pejić, Aleksandar Pejić, Jasmin Huremović, Damir Hadžiabdić, Mehmed Kavgić, Vedran Lakić, Boris Nikolić, Dragan Divjak, Sulejman Dorić, Emir Delalić, Nedret Kikanović, Faruk Latifagić, Senad Arslanagić, Aid Berbić, Muamer Softić, Damir Osmanović, Dževad Kasumović, Ekrem Jusić, Esad Karamović, Jasmin Bešlagić, Davorin Kreitmayer, Mirza Dračić, Almir Kurt, Mirsad Muharemagić, Mugdim Softić Muđi, Mensur Hadžibeganović, Nermin Mekić, Eldar Agić, Adnan Imerović, Zoran Iličković, Emir Rušidović, Nedim Salaharević, Nedžad Rato Jahić, Mirsad Hodžić, Edin Muharemagić, Almir Šećkanović, Admir Muslimović, Almir Jahić, Adnan Cipurković, Amir Hukić i Hariz Altumbabić.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 10 okt 2011, 11:19

Ko su ovi sad? :oops:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 11 okt 2011, 22:18

Ovu si ti ovi novi :lol:
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
scudetto
Postovi: 1133
Pridružen/a: 07 jan 2011, 16:42
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la scudetto » 11 okt 2011, 23:03

Malo je reci da me ovaj kvazi klub ne zanima :!:

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rosas7 » 16 okt 2011, 15:30

u kojem se rangu natjece ovaj novi klub
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slatinash_7 » 16 okt 2011, 15:54

Rosas7 je napisao/la:u kojem se rangu natjece ovaj novi klub
A2 liga...
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 29 okt 2011, 10:30

Slatinash_7 je napisao/la:
Rosas7 je napisao/la:u kojem se rangu natjece ovaj novi klub
A2 liga...
Jel se utakmice ove lige igraju na otvorenom? Na hasfaltu? :mrgreen:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 30 okt 2011, 10:51

Nada nekadašnje Sloboda Dite, koji je kao 16-godišnjak debitovao za prvi tim prije mjesec dana ugašenog kluba, zasitio se obećanja i male minutaže.

Osim toga, ocijenio je da zavrjeđuje bolje uslove od ponuđenih u A2 ligašu OKK Slobodi, pa je uz saglasnost roditelja napustio tuzlanski klub i pristupio Gradini, koja će igrati u višem rangu, gdje je i konkurencija za dokazivanje jača.

Podsjetimo, Irfan Hodžić je za Sloboda Ditu debitovao marta 2009. godine protiv Borac Nektara. Od tada, imao je skromnu minutažu, koju je nadoknađivao u drugoj ekipi tuzlanskog kluba, koji se takmičio u A2 ligi.

U tom rangu će igrati OKK Sloboda, a Hodžić se zasitio igranja u najnižem rangu takmičenja. Osim toga, od novoizabranih klupskih čelnika naslušao se slatkih riječi i obećanja, ali je sve demantovano ugovor s mizernim uslovima.

Izbor Sportskog magazina u OKK Slobodi potvrdio je da je klub napustio i Mirsad Pilavdžić, koji je prešao u sarajevske Sparse.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

nekad^navijac
Postovi: 155
Pridružen/a: 14 sep 2010, 23:14
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la nekad^navijac » 03 dec 2011, 11:00

Ne znam sta da kazem ,isao sam na prvu utakmicu sa Srednjoskolcem iz Kaknja ubili su ih nogama ,al treba napomenuti da igraju djeca s 2 lijeve ruke .. Dizu se sto su 2 utakmice zaredom dobili 100+ poena ,pa niste u ABA ligi gospodo ;) .. Inace pratim sva sportska desavanja ,po meni ekipa Studenta koji igraju u A1 ligi imaju bolju ekipu od Slobode trenutno .. Opet cemo ih vidjeti u kupu ,igraju pa dokle doguraju .. Nadam se makar polufinalu ;)
A do tad moj klub je KK Sloboda Dita

Naprjed Dita ljubavi moja :!:
3 vjere 1 nacija .. Tuzla !
Fk Sloboda
Okk Sloboda

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slatinash_7 » 03 dec 2011, 17:03

nekad^navijac je napisao/la:Ne znam sta da kazem ,isao sam na prvu utakmicu sa Srednjoskolcem iz Kaknja ubili su ih nogama ,al treba napomenuti da igraju djeca s 2 lijeve ruke .. Dizu se sto su 2 utakmice zaredom dobili 100+ poena ,pa niste u ABA ligi gospodo ;) .. Inace pratim sva sportska desavanja ,po meni ekipa Studenta koji igraju u A1 ligi imaju bolju ekipu od Slobode trenutno .. Opet cemo ih vidjeti u kupu ,igraju pa dokle doguraju .. Nadam se makar polufinalu ;)
A do tad moj klub je KK Sloboda Dita

