KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 20 dec 2017, 21:30

KK_Bosna je napisao/la:znaci da sumiramo:

- dino konakovic je unistio bosnu na taj nacin sto su za istu nekada igrali velikani poput valjevca i dzuhe, a kad je on dosao igrali su neki levati poput markovica i williamsa

- na osnovu tog unistenja bosne postao je premijer kantona sarajevo i onda je odlucio ponovo unistiti bosnu postavivsi bukvu na mjesto direktora, ali bukva je bio toliko nesposoban da za 6 godina nije uspio unistiti klub i na taj nacin svu dininu kradju izbrisati sa lica zemlje

- nakon bukve koji nije uspio unistiti klub direktor je postao humanista damir krupalija koji se svim silama trudio vratiti bosnu u euroligu i dokazati dini

- tek tada bas unistiti bosnu i samim tim svoje lopovluke da je bio toliko bezobrazan pa je iz budzeta kantona isplatio nikolu vucurovica kako se bosna ne bi definitivno ugasila jer je bukvalno vucurovic bio taj koji je mogao staviti kljuc u bravu zajedno sa krupalijom

- humanista krupalija u namjeri da vrati bosnu u euroligu je sastavio ovakvu ekipu, prijavio je u tri takmicenja i odlucio ne davati plate igracima

- kada je vidio da je to dobar potez, onda je krupalija odlucio povuci jos bolje poteze i skloniti bradica i postaviti svog oca za predsjednika kluba, a portparola kluba za direktora

- nakon to su igraci jedan po jedan odlucili napustiti klub (ikonic, crnac, pasajlic) jer nisu dobili marke, krupalija je odlucio napustiti klub

- tada je bilo jasno da je "situacija vucurovic" izvijesna, odnosno samo da se ceka kljuc u bravu a samim tim i hiljade dokaza o dininom kriminalu, ali onda dino postavlja haruna da ponovo pokusa spasiti bosnu
Jeli ti to ozbiljno, nista beobasket talovi, nista koliko gajica i sokolovica je islo na jednog vasiljevica, nista o prodaji jednog 16 godisnjaka barceloni, nista o sezoni kada su izgubili titulu od sirokog kada su 3 mjeseca prije kraja aba lige izmenjali 20 igraca pa nisu imali u roster ni 10 igraca ili kada se igrao eurocup dovodzenje apsolutno nepotrebnog grerra ili hilla koji je onda otjeran poslje 3 mjeseca naravo za masne pare, a slag na tortu je bilo uzimanje kredita da se isplate dugovanja i onda prije nego sto je taj kredit dosao na naplatu ciko ode "cistog" obraza, a naravno bas on je postavio bukvu da zamaskira svoje tragove, a koliko je bio otisao pokazao je slucaj mahalbasic kada ga je pokusao preotet za miska
A cinjenica da je jedan propali kosarkas i difovac koji je zavrsio 2 godine u nekoliko sedmica premijer kantona puno govori o partiji koja ga je tu postavila i cinjenici koja smo mi banana drzava, a koliko je sposoban pokazuje rasulo u kantonu ili npr spor sa direktorom vodovod, a njegova stranka ga postavila i on ga je mogao smjeniti
Na druge nemam sta dodati
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la miky_hz » 20 dec 2017, 21:55

Samo valja istrpit ovaj igracki kadar ovu godinu koju sastavi mutavi Krupalija :sick:

Danas grozna zadnja cetvrina,ono sto su oni stigli Vogosci za vikend danas su isto to prosuli,bukvalno ista situacija :crazy:


A to sta je Dino uradio od kantona dovoljno govori danas usvojeni budzet koji je za 19 miliona veci nego prosle godine , 769 miliona KM sto nikad slucaj nije bio znaci nikad od kraja rata ,bit ce i za Bosnu love taman :kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 20 dec 2017, 22:58

miky_hz je napisao/la:Samo valja istrpit ovaj igracki kadar ovu godinu koju sastavi mutavi Krupalija :sick:

Danas grozna zadnja cetvrina,ono sto su oni stigli Vogosci za vikend danas su isto to prosuli,bukvalno ista situacija :crazy:


