Okk Celik Zenica

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
nacho
Postovi: 271
Pridružen/a: 01 avg 2012, 16:21
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la nacho » 30 mar 2014, 12:32

Čestitke Turbini :D ali kako izgubiše od pionira prvu utakmicu :lol: i sala ako je neuslovna ne treba se igrati u njoj, ne znam što je to problem, ako ti trojica kažu da je sala neuslovna lezi i valjaj se :lol:

Zašto KK Turbina ne bi išla u Ligu 12?

Navijanje za 10 ;)

adnan6595
Postovi: 351
Pridružen/a: 16 mar 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la adnan6595 » 30 mar 2014, 15:30

nacho je napisao/la:Čestitke Turbini :D ali kako izgubiše od pionira prvu utakmicu :lol: i sala ako je neuslovna ne treba se igrati u njoj, ne znam što je to problem, ako ti trojica kažu da je sala neuslovna lezi i valjaj se :lol:

Zašto KK Turbina ne bi išla u Ligu 12?

Navijanje za 10 ;)
ako je neuslovna to su trebali reci na pocetku sezone,ako je valjala sirokom,bosni sta se onda ovi manekeni zale,vas je strah navijaca u jablanici :)
The Maniacs 1987
FK Željezničar

Avatar
nacho
Postovi: 271
Pridružen/a: 01 avg 2012, 16:21
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la nacho » 30 mar 2014, 19:47

adnan6595 je napisao/la:
nacho je napisao/la:Čestitke Turbini :D ali kako izgubiše od pionira prvu utakmicu :lol: i sala ako je neuslovna ne treba se igrati u njoj, ne znam što je to problem, ako ti trojica kažu da je sala neuslovna lezi i valjaj se :lol:

Zašto KK Turbina ne bi išla u Ligu 12?

Navijanje za 10 ;)
ako je neuslovna to su trebali reci na pocetku sezone,ako je valjala sirokom,bosni sta se onda ovi manekeni zale,vas je strah navijaca u jablanici :)
Ako je neuslovna, prvo je neuslovna KK Turbini. Ali da ne ulazimo dublje u problematiku jer kod nas svakako sve funkcioniše po sistemu ho-ruk, a najmanje se pažnje posvećuje organizaciji. Ja sam i prije rekao da mi je najviše žao zbog navijača jer stvarno su prva liga.

Kad se igra treća utakmica i koliko će biti pauze do finala? Čelik će imati puno više vremena za odmor i pripremu.

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6995
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Papastathopoulos » 30 mar 2014, 19:50

nacho je napisao/la:Čestitke Turbini :D ali kako izgubiše od pionira prvu utakmicu :lol: i sala ako je neuslovna ne treba se igrati u njoj, ne znam što je to problem, ako ti trojica kažu da je sala neuslovna lezi i valjaj se :lol:

Zašto KK Turbina ne bi išla u Ligu 12?

Navijanje za 10 ;)
95% utakmica odigras u toj istoj sali, i dodje celik ovdje, izgubi lagano, sljedece kolo se donosi odluka da sala nije uslovna..slucajnost ? ;) ne, nas ne zele u ligi 12 pored vas koji imate mnogo veci budzet, dvoranu, dva bivsa reprezentativca itd itd..ali ne i bolji tim..turbina je najmladji tim u ligi i ima najboljeg strijelca lige, al jbg, samo kod nas ima da neko ko je na manjem nivou naredjuje nekom nesto ko je iznad njega (taj neki odbor koji je zaduzen za kosarku u citavoj drzavi i sve lige u njoj je prvobitno donio odluku da turbina moze ovdje igrati u play off-u, ali taj neki odbor (il kako se vec to zove, fakat sam zaboravio) koji je zaduzen samo za A1 ligu donosi odluku da sala nije uslovna, i ovi iznad se samo povuku :lol: da nije smijesno, bilo bi zalosno)

A ovo pitanje zasto turbina ne bi igrala ligu 12, odgovor je nedostatak finansija i sponzora, tako da, ukoliko se nesto drasticno ne promijeni ukoliko bi mi osvojili play off (a hocemo aBd), celik ide u najvisi rang ;)

Ovo su informacije iz prve ruke :)

Ps. U srijedu je treca utakmica
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

najjacajezenica
Postovi: 79
Pridružen/a: 28 sep 2013, 02:35
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la najjacajezenica » 30 mar 2014, 21:49

mozel mi ko objasnit kako idu ove lige... nekad sam pratio kad smo imali zenicu metalno i celika, pa bosna i sloboda dita... ovo kasnje siroki igokea pmaterine :roll: :roll: nekontam, u kojoj ligi onda igraju sloboda i bosna? jel oni postoje uopste vise? i u koju ligu ide celik? vidim siroki je ispo iz aba lige, mashala, haha :roll: imamo znaci jednog predstavnika, IZ LAKTASA ? :lol:

Avatar
nacho
Postovi: 271
Pridružen/a: 01 avg 2012, 16:21
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la nacho » 30 mar 2014, 22:47

Papastathopoulos je napisao/la:
nacho je napisao/la:Čestitke Turbini :D ali kako izgubiše od pionira prvu utakmicu :lol: i sala ako je neuslovna ne treba se igrati u njoj, ne znam što je to problem, ako ti trojica kažu da je sala neuslovna lezi i valjaj se :lol:

Zašto KK Turbina ne bi išla u Ligu 12?

