KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Ethel » 20 feb 2017, 00:23

nerminh74 je napisao/la:Ko svi?! Niti jednog navedenog igraca on nije stvorio.
Ali nema veze ovo je tema Bosne, moje misljenje sam iznio, a vidjecemo kako ce teci
Sve navedene je on doveo u svoje klubove kao 16-17 godisnjake, za Tepica je prodao vlastiti automobil da bi ga doveo klub... ali da ne idem ni ja vise u offtopic.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 25 feb 2017, 19:59

Prva pobjeda na Pecari poslije kol'ko godina...
1946

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: KK Bosna

Post Postao/la High » 25 feb 2017, 20:11

Bravo, momci. Sljedeća utakmica, protiv Zrinjskog, je za prvo mjesto. :D
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 26 feb 2017, 11:45

Najdraza pobjeda uvijek jos na pecari hahah
You are someone else I am still right here

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54018
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la MortemHz » 27 feb 2017, 18:37

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Svedjanin
Postovi: 31
Pridružen/a: 14 apr 2010, 15:02
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Svedjanin » 03 mar 2017, 20:46

Reko da pokusam ovdje da vidim da li mi neko ko mi moze pomoci. Pokusao sam da stupim u kontakt sa klubom u vezi kupovine dresa, koliko znamdres je pusten u prodaju ali niko iz kluba mi se nije javio poslje vise pokusaja stupanja u kontakt putem maila i facbook stranice kluba. Ja inace zivim u instranstvu (Svedska) i nisam u mogucnosti kupiti dres na licu mjesta a nemam nikog u SA. Da li ima neko ovdje da je u mogucnosti da kupi dres i izporuci putem poste van BiH, ja bi naravno stajo za sve troskove izvriso bi uplatu po dogovoru. Ako ima neko da je u mogucnosti da mi pomogne ili ima nformacije kako na drugi nacin da dodjem do dresa jako bi zahvalan. Eto ako ima nekovise informacija neka mi se javi ovdje pa mozemo stupiti u kontakt. Unaprijed vam se zahvaljujem. /Amir

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe24 » 04 mar 2017, 17:44

Sta se ovo igraci Igokee sklanjaju ovima iz Mornara, samo da kako popuse ovu partiju i tako definitivno otpadne mogucnost da se kroz te koeficijente domognemo jos jednog predstavnika u aba ligi... Fakat ovo komicno izgleda, u odbrani im se sklanjaju, a u napadu sami sebi izbijaju lopte. :rol:
Ali neka, nije nama niko kriv. Zar da jedna drzava ne moze okupiti 10 svojih kosarkasa koji ce imati kvalitet da se nadmecu u aba ligi? Sramota je i da se u jednom Sarajevu ne moze naci 5 kvalitetnih igraca koji su dovoljno kvalitetni da ovim dodikovcima omrznu kosarku. Nevjerovatno na kako niske grane smo spali i nikako da se dignemo...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

badel62
Postovi: 1709
Pridružen/a: 07 jan 2014, 21:12
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la badel62 » 04 mar 2017, 17:56

kobe24 je napisao/la:Sta se ovo igraci Igokee sklanjaju ovima iz Mornara, samo da kako popuse ovu partiju i tako definitivno otpadne mogucnost da se kroz te koeficijente domognemo jos jednog predstavnika u aba ligi... Fakat ovo komicno izgleda, u odbrani im se sklanjaju, a u napadu sami sebi izbijaju lopte. :rol:
Ali neka, nije nama niko kriv. Zar da jedna drzava ne moze okupiti 10 svojih kosarkasa koji ce imati kvalitet da se nadmecu u aba ligi? Sramota je i da se u jednom Sarajevu ne moze naci 5 kvalitetnih igraca koji su dovoljno kvalitetni da ovim dodikovcima omrznu kosarku. Nevjerovatno na kako niske grane smo spali i nikako da se dignemo...
Nema veze, svakako cemo mi kao prvi ici. :opaopa: :opaopa:
FK Sarajevo !

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Chstal » 04 mar 2017, 18:09

kobe24 je napisao/la:Sta se ovo igraci Igokee sklanjaju ovima iz Mornara, samo da kako popuse ovu partiju i tako definitivno otpadne mogucnost da se kroz te koeficijente domognemo jos jednog predstavnika u aba ligi... Fakat ovo komicno izgleda, u odbrani im se sklanjaju, a u napadu sami sebi izbijaju lopte. :rol:
Ali neka, nije nama niko kriv. Zar da jedna drzava ne moze okupiti 10 svojih kosarkasa koji ce imati kvalitet da se nadmecu u aba ligi? Sramota je i da se u jednom Sarajevu ne moze naci 5 kvalitetnih igraca koji su dovoljno kvalitetni da ovim dodikovcima omrznu kosarku. Nevjerovatno na kako niske grane smo spali i nikako da se dignemo...
Bez potrebe optuzujes Igokeu kad su oni prije dva kola izgubili sansu da donesu Bosni dva predstavnika. Samo je izuzetno tesko ove sezone dobiti predstavnika kad Srbija ima Zvezdu i Partizan u top 4.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe24 » 04 mar 2017, 18:56

