KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2017, 21:46

90:49..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la boomerang5 » 21 sep 2017, 21:51

pa nije on kriv sto ga je glupa uprava gurnula u vatru... Čovječe, pa Igokea 5x jača ekipa , pa zadnje 3-4 godine nisu ni pokušavali da igraju evropsko takmičenje svjesni svojih mogućnosti (igračkih i ekonomskih). Koji je q bio ovima da se prijave za evropska takmicenja sa ekipom koja je realni kvalitet za našu ligu, koju znamo koje je snage ...

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Wandelanoite » 21 sep 2017, 21:57

Sramota
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 21 sep 2017, 22:21

FRANK RIBERY je napisao/la:Nema prenosa?
I bolje sto je tako
You are someone else I am still right here

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Kawhi » 22 sep 2017, 15:02

boomerang5 je napisao/la:pa nije on kriv sto ga je glupa uprava gurnula u vatru... Čovječe, pa Igokea 5x jača ekipa , pa zadnje 3-4 godine nisu ni pokušavali da igraju evropsko takmičenje svjesni svojih mogućnosti (igračkih i ekonomskih). Koji je q bio ovima da se prijave za evropska takmicenja sa ekipom koja je realni kvalitet za našu ligu, koju znamo koje je snage ...
Zato što se ne zna ići korak po korak. Pisao sam prije par mjeseci kako će iz ovog samo katastrofa izaći. Sve mi se više čini da im je plan da par godina na emocije i ime Bosne uzmu para i onda je ostave u dugovima sljedećem koji se bude želio brzo obogatiti.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Sebulba » 22 sep 2017, 21:26

Učešće u ovom FIBA kupu bila je tragična pogreška ove uprave, ne znam šta su s tim očekivali?, da li je moguće da su mislili sa ovakvim rosterom nešto napraviti? :crazy:
Prošle godine napravili su dobar posao, ove godine kako to već kod nas biva mogli bi sve da us.ru do daske.

zirado80
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 avg 2017, 09:55
Kontakt:

Re: RE: Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la zirado80 » 22 sep 2017, 23:32

Sebulba je napisao/la:Učešće u ovom FIBA kupu bila je tragična pogreška ove uprave, ne znam šta su s tim očekivali?, da li je moguće da su mislili sa ovakvim rosterom nešto napraviti? :crazy:
Prošle godine napravili su dobar posao, ove godine kako to već kod nas biva mogli bi sve da us.ru do daske.
Nije pogreska ucesce, dobra je to skola za mlade igrace, tako je i zamisljeno, samo.sto se trener malo zaigrao..poceli su i prvi problemi u ekipi..a sve zbog njegovih igrica...ne mozes jedno pricati, obecavati, a drugo ciniti..

? са SM-N910C уз - &

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: RE: Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Sebulba » 23 sep 2017, 08:39

zirado80 je napisao/la:
Sebulba je napisao/la:Učešće u ovom FIBA kupu bila je tragična pogreška ove uprave, ne znam šta su s tim očekivali?, da li je moguće da su mislili sa ovakvim rosterom nešto napraviti? :crazy:
Prošle godine napravili su dobar posao, ove godine kako to već kod nas biva mogli bi sve da us.ru do daske.
Nije pogreska ucesce, dobra je to skola za mlade igrace, tako je i zamisljeno, samo.sto se trener malo zaigrao..poceli su i prvi problemi u ekipi..a sve zbog njegovih igrica...ne mozes jedno pricati, obecavati, a drugo ciniti..

? са SM-N910C уз - &
Mislim da je pametnije bilo odigrati dvije prijateljske utakmice sa nekim boljim timom, možeš li reći o kakvim se problemima radi.

zirado80
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 avg 2017, 09:55
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la zirado80 » 23 sep 2017, 10:40

Sebulba je napisao/la:
zirado80 je napisao/la:
Sebulba je napisao/la:Učešće u ovom FIBA kupu bila je tragična pogreška ove uprave, ne znam šta su s tim očekivali?, da li je moguće da su mislili sa ovakvim rosterom nešto napraviti? :crazy:
Prošle godine napravili su dobar posao, ove godine kako to već kod nas biva mogli bi sve da us.ru do daske.
Nije pogreska ucesce, dobra je to skola za mlade igrace, tako je i zamisljeno, samo.sto se trener malo zaigrao..poceli su i prvi problemi u ekipi..a sve zbog njegovih igrica...ne mozes jedno pricati, obecavati, a drugo ciniti..

