Sloboda Dita Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la skoYa » 22 mar 2008, 18:33

Sta mislite ima li Sloboda kakve sanse za ostvarenje znacajnijeg rezulata, konkretno titula?!? Jbg dokazali smo ove sezone da mozemo dobit i puno jace kao sto je Bosna! Eto tako :mrgreen:

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la skoYa » 23 mar 2008, 19:24

Eto,bodovno smo se izjednacili sa Bosnom koja je kiksala kod Igokee... Naprijed Dita

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la NeLsoN » 23 mar 2008, 20:02

jaka je sloboda.. pa et.bjezi bosna samo 2-3 boda. i pobjedili smo-heh-- ali bosna je bosna. najjaca u bih.heh. pozz
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Poroba
Postovi: 3
Pridružen/a: 23 mar 2008, 20:31
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Poroba » 23 mar 2008, 20:41

Sloboda je realno tek cetvrta ekipa po kvaliteti u BiH. Prva dva mjesta su Bosna i Siroki, treca Igokea, a Sloboda tek cetvrta.

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la skoYa » 23 mar 2008, 21:44

**** valjda tabela sve govori... siroki i bosna mozda ali kako igokea moze bit bolja od slobode?!? :?

Howard
Postovi: 5
Pridružen/a: 21 mar 2008, 22:26
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Howard » 23 mar 2008, 22:11

Ma vi ste jadni u liga 8 bicete 4-5 ova liga 13 se uopste ne broji zato vam te pobjede nista ne znace

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la nerminh74 » 23 mar 2008, 22:26

postoje sanse da ce se igokea pojacati, ali prenost slobode moze biti uigranost jer igraju u istom sastavu cjelu sezonu, mada im nebi falio jedan dobar suter
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la skoYa » 24 mar 2008, 16:17

Howard je napisao/la:Ma vi ste jadni u liga 8 bicete 4-5 ova liga 13 se uopste ne broji zato vam te pobjede nista ne znace
stvarno se nekad najezim od nekih glupih komentara... et nek bosnine pobjede nesto znace! :evil:

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la skoYa » 24 mar 2008, 20:15

joj sad kad bi ja poceo objasnjavat zasto mrzimo bosnu i sarajevo itd. otiso bi sa teme i odma upozorenja od admina i eto belaja!
a to sto ti govoris je vec na nacionalnoj osnovi i nije uredu jer ja ljude ne gledam tako. slobodu vode vecinom bivsi igraci i kao sto vidis ne funkcionise lose. ovo je prva sezona posle one mocne Dite da smo nesto znacajnije uradili, ipak trenutno dijelimo prvo mjesto sa Bosnom koja je igrala 1/8 finala uleb kupa, znaci imamo neki kvalitet! ne kazem ja da je sloboda bolja od bosne i da ce sigurno uzet titulu (realno to se ne moze ni desiti,ali kao svaki navijac posjedujem dozu optimizma) vec mene iznerviraju neki komentari sa vase strane, eto mi smo svi jadni, a Sarajevo i sve u Sarajevu je nedodirljivo. Vase ponasanje je dovelo do, hajd nazovimo, mrznje...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la nerminh74 » 24 mar 2008, 21:40

fiftisent je napisao/la:nije to što govorim za Stojkovića na nacionalnoj, nego na partiotskoj osnovi.
čovjek je bio najbolji igrač slobode, kad je ona bila na samom dnu i ne vidim da je time nešto posebno zadužio slobodu.
A odveo vas tamo gdje ste bliži zvezdi nego bosni... a to je tek sramota, zar nije?

i ja ne kažem da je sloboda jadna, niti sam čuo od navijača bosne tako nešto. čak, kao što sam i bio rekao, mislim da većina ljudi koji sjede na utakmicama u skenderiji poslije bosne najviše vole slobodu.... to je nešto što ste vi sami umislili, ili su vas likovi kao stojković u to ubjedili.
komplet post stoji i za fukaru zareta (znam ga licno) i za papka stojkovica

a pogotovu zadnji dio i meni je sloboda pravo draga mada sam fanatik bosne, a pola je moje familije iz tuzle tako znam sta pricam
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
agent zero
Postovi: 28
Pridružen/a: 19 mar 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la agent zero » 25 mar 2008, 20:10

fiftisent je napisao/la:sloboda je simpatična ekipa, ali ne mislim da ima ikakve šanse za titulu o kojoj govoriš.
budimo realni, pa recimo da je sloboda bosnu dobila u utakmici koju će teško ponoviti, i to sa poenom razlike, tricom u zadnjoj sekundi, i to u punom mejdanu u utakmici bez ikakvog značaja. U sarajevu ste glat izgubili, i to pred 200 posmatrača.