Naprjed Dita ljubavi moja :!:
Jarane koji si ti gloryhunter,jel ovo boldirano znaci da ako dodju do polufinala kupa da ces onda poceti navijati za njih,a Ditu ostaviti??
Hej moj poznati druze :D :D
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la VolimTz » 03 dec 2011, 18:06

Kad je tekma danas jel u 18:00 ili u 19:30 ?
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 04 dec 2011, 00:11

Izgleda da je ova nova Sloboda dobila Zenicu sa preko 30 razlike u vecerasnjem mecu,cuo sam i da su navijaci skandirali Zare lopove :D u utorak igraju u kupu sa Vardom iz Visegrada,ne ocekujem puno od momaka,ipak kod nas su sve golobradi mladici uz par iskusnih igraca.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
SamoTZ
Postovi: 346
Pridružen/a: 14 apr 2011, 21:54
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SamoTZ » 04 dec 2011, 08:15

Dosadašnji rezultati kluba u A2 ligi:

OKK Sloboda KK Srednjoškolac 101 46
KK Litva OKK Sloboda 55 109
OKK Sloboda OKK Zenica 91 44

Sinoć pobjeda protiv Zenice od 47 razlike. Sljedeće kolo gostuju kod KK Odžak što bi trebala biti jedna od najtežih utakmica ove sezone. Koš razlika 301:145

Tabela nakon 3 kola:

slika

nekad^navijac
Postovi: 155
Pridružen/a: 14 sep 2010, 23:14
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la nekad^navijac » 04 dec 2011, 13:27

Slatinash_7 je napisao/la:
nekad^navijac je napisao/la:Ne znam sta da kazem ,isao sam na prvu utakmicu sa Srednjoskolcem iz Kaknja ubili su ih nogama ,al treba napomenuti da igraju djeca s 2 lijeve ruke .. Dizu se sto su 2 utakmice zaredom dobili 100+ poena ,pa niste u ABA ligi gospodo ;) .. Inace pratim sva sportska desavanja ,po meni ekipa Studenta koji igraju u A1 ligi imaju bolju ekipu od Slobode trenutno .. Opet cemo ih vidjeti u kupu ,igraju pa dokle doguraju .. Nadam se makar polufinalu ;)
A do tad moj klub je KK Sloboda Dita

Naprjed Dita ljubavi moja :!:
Jarane koji si ti gloryhunter,jel ovo boldirano znaci da ako dodju do polufinala kupa da ces onda poceti navijati za njih,a Ditu ostaviti??
Hej moj poznati druze :D :D
Druze .. dugi ,dicRa ,sugo ,gica zbog njih i idem na utakmice ,ajd tog nekog sugu ko je*e nije neki covjek ,al ova 3 su vrjedna pomena .. Dugi zanje 2 sekunde uso 4 poena ,ne znam kako :D :D :D


Naprjed Dita ljubavi moja !
3 vjere 1 nacija .. Tuzla !
Fk Sloboda
Okk Sloboda

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 04 dec 2011, 13:45

Sloboda Dita ce uvijek biti moj klub i ostace, ali kada mogu Suljo Seco i ostali doci podrzati navijati za ovaj klub sto ne bih mogao i ja . Sinoc bezze utakmica protiv Ozdaka najteza utakmica ove sezone, mada neki spominju i Bihac . Utorak u 18 h kup sa Vardom
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

nekad^navijac
Postovi: 155
Pridružen/a: 14 sep 2010, 23:14
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la nekad^navijac » 04 dec 2011, 17:11

TaRgEt_ je napisao/la:Sloboda Dita ce uvijek biti moj klub i ostace, ali kada mogu Suljo Seco i ostali doci podrzati navijati za ovaj klub sto ne bih mogao i ja . Sinoc bezze utakmica protiv Ozdaka najteza utakmica ove sezone, mada neki spominju i Bihac . Utorak u 18 h kup sa Vardom
Druze jesi bio na utakmici? Mislim jesi informisan s kim smo igrali? Odzak?
3 vjere 1 nacija .. Tuzla !
Fk Sloboda
Okk Sloboda

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.