A to sta je Dino uradio od kantona dovoljno govori danas usvojeni budzet koji je za 19 miliona veci nego prosle godine , 769 miliona KM sto nikad slucaj nije bio znaci nikad od kraja rata ,bit ce i za Bosnu love taman :kafa:
Znaci uspjeh se smatra povecanje budzeta :facepalm:
Pa ko puni taj budzet Dino ili ti i ja?
Ako je povecanje budzeta uspjeh, pa onda smo beton drzava :damn:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Bassha » 20 dec 2017, 22:59

Oce li biti kakva funkcija za Igora ? :D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Kobe Bryant » 20 dec 2017, 23:30

nerminh74 je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Samo valja istrpit ovaj igracki kadar ovu godinu koju sastavi mutavi Krupalija :sick:

Danas grozna zadnja cetvrina,ono sto su oni stigli Vogosci za vikend danas su isto to prosuli,bukvalno ista situacija :crazy:


A to sta je Dino uradio od kantona dovoljno govori danas usvojeni budzet koji je za 19 miliona veci nego prosle godine , 769 miliona KM sto nikad slucaj nije bio znaci nikad od kraja rata ,bit ce i za Bosnu love taman :kafa:
Znaci uspjeh se smatra povecanje budzeta :facepalm:
Pa ko puni taj budzet Dino ili ti i ja?
Ako je povecanje budzeta uspjeh, pa onda smo beton drzava :damn:
Znaš šta pratim te ja od foruma na kkbosna i sl. ne posrim da imas cak vise odgledanih tekmi kkbosne od mene ipak si stariji par godina , nagledali smo se svega. Ali si po ovome pitanju vrlooooo subjektivan. Vjerovatno politicke prirode ili licne prema stranci odnosno Dini. Ni sekunde nisi objektivan.
Frajer je imao gresaka , ali isto tako bez obzira sto je politicko pomoc nikad Bosna nije bila bolja i organizovanija i profesionalnija i prije njega potpop i poslije njega . Mogao je Bukva odmah zacepiti krvarenje , ali je pustio jos par godina i upropastio, a spocitava se sve Dini .Jeste kriv za prvu ratu dugova sto je dosla za naplatu ali to bi ostalo ispod miliona da je ovaj prozvao i zacepio.
Sto se tice kantona iako ovo nije politicki forum , tuzno ali istiniti da frajer sa najmanje skole je UBJEDLJIVO NAJUSPJESNIJI premijer KS i sto se tice kadrova njegove stranke i SBIH i SDP svih koji su bili na vlasti u KS , mozda to govori da su ostali ili nesposbni ili krali , btw. znamo da finansiski su najbolje godine u KS i na planeti bile 2006-2009 pa kako je ovaj onda najuspjesniji , bas me briga za Dinu nisam , ali jedan od rijetkih iz te stranke sto valja i uvjek se odazove svim intervijuma , cak ga i opozicija respektuje i to ona skorz ljevica ima respekt prema Dini .
Kod tebe je uvijek samo bilo i uvijek crno i za repku a pogotovo za KK Bosnu , kao da je on jedini krivac da je prije i poslje njega bilo med i mlijeko.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 20 dec 2017, 23:47

Ja se sa tobom oko puno stvari slazem, ali izvini reci da je konakovic najuspjesniji premijer je ne znam sta bi rekao da ne budem uvredljiv
Kanton se bukvalno raspada, sva komunalna preduzeca su godinama unistavana, ali on ih dokrajcuje, kao skoro sve institucije (a mogla bi se tu prmjeniti ista retorika kao gore za Bukvu)
Da ne pricama o redukcijama vode koje su bili vece nego one posljeratne, o aferama tipa turistickih zajednica, prepucavanja sa direktorom vodovoda kojem je kanton osnivac i samim tim on sef, o reformi zdrastva u kojoj su otjerali skoro sve skolske pediatre tako da mi djecu ljeci doktor opce prakse sa kojim mjesecom iskustva, vjerovatno jos manje skole, da se 800 metara ceste u gradu (na grbavici) pravi skoro 2 godine i to do drugog uskog grla jer nije uradzena eksproprijacija zgrade, ...
Mozda sam subjektivan, ali konakovic je bas otjelotvorenje danasnje elite tj. veliki demagog sa vrlo malo znanja i jos manje rada
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bombaysaphire » 21 dec 2017, 00:16