bosna je dosta promijenila ekipu u odnosu na onu koja je ugrala uleb, a i široki radi ozbiljne izmjene. mislim da će se prvak opet odlučivati između ove dvije ekipe, mada bih ja iskreno volio da je bosnin glavni konkurent sloboda, a ne široki.

međutim, i te simpatije koje gajim prema slobodi (navijam za bosnu) su manje iz sezone u sezonu. molim te,razjasni mi u čemu je problem, pa da toliko mrzite bosnu? kako tuzlaci mogu sebi dopustiti da im srbijanski seljak stojković određuje politiku kluba?
Mislim da tebi na sportskom forumu nije mjesto...
STARTING FIVE
PG Gilbert Arenas (ALL STAR)
SG DeShawn Stevenson
SF Caron Butler (ALL STAR)
PF Antawn Jamison (ALL STAR)
C Brendan Haywood

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la NeLsoN » 09 apr 2008, 15:22

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:je li sloboda ide bosni ili nama dolazi bosna moz eli mi ko reci ne znam tu informaciju
sloboda ide bosni
[img][img]http://www4.---.com/08/0409/fwt-100186.jpg[/img][/img]
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la elvir.vogosca » 01 jun 2008, 00:45

Sloboda isto kao da se uplasila Bosne, nevjerovatno veliki broj gresaka su napravili. Cini se da ni Senad nije bio zadovoljan. SKIDAM KAPU MILANU, BICE IGRACINA!!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la nerminh74 » 20 jun 2008, 11:28

Ninoslav Milošević, košarkaš Sloboda Dite od uprave tuzlanskog kluba tražio je reviziju ugovora kako bi zarađivao više novca, a dobio je otkaz!


«Tražio je ugovor prema kojem bi njegova primanja bila veća za ni manje, ni više, nego 100 posto. Nismo u mogućnosti ispuniti njegov zahtjev, te što se nas tiče može ići iz kluba», ističe Žarko Vujović, direktor Slobode.

Da Tuzlaci prave čistku u svom timu, govori i podatak da su raskinuli ugovore s Rosom, Vladanom Jocovićem i Veljkom Tomovićem. Htjeli bi zadržati Milana Miloševića, no teško da će uspjeti. Prema pisanjima beogradske štampe za ovog igrača Sloboda Dite „otimaju“ se Crvena zvezda i Partizan.
koji je kretencina zare, ovo sigurno neki veliki tal pa fol da ga oslobode ugovora tako da cz ili partizan nemoraju placati odstetu slobodi nego da gurnu zaretu 1/3 te cifre u njegov dzep

eto sto ja organski nemogu upravu slobode koja vise forsira sve klubove sem onih iz BiH (citaj bosna)

izvalio sam glupost, jer rjec je o ninoslavu (beku), a ne milanu milosevicu (krilo) :lol:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la elvir.vogosca » 22 jun 2008, 00:09

Ljudi vec razmisljaju o novoj sezoni dok svi ostali pakuju kofere za ljetovanje. Nije se ni smirila ova sezona a potpisali su ugovore sa Lericem i Zlajom Jovanovicem. I jedan i drugi su vec igrali u Slobodi a u protekloj sezoni bili su vrlo vazni igraci u domacem prvenstvu. Leric je do odlaska u Crnu Goru bio najbolji igrac Lige 13. I u Crnoj Gori je bio vise nego odlican.
Ako uspiju zadrzati pod nekim uslovima i Milana Milosevica te pojacaju se sa jos nekim kvalitetnim igracem (a znaju ga pronaci, to su dokazali) eto njih u borbu za titulu sljedece sezone.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la nerminh74 » 22 jun 2008, 12:10

