KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ASD » 18 dec 2017, 21:18

Debili opet najavljuju ABA ligu, opet dugorocno nista.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Kelner69 » 18 dec 2017, 21:38

Koliko god cudno zvucao sam sebi vjerujem da je Harun trenutno najbolje rjesenje. Koliko se sjecam krupalija je uletio na neku satro finu pricu i evo do cega je dovelo da ne mozemo otici u jeb.enu Makedoniju na utakmicu.

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Saltsity » 18 dec 2017, 22:21

Da li je ikada utvrdjen tacan dug ugasene KK Bosna.
FK Sloboda Tuzla

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 18 dec 2017, 22:31

Nikome ja vise ne vjerujem, a i zasto bi? Pa gdje su milioni od Bh Telekoma i ASA osiguranja? Pa nije niko glup, lesinari ne pustaju Bosnu evo 15 godina. Te A1 liga, te nemaju para za bus do Makedonije... Stid me majke mi kad vidim koliko smo propali, a pogledajmo komsiluk. Ovdje sve nesto sus mus, a stotine hiljada maraka pokrali. Ma fuj.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la irfo » 19 dec 2017, 12:35

Kazu da bi sad trebale ozbiljne pare uci u klub i da se ocekuju i ozbiljna pojacanja, vidjet cemo sta ce bit i kako, ja nisam optimistican iskreno.
Bar ce biti lakse u nastavku sezone bez ovog fiba takmicenja
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Wandelanoite » 19 dec 2017, 12:42

Iako i ja ne volim Haruna mora se priznati da je on itekako sposoban napraviti nesto od ove Bosne. Frajer je muljator, ali takvi i prolaze na ovom mjestu. Ne bih rekao da ce tek tako uzimati lovu s obzirom da ce njegovi ljudi finansirati projekat.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 19 dec 2017, 14:26

:hmmmmm:
Wandelanoite je napisao/la:Iako i ja ne volim Haruna mora se priznati da je on itekako sposoban napraviti nesto od ove Bosne. Frajer je muljator, ali takvi i prolaze na ovom mjestu. Ne bih rekao da ce tek tako uzimati lovu s obzirom da ce njegovi ljudi finansirati projekat.
Slazem se ja da je on sposoban, on pliva u mulju ko ribe u vodi, ALI kod njega je sve na ho-ruk nista sistemska rjesenja jer to njemu ne odgovara bas, on ce sigurno namaci para (90% ce to biti iz firmi sa drzavnim vlasnistvom ili uskom vezom sa vladajucom garniturom) samo sto ce se on i papreno naplatiti iz toga
I sutra kada ode (a oticice cim mu malo zagusti i pocnu ga pritiskati) iz njega ce ostati manje vise kako je bilo isto kao u savezu
Znaci nece biti kao u partizanu sa vujosevicem koji je stvorio sistem i na osnovu njega i sa malim radom je funkcionisalo dobro koju godinu, tako da je moj najveci strah da ce oni opet instat dici Bosnu, ali ovaj put je onda zauvjek unistiti, mada i sada nismo daleko od toga neka mala nada i dalje tinja
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 19 dec 2017, 15:00

nerminh74 je napisao/la::hmmmmm:
Wandelanoite je napisao/la:Iako i ja ne volim Haruna mora se priznati da je on itekako sposoban napraviti nesto od ove Bosne. Frajer je muljator, ali takvi i prolaze na ovom mjestu. Ne bih rekao da ce tek tako uzimati lovu s obzirom da ce njegovi ljudi finansirati projekat.
Slazem se ja da je on sposoban, on pliva u mulju ko ribe u vodi, ALI kod njega je sve na ho-ruk nista sistemska rjesenja jer to njemu ne odgovara bas, on ce sigurno namaci para (90% ce to biti iz firmi sa drzavnim vlasnistvom ili uskom vezom sa vladajucom garniturom) samo sto ce se on i papreno naplatiti iz toga
I sutra kada ode (a oticice cim mu malo zagusti i pocnu ga pritiskati) iz njega ce ostati manje vise kako je bilo isto kao u savezu
Znaci nece biti kao u partizanu sa vujosevicem koji je stvorio sistem i na osnovu njega i sa malim radom je funkcionisalo dobro koju godinu, tako da je moj najveci strah da ce oni opet instat dici Bosnu, ali ovaj put je onda zauvjek unistiti, mada i sada nismo daleko od toga neka mala nada i dalje tinja
Ja bas ne volim haruna al bosna je realno propala pa nek i na ho-ruk nesto naprave super bolje nego ovo kad oba puta vode u propast izabrao bi bezbolniji. Mozda ima načina da se nesto uradi i bez haruna al vidjecemo sta ce biti ovih dana...