nerminh74 je napisao/la:Ja se sa tobom oko puno stvari slazem, ali izvini reci da je konakovic najuspjesniji premijer je ne znam sta bi rekao da ne budem uvredljiv
Kanton se bukvalno raspada, sva komunalna preduzeca su godinama unistavana, ali on ih dokrajcuje, kao skoro sve institucije (a mogla bi se tu prmjeniti ista retorika kao gore za Bukvu)
Da ne pricama o redukcijama vode koje su bili vece nego one posljeratne, o aferama tipa turistickih zajednica, prepucavanja sa direktorom vodovoda kojem je kanton osnivac i samim tim on sef, o reformi zdrastva u kojoj su otjerali skoro sve skolske pediatre tako da mi djecu ljeci doktor opce prakse sa kojim mjesecom iskustva, vjerovatno jos manje skole, da se 800 metara ceste u gradu (na grbavici) pravi skoro 2 godine i to do drugog uskog grla jer nije uradzena eksproprijacija zgrade, ...
Mozda sam subjektivan, ali konakovic je bas otjelotvorenje danasnje elite tj. veliki demagog sa vrlo malo znanja i jos manje rada

Komunalna preduzeća Dino pokušava da spasi , koliko se spasiti može...Reukcije vode su bile , sad ih nema ,yebi ga nije Dino kriv što je prijašnju vlast bolio racku za cijevi....Za 800 metara ceste su krivi gradjani jer bošnji mrsko da ode 50 metara od svoje kuće , hoće direkt iz svoje kuće da se uključi na kružni tok...Dino ima grešaka narvano , ali ti ga baš pljuješ i baš si subjektivan... I vidim da si upućen u Bosninu propast , pa kako ne spominješ glavnog krivca?


Dino nije DIF završio , nego sportski menadžemnt , to nije fakultet nego visoka sportska škola...Istu tu školu je ganjao Neno Marković i pao iz Sociologije kod profesorce Azre Kozarčanin , došao mangup sa indexom maše i ja legenda košarkaška hahahaha, Azra ga iz prvog pitanja oborila..Baho stručnjak pao iz lingvistike... Nebitno , ali eto pade mi napamet...


Vidjećemo za Haruna , vrijeme i rezultati će pokazati..
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Kobe Bryant » 21 dec 2017, 00:26

Drug padas pod uticaje medijske hajke. Složit ces se sa mnom da ne postiji ni jedan premjer KS koga su vise optuzivali za sve :D, presmjesno je ja na pamet ne mogu se sjetiti vise od 2 premijera prije njega. 100% sam siguran kada se neko previse napada da tu nesta smrdi , pogotovo sto su ga napadali iz njegove stranke i napadaju pa najveca opcina je citava iz njegopve stranke protiv njega. Cisto da se zna niko mi i od sire porodice nije bio na budjetu a kamoli u nekoj stranci bas sam apolitican (ime mi je poznato administraciji ) tako da vjeruj apsoltno nemam niakvog razloga da ga branim. Zivim u strogom centru grada pored SCC i poslije rata uglavnom nisam imao vodu od ponoci do 6 ujutro sto je tuzno , a samo su Konakovica prozivali (sada ima vode)pomalo je i moja struka posto sam i arhitekta pa znam razloge sto imamo gubitke i sto se nije ulagalo nista 20 god i sto kradu vodu ali je Konakovic kriv bio za vodu, apsulutni i jedini krivac u ocima vecine.
Tako isto za KK Bosnu , nisam bio u strukturi KK Bosne samo nisam propustao utakmice , od 1989 do 2010 , bio sam vrlo sretan kada se neno vratio i one godine kada nas je Zdovc vodio . Znali smo svi o beobasketu , ali opet malo smo trziste bili , bila je puno jaca konkurencija , sada bi sa tim rosterom pomeli sve osim zvezde. Nije sad da je Dino imao puno izbora , bilo je gresaka , ali to je kada jedna agencija doslovno poklopi trziste.
Dugovi za plate nakon prve dinine godine sto se povukao bili su oko 700.000 , da je tad Bukva povukao ručnu , moglo bi se plivati , ali on je nastavio vise trositi a nije imao politicke podrske i sada kriviti za sve Dinu .
Potpuno te razumijem zaljubljenik KK Bosne , pionir ( vjerovatno si '74 godiste) ja sam malo mladji , po svemu sludeci politicki lijevo orjentiran pa ne podnosis tu tranku gdje je Dino , ali ne moze biti toliko kriv , mozda medijski kada se sve sabere jedino ko je bio izlozeniji i za sve vise kriv to je Kirba , tako da meni nije moguce da je toliko kriv.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 21 dec 2017, 08:28