? са SM-N910C уз - &
Mislim da je pametnije bilo odigrati dvije prijateljske utakmice sa nekim boljim timom, možeš li reći o kakvim se problemima radi.
Ne bih zelio iznositi neprovjerene informacije, ali u sustini je radi o nezadovoljstvu, sto trenera, sto igraca..u svakom slucaju, nekih promjena ce biti i to vrlo brzo..

? са SM-N910C уз - &

darkangel4
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 feb 2016, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la darkangel4 » 24 sep 2017, 11:04

kobe24 je napisao/la:
zirado80 je napisao/la:Prosek godina Bosninog rostera je 25,4 godine, a bez Ikone i Bradforda je 23,1 godina, teško da od toga može mlađe, mlađe od toga bi bila juniorska ekipa...
Meni licno nisu problem godine, koliko jeste problem sa fulanjem pojedinih 'pojacanja' i naravno sa nedovoljno kvalitetnim trenerom. Da su ugrabili jos po jednog dobrog na pozicijama 3 i 4 (ili da su eventualno zadrzali Josila i Delalica) i da su zadrzali Gvozdica (ili doveli nekog kvalitetnog trenera umjesto njega), ja sam ubijedjen da bi sve bilo drugacije. Djelmo, Durak, Curevac i Mikovic su vrlo vjerovatno promasene investicije. Bolje da su umjesto njih zadrzali gore pomenuti dvojac, doveli jos mozda Memica i Antunovica, pa da roster izgleda ovako:

Pasajlic, Knezevic, Alikadic
Bradford, Ikonic
Josilo, Walker
Delalic, Memic
Sturanovic, Radukic, Antunovic
Zar je Marko jos u ekipi ?
Sta je sa Dragolj-em ?
Radnička klasa since 1921

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 24 sep 2017, 12:43

darkangel4 je napisao/la: Zar je Marko jos u ekipi ?
Sta je sa Dragolj-em ?
Procitaj cijeli post. :D

Ne znam sta je sa Kerimom, ali mislim da mali uopste nije dolazio na prozivku igraca, tj. vjerovatno je napustio klub kad i Saric.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Chstal » 24 sep 2017, 13:23

kobe24 je napisao/la:
darkangel4 je napisao/la: Zar je Marko jos u ekipi ?
Sta je sa Dragolj-em ?
Procitaj cijeli post. :D

Ne znam sta je sa Kerimom, ali mislim da mali uopste nije dolazio na prozivku igraca, tj. vjerovatno je napustio klub kad i Saric.
Dragolj je posudjen Vogosci ili Igmanu, zaboravio sam u kojem je timu.

Serha
Postovi: 59
Pridružen/a: 26 jan 2016, 20:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Serha » 24 sep 2017, 13:44

Chstal je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
darkangel4 je napisao/la: Zar je Marko jos u ekipi ?
Sta je sa Dragolj-em ?
Procitaj cijeli post. :D

Ne znam sta je sa Kerimom, ali mislim da mali uopste nije dolazio na prozivku igraca, tj. vjerovatno je napustio klub kad i Saric.
Dragolj je posudjen Vogosci ili Igmanu, zaboravio sam u kojem je timu.
Dragolj je prešao u Bošnjak

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Chstal » 24 sep 2017, 14:27

Dragolj je posudjen Vogosci ili Igmanu, zaboravio sam u kojem je timu.
Dragolj je prešao u Bošnjak[/quote]

Da, zaboravio sam na Bosnjak.

zirado80
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 avg 2017, 09:55
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la zirado80 » 25 sep 2017, 16:27

U 17h igramo protiv Lovcena

? са SM-N910C уз - &

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Sebulba » 25 sep 2017, 18:57

Koliko smo izgubili?

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la UltraSA » 28 sep 2017, 21:01

Znači u sezonu će se definitivno ući sa trenerom amaterom?
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kovacic » 29 sep 2017, 15:26

Igra se definitivno FIBA Europe Cup: http://druga.aba-liga.com/news.php?id=38743
Sutra u 17h na Grbavici protiv Sparsa :)

HeraklitMracni
Postovi: 5339
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la HeraklitMracni » 30 sep 2017, 12:00

Hocel se igrati kosarka u dvorani na grbavici ? I ko bi tu igrao , Sparsi ili Bosna mozda oboje ?

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la irfo » 30 sep 2017, 12:06

HeraklitMracni je napisao/la:Hocel se igrati kosarka u dvorani na grbavici ? I ko bi tu igrao , Sparsi ili Bosna mozda oboje ?
Spars
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.