Navijanje za 10 ;)
95% utakmica odigras u toj istoj sali, i dodje celik ovdje, izgubi lagano, sljedece kolo se donosi odluka da sala nije uslovna..slucajnost ? ;) ne, nas ne zele u ligi 12 pored vas koji imate mnogo veci budzet, dvoranu, dva bivsa reprezentativca itd itd..ali ne i bolji tim..turbina je najmladji tim u ligi i ima najboljeg strijelca lige, al jbg, samo kod nas ima da neko ko je na manjem nivou naredjuje nekom nesto ko je iznad njega (taj neki odbor koji je zaduzen za kosarku u citavoj drzavi i sve lige u njoj je prvobitno donio odluku da turbina moze ovdje igrati u play off-u, ali taj neki odbor (il kako se vec to zove, fakat sam zaboravio) koji je zaduzen samo za A1 ligu donosi odluku da sala nije uslovna, i ovi iznad se samo povuku :lol: da nije smijesno, bilo bi zalosno)

A ovo pitanje zasto turbina ne bi igrala ligu 12, odgovor je nedostatak finansija i sponzora, tako da, ukoliko se nesto drasticno ne promijeni ukoliko bi mi osvojili play off (a hocemo aBd), celik ide u najvisi rang ;)

Ovo su informacije iz prve ruke :)

Ps. U srijedu je treca utakmica
Ti ako misliš da Čelik ima neki budžet i generalno neki uticaj varaš se. Situacija je takva da se na utakmicama pali jedan semafor da bi se uštedila struja, pa se moraš okretati preko ramena tokom utakmice :lol: Jedini reprezentativac je Armin Avdibegović koji je došao u toku zimske pauze, Ivan Opačak je bio prvih nekoliko kola, njih dvojica nisu skupa igrali. A za te odluke prelistaj koju stranicu unazad pa vidi ko je šta i kako. Nije mrsko bilo ni ljudima iz Jablanice lobirati. I ja opet kažem ako sala nije uredu, onda to najviše može smetati Turbini, a ako ekipa toliko zavisi od navijača i takve sale :lol: uostalom po tvojoj priči svakako Turbina neće u Ligu 12.

Uglavnom pošto je ovo tema OKK Čelik ne bih više trošio tastaturu na KK Turbinu. :D

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la neko_iz_mase » 30 mar 2014, 22:53

nacho je napisao/la:Čestitke Turbini :D ali kako izgubiše od pionira prvu utakmicu :lol: i sala ako je neuslovna ne treba se igrati u njoj, ne znam što je to problem, ako ti trojica kažu da je sala neuslovna lezi i valjaj se :lol:

Zašto KK Turbina ne bi išla u Ligu 12?

Navijanje za 10 ;)
Evo da ti u kratkim crtama kažem kako je izgubila. Jest da ću malo otegnuti :lol: :lol:
Izgubila je u Hadžićima, isto kao što je trebala u Prozoru, jer je ono g o v n o od Pašalića, kojeg plaća Bajram Demić, aka Bajram Demići, aka Zvonko Marić i aka bog te pito koje još ime ima, čiji sin igra u Bošnjaku, postavljeno po nalogu da sudi obe utakmice. I u Prozoru su u prvoj četvrtini, dok se Bošnjak i priuba držao, sudili po naredbi, ali sreća je bilo što se Turbina na do poluvremena odlijepila na 25 razlike, tako da im nije pilo puno vode.
Dakle, bio sam na utakmici u Hadžićima, i vjeruj mi, onakvo suđenje ne bi poželio ni najgorem dušmaninu. Na poluvremenu je bio egal, dok u 3/4 u 5 uzastopnih napada zaredom su svirani nepostojeći koraci, fauli u napadu, na postignute trice svirana su dodatna bacanja, zbog prekršaja u reketu.

Turbina neće ići u ligu 12 čisto zbog finansijskih sredstava. Prije ovog s r a nj a oko dvorane ( u kojoj je Turbina prije igrala prvu ligu i završinicu kupa, pa nikome nije smetala), u klubu je bio dogovor da se play-off odigra čisto pro forme, bez ikakvih ambicija, a sada se igra čisto iz principa. Prije svega da se izbaci Bošnjak, koji je bio i pokretač svega ovoga, i tako barem malo vrati milo za drago.
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Avatar
nacho
Postovi: 271
Pridružen/a: 01 avg 2012, 16:21
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la nacho » 30 mar 2014, 23:06

Zvonko Marić grobar bh košarke :lol:

Šalu na stranu, puno problema ima u našoj košarci, problema koji se uz malo napora mogu riješiti, ali takva nam je sva država :D Ja Turbini želim sve najbolje, prvenstveno dobru salu i sponzore, a i da uđete u Ligu 12, ali dogodine :D