mene zanima sta ce biti sa damjanovicem, realno nije bas neki kapacitet al opet s ljudske strane zao bi mi bilo da ga otjeraju kad se covjek borio u ovakvim uvjetima.
A sto se buducnosti tice s harunom il bez mene samo zanima rad sa mladim i pravljenje igraca za klub i reprezentaciju i ko god se tome posveti imace moju podrsku. posto za to treba vremena nemam nista protiv da se pokusa napraviti kratkoročno tim koji moze bar do finala u domacem prvenstvu pa onda narednih sezona pametno... moze se i sad napraviti tim od mladih igrača al opet to bi u glavnom bile posudbe sto dugoročno ne znači bosni skoro nists jer ti će igrači vec naredne sezone biti u drugom klubu.
You are someone else I am still right here

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ovisnik » 19 dec 2017, 18:58

Zajahal Mahmut?

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Unofficialpage » 19 dec 2017, 19:26

Ulazak Haruna neće ništa bitno promjeniti što se tiče lošeg, jer Bosna je propala i njegov ulazak ne može značiti propast. Bosna mora težiti ka stvaranju mladih igrača za repku, to još uvijek nije moguće jer Bosna nije nijednom mladom igraču zanimljiva. Prvo neka Bosna izgradi neko ime, oporavi se i neka onda mlade igrače dovodi i stvara za repku. Jer nama ne treba Bosna koja će, uslovno rečeno, biti prvak Europe ali sa Špancima, Njemcima, Srbima (iz Srbije), Francuzima, Amerikancima... igračima koji neće za našu repku nikad igrati već nam treba Bosna koja će igrati ABA ligu i biti hajmo reći neki faktor sa igračima koji će kasnije biti igrači repke.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ovisnik » 19 dec 2017, 19:50

Unofficialpage je napisao/la:Ulazak Haruna neće ništa bitno promjeniti što se tiče lošeg, jer Bosna je propala i njegov ulazak ne može značiti propast. Bosna mora težiti ka stvaranju mladih igrača za repku, to još uvijek nije moguće jer Bosna nije nijednom mladom igraču zanimljiva. Prvo neka Bosna izgradi neko ime, oporavi se i neka onda mlade igrače dovodi i stvara za repku. Jer nama ne treba Bosna koja će, uslovno rečeno, biti prvak Europe ali sa Špancima, Njemcima, Srbima (iz Srbije), Francuzima, Amerikancima... igračima koji neće za našu repku nikad igrati već nam treba Bosna koja će igrati ABA ligu i biti hajmo reći neki faktor sa igračima koji će kasnije biti igrači repke.
Slažem se,to je koncept koji je očekivan i u ovoj sezoni,nakon prošlogodišnjeg dobrog nastupa i ulaskom TA u sponzorski board,očekivalo se da će krenuti sa razvojem kluba u pravcu davanja šanse mladim bosanskim igračima,kojima će igranje u 2 ABA ligi,pa do godine i prvoj,biti osnova da se razviju u kvalitetne igrače i A reprezentativce.Na početku sezone sam pisao da Bosna treba na pozajmicu dovesti Atića,Grgića,Čamparu,Mutića,Marića, na ugovor Lončara,Polutka,Čerkezovića,Talića....zašto do toga nije došlo,nije poznato, vjerovatno nije bilo para ali ni adekvatne ideje i vizije razvoja kluba.Harun je kroz rad u KSBIH dobar sa većinom ovih igrača i ukoliko želi podršku pravih navijača treba ići u pravcu pružanja istima prilike za afirmaciju u dresu Bosne.Za razvoj BiH reprezentativne košarke nužno je potreban klub koji će dati šansu našim mladim igračima,a Bosna je zbog tradicije i ugleda najpodesnija za to.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la irfo » 19 dec 2017, 20:02

