Okk Celik Zenica

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
masteRofPoker
Postovi: 2391
Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la masteRofPoker » 11 jan 2015, 03:46

samocelik je napisao/la:Ma ko će gledati? Garantujem ti da na Kamberoviću preko ljetoa možeš skupiti boljih 15 igrača. Ali ovdje su igrači najmanje krivi. Kako u nogometnom tako i u košarkaškom klubu dohakali su lopovi. Pa samo kad se sjetim onih utakmcia na Bilmištu. 4 Arene mi onaj osjećaj i onu strast ne mogu zamjeniti. Imamo sve ali baš sve preduslove da postanemo najjače sporstko društvo u državi i najpoznatiji sportki brend BiH,ali nažalost nit imamo pravi ljudi za to niti imaju ljudi živaca više.

Stop! Nemamo glavni uslov, EKONOMIJA.

Lijep pozdrav.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.

Avatar
Luminary
Postovi: 1708
Pridružen/a: 26 apr 2013, 08:59
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Luminary » 11 jan 2015, 18:18

Slucajno se sinoc zadesio u Zenici i sta cemo, drustvo hoce na utakmicu da malo pogledamo. Koliko su mi rekli, novi trener - prva utakmica, al ono forsiranje centra - rekose mi da je Makedonac, je bilo presmijesno. Lik nije mogao doci sebi na kraju. Onaj mali Dino, nije los igrac, al zasrao je fino sa slobodnim bacanja. Mogli ste ih uzeti lagano, vodili ste 9-10 razlike u jednom trenutku, meni licno trener najslabija karika, nepotrebne izmjene na kraju.
Mozda ih pogledam nekad uskoro brzo ponovo, kakav vam je raspored narednih utakmica?

Avatar
nacho
Postovi: 271
Pridružen/a: 01 avg 2012, 16:21
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la nacho » 25 jan 2016, 09:04

Ivan Opačak ponovo zaigrao u dresu KK Čelik

http://sportsport.ba/bh_kosarka/ivan-op ... lik/182566

Avatar
MrHc
Postovi: 1782
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la MrHc » 25 jan 2016, 09:42

nacho je napisao/la:Ivan Opačak ponovo zaigrao u dresu KK Čelik

http://sportsport.ba/bh_kosarka/ivan-op ... lik/182566
A ja vijesti :D :D :D :D

Buducnost zenicke kosarke xD
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Marsal » 14 feb 2017, 17:03

Nisam znao da su nam košarkaši druga liga dok nisam ovo pročitao, još nemaju nikakvu pomoć ni sponzora a skoro ni grada... sramota. :(

https://www.fantasysport.ba/bhsport/kos ... ad-zenicu/
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Golubica
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 mar 2018, 20:12

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Golubica » 07 maj 2018, 10:10

S. B. B. -1891 g. Znaš, Bošnjače, nije davno bilo, Sveg’ mi svijeta, nema 15 ljeta, Kad u našoj Bosni ponosnoj I junačkoj zemlji Hercegovoj, Od Trebinja do brodskih vrata Nije bilo Srba ni Hrvata, A danas se kroz svoje hire Oba stranca ko u svome šire.

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 07 maj 2018, 10:13

Velike su sanse za ulazak u prvu ligu..
Koliko sam cuo, Gradina nema ambicija za ulazak, vaznije im je, npr, uraditi novi parket u dvorani :mrgreen:

Avatar
kovacic
Postovi: 1322
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la kovacic » 07 maj 2018, 16:21

firefirefirely je napisao/la:Velike su sanse za ulazak u prvu ligu..
Koliko sam cuo, Gradina nema ambicija za ulazak, vaznije im je, npr, uraditi novi parket u dvorani :mrgreen:
Koliko god da je Gradina limitirana ekipa puna nekih propaliteta Slobode i ostalih klubova koja bi vjerovatno prošla kao Bošnjak ove sezone da uđe u najviši rang, to je ipak puno jača ekipa od Čelika

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 07 maj 2018, 16:27

Svaka cast za djeciji vrtic iz Zenice,tako se gine za dres ljeb te j*ebo.Samo djeco jako i u kost rezultati ce doci.
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 07 maj 2018, 17:07

Pa nemaš para ni za tu djecu,ne možeš ni od njih očekivati da igraju za kilu brašna,mislim,možeš al do prve bolje ponude i odoše,.

Ako nemaju lovu rang takmičenja sam po sebi je nebitan,neće ba ljudi pratiti košarku dok bar ne budemo neki faktor u ovoj našoj ligi,.

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 07 maj 2018, 17:28

Pa normalno da ce otici cim neka konkretna ponuda dodje.Ali ja mislim na ove trenutne rezultate i njihovu borbu,znoj da se dodje do ovoga rezultata.Jer koliko znam prije pocetka prvenstva bili su jedni od kandidata da napuste i ovaj rang takmicenja.
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 19 maj 2018, 21:30

Momci izborili majstoricu, 80-79 u produzetku.. Slobodno se moze reci da su bili bolji i od Gradine i od sluzbenih lica!!! Nakon lakrdije u Srebreniku, u Zenicu su poslali sudije iz prve lige, i doticnog FIBA sudiju, koji je morao par puta pokazati kako je bas on FIBA sudija :puke:
Nadam se da ce sto vise zenicana put Srebrenika, da koliko toliko vrse pritisak na sudije, da se ne ponovi prva utakmica, 4 tehnicke, dvije iskljucujuce...