Chstal je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Sta se ovo igraci Igokee sklanjaju ovima iz Mornara, samo da kako popuse ovu partiju i tako definitivno otpadne mogucnost da se kroz te koeficijente domognemo jos jednog predstavnika u aba ligi... Fakat ovo komicno izgleda, u odbrani im se sklanjaju, a u napadu sami sebi izbijaju lopte. :rol:
Ali neka, nije nama niko kriv. Zar da jedna drzava ne moze okupiti 10 svojih kosarkasa koji ce imati kvalitet da se nadmecu u aba ligi? Sramota je i da se u jednom Sarajevu ne moze naci 5 kvalitetnih igraca koji su dovoljno kvalitetni da ovim dodikovcima omrznu kosarku. Nevjerovatno na kako niske grane smo spali i nikako da se dignemo...
Bez potrebe optuzujes Igokeu kad su oni prije dva kola izgubili sansu da donesu Bosni dva predstavnika. Samo je izuzetno tesko ove sezone dobiti predstavnika kad Srbija ima Zvezdu i Partizan u top 4.
U pocetku se pricalo da drzave sa dva najbolja koeficijenta dobijaju jos jednog predstavnika u ligi. Glupo je onda bilo i nadati se necemu, jer je jasno da Igokea ne moze imati veci koef. pored srbijanskih klubova (to u slucaju da samo najbolja drzava dobija jos jedan klub). Kladim se da ni rukovodstvo aba lige jos uvijek ne zna kako ce takmicenje i njegov format izgledati naredne godine, ali bi svakako bilo puno bolje da su Igosi uspjeli osigurati drugi najbolji koeficijent regionalnog takmicenja.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Chstal » 04 mar 2017, 19:23

Bez potrebe optuzujes Igokeu kad su oni prije dva kola izgubili sansu da donesu Bosni dva predstavnika. Samo je izuzetno tesko ove sezone dobiti predstavnika kad Srbija ima Zvezdu i Partizan u top 4.[/quote]

U pocetku se pricalo da drzave sa dva najbolja koeficijenta dobijaju jos jednog predstavnika u ligi. Glupo je onda bilo i nadati se necemu, jer je jasno da Igokea ne moze imati veci koef. pored srbijanskih klubova (to u slucaju da samo najbolja drzava dobija jos jedan klub). Kladim se da ni rukovodstvo aba lige jos uvijek ne zna kako ce takmicenje i njegov format izgledati naredne godine, ali bi svakako bilo puno bolje da su Igosi uspjeli osigurati drugi najbolji koeficijent regionalnog takmicenja.[/quote]

Kad je pocela liga rekli su da samo 1 drzava dobija jednog predstavnika. Hrvatska gubi jednog predstavnika a Srbija dobija jednog predstavnika. Ostaje jos samo jedna pozivnica i to je to.

Hrvatski klubovi ce dobijati pozivnice jer Hrvatski savez ne priznaje Aba ligu.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe24 » 04 mar 2017, 20:03

Chstal je napisao/la:
Kad je pocela liga rekli su da samo 1 drzava dobija jednog predstavnika. Hrvatska gubi jednog predstavnika a Srbija dobija jednog predstavnika. Ostaje jos samo jedna pozivnica i to je to.

Hrvatski klubovi ce dobijati pozivnice jer Hrvatski savez ne priznaje Aba ligu.
Hoce ili nece?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Chstal » 04 mar 2017, 20:17

kobe24 je napisao/la:
Chstal je napisao/la:
Kad je pocela liga rekli su da samo 1 drzava dobija jednog predstavnika. Hrvatska gubi jednog predstavnika a Srbija dobija jednog predstavnika. Ostaje jos samo jedna pozivnica i to je to.

Hrvatski klubovi ce dobijati pozivnice jer Hrvatski savez ne priznaje Aba ligu.
Hoce ili nece?
Dobro sam napisao, samo nisi razumio. Aba liga ce slati pozivnice Hrvatskim klubovima bez obzira koji je poredak u Hrvatskoj ligi.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe24 » 04 mar 2017, 20:35

Chstal je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Chstal je napisao/la:
Kad je pocela liga rekli su da samo 1 drzava dobija jednog predstavnika. Hrvatska gubi jednog predstavnika a Srbija dobija jednog predstavnika. Ostaje jos samo jedna pozivnica i to je to.

Hrvatski klubovi ce dobijati pozivnice jer Hrvatski savez ne priznaje Aba ligu.
Hoce ili nece?
Dobro sam napisao, samo nisi razumio. Aba liga ce slati pozivnice Hrvatskim klubovima bez obzira koji je poredak u Hrvatskoj ligi.
:thumbup:
Mislio sam da se to odnosilo na ovu jednu pozivnicu, za koju se nadam da se biti urucena Bosni. Zato mi je bilo nelogicno da oni dobiju tu dodatnu pozivnicu, a ne priznaju ligu uopste.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la UltraSA » 05 mar 2017, 23:22

Pa i ta jedna pozivnica bi se morala platiti 150.000 eura. Nerealno je da je dobijemo.
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Ethel » 05 mar 2017, 23:38

UltraSA je napisao/la:Pa i ta jedna pozivnica bi se morala platiti 150.000 eura. Nerealno je da je dobijemo.
Kad su je Sparsi dobili, dobit ce je i Bosna i onako jedva kompletiraju ligu svake sezone.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: KK Bosna

Post Postao/la 7aprildomemoj » 18 mar 2017, 20:03

:tokralju: :bih: :bow: :opaopa: :njanjanja: :salut: :wave:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: KK Bosna

Post Postao/la High » 05 apr 2017, 09:45

slika
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54018
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la MortemHz » 06 apr 2017, 11:22

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: KK Bosna

Post Postao/la 7aprildomemoj » 17 maj 2017, 09:40

Čestitke Bosni na trećoj pobjedi ove sezone nad Alexandrovčanima :bih:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.