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la neko_iz_mase » 30 mar 2014, 23:38

Ove godine otvara se nova dvorana, a valjda se namaknu i neki sponzori, pa ko zna...
Kod nas ti je pravilo u sportskom savezu da se uspjeh kažnjava. Daju se pare nekakvim antitalentima, a za djecu koja pucaju od potencijala, puca im da izvineš qrac.
Ako ne Turbina, ja Čeliku želim svu sreću u ligi 12. Za razliku od Bošnjaka, barem imaju ekipu koja ima glavu i rep.
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Avatar
nacho
Postovi: 271
Pridružen/a: 01 avg 2012, 16:21
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la nacho » 31 mar 2014, 00:22

Nisam znao za dvoranu, svaka čast ;) Sve se u suštini svodi na IMT princip (imal' tu mene). Nadam se da će i to u skorije vrijeme proći, bar u košarci :D

adnan6595
Postovi: 351
Pridružen/a: 16 mar 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la adnan6595 » 31 mar 2014, 02:39

neko_iz_mase je napisao/la:Ove godine otvara se nova dvorana, a valjda se namaknu i neki sponzori, pa ko zna...
Kod nas ti je pravilo u sportskom savezu da se uspjeh kažnjava. Daju se pare nekakvim antitalentima, a za djecu koja pucaju od potencijala, puca im da izvineš qrac.
Ako ne Turbina, ja Čeliku želim svu sreću u ligi 12. Za razliku od Bošnjaka, barem imaju ekipu koja ima glavu i rep.
bojim se da Bosnjaku i takvim klubovima ni ta nova dvorana nece odgovarati jer je ce ova biti previse dobra za njih a oni mal klub :!: :!: :!:
The Maniacs 1987
FK Željezničar

zla2
Postovi: 417
Pridružen/a: 14 avg 2012, 03:52
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la zla2 » 31 mar 2014, 03:49

zasto Robija ne prati ovaj klub ? moze i u pp odgovor,ako je neka mracna tajna 8-) :D

Avatar
nacho
Postovi: 271
Pridružen/a: 01 avg 2012, 16:21
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la nacho » 31 mar 2014, 11:54

Nije tajna, nego jednostavno klub se takmiči u A1 ligi tj. u drugoj ligi i na utakmice dolaze samo hardcore ljubitelji košarke i Čelika, rodbina, prijatelji i poneki slučajni prolaznik. Isto kao i sa ŽKK Čelik Robijaši dođu samo ako je neka bitnija utakmica i kvalitetniji protivnik. Ulaskom u Ligu 12 to bi se moglo promijeniti jer dok je Čelik bio KK, a ne OKK i igrao Ligu 12 Robijaši su pratili i navijali. :D

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6995
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Papastathopoulos » 02 apr 2014, 20:58

Posto ne znam gdje bi drugo postavio, ovdje cu..

Majstorica u Prozoru:

KK Turbina-KK Bosnjak 89:66

Turbina je imala 38 razlike, pa su fakticki gotovo citavo drugo poluvrijeme igrali sa rezervama..600 navijaca Turbosa, atmosfera uzarena :D

Slijedi finale protiv Celika, dobro ce te oznojiti muda ako nas kontate dobiti :D
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
nacho
Postovi: 271
Pridružen/a: 01 avg 2012, 16:21
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la nacho » 02 apr 2014, 21:31

Čestitke :D u subotu prva utakmica u Prozoru :D ako bude kakvih klipova postavite :D i neka bolji pobijedi :lol:

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la neko_iz_mase » 02 apr 2014, 22:15

Mislim da se prva igra u Zenici
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6995
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Papastathopoulos » 02 apr 2014, 23:03

nacho je napisao/la:Čestitke :D u subotu prva utakmica u Prozoru :D ako bude kakvih klipova postavite :D i neka bolji pobijedi :lol:
Bice na x prozor.com vjerovatno klip :D
neko_iz_mase je napisao/la:Mislim da se prva igra u Zenici
U prozoru..upravo mi trener rece :D a i logicno je posto smo mi prvaci..
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

adnan6595
Postovi: 351
Pridružen/a: 16 mar 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la adnan6595 » 03 apr 2014, 01:17

mislim da Turbina ima prave navijace,iako domace utakmice igra u Prozoru na tribinama bude po 750 ljudi,ipak je to mal grad a toliko ljudi navija i dolazi u drugi grad da prate utakmice
The Maniacs 1987
FK Željezničar

Avatar
nacho
Postovi: 271
Pridružen/a: 01 avg 2012, 16:21
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la nacho » 03 apr 2014, 17:35

KK Turbina ima prednost domaćeg terena jer je kao prva završila regularni dio sezone. Utakmica je u 18:30 :D

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6995
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Papastathopoulos » 05 apr 2014, 20:11

Pobjeda Turbine u Prozoru protiv Celika !!!!

84:70

800 navijaca Turbine, aferim ljudi..Aldin Djelmo 32 poena..

Sampioni, sampioni !!!
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.