Istina je da sam ljevi (ljevat), istina je da ne podnosim Dinu, ali je istina sve sto sam napisao za Dinu, a puno toga znam kroz posao i znam kakva je realna situacija
Inace da li znas kolike su zatezne kamate na kredit i zasto sadasnji premijer nije platio skoro ni marke poreza drzavi u vrjeme kada je vladao KK Bosnom, a necu pricati o provizijama na sponzorske ugovore drzavnih preduzeca
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 21 dec 2017, 08:32

bombaysaphire je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:Ja se sa tobom oko puno stvari slazem, ali izvini reci da je konakovic najuspjesniji premijer je ne znam sta bi rekao da ne budem uvredljiv
Kanton se bukvalno raspada, sva komunalna preduzeca su godinama unistavana, ali on ih dokrajcuje, kao skoro sve institucije (a mogla bi se tu prmjeniti ista retorika kao gore za Bukvu)
Da ne pricama o redukcijama vode koje su bili vece nego one posljeratne, o aferama tipa turistickih zajednica, prepucavanja sa direktorom vodovoda kojem je kanton osnivac i samim tim on sef, o reformi zdrastva u kojoj su otjerali skoro sve skolske pediatre tako da mi djecu ljeci doktor opce prakse sa kojim mjesecom iskustva, vjerovatno jos manje skole, da se 800 metara ceste u gradu (na grbavici) pravi skoro 2 godine i to do drugog uskog grla jer nije uradzena eksproprijacija zgrade, ...
Mozda sam subjektivan, ali konakovic je bas otjelotvorenje danasnje elite tj. veliki demagog sa vrlo malo znanja i jos manje rada

Komunalna preduzeća Dino pokušava da spasi , koliko se spasiti može...Reukcije vode su bile , sad ih nema ,yebi ga nije Dino kriv što je prijašnju vlast bolio racku za cijevi....Za 800 metara ceste su krivi gradjani jer bošnji mrsko da ode 50 metara od svoje kuće , hoće direkt iz svoje kuće da se uključi na kružni tok...Dino ima grešaka narvano , ali ti ga baš pljuješ i baš si subjektivan... I vidim da si upućen u Bosninu propast , pa kako ne spominješ glavnog krivca?


Dino nije DIF završio , nego sportski menadžemnt , to nije fakultet nego visoka sportska škola...Istu tu školu je ganjao Neno Marković i pao iz Sociologije kod profesorce Azre Kozarčanin , došao mangup sa indexom maše i ja legenda košarkaška hahahaha, Azra ga iz prvog pitanja oborila..Baho stručnjak pao iz lingvistike... Nebitno , ali eto pade mi napamet...


Vidjećemo za Haruna , vrijeme i rezultati će pokazati..
Ko ono vlada kantonom preko 20 godina i daaaa cesta nije zavrsena radi onih iz anexa (eto nije se moglo rjesiti u 2 dana) i da radi njih iz anexa ici ce 4 trake pa usko grlo kod ulice hasana brkica, sto se tice Nene Markovica ko mu je kriv kada nema mozak Konakovica da zavrsi 12 ispita za 7 dana
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Kobe Bryant » 21 dec 2017, 09:40

nerminh74 je napisao/la:Istina je da sam ljevi (ljevat), istina je da ne podnosim Dinu, ali je istina sve sto sam napisao za Dinu, a puno toga znam kroz posao i znam kakva je realna situacija
Inace da li znas kolike su zatezne kamate na kredit i zasto sadasnji premijer nije platio skoro ni marke poreza drzavi u vrjeme kada je vladao KK Bosnom, a necu pricati o provizijama na sponzorske ugovore drzavnih preduzeca
Te provizije sam i spomenuo kao zamjerku , jer inaće ne samo kod nas (u cijelom regionu) ta preduzeća se korisne kao stranačko privatna i to najveća boljka ovih društava u tranziciji , a recimo Hrvatska je u EU pa još uvijek je takvo stanje.