Unofficialpage je napisao/la:Ulazak Haruna neće ništa bitno promjeniti što se tiče lošeg, jer Bosna je propala i njegov ulazak ne može značiti propast.
Bas tako
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15863
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la svrakino1921 » 19 dec 2017, 20:54

imal Bosninih dresova u onim kucicama na hastani

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la lumani » 20 dec 2017, 07:24

nerminh74 je napisao/la::hmmmmm:
Wandelanoite je napisao/la:Iako i ja ne volim Haruna mora se priznati da je on itekako sposoban napraviti nesto od ove Bosne. Frajer je muljator, ali takvi i prolaze na ovom mjestu. Ne bih rekao da ce tek tako uzimati lovu s obzirom da ce njegovi ljudi finansirati projekat.
Slazem se ja da je on sposoban, on pliva u mulju ko ribe u vodi, ALI kod njega je sve na ho-ruk nista sistemska rjesenja jer to njemu ne odgovara bas, on ce sigurno namaci para (90% ce to biti iz firmi sa drzavnim vlasnistvom ili uskom vezom sa vladajucom garniturom) samo sto ce se on i papreno naplatiti iz toga
I sutra kada ode (a oticice cim mu malo zagusti i pocnu ga pritiskati) iz njega ce ostati manje vise kako je bilo isto kao u savezu
Znaci nece biti kao u partizanu sa vujosevicem koji je stvorio sistem i na osnovu njega i sa malim radom je funkcionisalo dobro koju godinu, tako da je moj najveci strah da ce oni opet instat dici Bosnu, ali ovaj put je onda zauvjek unistiti, mada i sada nismo daleko od toga neka mala nada i dalje tinja

Ako preuzme :arrow: prvi sponzor ce da bude Ovako,ovo zapisite(Tu ce Haver Biber da pomogne) :mrgreen: Onda ce malo da pogura Kifla,da vrati barem malo od onoga sto je ukrao..

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 20 dec 2017, 08:37

lumani je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la::hmmmmm:
Wandelanoite je napisao/la:Iako i ja ne volim Haruna mora se priznati da je on itekako sposoban napraviti nesto od ove Bosne. Frajer je muljator, ali takvi i prolaze na ovom mjestu. Ne bih rekao da ce tek tako uzimati lovu s obzirom da ce njegovi ljudi finansirati projekat.
Slazem se ja da je on sposoban, on pliva u mulju ko ribe u vodi, ALI kod njega je sve na ho-ruk nista sistemska rjesenja jer to njemu ne odgovara bas, on ce sigurno namaci para (90% ce to biti iz firmi sa drzavnim vlasnistvom ili uskom vezom sa vladajucom garniturom) samo sto ce se on i papreno naplatiti iz toga
I sutra kada ode (a oticice cim mu malo zagusti i pocnu ga pritiskati) iz njega ce ostati manje vise kako je bilo isto kao u savezu
Znaci nece biti kao u partizanu sa vujosevicem koji je stvorio sistem i na osnovu njega i sa malim radom je funkcionisalo dobro koju godinu, tako da je moj najveci strah da ce oni opet instat dici Bosnu, ali ovaj put je onda zauvjek unistiti, mada i sada nismo daleko od toga neka mala nada i dalje tinja

Ako preuzme :arrow: prvi sponzor ce da bude Ovako,ovo zapisite(Tu ce Haver Biber da pomogne) :mrgreen: Onda ce malo da pogura Kifla,da vrati barem malo od onoga sto je ukrao..
Da Bogda prije ce totalno zamesti tragove svoje pljacke iz njegovog doba
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la hz1987 » 20 dec 2017, 10:12

nerminh74 je napisao/la: Da Bogda prije ce totalno zamesti tragove svoje pljacke iz njegovog doba
i u tome ce mu pomoci konakovic sa finansijskim injekcijama iz kantona, naravno - novca gradjana.

ne shvata ovdje raja da harun ne dolazi da spasi bosnu, vec da je ugasi, pokopa i zalije betonom.
konakovic je mislio svoje aferime zatrati tako sto ce bukva staviti kljuc u bravu i tu je kraj svim malverzacijama. zamalo...onda se pojavio neki rojal koji je poceo to cackati, prckati i ozivljavati. pa su krenuli u bitku sa rojalom. dobise bitku, pa sad ispada harun spasilac. nije on nikakav spasilac, on je tu da izvuce lovu iz kantona preko konakovica i sponzora (donacije za sda kampanju preko bosne). bosna ce ko fol stati na noge do izbora 2018, jer trebaju instant uspjesi kako bi se pravdao velik priliv novca i nakon toga po oprobanom receptu (lazni visok ugovori, provizije, velika dugovanja) i konacan pokop, spaljivanje u pepeo i stavljanje u urnu istorije. trajno brisanje aferima za sva vremena.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Kelner69 » 20 dec 2017, 10:52

hz1987 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: Da Bogda prije ce totalno zamesti tragove svoje pljacke iz njegovog doba
i u tome ce mu pomoci konakovic sa finansijskim injekcijama iz kantona, naravno - novca gradjana.