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Wandelanoite » 19 maj 2018, 22:27

firefirefirely je napisao/la:Momci izborili majstoricu, 80-79 u produzetku.. Slobodno se moze reci da su bili bolji i od Gradine i od sluzbenih lica!!! Nakon lakrdije u Srebreniku, u Zenicu su poslali sudije iz prve lige, i doticnog FIBA sudiju, koji je morao par puta pokazati kako je bas on FIBA sudija :puke:
Nadam se da ce sto vise zenicana put Srebrenika, da koliko toliko vrse pritisak na sudije, da se ne ponovi prva utakmica, 4 tehnicke, dvije iskljucujuce...
Dobro sudjenje kad pokradete protivnika :lol: u Srebreniku vas sudije ostavile u utakmici na -17, a veceras bukvalno dobili utakmicu oni, a ne igraci Celika. U Srebreniku uz normalno sudjenje +20 za Gradinu koja je 3 klase iznad svake ekipe u A1 ligi.

Jos nesto i Gorazde ste na isti nacin pokrali u dvije utakmice i radi toga prosli u finale.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la avenija » 19 maj 2018, 23:36

Wandelanoite je napisao/la:
firefirefirely je napisao/la:Momci izborili majstoricu, 80-79 u produzetku.. Slobodno se moze reci da su bili bolji i od Gradine i od sluzbenih lica!!! Nakon lakrdije u Srebreniku, u Zenicu su poslali sudije iz prve lige, i doticnog FIBA sudiju, koji je morao par puta pokazati kako je bas on FIBA sudija :puke:
Nadam se da ce sto vise zenicana put Srebrenika, da koliko toliko vrse pritisak na sudije, da se ne ponovi prva utakmica, 4 tehnicke, dvije iskljucujuce...
Dobro sudjenje kad pokradete protivnika :lol: u Srebreniku vas sudije ostavile u utakmici na -17, a veceras bukvalno dobili utakmicu oni, a ne igraci Celika. U Srebreniku uz normalno sudjenje +20 za Gradinu koja je 3 klase iznad svake ekipe u A1 ligi.

Jos nesto i Gorazde ste na isti nacin pokrali u dvije utakmice i radi toga prosli u finale.
budite gospoda i sklonite se Celiku :D , a ne da jos i sudije zavrsavate
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 20 maj 2018, 09:34

Wandelanoite je napisao/la:
firefirefirely je napisao/la:Momci izborili majstoricu, 80-79 u produzetku.. Slobodno se moze reci da su bili bolji i od Gradine i od sluzbenih lica!!! Nakon lakrdije u Srebreniku, u Zenicu su poslali sudije iz prve lige, i doticnog FIBA sudiju, koji je morao par puta pokazati kako je bas on FIBA sudija :puke:
Nadam se da ce sto vise zenicana put Srebrenika, da koliko toliko vrse pritisak na sudije, da se ne ponovi prva utakmica, 4 tehnicke, dvije iskljucujuce...
Dobro sudjenje kad pokradete protivnika :lol: u Srebreniku vas sudije ostavile u utakmici na -17, a veceras bukvalno dobili utakmicu oni, a ne igraci Celika. U Srebreniku uz normalno sudjenje +20 za Gradinu koja je 3 klase iznad svake ekipe u A1 ligi.

Jos nesto i Gorazde ste na isti nacin pokrali u dvije utakmice i radi toga prosli u finale.
Iz cega si ti zakljucio da smo zadovoljni sinocnjim sudjenjem?? Pa na zadnja dva slobodna u regularnom dijelu utakmice, nakon promasenog drugog slobodnog nas igrac hvata loptu i daje kos, a sudija svira prestup na bacanju :urnebes:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Wandelanoite » 26 maj 2018, 21:41

-41 u Srebreniku :D Jesul vam opet sudije krive?
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la realancojk » 26 maj 2018, 21:47

Čelik poveo 3-0 i to je bilo sve od celika
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 26 maj 2018, 22:46

Wandelanoite je napisao/la:-41 u Srebreniku :D Jesul vam opet sudije krive?
KS BiH je kriv sto nije postavio sudije na nam nasilje pobjedu.Sala na stranu,cestitke Gradini a nasem Celiku zelim sljedece sezone ulazak u premier ligu.
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Belmin6 » 25 avg 2020, 11:11

Napokon prvenstvo.

Avatar
sve5
Postovi: 306
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la sve5 » 25 avg 2020, 11:19

Samo su na ovaj način i mogli ući u prvu ligu. Nemaju 2 igrača u ekipi, sama činjenica da im je Arči ubjedljivo najbolji igrač dovoljno govori...amaterizam žešči.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.