A i za porez si upravu , zašto se nije plačao i kako su mu popuštali , mada je u to doba većina sportskih klubova nije plačalo , znamo da ni danas kladionice ne plačaju a toliku lovu uzima hdz , a znaš da FIS Vitez nije plačao sve dok nije postao ogroman , ni marke poreza i raznih firmi.
Ne opravdam ga zbog toga što sui drugi griješili , nego jednostavno nepostoji država , najviše se i poštuje država od Čaršije do Marijn Dvora.

Ali opet nije za sve kriv.

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 21 dec 2017, 14:28

Plata Lensa Wiliamsa je bila 12000 mjesecno, dodajmo ostale igrace, zna li neko koliko je to otprilike bilo neplacenog poreza? Trenutno ide 14% kamate godisnje...
Zadnja izmjena: insegnante, dana/u 21 dec 2017, 23:27, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la KK_Bosna » 21 dec 2017, 15:18

nerminh74 je napisao/la:Jeli ti to ozbiljno, nista beobasket talovi, nista koliko gajica i sokolovica je islo na jednog vasiljevica, nista o prodaji jednog 16 godisnjaka barceloni, nista o sezoni kada su izgubili titulu od sirokog kada su 3 mjeseca prije kraja aba lige izmenjali 20 igraca pa nisu imali u roster ni 10 igraca ili kada se igrao eurocup dovodzenje apsolutno nepotrebnog grerra ili hilla koji je onda otjeran poslje 3 mjeseca naravo za masne pare, a slag na tortu je bilo uzimanje kredita da se isplate dugovanja i onda prije nego sto je taj kredit dosao na naplatu ciko ode "cistog" obraza, a naravno bas on je postavio bukvu da zamaskira svoje tragove, a koliko je bio otisao pokazao je slucaj mahalbasic kada ga je pokusao preotet za miska
A cinjenica da je jedan propali kosarkas i difovac koji je zavrsio 2 godine u nekoliko sedmica premijer kantona puno govori o partiji koja ga je tu postavila i cinjenici koja smo mi banana drzava, a koliko je sposoban pokazuje rasulo u kantonu ili npr spor sa direktorom vodovod, a njegova stranka ga postavila i on ga je mogao smjeniti
Na druge nemam sta dodati
ma ja sam samo poredao hronologiju price vezanu za tezu "konakovic hoce da se bosna ugasi da bi sakrio svoje lopovluke", valjda i sam mozes vidjeti da li je to istina ili nije

a da li je bilo mutnih radnji, naravno da jeste... ali opet mi je nekako ljepse kada imam u ekipi nenada i williamsa, pa uz njega jos nekih tomovica i gajica i da ekipa igra aba ligu nego da imam bradforda i pasajlica i da se ekipa bruka gdje god da igra a nista manji lopovluk se ne desava... naravno, najidealnije bi bilo da u ekipi imamo musu, gajica, atica i, sta ja znam, stipanovica i da igramo aba ligu, ali ako je vec to nemoguce, onda mi je mnogo draza prva opcija
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 21 dec 2017, 15:41

KK_Bosna je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:Jeli ti to ozbiljno, nista beobasket talovi, nista koliko gajica i sokolovica je islo na jednog vasiljevica, nista o prodaji jednog 16 godisnjaka barceloni, nista o sezoni kada su izgubili titulu od sirokog kada su 3 mjeseca prije kraja aba lige izmenjali 20 igraca pa nisu imali u roster ni 10 igraca ili kada se igrao eurocup dovodzenje apsolutno nepotrebnog grerra ili hilla koji je onda otjeran poslje 3 mjeseca naravo za masne pare, a slag na tortu je bilo uzimanje kredita da se isplate dugovanja i onda prije nego sto je taj kredit dosao na naplatu ciko ode "cistog" obraza, a naravno bas on je postavio bukvu da zamaskira svoje tragove, a koliko je bio otisao pokazao je slucaj mahalbasic kada ga je pokusao preotet za miska
A cinjenica da je jedan propali kosarkas i difovac koji je zavrsio 2 godine u nekoliko sedmica premijer kantona puno govori o partiji koja ga je tu postavila i cinjenici koja smo mi banana drzava, a koliko je sposoban pokazuje rasulo u kantonu ili npr spor sa direktorom vodovod, a njegova stranka ga postavila i on ga je mogao smjeniti
Na druge nemam sta dodati
ma ja sam samo poredao hronologiju price vezanu za tezu "konakovic hoce da se bosna ugasi da bi sakrio svoje lopovluke", valjda i sam mozes vidjeti da li je to istina ili nije