ne shvata ovdje raja da harun ne dolazi da spasi bosnu, vec da je ugasi, pokopa i zalije betonom.
konakovic je mislio svoje aferime zatrati tako sto ce bukva staviti kljuc u bravu i tu je kraj svim malverzacijama. zamalo...onda se pojavio neki rojal koji je poceo to cackati, prckati i ozivljavati. pa su krenuli u bitku sa rojalom. dobise bitku, pa sad ispada harun spasilac. nije on nikakav spasilac, on je tu da izvuce lovu iz kantona preko konakovica i sponzora (donacije za sda kampanju preko bosne). bosna ce ko fol stati na noge do izbora 2018, jer trebaju instant uspjesi kako bi se pravdao velik priliv novca i nakon toga po oprobanom receptu (lazni visok ugovori, provizije, velika dugovanja) i konacan pokop, spaljivanje u pepeo i stavljanje u urnu istorije. trajno brisanje aferima za sva vremena.
A sta ovako imamo ? I ko je po tebi bolje rjesenje od Haruna ? Ja zelim da vidim dobar tim Bosne pa makar te potrebne pare donio Benedikt XVI ne zanima me. Ovako gledat da ne mozemo otic do Makedonije?? To bolja opcija ?

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la hz1987 » 20 dec 2017, 11:04

Kelner69 je napisao/la:
hz1987 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: Da Bogda prije ce totalno zamesti tragove svoje pljacke iz njegovog doba
i u tome ce mu pomoci konakovic sa finansijskim injekcijama iz kantona, naravno - novca gradjana.

ne shvata ovdje raja da harun ne dolazi da spasi bosnu, vec da je ugasi, pokopa i zalije betonom.
konakovic je mislio svoje aferime zatrati tako sto ce bukva staviti kljuc u bravu i tu je kraj svim malverzacijama. zamalo...onda se pojavio neki rojal koji je poceo to cackati, prckati i ozivljavati. pa su krenuli u bitku sa rojalom. dobise bitku, pa sad ispada harun spasilac. nije on nikakav spasilac, on je tu da izvuce lovu iz kantona preko konakovica i sponzora (donacije za sda kampanju preko bosne). bosna ce ko fol stati na noge do izbora 2018, jer trebaju instant uspjesi kako bi se pravdao velik priliv novca i nakon toga po oprobanom receptu (lazni visok ugovori, provizije, velika dugovanja) i konacan pokop, spaljivanje u pepeo i stavljanje u urnu istorije. trajno brisanje aferima za sva vremena.
A sta ovako imamo ? I ko je po tebi bolje rjesenje od Haruna ? Ja zelim da vidim dobar tim Bosne pa makar te potrebne pare donio Benedikt XVI ne zanima me. Ovako gledat da ne mozemo otic do Makedonije?? To bolja opcija ?
ti ne shvatas sustinu.
bosna je mrtva i s tim se treba konacno pomiriti. svaki pokusaj je uzaludan i nema vise iskrene namjere. bosna je jedna zavrsena prica. nema tu vise rjesenja. dugovi bosne su su sigurnih 7-8 miliona sa tendencijom od 10 jer se ni dan danas ne zna kome se sta duguje i ko ima kakava potrazivanja. tu se prica zavrsava. neeeeeemaaaaaa vise bosne. ima samo prica o bosni i manipulisanje njenim imenom u privatne svrhe.
to je isto da kazes, ako ce nam se Tito vratiti onda je on bolje rjesenje. nema jarane toga vise. gotovooooo. samo se treba s tim pomiriti. sad ti vjerujes da je neko Titu negdje vidio i da ce nam ga vratiti. nece, samo se s njegovim imenom moze manipulisati i kititi.
bosna je oznacila jednu eru i to je to. nema je vise. samo nema ko da kaze javno. bili su neki ljudi koji su pokusali poslije rata, djelomicno uspjeli i kriminalom je u kapitalizmu unistili. bosna nije prezivjela kapitalizam i tu je kraj price. ni prva ni posljednja. da li ce neko odgovarati, nece. potrudice se harun da to dobro utaba.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17807
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la akisarajevo92 » 20 dec 2017, 11:44

cudo pa se ovi iz Royala opet ne odvajaju
Don't believe the hype.

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la konjicanin01 » 20 dec 2017, 13:01

Dok je Harun bio u KS bilo je nekog reda..mozda jeste i muljator ali mislim da ovaj put nije tu kako neki kazu...da unisti Bosnu totalno...naprotiv mislim da ce s njegovim ulaskom krenuti stvari nabolje.Opet ponavljam..kolike dugove imaju i ostali klubovi iz regiona pa su uprkos tome uspijesni.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.