elvir.vogosca je napisao/la:Ljudi vec razmisljaju o novoj sezoni dok svi ostali pakuju kofere za ljetovanje. Nije se ni smirila ova sezona a potpisali su ugovore sa Lericem i Zlajom Jovanovicem. I jedan i drugi su vec igrali u Slobodi a u protekloj sezoni bili su vrlo vazni igraci u domacem prvenstvu. Leric je do odlaska u Crnu Goru bio najbolji igrac Lige 13. I u Crnoj Gori je bio vise nego odlican.
Ako uspiju zadrzati pod nekim uslovima i Milana Milosevica te pojacaju se sa jos nekim kvalitetnim igracem (a znaju ga pronaci, to su dokazali) eto njih u borbu za titulu sljedece sezone.
prodaju milana jer sada ce forsirati malog miralema halilovica, a za milana ce dobiti solidne pare sa kojima ce fino popuniti budzet
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la nerminh74 » 22 jun 2008, 21:17

fiftisent
ocigledno me ne poznajes, ali ima dosta ovdje onih koji znaju koliki sam i koliko sam veliki fanatik bosne, ali sam ipak i realan

KK Bosna je sampion (hvala bogu) ali i KK Bosna u ove dvije godine ima budzet koji varira izmedzu 1,5-1,6 mil. KM, dok je ovogodisnji budzet Slobode 500 000 KM, a proslogodisnji 300 000, razliku su napravili jer su prodali kikanovica za 400 000 € u periodu od 4 god., pa su bili 4 obije godine za redom sa 4 puta manjim budzetom, u medzuvremenu bosna je prosle godine sa duplo vecim budzetom izgubila od momcadi Sirokog, takodzer uzadnje 2 godine kojeg je bosna izbacila djedovic za kojeg je bosna uzela 400 000 KM (znaci duplo manje od kikanovica), umjesto da je sacuvan i sakrivan pa kada je potpisao sa 18 visegodisnji ugovor mogla uzeti 3x toliko (pogledaj za baraca je uzeto 1,2 mil.€), dok je sloboda izbacila kikanovica za gore navedenu sumu, sada moze prodati milosevica za 200 000 €, za god-dvije ce moci prodati halilovica za istu sumu kao kikanovica, ako ne cak 2-3 puta vecu (kazu mali je nevidzeni talenat)
zatim kroz bosnu u zadnje 3-4 god je proslo oko 70-tak igraca i uvjek se sljedece sezone pravila nova ekipa, dok je kod slobode uvjek ostajao kostur koji se nadopunjavao sa 2-4 igraca, zatim sloboda je napravila jasan plan koji predvidza da se vrate u nlb ligu za 2-3 godine i puno rade na tom planu
dok se kod bosne do pred sami pocetak sezone ne zna koliki je budzet sloboda najcesce zna na samom pocetku, pa cak se mjenja vise puta u toku sezone (najbolji je primjer ova sezona kada se bufzet promjenio otprilike 4 puta)

evo ti jos bolji primjer ova sezona sto se zavrsila, sloboda je vec otpustila 3 igraca + 4 zato sto je trazio previse para, ali je vec nabavila najboljeg BiH pleja u BiH ligi (jovanovica), dovela starog, ali kao sto je ova sezona pokazala veoma iskusnog centra lerica, tako da mogu izgurati ligu 14 dobro, a onda dovesti neko pojacanje pred ligu 8 jer ce sa lericem i ustediti i vec su rekli da ce mladi halilovic dobijati 15-20 minuta sljedece godine, jos im fali 1-2 igraca i oni su zakljucili kompletan roster, a kod nas se nezna imamo li uopste trenera, 80% igraca i uopste koliki ce nam biti budzet!!!

nekazem da kod njih cvatu ruze jer zare je jedan veliki fakin i ima on dobrog udjela u talovima (ali u slobodi je jedini on koji ima 80% talova dok u bosni ima daleko veci broj parazita), a stojkovic je najvise kriv zasto je rossova forma pala radi njgovih vredzanja i zasto sloboda daleko vise saradzuje sa srbijom nego BiH, a muminovic radi njihovih talova nije mogao dovesti iz leotara veoma perspektivnog BiH U18 reprezentativca vrecu nego su morali dovesti mladzu krampu tomovica

ukratko drago mi je sto sloboda skoro svake godine izbaci jednog perspektivnog reprezentativca (hukic, teletovic, kikanovic, sada milosevic, ...), ali me neraduje uopste kako radi njihova uprava, ali da je sposobnija od nase jeste mada je i lakse jer oni nemaju pritisak rezultata kao sto imamo mi, a ako nastave ovako dizati stepenicu svake godine, eto njih za koju godinu u nlb lizi i iskreno jedva cekam jer njih najvise favorizujem poslje bosne
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la elvir.vogosca » 22 jun 2008, 23:49

nerminh74 je napisao/la:fiftisent
ocigledno me ne poznajes, ali ima dosta ovdje onih koji znaju koliki sam i koliko sam veliki fanatik bosne, ali sam ipak i realan