a da li je bilo mutnih radnji, naravno da jeste... ali opet mi je nekako ljepse kada imam u ekipi nenada i williamsa, pa uz njega jos nekih tomovica i gajica i da ekipa igra aba ligu nego da imam bradforda i pasajlica i da se ekipa bruka gdje god da igra a nista manji lopovluk se ne desava... naravno, najidealnije bi bilo da u ekipi imamo musu, gajica, atica i, sta ja znam, stipanovica i da igramo aba ligu, ali ako je vec to nemoguce, onda mi je mnogo draza prva opcija
da drugi imaju pare kao što ih je imao konaković možda su mogli napraviti sličnu ekipu, a bogami možda i bolju istina mogli bi i lošiju
meni bi ekipa koja bi imala atića i sulejmanovića (ili sikiraša) + naš veteran (gordić ili stipanović) bi bila idealna
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Wandelanoite » 21 dec 2017, 17:57

Stoja potpredsjednik, Harun želi da dovede u red oml. pogon.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ziggs » 21 dec 2017, 19:34

Spars je daleko ispred organizacijski i kupe vecinu talentovane djece iz grada pa i ostatka države, ovo ostalo Koš pokupi. Čak od ove godine i Burch dovodi djecu iz cijele države, nude im školovanje, smještaj, pristup dvorani kad hoće. Stvarno me interesuje koji je to plan Haruna; ko će raditi, osim nekih volontera sa fakulteta sporta, sa djecom za platu koja će sigurno kasniti 4-5 mjeseci. Nek je sa srećom, ali kuća na dobrim temeljima je dobra kuća.

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la hz1987 » 22 dec 2017, 11:50

lako je biti menadzer i prati lovu stranke koja te tu postavi i ti uzimas procenat ko fol od sponzora.
vise se love vrtilo, vise se igraca dovodilo i instant rezultati pravili.
bosna je bila u vrijeme imamovica i konakovica praonica novca i zato se potpisivalo stotine laznih ugovora sa izmisljenim sumama za plate. dug se gomilao i gomilao. dosao sdp na vlast, oni se razbjezali kao misevi i pokusali bosnu pod kljuc da sakriju aferime. bukva levat nalego ko kec na keca.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la KK_Bosna » 22 dec 2017, 12:13

hz1987 je napisao/la:dosao sdp na vlast, oni se razbjezali kao misevi i pokusali bosnu pod kljuc da sakriju aferime
znaci ti i dalje mislis da je genijalni konakovicev plan unistiti bosnu tako da on iz budzeta kantona da pare vucurovicu? :tokralju:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la hz1987 » 22 dec 2017, 12:23

KK_Bosna je napisao/la:
hz1987 je napisao/la:dosao sdp na vlast, oni se razbjezali kao misevi i pokusali bosnu pod kljuc da sakriju aferime
znaci ti i dalje mislis da je genijalni konakovicev plan unistiti bosnu tako da on iz budzeta kantona da pare vucurovicu? :tokralju:
nema tu plana. sve je to stihijski, golo prezivljavanje i malverzacije.
cilj je ne prckati po dugu od 10 miliona.

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 22 dec 2017, 20:17

Ma gurnuli klub u provaliju, Bukva nastavio dalje losim potezima. Heeeeej 10 MILONA??? Dovoljno je samo pogledati kada je zadnji put osvojeno prvenstvo ili kup, te kad je zadnji put odigrana medjunarodna utakmica-SEDAM je...nih sezona...

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jadnimi i 21 gost.