Avatar
SamoTZ
Postovi: 346
Pridružen/a: 14 apr 2011, 21:54
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SamoTZ » 04 dec 2011, 17:42

nekad^navijac je napisao/la:
TaRgEt_ je napisao/la:Sloboda Dita ce uvijek biti moj klub i ostace, ali kada mogu Suljo Seco i ostali doci podrzati navijati za ovaj klub sto ne bih mogao i ja . Sinoc bezze utakmica protiv Ozdaka najteza utakmica ove sezone, mada neki spominju i Bihac . Utorak u 18 h kup sa Vardom
Druze jesi bio na utakmici? Mislim jesi informisan s kim smo igrali? Odzak?
Čovjek kaže da je jučerašnja utakmica protiv Zenice bila bezveze i da će sljedeća utakmica (gostovanje u Odžaku) biti najteža ove sezone.

nekad^navijac
Postovi: 155
Pridružen/a: 14 sep 2010, 23:14
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la nekad^navijac » 04 dec 2011, 18:00

SamoTZ je napisao/la:
nekad^navijac je napisao/la:
TaRgEt_ je napisao/la:Sloboda Dita ce uvijek biti moj klub i ostace, ali kada mogu Suljo Seco i ostali doci podrzati navijati za ovaj klub sto ne bih mogao i ja . Sinoc bezze utakmica protiv Ozdaka najteza utakmica ove sezone, mada neki spominju i Bihac . Utorak u 18 h kup sa Vardom
Druze jesi bio na utakmici? Mislim jesi informisan s kim smo igrali? Odzak?
Čovjek kaže da je jučerašnja utakmica protiv Zenice bila bezveze i da će sljedeća utakmica (gostovanje u Odžaku) biti najteža ove sezone.
Hajd nisam razumio ,mada postoje i zarezi malo da skontas sta se pise ,al necemo gramatiku sad .. Bihac losa ekipa ,gledao sam Falconse (posto i njih pratim i studente) igrali falconsi s njima djeca 94-95 godista drzali se do 2 minute zadnje cetvrtine .. Losa ekipa makar ono sto sam ja vidio .. Najjaci smo ubjedljivo u A2 ligi ;) ,u A1 je vec drugi slucaj sve mladi igraci ,imaju jak sastav tako da bit ce tesko iduce godine al nadajmo se najboljem ;)
3 vjere 1 nacija .. Tuzla !
Fk Sloboda
Okk Sloboda

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 04 dec 2011, 20:39

TaRgEt_ je napisao/la:Sloboda Dita ce uvijek biti moj klub i ostace, ali kada mogu Suljo Seco i ostali doci podrzati navijati za ovaj klub sto ne bih mogao i ja . Sinoc bezze utakmica protiv Ozdaka najteza utakmica ove sezone, mada neki spominju i Bihac . Utorak u 18 h kup sa Vardom
Ma neko ih nazvao i reko hajde malo pogurajte da dodju ljudi :lol: . Mozda Aid, mozda Maid, mozda Jasmin, mozda Dzasmin...
Gluho bilo i coravo, jedna je Sloboda Dita!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 04 dec 2011, 21:06

NE znam bas Probisvjet Seco nije takav a pogotovo Suljo, njima je Sloboda sve i sto su oni dozivjeli sa Slobodom mi necemo nikada.Ja kazem opet zna se pravi klub u gradu koji je,kojeg vise nema nazalost ostavljena je nasa Sloboda za bolja vremena.Kako neko gore rece,mislim da ce utakmica sa ODzakom biti najteza,a jesam bio sam protiv Zenice nema se sta gledati kao i protiv ovih ostali. Protiv Bihaca sam mislio da ce u Bihacu biti tesko,jer gore je sve sem kosarkaska atmosfera. Bar tako je bilo u A1 ligi sada kada su ispali ne znam kako je u A2. Odzak ima solidnu ekipicu prosle godine za 5 poena izmakla im A1 liga. Prava vrijednost ove ekipe se moze vidjeti utorak protiv Varde, pobjeđivanje ovih ekipa iz rostilj lige, jer dodju s rostilja da ispucaju alkohol i time se hvaliti je krajne smijesno. A1 liga jer tu ima dosta ozbiljnih ekipa dace pravo mjerilo,naravno i ova utakmica utorak sa solidnom Vardom. Zna se uz sta smo odrasli koga volimo,ali moja podrska nece izostati ovoj nekoj novoj Slobodi.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.