KK Bosna je sampion (hvala bogu) ali i KK Bosna u ove dvije godine ima budzet koji varira izmedzu 1,5-1,6 mil. KM, dok je ovogodisnji budzet Slobode 500 000 KM, a proslogodisnji 300 000, razliku su napravili jer su prodali kikanovica za 400 000 € u periodu od 4 god., pa su bili 4 obije godine za redom sa 4 puta manjim budzetom, u medzuvremenu bosna je prosle godine sa duplo vecim budzetom izgubila od momcadi Sirokog, takodzer uzadnje 2 godine kojeg je bosna izbacila djedovic za kojeg je bosna uzela 400 000 KM (znaci duplo manje od kikanovica), umjesto da je sacuvan i sakrivan pa kada je potpisao sa 18 visegodisnji ugovor mogla uzeti 3x toliko (pogledaj za baraca je uzeto 1,2 mil.€), dok je sloboda izbacila kikanovica za gore navedenu sumu, sada moze prodati milosevica za 200 000 €, za god-dvije ce moci prodati halilovica za istu sumu kao kikanovica, ako ne cak 2-3 puta vecu (kazu mali je nevidzeni talenat)
zatim kroz bosnu u zadnje 3-4 god je proslo oko 70-tak igraca i uvjek se sljedece sezone pravila nova ekipa, dok je kod slobode uvjek ostajao kostur koji se nadopunjavao sa 2-4 igraca, zatim sloboda je napravila jasan plan koji predvidza da se vrate u nlb ligu za 2-3 godine i puno rade na tom planu
dok se kod bosne do pred sami pocetak sezone ne zna koliki je budzet sloboda najcesce zna na samom pocetku, pa cak se mjenja vise puta u toku sezone (najbolji je primjer ova sezona kada se bufzet promjenio otprilike 4 puta)

evo ti jos bolji primjer ova sezona sto se zavrsila, sloboda je vec otpustila 3 igraca + 4 zato sto je trazio previse para, ali je vec nabavila najboljeg BiH pleja u BiH ligi (jovanovica), dovela starog, ali kao sto je ova sezona pokazala veoma iskusnog centra lerica, tako da mogu izgurati ligu 14 dobro, a onda dovesti neko pojacanje pred ligu 8 jer ce sa lericem i ustediti i vec su rekli da ce mladi halilovic dobijati 15-20 minuta sljedece godine, jos im fali 1-2 igraca i oni su zakljucili kompletan roster, a kod nas se nezna imamo li uopste trenera, 80% igraca i uopste koliki ce nam biti budzet!!!

nekazem da kod njih cvatu ruze jer zare je jedan veliki fakin i ima on dobrog udjela u talovima (ali u slobodi je jedini on koji ima 80% talova dok u bosni ima daleko veci broj parazita), a stojkovic je najvise kriv zasto je rossova forma pala radi njgovih vredzanja i zasto sloboda daleko vise saradzuje sa srbijom nego BiH, a muminovic radi njihovih talova nije mogao dovesti iz leotara veoma perspektivnog BiH U18 reprezentativca vrecu nego su morali dovesti mladzu krampu tomovica

ukratko drago mi je sto sloboda skoro svake godine izbaci jednog perspektivnog reprezentativca (hukic, teletovic, kikanovic, sada milosevic, ...), ali me neraduje uopste kako radi njihova uprava, ali da je sposobnija od nase jeste mada je i lakse jer oni nemaju pritisak rezultata kao sto imamo mi, a ako nastave ovako dizati stepenicu svake godine, eto njih za koju godinu u nlb lizi i iskreno jedva cekam jer njih najvise favorizujem poslje bosne
Aferim, s tim sto bi ja dodao jos nesto - Sloboda Dita ima dovoljno TV prenosa na TV TK, sto mi nazalost u Sarajevu ne vidimo ali se vidi na podrucju citavog Tuzlanskog Kantona, u dijelovima Hrvatske, Srbije pa cak i do Madjarske. Ali to nije neko mjerilo jer moja je Vogosca ekipa koja je u posljednjih nekoliko godina imala vise od 90% utakmica na televiziji ali nije joj nesto previse pomoglo.
Volio bih kada bi svi mi gledali svijetle primjere u nekim drugim klubovima i pokusavali to realizovati "u svom dvoristu" a ne svaki prijedlog docekati na noz bez analiziranja.

ti nisi patka
Postovi: 52
Pridružen/a: 21 jun 2008, 22:51
Lokacija: Grbavica, Sarajevo
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la ti nisi patka » 22 jun 2008, 23:57

aferim bogo mi aferim! nermine najjaci si! :D
Ivan Opacak, Elmedin Kikanovic, Henry Domercant, Kenan Bajramovic... mnogo smo jaki!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la nerminh74 » 23 jun 2008, 09:04

fiftisent je napisao/la:tek sad vidim da si samira lerica naveo kao pojačanje.

e stvarno bih volio da vidim sta bi se pisalo da je bosna dovela lerica u svoje redove. eto toliko o objektvnim rezonima.
zasto je budzet bosne toliko veci od slobodinog, radi samira avdica???, radi dine konakovica???, radi samira bukve??? ili nihada imamovica koji je isto (mada malo i politicki) doveo BH Telecom (ali koji sa odlaskom katice daje dalekoooo manje)

prevedeno jedina velika prednost koju ima bosna nad slobodom je Imamovic, a njihova uprava je sposobnija od nase jer ima manje para od nas tako da je daleko manje grebatora, ali opet ti grebatori znaju da tim mora imati neke uspjehe i proizvoditi igraci da bi te pare pocele kapati, kod nas ima daleko vise grebatora koji deru daleko vise pa cak do momenta da buducnost (na neko vrjeme, nece bosna nikada nestati) kluba dodze u pitanje, najbolji primjer je bila prosla godina
a to sto se pominju promasena pojacanje, pa ko nebi pitao nije to bilo nekoliko ljudi, nego je bilo 60 igraca u 3 godine, pa to je 20 igraca godisnje???, naravno da ce pitati, da su odmah potresene pare na kvalitetno pojacanje pa ustedilo bi se 30% novca, a imali bi dobrog igraca cjelu godinu i daleko uigraniju ekipu, pa titulu su donjeli skoro u cjelokupnosti igraci sa pocetka sezone

a sto se tice lerica, nemozes gledati slobodu kroz prizmu bosne, mi igramo totalno drugacija takmicenja i sa totalno drugacijim budzetima, po meni leric je izvrstan potez slobode jer ce u Ligi 14 imati veoma iskusnog i veoma dobrog centra za istu ligu, a za male pare, tako da ce ustediti pare i pred Ligu 8 moci dovesti daleko boljeg igraca, a ako vec gledas kao kako mi reagovali da je bosna dovela lerica, e pa ekvivalent lericu za bosnu bi bio mujezinovic tj. kvalitetan krilnicentar/centar koji bi mogao iznjeti veliki dio sezone, a mi bi mogli kupiti boljeg igraca za Ligu 8 i znasli gdje je zavrsio haris, pa na kipru, eto da je nasa uprava tako brza vec bi doveli njega ili ekvivalenta za jovanovica, nesovica koji je i dalje slobodan, ali ponavljam kod nas je trenutno uprava svuda i razmislja o svemu, ali najmanje o igracima jer se jos nezna ni koliki ce biti budzet, mogu ja tebi jos primjera navoditi ali nemam vremena

i ponavljam pitaj ove druge i saznat ces da sam ja onaj koji bosnu prati preko 20 godina i da nisam dao po upravi i gracima tokom sezone jer to smatram kontra produktivno (sem kada je javasluk u klubu dosegao vrhunac krajem 2005 pocetkom 2006), ali kada se zavrsi sezona ja uvjek uputim kritike na stvari koje smatram da su sramotne imanu KK Bosna
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.